Opinie o Tchibo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tchibo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tchibo o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tchibo w Warszawa

Dziecko ogarnij się

Chłopcze myślisz że te głupoty które wypisujesz robią na kimś wrażenie. Pokazujesz jaki jesteś ograniczony umysłowo . Biedne są twoje dzieci że mają takiego ojca. Jeżeli uważasz że w sieci jesteś bezpieczny to jesteś poprostu głupi. Jedziesz po bandzie i zaraz przesadzisz . W końcu ktoś zgłosi to na policję i wtedy skończą się żarty.

A co powiesz

A co powiesz jak ktoś powoła świadków żeby potwierdził o kim piszesz ? Nazwisk nie potrzeba. Policja ustali w toku postępowania. Pamiętaj karma wraca . Z tego co czytałem to dostałeś szansę i zostały ci jeszcze dwie. Skorzystaj.

Brawo!

A co to za zwyczaje że oni tylko lądują? Zmieniać się trzeba tydzień ty tydzień ja i po temacie. Jak ktoś chce siedzieć za biurkiem to na Dziekońskiego jest biuro Warszawa Tchibo.

Fakty
@Brawo!

Już zeszły tydzień pokazał jacy jesteście kompetentni. Przez moment nie było ptaka ,borsuka ,konia i pana szczotki i co nawet tabelki nie potrafiliście uzupełnić. I telefon za telefonem do ptaka co macie zrobić. Chcesz wymiary proszę bardzo o niczym innym nie marzę. Amatorka tyko pluć i na innych potraficie.

Bosruk

Proszę nie pisać cwelownia na moje miejsce pracy. To jest nora borsuka i tu nie odbywają się stosunki męsko męskie od dawna.

Doradca klienta

Odradzam, nie ważne ile by się robiło to wiecznie źle, ciągłe problemy z grafikami, z ilością pracowników, przyjmowanie dostaw w pojedynkę, obsługa, robienie kawy, dokładanie towaru, prasowanie, dźwiganie, i to praktycznie w pojedynkę musisz robić wszystko, bo następna i jedyna osoba przyjdzie za 2 czy 3 godziny. Zawalone magazyny, logistyka i organizacja sklepów leży, przekładanie towaru z jednej kupy i druga, zmienianie aranżacji sklepu co 5 min, żeby za kolejne 5 min zrobić tak jak było. Brak szacunku do pracownika.

Doradca klienta 2
@Doradca klienta

Zgadza się. Zastanawiam się czy w lipcu jak będą kolejne podwyżki firma zrówna się płacowo dla doraców z najniższa krajową czy sypnie więcej. Nie oszukujmy się za takie pieniądze wtedy sprostać wszystkim wymaganiom i przerzucać tony kawy i nie tylko to śmiech na sali. Coś czuję, że jeszcze bardziej zwiększy się rotacja pracowników i nie pomogą kolejne ekstra bonusy czy konkursy pracownicze.

Magazynier

Jakie wynagrodzenie proponują na start, idzie zarobić chociaż?

Zworek
@Magazynier

Wynagrodzenie przekładając na obowiązki jest zbyt małe. Musisz myśleć za panie z logistyki i odpowiadać na ich głupie pytania tak jakby nie miały wglądu do systemu. Jak już pójdziesz to będą namawiać cię na (usunięte przez administratora) tzn wyrób gotowy tam nie idź idz na materiały do gitow. Git jak idzie to pewnie i ma wiedzę a trzy (usunięte przez administratora) na wyrobie cichutko przemykają

nie git
@Zworek

Jakie gity robią na materiałch ???Przypomnijcie sobie kto latał z Garbo na piłeczke..Plujecie teraz na Niego , a kiedyś właziliście mu bez wazeliny...wybrał sobie pomagierów z piłkarzyków,Borsuk też dostał propozycje ale odpuścił...i na meczyki nikt z gotowego nie latał żeby zaplusować. A jak to było z tym danonkiem z dużą głową co (usunięte przez administratora) budował ???

Xyz

Kto to jest ten fotograf?

Główny specjalista

Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu, oczekiwaniach. Twierdzą, że poinformują o wyniku w przeciągu tygodnia, niestety nikt nie informuje czy tak czy nie i dlaczego. Nie odpowiada również na maile i zadawane pytania.

