Opinie o Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. w Katowice

Firma windykacyjna, działająca prawie 20 lat na rynku.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. w Katowice

MarcinC Nowy wpis

Polecam firmę TI. Rozliczenia na czas. Jeśli jest efekt w pracy to jest dobre wynagrodzenie. Pozytywna atmosfera. Pozdrawiam ekipę z Totala.

Mikolaj Nowy wpis

Bardzo fajny pracodawca, elastyczny, wyrozumiały, zawsze można było się dogadać. Atmosfera była wesoła i pozytywna. Osobiście Firmę wspominam bardzo dobrze. Polecam

Majka Nowy wpis

Polecam prace w tej firmie. Ludzie tam cenią wiedzę i podejście i mogłam sie wiele również nauczyć i zbudować dalsza karierę . Współpracownicy pomocni, super atmosfera i elastyczne podejście. Oczywiście przełożeni otwarci, wspierający.

Damian Nowy wpis
@Majka

Co masz na myśli pisząc o elastycznym podejściu? Chodzi o godziny pracy?

Magda

Z czystym sumieniem polecam pracę w Total Inkaso- stałe godziny pracy, wolne weekendy, bardzo dobra atmosfera. Jeżeli ktoś ma naprawdę checi do pracy napewno się sprawdzi.

Lidia
@Magda

jak stałe godziny to w jakich godzinach się tutaj pracuje?:D

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Karo

Bardzo fajna atmosfera, mili i pomocni ludzie. W dużej mierze praca w biurze, więc jeśli ktoś jest lub chce być handlowcem i pracować w stałych godzinach pracy to serdecznie polecam prace w TI.

Dorota
@Karo

Jak większość i tak można z biura to chyba można zdalnie? Albo chociaż hybryda?

Bardzo polecam współpracę z tą firmą zarówno jako pracownik a późniejsza klientka :) Firma solidna, słowna. Wynagrodzenie zgodne z ustaleniami i w terminie. I tak samo zadowolona jako klientka po latach. Firma odzyskała nasze należności. Dziękuję za współpracę i pozdrawiam.

Dorota
@Anna

Ale klientką to stałaś się po odejściu stąd, tak? ;p W sumie to ciekawe doświadczenie pewnie, bo widziałaś jak to się robi od środka a potem mogłaś sprawdzić na własnej skórze. I co, wolisz być klientką czy pracownicą tu u nich jak już?

Jagusia

Mam z tą firmą same pozytywne doświadczenia. