Opinie o Ready4S w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ready4S. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ready4S o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ready4S w Kraków

Vincent

Czy Ready4S w ogóle istnieje ? Po danych zamieszczonych na stronie głównej firmy a konkretnie numerze NIP znalazłem informację o likwidacji spółki ... mało wiarygodnie to wygląda :/

Mateusz
@Vincent

Hej Vincent, spółka Ready4S przekształciła się w inny typ działalności gospodarczej - Ready People sp. komandytowa (http://www.krs-online.com.pl/ready-people-sp-z-o-o-spolka-komandytowa-krs-5856815.html), marka pozostała ta sama. Faktycznie na stronie widnieją jeszcze stare dane, dzięki za info -poprawimy to:) pozdrawiam

Vincent
@Mateusz

Dziękuje za odpowiedź :) Ale faktycznie, poprawcie koniecznie dane na stronie, bo wprowadzają w błąd zarówno przyszłych pracowników jak i przyszłych klientów :)

Mateusz Stanuszek

Cześć, jestem Dyrektorem Operacyjnym w Ready4S i widząc, że nagromadziło się w ostatnim czasie kilka pytań oraz wątpliwości, chciałbym na nie odpowiedzieć. Możliwe są u nas różne formy zatrudnienia - zawsze są wynikiem indywidualnych ustaleń i charakteru wykonywanej pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kompetencji pracownika oraz zajmowanego stanowiska. Ścieżka kariery zaczyna się u nas od praktykanta, a kończy nawet na przynależności do Zarządu. Rekrutujemy zarówno na samodzielne stanowiska, jak i juniorskie, co ma wpływ na wysokość stawki. Realizujemy projekty dla zagranicznych startup'ów, które średnio trwają od 3 do 6 miesięcy. W procesie ich tworzenia bierze udział Project Manager, Developerzy, Designerzy oraz Testerzy. Pracujemy w modelu iteracyjnym, korzystając z metodologii Agile'owej. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu zarówno osoby, które mają pytania dotyczące naszej pracy, jak i te, które chcą podzielić się swoimi uwagami. Jestem otwarty na każde pytanie i konstruktywny feedback, abyśmy mogli stale ulepszać nasze działania. Mateusz Stanuszek COO, Ready4S mateusz.stanuszek@ready4s.com

Anakin Skywalker
@Mateusz Stanuszek

Mateuszu, czy to Ty jestes tym Mateusz1313 z pierwszej opinii?

Alucard
@Anakin Skywalker

Chyba to ten sam Mateusz i desperacki krok ratowania wizerunku firmy :D

Mateusz Stanuszek
@Anakin Skywalker

Anakin, nie, to nie moja opinia. Równocześnie zachęcam raz jeszcze do bezpośredniego kontaktu, chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na nurtujące pytania. pozdrawiam Mateusz

Wiktor

Czy można liczyć w Ready na umowę o pracę i jakiej faktycznie wysokości są stawki dla programistów ? Bede wdzieczny za odp.

Code
@Wiktor

Nie licz na umowę o prace - w całej firmie nie posiada jej nikt. A stawki w zależności na jakie stanowisko chcesz aplikować ale ja szalone stawki nie licz.

Aggi

Powiatowa Inspekcjo Pracy - przybywaj !

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
IT

Nie wiem kto próbuje ratować wizerunek ale z daleka widać że to próba napisania czegoś pozytywnego. Niestety prawda jest taka ze wynagrodzenie dla programisty to żart, umowa często podpisywana po czasie a na umowę o prace nie ma co liczyć. Tylko i wyłącznie zysk się liczy, pracownicy ciagle się zmieniają.

Rusl

Bardzo pozytywnie. Po pierwsze rozmowa przeprowadzona profesjonalnie, po drugie zgodnie z obietnicą dostałem informację zwrotną z konkretnym feedbackiem (po wykonanych zadaniach), co jest rzadkością w rekrutacjach. Nie wiem jak praca, ale proces rekrutacyjny bardzo w porządku.

Obi Wan

Nie polecam. Wynagrodzenie dla programisty na stażu to jakieś kpiny. Nie ma sie od kogo uczyć od razu wrzucają cię do samodzielnego projektu.

mark

trudno się nie zgodzić...