Oczekiwania finansowe

Magazynier

Widzę, że atmosferę macie do (usunięte przez administratora) A czy poza tym jakieś plusy są?

Plusy
@Magazynier

Plusy to jedynie pensja na czas. Minusów jest więcej. Minusem pracy na wyrobie są ludzie np: fotograf który robi zdjęcia jak ktoś śpi. Gość z nosem jak klamka od zakrystii który donosi o byle co. Jest chory jak kogoś nie sprzeda. Dużo ludzi z długim stażem pracy zniszczyli. Szkoda że kierowniczka na to pozwala i udaje że jest wszystko ok. Jednym słowem jedno wielkie (usunięte przez administratora) na wyrobie. Na materiałach jest zupełnie inny świat bo każdy jest pomocny a na wyrobie stare wyjadacze udają że praca rampowego to poważna fucha.

bosia38@wp.pl

Pragnę wydać pozytywna opinię dla obsługi sklepu Tchibo Arkadia, w którym to sklepie szefową jest p. Katarzyna. Zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą. Bardzo polecam ten sklep. Produkty najwyższej jakości. Mieszkam na Mokotowie, ale z przyjemnością robię zakupy w Tchibo Arkadia. Pozdrawiam Bożena P.

ptaku

Widzę ze znowu szukają kogoś na magazyn w Markach. Kto tym rzem dziękuje za współprace?

Dominika

Nie do końca rozumiem co to mogło oznaczać, bo nie każdy kandydat siedzi od razu w temacie ale skoro tak to czy ta sytuacja jakoś znacząco wpływa na warunki pracy osób nowych? powinnam wiedzieć o tym coś wiecej?

Grubo
@Dominika

Rozumiem że nie każdy siedzi odrazu w temacie i jest czas na wdrożenie. Ten przypadek przez 6 lat posiadał taka sama wiedzę jak pierwszego dnia i wysługujący się innymi wymigiwal się od swoich obowiazkow. Makaron na uszy nawijał pierwszorzędnie i nic poza tym

Magazyn

Powiezli. Mało kto żałuję tego (usunięte przez administratora)

Dlaczego nikną wpisy jak chcę zapytać czy orzeł z wójtem i borsukiem dalej się obijają w pracy i nikomu nie pomagają ?

Ciastek

Czy ktoś w ostatnim czasie był na rozmowie na kierownika sklepu i może powiedzieć jakie pytania padają?

nice

czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna??. staram się o pracę w laboratorium i zastanawiam się jak praca tam własnie wygląda?????

Label
@nice

Może już miałaś taka rozmowę? Mogłabyś coś więcej o tym powiedzieć ?

Orła cień
@nice

Dużo chodzenia od maszyny do labo od labo do maszyny. Często praca po 12 godzin i w nocy. Która uciekła że szukają nowej?

Odradzam

Odradzam pracę na wyrobie gotowym. Nowi uważajcie na (usunięte przez administratora) ludzie dostawali nagany itp. tak fałszywego i zwyrodnial3go człowieka w życiu nie spotkałem. Nieudacznik który przez ponad 20 lat wchodził kierownictwu w ty łek aż wytarły mu się wszystkie włosy na głowie.

Trepcio
@Odradzam

Patrzył ktoś w statystyki ile osób odeszlo z wyrobu w ciągu ostatnich 5 lat a ile z materiałów ?

Ciekawy

Od kiedy można się spodziewać kontynuacji nauki poprzez wymianę pracowników w obu obszarach magazynu? W poprzednim roku był taki projekt tylko nie wszyscy brali udział. Myślę że warto go dokończyć z racji tego że ponownie te same osoby po raz kolejny nie były na wymianie. Myślę ze czekają z niecierpliwością aby poszerzyć swoją wiedze z zakresu depaletyzacji i wielu innych obowiązków.

@Ciekawy

Mam nadzieję że piszesz to ironicznie bo żaden pracownik magazynu nie chce tej wymiany, jest to chory wymysł pani O. Pamiętaj że pracownik od wszystkiego to pracownik od niczego, ale niestety rzeczywistość korporacyjna tego nie bierze pod uwagę.

