Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.

Iwona

Znowu widziałam ogłoszenie na to stanowisko i w sumie na różne regiony. Wcześniej pisałaś @uciekaj, że wiele zależy od regionu. Czy możesz chociaż udzielić informacji na temat, gdzie jest najlepiej, skoro o benefitach i szkoleniach nic nie napisałaś?

Iwona

@Uciekaj czy firma zatrudnia Account Managerów w każdym wypadku na działalności gospodarczej? Wspominasz, że była umowa o pracę i samochód, co było powodem takich zmian w firmie? Co jeszcze uległo zmianie? Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jakie możliwości rozwoju/kursy/szkolenia oferuje firma swoim pracownikom. Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy w GTF.

Iwona

GTF poszukuje osób do pracy na stanowisku Account Manager. Co możecie podpowiedzieć osobom szukającym informacji na temat firmy oraz tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Co uważasz za największe plusy pracy w firmie, a co warto by zmienić?

Uciekaj
@Iwona 09.05.2017 15:18

Działalność gospodarcza, samochód swój Kiedyś przynajmniej była um o prace i punto służbowe Ciężko tam wytrzymać. Pytanie na jaki region GTF jest firmą mało znaną Jesteś przedstawicielem firmy i jeździsz po terenie, po Agentach kredytowych, mówisz żeby pisali wnioski przez platformę GTF..

była

A dlaczego tak uważasz Billy?

Billy

To jest firma oszukująca ludzi, którzy przychodzą po kredyty. Ci którzy tam pracują mają szansę na pobyt w areszcie

nb

@Barbara to jak to ocenić to ty wiesz sama najlepiej, bardzije możesz ocenic jakie wrażenie na tobie wywarli a jak rozumiem nie najlepjsze, a raczej jak piszesz "dziwne". A na jakie stanowisko aplikowałaś?

Barbara

ja się staram o prace w małej placówce w gdańsku. dziwny był 1 etap rozmów,, niby na luzie, żadnych absurdalnych pytań z tych obkutych na blachę rekrutacji ale tez dziwne rzeczy facet mówił... oferuje tylko 1300 netto, wspomniał, że tam jakaś pani po 40 pracuje, i że ona płacze jak się coś do niej powie, że nie lubią roszczeniowych osób, to zakrawa mi na mobbing, nie wiem co myśleć...

anka

Witam:) a gdzie idziesz na rozmowę?

Pati

Czy ktoś może napisać jaka jest podstawa na stanowisku Regionalnego Opiekuna Sprzedaży i ogólnie jak się tam pracuje. Proszę o info Patrycja.

Zostaw opinię o Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.