Opinie o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UBT Personal Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie UBT Personal Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Natalia

@Robertsson, niepokojący jest Twój komentarz, jeśli firma faktycznie dopuściła się takich zaniedbań, to nie wygląda to zbyt ciekawie. Próbowałeś rozmawiać na ten temat z odpowiednimi osobami w UBT Personal? @Dawid Sląsk, widać, że w firmie występują problemy z komunikacją. Może jednak były one tylko częściowe i w tym momencie już ta kwestia uległa poprawie? Czy ktoś z Was niedawno podjął zatrudnienie za pośrednictwem UBT Personal? Co jeszcze możecie napisać o tym pracodawcy?

@Natalia

od 2016 piszę to (usunięte przez administratora) w dniu 9 maja o godz 14.40 odbędzie się posiedzenie sądu we Wrocławiu Sąd Rejonowy Wrocław Krzyków ul Podwale 30 w sprawie skargi o nie umarzanie postępowania karnego przeciw tej firmie .Więc jeśli jesteście zainteresowani odzyskaniem swoich pieniędzy prosze się tam zjawić i wtedy coś się da odzyskać

@Natalia

Problemy z komunikacją tam jej niema wogule

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy UBT Personal Sp. z o. o. jest takim przedsiębiorstwem?

kierowca

od dawna pisze w necie to firma złodziejska (usunięte przez administratora) a wy dalej jak w dym okradną was ze wszystkiego

roman

to złódzieje nie firma a ludzie dalej myślą ze człowiek kłamie z zazdrości czy jak

@roman

Dokładnie kietke (usunięte przez administratora) i tyle ale trzeba się przekonać na własnej skórze

Seba

Powiem tak odeszłem z tej firmy ponieważ ten pośrednik to jedna wielka pomyłka koordynator pani Nogal to osoba niekompetenta w niczym nie pomagają mieszkania brudne pakują po 3 osoby na pokuj jaka kolwiek pomoc z ich strony przy załatwieniu spraw urzędowych oraz jaki kolwiek kontakt graniczy z cudem ludzie nie dajcie się nabrać ja im zaufałem i teraz tylko żałuję

Gutek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

xxx
@Gutek

Cisza przed burza ? mam ofertę wyjazdu jako kierowca krótkie odcinki, rozmawiałem z panią przez tel o opiniach i stwierdzenie było ze to przez filie z Wrocławia były te opinie . Praca mi pasuje wiadomo agencja musi swoje zarobić ale zgadzam się na to, tylko jak na miejscu będzie jak z opinii ludzi ? kasa inna niż umowna pokój liczny, łazienka bardzo liczna a kuchnia zatłoczona . co myśleć i co robić ?

Ciekawy
@xxx

Napisz jak bedziesz na miejcu

Kierowca

Byłem, jest ok jestem przyjęty....Hurra jest dobrze mój niemiecki dał radę

czy mogę przyjechac z żoną.....Taaaaak super

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Podpowiedzcie czy firma dba o pracowników?

@Zainteresowany

oleją okradną i napiszesz co za firma

@Zainteresowany

jak przypilnujesz to bedzie ok

Natalia

@Roman, jak aktualnie wygląda sytuacja? Wiesz coś na ten temat? Czy firma UBT Personal z Wrocławia prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może ktoś z Was posiada info o jakichś ciekawych ofertach?

@Natalia

wygląda nie ciekawie --będzie sprawa karna coświęcej to na fb wiadomości

Robertsson

Dostałem ofertę w Bremie za 1.900-2.000 euro netto wraz z możliwością przedpłacenia zakwaterowania przez pracodawcę. Po przyjeździe mimo zapewnień nikt mnie nie odebrał, na miejscu, po przyjeździe okazało się, że w firmie nikt nie wiedział o moim przyjeździe. Wynajęty pokój to była nora bez internetu i możliwości gotowania w domu, zabałaganione prywatnymi rzeczami, miałem tylko łóżko i szafę. Najlepsze, że jak usłyszeli w firmie, ile mam zarabiać, zabili mnie śmiechem - 1.400 to był max, razem z premią. Pracownika UBT widziałem przez pół godziny, przyjechał na koniec dnia mojego przyjazdu, zawinął się i odjechał, przyjechał kiedy już nikogo nie było w firmie, myślę że to było celowe. Amatorszczyzna, brak odpowiedzialności i olewanie ludzi. Narazili mnie tylko na koszty podróży, stres i stratę czasu. Jeśli nie chcecie wpaść w kłopoty, szerokim łukiem omijajcie tę firmę.

Dawid Sląsk
@Robertsson

Ja tez pojechałem i miałem to samo kolego co ty nikt nie wiedział ze przyjade stałem na deszczu 4h i dostalem telefon od niemca ze go nie ma jest 600km od mijsca spotkania kpina a pomoc kordynatora w niemczech byla zaklamana tez nie chciało mu sie przyjechac i miał za przeproszeniem (usunięte przez administratora) ....

gość

uważajcie bo właścicielka UBT pracuje teraz z ramienia innej firmy - wystarczy wpisać sobie jej nazwisko i imię w internecie...