Doświadczony
@On

Spokojnie Panowie, matryca kompetencji wszystko przyjmie. I wszyscy będą zadowoleni:-)

@Doświadczony

Matryca Już raz przyjęła. Szkoda że pani O tego nie weryfikuje a Pan G nie wie co się wyrabia na jego podwórku i jest wiecznie nieprzytomny

@Borsuk

Ty nie broń pani O bo to jest dwulicowa baba, dla niej najważniejsze jest to aby inne działy w fabryce były zadowolone z pracy magazynu, mimo że często wiąże się to z wykonywaniem przez magazyniera czynności których w ogóle nie powinien robić, magazynier w Tchibo jest pracownikiem produkcji, operatorem systemu, placowym ,śmietnikowym ,obsługuje dział odzieży roboczej itd.

Doświadczony
@Borsuk

Coś tam jest weryfikowane. No dzięki matrycy awanse były, tylko szkoda tych pracowników którzy naprawdę się starali i nie dostali tego awansu. A zespół doświadczonych pracowników robi się przez to coraz szczuplejszy.

Janek
@Doświadczony

Zespół doświadczonych pracowników zrobił się szczuplejszy dzięki panu G i jego podejściu. Nikt tego wprost nie powiedział ale większość wie.

Janek z Janek

Dzięki Panu G i wiem co piszę!!!!!!!!!!! Pan W to jego dobry (usunięte przez administratora) nad którym pan G rozłożył parasol ochronny. Jeśli dalej wątpisz w to co piszę to przyjrzyj się pracy panów ładujących samochody. Jeden z panów ładujących wykonuje 60% załadunków zaś reszta pozostałe 40% na trzech!!! Łatwo jest to zweryfikować wystarczy spojrzeć w grafik, system TOP albo w kamery. Dlaczego Pani O tego nie widzi??? Dlaczego jeden jest obarczany praca a inni siedzą na (usunięte przez administratora) bądź w telefonie cały dzień i zarabiają dużo więcej z racji tego ze są przy du pa sami pana G??? Nigdy nie było takiego bałaganu jak przez ostatnie 4 lata wprowadził pan G na magazynie

@Janek z Janek

Zapomniałeś jeszcze napisać o zamiłowaniu pana W do fotografii, najbardziej lubi robić zdjęcia śpiącym ludziom z magazynu, działu technicznego, sterówki itd. Z tego co wiem to dwóch ludzi z magazynu dostało przez niego naganę bo wysłał ich zdjęcia do odpowiednich służb.

@Janek z Janek

Taki układ komuś pasuje a czy będziesz tam robił czy pujdziesz gdzieś indziej to nikogo nie interesuje. Jakbyś kapował to i ty byś miał większą podstawę. Awanse na magazyniera zostały sprawiedliwie rozdane tylko na materiałach. Jeśli pod uwagę była brana wiedzą to nikt z wyrobu nie powinien zostać awansowany. Matryce zakłamane. Umiejętności śladowe. podstawy zawyżone względem ludzi wydajniej pracujących. Jak to ktoś wcześniej pisał fala kocie i nic wiecej

Trepcio
@Janek z Janek

Pan G i tak się długo utrzymał. Nic nie umieć i tyle lat przesiedzieć to duży wyczyn. Ustawił się dobrze bo jedna robotę zwalił na liderów a drugą na Ptaka i przychodził się tylko pokazać w pracy. Jednak przyszedł dzień gdzie Pani O otworzyła oczy. Trochę za późno ale lepiej późno niż wcale.

@status Quo
@Janek z Janek

Podkreśliłeś że wiesz co piszesz bo kapujesz!!! Widać to jest twój pomysł na karierę w tej firmie .Pomyśl zanim zaczniesz pisać głupoty . Jak pan G mógł rozłożyć nad panem W parasol jak o wszystkim decyduje pani O .Pan G od pewnego czasu nie ma nic do powiedzenia bo tacy jak ty kapują do pani O która przez to że na niego donosisz wykańcza go psychicznie. Załadunki nie określisz na podstawie TOP-a i grafiku a tym bardziej kamer. Jak byś pomyślał to byś wiedział że tylko około 40% aut przyjeżdża na czas więc kto ile tych aut załaduje to często jest loteria . Ja wiem że będziesz zachwalał "TĘPEGO KONIA" bo ci chlapie z ucha co się dzieje na wyrobie gotowym. Bałagan jest i to często ale spowodowany przez panią O ponieważ najlepiej gdyby zmiana była jednoosobowa a pan G przez nie dostateczną ilość ludzi już nie wie jak ustala grafiki . CO do pana W to on ma po prostu (usunięte przez administratora).

