EnrexEnergy Sp.z o.o.

Bochnia

Opinie o EnrexEnergy Sp.z o.o.

jarek

widocznie premie są uznaniowe i może nie każdy takie otrzymuje. Dziwna sprawa, ale takie rzeczy ustala się na samym początku. Nie czeka się na pierwszą wypłatę :)

Nick

Już mówię o zarobkach. Zarobisz ZERO złotych bez względu na wynik jaki osiągniesz bo ta firma nie ma w zwyczaju wypłacać pracownikom należnym ich pieniędzy. Pytasz o atmosferę? Jeśli pracodawca cię przekręca na hajs i nie wypłaca ci kasy pomimo że harowałeś jak wół to już sam sobie wyobraź jaka jest atmosfera. Za chwilę wszyscy usłyszycie jak wygląda współpraca z takimi spółeczkami "krzak" bo cała sprawa będzie już za moment dobrze nagłośniona.

Nick

youpeter

omijać szerokim łukiem; nie dostajesz żadnych narzędzi, żadnej podstawy tylko kasa za podpisane umowy; a jak zrezygnujesz ze współpracy z nimi o kasie za ostatnie podpisane umowy możesz tylko pomarzyć

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

zorro

są narzędzia. superzajefajne. Takie jak sobie przyniesiesz.

Zostaw opinię o EnrexEnergy Sp.z o.o. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EnrexEnergy Sp.z o.o.