Opinie o Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. w Katowice

Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o.
3 7 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy pracownicy w Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ti Nowy wpis

Uwaga! Firma TOTAL INKASO Sp. z o.o. zmieniła adres siedziby na: ul. Gliwicka 234, 40-860 Katowice.

Tak2Nie

Administrator Nowy wpis

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważną wskazówką dla osób mieszkających w Katowice i okolicach oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Tak1Nie

Kadry Nowy wpis

Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej.. Zapraszamy do przesyłania cv.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kqx

tak właśnie sądziłem, że tutaj mało się nie da zarobić :) To bardzo dla mnie ważne, bo mam już doświadczenie jako PH, ale chcę czegoś więcej od życia :)

Były

Dziękuję Zarządowi TI za 2 lata owocnej współpracy. Polecam prace w tej firmie wszystkim niezdecydowanym. Można się wiele nauczyć i nieźle zarobić.

łukasz

powiem wprost telefon to jest już chyba standard, samochód ok ale jeśli z limitem KM to baju baju będziesz w raju. Podstawa ok ale jeśli premia wypłacona od osiągniecia planu to też tak sobie. Suma sumarum tak sobie.

lukasz

czy to stawka brutto czy netto?

lukasz

Czy ktos wie ile mozna zarobic w TI? Staram sie o prace i nie wiem czy z konkurencji warto przechodzic

ti

Wszyscy pisza a w sumie przed kilkoma godzinami pisali ze jest praca tylko cv wyslac. Praca przedstawiciela jest wporzo gdy jest wszystko ok.

total inkaso

Witam, jestem ciekaw kto wypisuje te wszystkie bzdury i w jakim celu?! Wszystko co jest tutaj napisane jest niezgodne z rzeczywistością! Wszystkich chętnych do pracy a nie do "gadania/pisania" zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.

impel
@total inkaso

Racja lepiej wysłac CV niż pisać opinie. Rzeczywiście rozmowa weryfikuje wszystkie oczekiwania i rozwiewa wątpliwości jeśli takie są!!!!. Ogłoszenie jest aktywne warunki finansowe napisane więc co więcej jeśli ktoś chce niech skorzysta.

arczi

Może chcą skorzystac z programu stażu tam jest wiek wymagany. Cięcie kosztów czyżby?

Ola

A czy ta firma jest w ogóle skuteczna? Kilka lat prowadzą moją sprawe i nie otrzymałam od dłużnika ani grosza.

arczi
@Ola

Jeżeli Pani jeszcze im płaci wynagrodzenie to życzę powodzenia:(

witek

Jakby tak było cudownie to już by osoby były zatrudnione a ogłoszenie jest już dawno.

Kadry

Więcej szczegółów na rozmowie kwalifikacyjnej.

kindler

mam jeszcze pytanko premia uzależniona od planu?

Kadry

Tak, są 2 wolne stanowiska w dziale handlowym. Wynagrodzenie netto na początek ok. 2000zł plus premia.

kindler

Czy sa stanowiska wolne? Blisko najnizszej krajowej + premia!?

Tak1Nie

Kadry

Firma cały czas się rozwija. Nie ma mowy o stagnacji. Świadczymy usługi na najwyższym krajowym poziomie. Zapraszamy do współpracy.

TakNie

Praca jak każda inna, zarobki średnie a pracy bardzo dużo.

TakNie

Wiesz coś o zarobkach w firmie Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. oraz o charakterze pracy? Twój komentarz i opinia mają znaczenie!

Były
@admin

Pracowałem w latach 2012-2015. Wynagrodzenie i prowizja na czas, bez ograniczeń i kombinacji. To rzetelny pracodawca.

Zostaw opinię o Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o.