@@status Quo

Trep powinien być wytrzymały psychicznie a nie taki duży dzieciak z niego. Koń jako jedyny tam pracuje. Najlepiej jakby każdy y robił wszystko a nie cwaniaczki i inni lądują a inni skaczą po klatkach. Nie widziałem nigdy żeby któryś z lądujących układał próby. Lepiej przesiedzieć w internecie i telefonie

@status Quo
@Borsuk

Lepiej być trepem niż pustym dzbanem jak ty . Koń to najlepiej potrafi szczekać mordą i donosić do talara . A ty taxi - uberze jak byś nie obrabiał każdemu (usunięte przez administratora) i pół zmiany nie przesiedział w paletach na telefonie to byś miał czas na próby.

@@status Quo

Nie trafiłeś z tym taxi uber. Ja nadal pracuje i zobaczysz jakie zmiany Was czekają. Nie posiedzisz w biurze bo załatwię kamerę. Na materiałach się nie boimy bo pracujemy i nie przesiadujemy na internecie. Jakiego powerbanka używasz?

Borsuk

Dokładnie. Cała trójka aut. Dlaczego starzy pracownicy na materiałach pracują równo z młodymi a na wyrobie trójca święta tylko ładuje a jak niema aut to siedzią na tzw cwe ło wni ?

Borsuk

Gdzie będą mieli taką druga ziemię obiecana? Tu mają jak w maśle. Zauważ że najwięcej ludzi odchodzi z wyrobu dlaczego? Na materiałach jest dobrze zgrany skład każdy każdemu pomaga i są przypadki że ludzie wracają. Pani Kadrowa i Pan Dyrektor powinien się przyjrzeć klice z wyrobu. Może nowy kierownik to jakoś ogarnie aby tylko nie uzależnił się od (usunięte przez administratora)

3w1
@Borsuk

Masz racje na materiałach to jest solidna paka

@3w1

Bo nikt nie boi się pracy. A tu (usunięte przez administratora)się ustawili i udają PROFESJONALISTÓW a jest to tylko grupa tych części rowerowych co naciskasz nogą jak jedziesz

3w1

Szkoda tylko tego waszego kierownika bo chyba to był spoko człowiek wy też mieliście z nim dobrze

Powieźli
@3w1

Sam sobie winien. Miał czas żeby się ogarnąć to wolał się wysługiwać innymi. Ktoś zweryfikował jego brak umiejętności i podjął decyzję o rozstaniu. Lepiej późno jak wcale. Było takie przysłowie nosił wilk razy kilka powieźli i wilka

Cwanszybjak ładniejszy
@3w1

Spoko był jak spał. Najlepiej to miał z nic sk0ra. Sk0ra donosił o byle głupocie i był jego prawa reką. Nieformalny lider. Uważajcie na sk0re bo sprzedaje wszystkich taki już typ człowieka.

Czibuś

Zgłaszacie (usunięte przez administratora) do sądu pracy. Każdy sąd jest za pracownikiem. Nie dajcie sobą pomiatać

@Czibuś

Faktycznie coś jest na rzeczy bo kolejni ludzie odchodzą a zostają tylko ci co muszą Regionalni w panice bo karma kołem się toczy …

No to co
@Czibuś

Ważne jest żeby w pracy nikt cię nie poniżał i nie traktował w sposób na jaki nie zasługujesz . Bez względu na staż , jesteś wart swojej ceny jeśli dajesz z siebie tak dużo każdego dnia . Nikomu nie pozwól sobą pomiatać . Opinie o firmie lecą na łeb na szyję , bo nowe osoby zarządzające ludźmi nie mają odpowiednich kompetencji do pełnienia tak ważnych stanowisk . Czy to się zmieni w najbliższym czasie ? Tego nie wiem , ale pamiętaj że żyje się raz i tylko ty decydujesz jakiej jakości będzie twoje życie zawodowe Bez odbioru

Kobe

Koordynatorka sklepów zamiast służyć pomocą to wiecznie ma dąsy i ironizuje jak pracownik sklepu napisze maila z jakimś zapytaniem.

Obecny z czibo

Wracaj bo są przyjęcia. Ludzie w pierwszych tygodniach pracy chcą już uciekać. (usunięte przez administratora)

Dominika

zasugerował tu powrót. czyli ludzie dość często się na niego decydują? w jaki sposób reagują na to sami rekrutujący, kojarzą ich w ogóle? i ile mógłby tu trwać jakiś okres karencji, jest tu taki?

