LuxDom Nieruchomości

Kielce

Opinie o LuxDom Nieruchomości

Wiko

Ta firma tylko z zewnątrz wygląda na profesjonalną a na rozmowie widać, że dla tej firmy to najlepszy kandydat na pracownika to najczęściej preferowana osoba bez doświadczenia w tej branży, najlepiej student, emeryt lub stażysta ewentualnie z grupą to o czym tutaj mowa ??? Szkoda tracić czasu na takie regionalne " firemki" .

bbbbbbb

Zgadzam się z poprzednimi opiniami i odradzam pracę w tej firmie. Bałagan, ciągle zmieniający się pośrednicy, brak stałego zespołu na dłużej a co za tym idzie, niezadowoleni klienci i brak rozwoju firmy. O zarobkach lepiej nie wspominać, bo są nieadekwatne do wypracowanych godzin.

aaa

Pracowałam w Luxdomie i nie polecam tej firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej cud, miód i miła atmosfera. A w rzeczywistości wygląda to tak,że panuje duże ciśnienie na pieniądze i traktowanie pracownika jako narzędzie do robienia kasy. Jeżeli chodzi o zarobki to szału nie ma. Wypracowane godziny są nieadekwatne do wynagrodzenia. Dodatkowo zdarzały się problemy z umowami dotyczących pracowników, brak awansu i nie inwestowanie w pracownika. Bardzo chętnie są zatrudniani studenci, osoby z grupą lub stażyści stąd tak duża rotacja i niezadowolenie często klientów,bo pośrednik powinien mieć duże doświadczenie. Jeżeli ktoś chce TYLKO spróbować pracować jako pośrednik to praca w Luxdomie spełni jego oczekiwania na chwilę ale jeżeli jesteście ambitni i szanujecie swoją pracę, siebie oraz zaangażowanie to odradzam dla własnego psychicznego komfortu. Jest wiele innych firm, które inwestują w pracownika a bycie pośrednikiem to ciekawa praca,pełna pasji jeżeli pracuje się w rzetelnej firmie.

norbi

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie i średnie warunki proponują jak na taką formę pracy . Co chwila się ogłaszają,że poszukują pracowników a firma mała i mało rozpoznawalna na rynku kieleckim :(

Seba
użytkownik zarejestrowany

Witam, aplikowałem na stanowisko Doradca Klienta d/s Ubezpieczeń, dają bardzo fajne warunki, umowę o pracę i system premiowy. Myślę, że jak najbardziej warto.

użytkownik zarejestrowany

kingaXa

Ogólnie to robi się wszystko, aby nie trzeba było pokazywać nic w sobotę, ale jeśli ktoś się uprze (w znaczeniu, że ta osoba, która chce oglądać) to trzeba mu w tę sobotę pokazać. Co to zarobków, to nie mam pojęcia jak inni, ale u mnie była podstawa (taka sobie) + prowizja (całkiem ok) i w sumie to im dłużej się tam pracuje, tym więcej się zarabia, bo ma się coraz większą bazę nieruchomości i więcej się sprzedaje.

kingXa

Ogólnie prawdą jest, że szukają raczej ludzi o przeciętnych kwalifikacjach, ale to raczej specyfika branży. Co do samej firmy, to moim zdaniem jest ok ;) Miła atmosfera, zarobki są ok (ale kokosów nie należy się spodziewać). Jedynym, ale istotnym minusem są godziny pracy (w wypadku agentów, czasem trzeba pokazać coś w sobotę/wieczorem), ale ogólnie polecam!

Zostaw opinię o LuxDom Nieruchomości - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LuxDom Nieruchomości