Picadilla Sp. z o.o.

Opinie o Picadilla Sp. z o.o.

Oszukany

Zdecydowanie nie polecam! Zgadzam się w 100% z '' Mówię prawdę''

Radek / Picadilla
@Oszukany 11.08.2018 16:18

Hej @Oszukany. Dziękuję za Twoją opinię. W Picadilla przykładamy się do tego, by każdy nasz kandydat i każdy pracownik miał jak najlepsze doświadczenia wynikające z naszej współpracy. Ty ewidentnie miałeś złe, bo czujesz się oszukany. Sprecyzuj proszę publicznie, w odpowiedzi w tym wątku - tak jak publicznie podnosisz za poprzednią osobą to odczucie - na czym to w Twoim przypadku polegało. Pomoże nam to zrozumieć na ile Twój sposób myślenia różni się od tych kandydatów, których dzięki ich świetnie zrobionym zadaniom, zaprosiliśmy na rozmowę. Intencją mojej odpowiedzi jest wyłącznie to, byśmy obaj się czegoś nauczyli. Będzie to albo coś, co Picadilla, lub ja, robimy źle i będziemy mieli szansę to poprawić, albo to, że żeby oskarżenie miało jakikolwiek sens, to musi być merytorycznie podparte. Tak czy inaczej wyjdziemy z tej sytuacji wygrani i my, i Ty - o naukę wszak chodzi. Zrozumiem doskonale jeśli mimo wszystko nie czujesz, że jesteś w stanie publicznie obronić tę tezę. Gdybyś z jakichś względów wolał uniknąć takiej dyskusji, to skontaktuj się ze mną za pomocą maila. Nie gryzę, przysięgam, chcę po prostu wiedzieć :). Raz jeszcze dziękuję za opinię i za to, że poświęciłeś swój czas, by ją zamieścić. Do rychłego usłyszenia!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Picadilla Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Mówię prawdę

Gówno prawda. Picadilla to najprawdopodobniej jeden nerd przed kompem, mieszkający u swoich rodziców, albo kilku nerdów, którzy tylko udają prawdziwą firmę, a tym samym w ich "procesie rekrutacji", który z góry będzie negatywne oceniony, Picadilla kradnie pomysły na gry. Człowiekowi zależy na tym, żeby się tam dostać, a oni stawiają "kolejny stopień rekrutacji" typu "jaką grę stworzyłbyś, żeby dobrze prezentowała się w naszej firmie (opisz w miarę szczegółowo)". Po tym Ci piszą... co by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wymyślił, że zakańczają rekrutację i dziękują za Twoje starania. Ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za gówno. I ten nerd z Picadilli dobrze sobie wszystko ustawił, bo strona ma wyglądać profesjonalnie, content ma kusić (właśnie: prywatna opieka medyczna, multisport, angielski z lektorem w czasie pracy i inne gruszki na wierzbie), "firma" ma fejsa, twita i inne... Syf jednym słowem. Jak coś, to ostrzegałem, więc lepiej nie dawajcie nikomu takiemu swojego pomysłu na srebrnej tacy...

Radek / Picadilla
@Mówię prawdę 24.07.2017 19:08

Cześć "Mówię prawdę" i dzięki za opinię. Wsłuchujemy się w każdą, nawet negatywną i cokolwiek niesprawiedliwą jak powyższa, i wyciągamy z nich odpowiednie wnioski. O nich za chwilę poniżej. Najpierw chcę rozwiać kilka wątpliwości: 1) Picadilla to nie jeden nerd przy komputerze. To blisko 30 osób, którzy codziennie dają wszystko z siebie, by dostarczać rozrywkę najwyższej jakości. 2) Czynisz zarzut z tego, że stawiamy 'kolejny' etap rekrutacji, tymczasem jest to zwyczajowa praktyka, która ma sprawdzić poszukiwane przez nas kompetencje. Nam zależy na tym, żeby choć trochę je poznać zanim się spotkamy i nie ma się tu o co obrażać. 3) Nie jest tak, że aplikacja z zadaniami jest z góry odrzucana. Poświęcamy czas na to, aby każdą wnikliwie sprawdzić i na tej podstawie zadecydować, czy będziemy rozmawiać w biurze. 4) Nie, nie jesteśmy też złodziejami kradnącymi pomysły jakie dostajemy na srebrnej tacy. Szukamy talentów, które je będą w Picadilla realizować. 5) Pytanie, które stawialiśmy w zadaniu jakie dostałeś, ma na celu opisanie koncepcji na grę, która jest zgodna z rynkowymi trendami i pasuje do tego co robimy w Picadilla. Spójrz czy nie podesłałeś czasem aby opisu gry na post-apo MOBA w kosmosie z zombie-nazistami ;). 6) Na koniec nie mogę nie zauważyć, że w tym wpisie zostawiłeś trochę negatywnych emocji. Rozumiem, że gdzieś po drodze poczułeś się niesprawiedliwie potraktowany, a Twoje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością. Jeśli dobrze to czytam i odczuwasz potrzebę szerszej dyskusji na ten temat zapraszam na mail - Ty mój znasz. Teraz co do wniosków: 1) Twój przykład pokazuje nam, że powinniśmy razem z zadaniem tego typu wysyłać NDA do podpisania. Do tej pory oczywisty dla nas fakt niewykorzystywania idei jakie otrzymujemy był w dorozumieniu jako przedmiot dżentelmeńskiej umowy. Może to naiwność z naszej strony i niechęć do zbędnej, korporacyjnej biurokracji, ale wyeliminowałby poczucie jakim dzielisz się w swojej wypowiedzi. Jeśli jeszcze będziemy dawać takie zadanie, to zastanowimy się dwa razy, czy nie razem z draftem tego rodzaju umowy. 2) Myślę, że dzięki temu co napisałeś będziemy dodawać informację o tym ile jest etapów rekrutacji w samym ogłoszeniu. Ty taką informację dostałeś w pierwszej odpowiedzi mailowej na swoje zgłoszenie, a mogliśmy o tym opowiedzieć zanim zdecydowałeś się wysłać swój życiorys. Konkludując - dzięki raz jeszcze, że chciało Ci się zostawić opinię. Jakakolwiek by ona nie była, czegoś nas nauczyła. Nie sądź, że się o nią obrażamy. Wciąż będziemy kolegami, więc jeśli czujesz potrzebę merytorycznego porozmawiania odnośnie przedstawionej przez Ciebie koncepcji, bądź samego procesu rekrutacji, to pisz śmiało maila. Pozdrowienia! PS. Dzięki za miłe słowa odnośnie strony, sukcesywnie będziemy ją ulepszać. PS2. A propos gruszek na wierzbie, to mamy też wśród benefitów świeże owoce w biurze, w tym gruszki, w misce!

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Picadilla Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

ubi
@admin 30.07.2015 12:37

Jesli chodzi o benefity to kilka sie znajdzie. Jest prywatna opieka medyczna, multisport, angielski z lektorem w czasie pracy. W sumie wszystkie wymienione sa na stronie. Czasami zdarzaja sie tez takie rekrutacje gdzie za polecenie kogos kto zostanie zatrudniony firma daje dodatkowe $. Dla mnie benefitem jeszcze jest atmosfera tam panujaca.

Zostaw opinię o Picadilla Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Picadilla Sp. z o.o.