Proboszcz

On tam będzie do końca życia i jeden dzień dłużej

Talar

Najgorszy jest ten drugi czyli fotograf który robi zdjęcia ludzi śpiących na nocnej zmianie, teraz fotografuje gości z technicznego, pewnie niedługo dyro dostanie maila ze zdjęciami

Yo

Najlepsze w tym wszystkim jest to ze góra strasznie się przejmuje że pracownicy wypisują na forum. A nie przejmuje się że jest źle tylko tym że przez to mało kto chce rekrutować po zrobieniu researchu w necie :)

Walendziak
@Yo

Jak nie szanują starych pracowników to tak mają.

Niebiescy
@Walendziak

Witamy Pana kiedy Pan do nas wraca?

@Niebiescy

Już niedlugo

Dziadek
@Niebiescy

Wracaj pan szybko bo dział techniczny już czeka na pana a szczególnie pan M...

Marek Królik
@Dziadek

Nie bądź pan taki mądry bo grafik poprzestawiam

Było minęło , albo nie
@Yo

Coś jednak na górze się zmienia , więc może wartości , z których kiedyś Tchibo mogło być dumne staną się ponownie cechą tej Firmy ? Karma wraca i oby zdążyła na czas bo nie tak łatwo i szybko zwalnia się dyrektorów ... A jednak można :)

Odradzam

Nie polecam pracy na stanowisku magazynier w markach. Bardzo dużo obowiązków, dodatkowo obsługa maszyn o której nikt nie mówi podczas rozmowy o pracę. Zanim złożysz CV poczytaj wpisy o firmie i zastanów się jeszcze raz czy warto

@Odradzam

A ja tam dobrze wspominam tam pracę. Rozwój pracownika jak i atmosfera na najwyższym poziomie. Pracownicy na ogół zawsze służyli pomocą w szczególności z obszaru magazynu materiałów, a obsługę maszyn czy mrogramow magazynowych, których w zakładzie jest kilka wszystkiego można się nauczyć. Jedynym minusem było wynagrodzenie, które nie było adekwatne do wykonywanych obowiązków. Z pozdrowieniami dla działu SCW

@Odradzam

Ja będę miał rozmowę on-line, serio jest taka lipa? Bo się zastanawiam mocno nad pracą tam

@Nowy

Jak pracowałeś na magazynie gdzie obsługiwałeś tylko owijarke to tu będziesz miał trochę więcej maszyn do obsługi. Wszystkiego da się nauczyć ale maszyna jak to maszyna potrafi wyprowadzić z rownowagi

Fala
@Hektor

Zapomniałeś dodać że jest fala jak w wojsku i ktoś ją wprowadził i pozwala jej trwać. Możliwe że tego nie wiesz bo za poprzedniczki tego nie było i może pracowałeś w tamtych latach.

@Fala

Ja akurat pamiętam dobre czasy,i wiem dokładnie o kim mówisz, ale nie stety starego drzewa się nie da przesadzić:-)

Wojak Szwejk
@Fala

Falom bym tego nie nazwał a bardziej brakiem samodzielnego myślenia. Łatwiej jest słuchać swoich przy du pasów niż samemu wyrobić swoje zdanie.

Klika
@Hektor

Teraz powstało kilka klik jeśli nie przynalezysz do żadnej to każdy na Ciebie najeżdża. Obgadywanie winienie o wszystko co możliwe itp.

@Klika

Czytając wasze wypowiedzi na temat zakładu i atmosfery w firmie nasuwa się pytanie-co wy jeszcze tam robicie? Bo ja nie dostrzegłem ani jednego pozytywnego komentarza z waszej strony.

Do hektora
@Hektor

Kto moze to ucieka. Niektórzy są skazani tam pracować

Dzień dobry, czy już ktoś dostał odpowiedź po rozmowie na ph swietokrzyskie/mazowieckie?

Zostaw merytoryczną opinię o Tchibo - Warszawa

• Jak się pracuje w Tchibo?

Zobacz opinie na temat firmy Tchibo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tchibo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tchibo?

Kandydaci do pracy w Tchibo napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tchibo
1.8/5 Na podstawie 1078 ocen.

Tchibo