Opinie o home.pl - home.pl S.A. w Szczecin

1.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Home.Pl S.A.

kaktus z krainy lodowców

co masz na myśli pisząc"zadaniowy czas pracy" i dlaczego twoi znajomi nie są z niego zadowolenie? nie rozumiem jak z pracy we takiej firmie ktokolwiek może nie być zadowolony. zupełnie nie rozumiem co masz na myśi i co to ma wspólnego z organami ścigania? a da się u nich zostać od razu jakimś menadżerem?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ladyka

Nie ludz sie ze po studiach ktos Cie zatrudni za niewiadmo jaka kase. Co do Home.pl nie polecam - rekrutowalam tam zaraz po studiach, przeszlam wszystkie 3 etapy rekrutacji po czym Pani z HR zadzwonila do mnie, ze jednak mnie nie zatrudnia, mimo ze na wszystkich etapach byli pod "duzym wrazeniem mojej wiedzy". Na moje pytanie "co bylo powodem takiej decyzji" nie uzyskalam odpowiedzi. Ich hosting pozostawia wiele do zyczenia, w ostatnich latach bardzoe spadla jakosc ich uslug tak jak pisali przedmowcy.

czesiek

nie polecam tam pracy nikomu. kierownictwo myśli, że robi łaskę, że zatrudnia. skoro tacy genialni są, niech tak sobie zorganizują firmę, żeby nie musieli nikogo zatrudniać.(usunięte przez administratora) z home mnóstwo ludzi odchodzi do innych firm. nie dziwię się.

Mirek

zarobki od 1600 zł. do 3.200 oraz w drugiej opcji od 8.000 na ręke do 75.000 tysięcy. 99,8% pracuje w pierwszej opcji. Zauważyliście że na ich stronie wypowiedzi o jakoby cudownej atmosferze w pracy to wypowiedzi ludzi ze stanowisk kierowniczych. Odpowiedzcie sobie sami dlaczego.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa nie byla przeprowadzona w przyjaznej atmosferze. Dalo sie wyczuc nerwy moze brak czasu po stronie zatrudniajacego, nie wiem. To jest moja subiektywna ocena, ale czulem sie jak na egzaminie na prawo jazdy. Gdyby to byla jedyna firma w Szczecinie to moze jeszcze kiedys zdecydowlabym sie na aplikowanie.

Pytania

-

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
tg

a jak wyglądają zarobki brutto ??

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były pracownik

Firma jak każda inna, najczęstsze rekrutacje na stanowiska szeregowe - konsultant wsparcia technicznego/sprzedaż - duże wymagania, kilkutygodniowe szkolenia za małe pieniądze. Każdy orze jak może, i płaci jak najmniej (niewiele więcej niż minimalna krajowa) mimo że IT. Nie polecam na te stanowiska.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paweł

Powinni zatrudnić nowych pracowników, bo obecnie obsługa to porażka. Jakość usług w home.pl bardzo się pogorszyła w ostatnim czasie. Co jakiś czas przestaje działać formularz poczty w domenach utrzymywanych na serwerze w home.pl. Kilka dni temu zniknęła cała galeria zdjęć w jednej z domen, którymi administrują a konsultant jedynie potrafił zasugerować ponowny upload i backup danych za 58 zł. Moja firma poniosła straty w wyniku zniknięcia całej galerii kilkudziesięciu zdjęć, poniesione zostały koszty transferu danych i czasu, który mogliśmy przeznaczyć na inne ważne zadania. Czyżby w ten sposób firma naciąga swoich klientów na dodatkową usługę? Żadnej pomocy ze strony konsultantów. Warto naprawdę przemyśleć decyzję o dalszej współpracy z firmą home.pl bo usługi jakie obecnie oferuje są na żenująco niskim poziomie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
flow

nie wiem szczerze o jakiej opinii mówisz bo jak dla mnie to zawsze była dość anonimowa firma . Nie mniej jednak w czasach mniejszej konkurencji łatwiej było wiązać im koniec z końcem co w chwili obecnej już nie należy do takich łatwych spraw. Widzę , że kto może to szuka już sobie czegoś w innych firmach z branży

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Home.Pl S.A. - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Home.Pl S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Home.Pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Home.Pl S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Home.Pl S.A.?

  Kandydaci do pracy w Home.Pl S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home.Pl S.A.
Przejdź do nowych opinii