Opinie o LuxDom Nieruchomości w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LuxDom Nieruchomości. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LuxDom Nieruchomości o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LuxDom Nieruchomości w Kielce

Marta Nowy wpis

Chcialam kupic mieszkanie za posrednictwem owej firmy..porazka! Najpierw mail, potem telefon, przez telefon pani poinformowala mnie, ze to nie ona to jej kolega, ze kolega oddzwoni.. oczywiscie nigdy nie oddzwonil.. Na numer stacjonarny nikt nie odpowiada.. totalny brak profesjonalizmu!! Kolejny mail 3 dni mijaja, a tu dalej nie ma odpowiedzi??? Co to za agencja?? Polecam wybrac sie na zachod i poduczy fachu... Szkoda tylko sprzedajacych bo dalej mieszkanie nie sprzedane!

Olga Nowy wpis

@Kandydat, z Twojego postu wynika, że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej. Napisz zatem w jaki sposób przebiegała. Wiele osób zagląda na forum żeby dowiedzieć się czegoś na temat pracy w LuxDom Nieruchomości. Wszystkie wpisy będą bardzo przydatne dla kandydatów.

Kandydat Nowy wpis

Miałem przyjemność być w zeszłym roku na rozmowie i odradzam a ostatnio była znów oferta z tego biura na miejskim urzędzie pracy.

Olga Nowy wpis

@Andrzej, możesz napisać coś na temat pracy w LuxDom Nieruchomości. Uzasadnij swoją opinię o firmie. @Były klient, skąd wiesz, że zmieniają się często pośrednicy? Dlaczego uważasz, że straciłeś czas? Merytoryczne i wyczerpujące komentarze są pomocne dla innych użytkowników forum. Sporo opinii na forum jest od klientów. Natomiast może ktoś napisze coś więcej na temat pracy w strukturach firmy oraz obecnie prowadzonych rekrutacji? Czy LuxDom Nieruchomości prowadzi w tej chwili rekrutacje? Jak wygląda rozmowa o pracę? Takie informacje będą przydatne dla kandydatów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LuxDom Nieruchomości spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Słyszałam, że LuxDom Nieruchomości ma opinię super pracodawcy. Jestem zaskoczona wpisami na forum. Może ktoś to wyjaśni?

Były klient
@Andrzej

Dobre pytanie skoro jest tak super to, dlaczego w firmie zmieniają się tak często pośrednicy ? Na początku jest wszystko ok ale z czasem nic z tej współpracy nie wynika. Straciłem tylko czas a mieszkanie sprzedałem szybciej na własną rękę. Agencje były i będą ale zawsze zostaną te lepsze i te gorsze.

Mam podobne zdanie na temat tej firmy. Ilość negatywnych opinii mówi sama za siebie, dlatego większy komentarz jest zbędny, porażka !!!

klient

Niestety byłem klientem tej firmy i odradzam jakąkolwiek współpracę. Faktycznie co chwila inni pośrednicy i to bez większego doświadczenia. Lepiej sprzedawać na własną rękę lub znaleźć profesjonalne biuro, których nie brakuje. Za co płacić im prowizję jak są mało skuteczni .

@klient

Co za bzdury, prowizję płaci się tylko gdy pośrednik jest skuteczny. Prowizja to opłata za wynajęcie/sprzedaż nieruchomości.

Wszystkie poniższe opinie to bzdury wyssane z palca. Pracowałam w luxdom przez trzy lata do 2015 r i w tym czasie odeszła jedna, słownie JEDNA osoba i to tylko dlatego, że przeprowadziła się do rodziny, gdzieś na Pomorze.

Anon

Pozdrawiam wszystkich którzy już nie pracują w tej firmie wyzyskiwaczy !!!

Wiko

Ta firma tylko z zewnątrz wygląda na profesjonalną a na rozmowie widać, że dla tej firmy to najlepszy kandydat na pracownika to najczęściej preferowana osoba bez doświadczenia w tej branży, najlepiej student, emeryt lub stażysta ewentualnie z grupą to o czym tutaj mowa ??? Szkoda tracić czasu na takie regionalne " firemki" .

bbbbbbb

Zgadzam się z poprzednimi opiniami i odradzam pracę w tej firmie. Bałagan, ciągle zmieniający się pośrednicy, brak stałego zespołu na dłużej a co za tym idzie, niezadowoleni klienci i brak rozwoju firmy. O zarobkach lepiej nie wspominać, bo są nieadekwatne do wypracowanych godzin.

aaa

Pracowałam w Luxdomie i nie polecam tej firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej cud, miód i miła atmosfera. A w rzeczywistości wygląda to tak,że panuje duże ciśnienie na pieniądze i traktowanie pracownika jako narzędzie do robienia kasy. Jeżeli chodzi o zarobki to szału nie ma. Wypracowane godziny są nieadekwatne do wynagrodzenia. Dodatkowo zdarzały się problemy z umowami dotyczących pracowników, brak awansu i nie inwestowanie w pracownika. Bardzo chętnie są zatrudniani studenci, osoby z grupą lub stażyści stąd tak duża rotacja i niezadowolenie często klientów,bo pośrednik powinien mieć duże doświadczenie. Jeżeli ktoś chce TYLKO spróbować pracować jako pośrednik to praca w Luxdomie spełni jego oczekiwania na chwilę ale jeżeli jesteście ambitni i szanujecie swoją pracę, siebie oraz zaangażowanie to odradzam dla własnego psychicznego komfortu. Jest wiele innych firm, które inwestują w pracownika a bycie pośrednikiem to ciekawa praca,pełna pasji jeżeli pracuje się w rzetelnej firmie.

norbi

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie i średnie warunki proponują jak na taką formę pracy . Co chwila się ogłaszają,że poszukują pracowników a firma mała i mało rozpoznawalna na rynku kieleckim :(

Seba

Witam, aplikowałem na stanowisko doradca klienta d/s Ubezpieczeń, dają bardzo fajne warunki, umowę o pracę i system premiowy. Myślę, że jak najbardziej warto.

kingaXa

Ogólnie to robi się wszystko, aby nie trzeba było pokazywać nic w sobotę, ale jeśli ktoś się uprze (w znaczeniu, że ta osoba, która chce oglądać) to trzeba mu w tę sobotę pokazać. Co to zarobków, to nie mam pojęcia jak inni, ale u mnie była podstawa (taka sobie) + prowizja (całkiem ok) i w sumie to im dłużej się tam pracuje, tym więcej się zarabia, bo ma się coraz większą bazę nieruchomości i więcej się sprzedaje.

kingXa

Ogólnie prawdą jest, że szukają raczej ludzi o przeciętnych kwalifikacjach, ale to raczej specyfika branży. Co do samej firmy, to moim zdaniem jest ok ;) Miła atmosfera, zarobki są ok (ale kokosów nie należy się spodziewać). Jedynym, ale istotnym minusem są godziny pracy (w wypadku agentów, czasem trzeba pokazać coś w sobotę/wieczorem), ale ogólnie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o LuxDom Nieruchomości - Kielce

LuxDom Nieruchomości
4.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Żytnia 14A
    25-018 Kielce