@gość

a ta firma to jak się zwie

marek
@gość

tak dalej pracuje z tym cyganem Tiedtke tylko teraz nazywaja sie ubt gmbh

Polak
@roman

Homeofjobs

wroclawianin
@Polak

Oj @Polak ty weź się lepiej za robote, ty chyba tylko w necie siedzisz, narzekasz, wiesz wszystko o tej firmie i pewnie o innych też - może ty naprawde w niej pracujesz

pol
@wroclawianin

ty ub k pracujesz tam bez pierdolenia

Daniel

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Daniel

spierda z tamtąd puki mozesz

gość

Czy wiecie dlaczego nie działają strony internetowe UBTTiedtke?

Gosc
@gość

Chyba były zawieszone, teraz już dziala

@Gosc

działają to nie wiem ale wiem ze wielu z was to troche śmieszni jesteście -pracujecie w UBT GMBH TIEDKE NIE WIECIE CZY DOSTANIECIE KASE W TRUPA WAS ROBIĄ JAK MALUCZKICH -np zamiast za mieszkanie dostać i dojazdowe razem 760 bodaj wy macie sorki głupole to jako pęsje i to nie zawsze całą a to co pracujecie 220-i więcej godzin zgarnia firma płaci minimum co powinna tak więc jesteście co miesiąc w plecy mase kasy a firma takich warjatów desperatów byle jakaś kasa potrzebuje . a jest prosty sposób by mieć swoje pieniądze

Krzysztof Olszak

Stuttgart jako operator wózka obiecywali 1500e - 300 za mieszkanie zwrot kosztów za dojazd do pracy i pracę ciągle nas wózku bocznym Jak przyjechałem stawka 9,85 brutto (1150e netto) mieszkanie 310e brak pokrycia biletu miesięcznego (200e) praca na wózkach ale komisjonowanie ciężkich elementów i ciągły brak kontaktu z biurem. Proszę ocenić samemu jak byście się czuli w takiej sytuacji

Głupek
@Krzysztof Olszak

obiecywali, dużo obiecywali

@Krzysztof Olszak

czy nadal pracujesz pod panią Agnieszka czy pod tiedke

tak to prawda, wlasciciel tiedtke i ona to teraz ubt GMBH W NIEMCZECH

wroclawianin
@pracownik

koleś mówił, że ona chyba z nim nie pracuje, ma cos swojego we Wroclawiu

@pracownik

nie nie teraz działają w tej firmie: homeofjobs.de

gość

Oczywiście, że UBT usuwało za zgodą portalu niewygodne wpisy - to jest fakt, więc proszę nie uskuteczniać tutaj twierdzeń, że tak nie było. Wszyscy wtajemniczeni o tym wiedzą.

Natalia

@Roman, możesz też wkleić to tutaj, tak jak pisałam wcześniej to właśnie na forum powinny się takie informacje ukazywać, ze względu na to, że wiele osób wchodząc do Internetu pierwsze kroki kieruje tutaj. Dlatego, jeśli posiadasz takie informacje na temat UBT Personal Sp. z o. o. najlepiej zamieścić je na tej właśnie stronie.

@Natalia

powiedz jak mam wklejke zrobić

Natalia

@gość, @roman, nie ma możliwości usuwania wpisów "od tak" na serwisie gowork.pl. Jeśli były to wpisy, które naruszały regulamin, administrator mógł je zweryfikować, ale jeśli były z nim zgodne na forum pozostają. Co do wcześniejszej dyskusji i wpisów @Romana, co wy o tym myślicie?

@Natalia

jest możliwość mozna to udowodnić ale nawet tu się nie obywa bez korupcji kasa sie liczy kasują wszystko co negatywne o UBT MAM DOWODY NA TAKIE DZIAŁANIA SĄ ONE PŁATNE BEZ ŁAMANIA ZASAD PRZEZ WPISUJĄCEGO

roman

wklejenie decyzji o odebraniu praw nie możliwe

gość

a gdzie jest podany ten numer? Oni nadal dodają oferty pracy? Nie mają do tego prawa!

NIE MAJĄ LECZ NIE MOGĘ TU WKLEIĆ SCANU DOKUMENTU

sonic724

telefon odbiera nie kompetentna pani która nic nie wie to jest nabijanie ludzi w butelke i dlaczego jest podany tylko numer do niej na komórke

Radek

Nie polecam !!! trzymajcie sie z daleka. pracuje 2 miesiac i nie dostałem zadnych pieniedzy. Nie odbierają telefonów nie odpisuja na maile. Banda oszustów. własnie im zakładam sprawę w sądzie. Mam niemiecka umowę i wszystko legalnie. OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gość

Wszystkie wpisy, które dotyczyły UBT zostały usunięte. UBT płaci ( ciło?) portalowi za możliwość usuwania tych komentarzy.

@gość

tak to prawda i są na to dowody, decyzje umieszczę by ludzi nie robili w konia

Zostaw merytoryczną opinię o UBT Personal Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBT Personal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UBT Personal Sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBT Personal Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.

UBT Personal Sp. z o. o.