O

Mi się tam wydaje, że wartościowo byłoby spróbować tutaj jakiejś fajnej pracy z ogłoszenia, iOS developer i to zdalny brzmi naprawdę spoko, mi się podoba, bardzo dobra rzecz, więc ja polecam całkowicie

jack

Nie polecam. Nie jest to pracodawca marzen. A komunikatywnosc... wola o pomste do nieba.

kila

ja też jestem zainteresowana jak najbardziej tym programem stażowym ma stanowisko Programista iOS/Android/WP tylko nie wiesz czy to nadal aktualne - a po drugie, muszę wiedzieć jak długo trwa taki staz i na jakie mogłabym netto liczyć wynagrodzenie tutaj

kakao

Na start w IT Ready4S to idealna opcja. proste :)

wiżulajzyt

Tylko właśnie żeby się dostać do tej firmy na staż to trzeba już jakieś umiejętności posiadać, z tego co wiem @vvv90000, to nawet i testy robią na samym początku, a no i na stażu wiadomka dostajesz pieniądze, jeśli chodzi o praktyki to są one darmowe.

vvv90000

:D dla mnie bomba. Na start dla develolera po prostu idealna opcja :) idzie się nauczyć, masz tutora, potem jak tylko Ci się chce pracować proponują staż, a i dalej zdaża się bardzo często, że zostajesz do stałej pracy. MOżesz się tak ugadać, że cześć już potem pracujesz zdalnie

250oiu

@mrówka0 dobrze jest jendak czytac takie pozytywne komenatrze na temat fimry, mysle nad aplikoaniem do nich..albo nad tym zeby sie załapac do nich na staz albo praktyki jako programsita iOS, wiaomo ze mozna calkiem spore dosiwadcvzenie tutaj zdoboyc..

mrówka0

Moja przyjaciółka tam pracuje od jakiegoś czasu i chwali sobie. Proces rekrutacji mieli raczej standardowy, na nic nie narzekała. Biorą najlepszych. Często ma integracje, imprezę firmową i pracują tam prawie sami faceci :) :) Wiadomo programiści :)

tester

Był ktoś może na rozmowie technicznej (programistycznej) w tej firmie? Czego można się spodziewać z zakresu testowania aplikacji?

jkugvivi
@tester

Poproszą Cię o wykonanie zadania :)

nutella

nie moge wypowiedziec sie o firmie ale proces rekrutacji wola i pomste do nieba, nigdy nie spotkalam tak nieprofesjonalnego rekrutera, jak w tej firmie: - kiedy odebralam telefon, powiedzialam ze nie moge rozmawiac ale oddzwonie za godzine (PANI sie zgodzila) po czym oddzwonilam po godzinie raz, drugo, trzeci i zero odpowiedzi, na nastepny dzien mowie sobie ze sprobuje ostatni raz - Pani odebrala, ale okolo 2 minut zabralo jej odnalezienie w komputerze kim jestem i czego w ogole szukam, totalnie nie pamietala ustalen z poprzedniego dnia, 3 pytania ktore uslyszalam podczas screena to: 3 moje wady, 3 zalety i gdzie siebie widze za 5 lat - na podsatwie odpowiedzi na powyzsze pytania,Pani stwierdzila ze chce mnie zaprosic na rozmowe (zero pytania o doswiadczenie, o motywacje, NIC) - Kiedy przybylam na rozmowe, Pani zadawala mi osobiste pytania, totalnie nie zwiazane z moim zyciem zawodowym, odrywala wzrok od komputera tylko w momencie zadawania pytania, cala reszte utkwiony wzrok miala w komputerze i skrzetnie notowala, nawiazanie do jakiejkolwiek mojej odpowiedzi nie mialo miejsca - proponowane zarobki sa bardzooo niskie w porównaniu do rynku krakowskiego - moze dla osob zwiazanych z IT jest to fajna opcja do rozwoju ale wszelkie wspierajaca funkcje sa mocno slabe, przede wszstkim przed brak kompetencji zatrudnionych ludzi Generalnie nie polecam! - feedback oczywiscie nie zostal udzielony w

dookołaglobu

No, tu jest pozytywnie :) Naprawdę zgrany, młody team! Świetna lokalizacja, właściwie środek miasta. To jak rozwija się ta młoda firma jest wręcz oszałamiające! I to bardzo zachęca do pozostania w Ready.

niebo

super, że atmosfera tak fajnie tutaj gra. Rzadko spotyka się miejsca, w których podejście kierownictwa do pracownika i zespołu do siebie nawzajem, jest tak pozytywne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ready4S - Kraków

• Jak się pracuje w Ready4S?

Zobacz opinie na temat firmy Ready4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ready4S?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ready4S?

Kandydaci do pracy w Ready4S napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ready4S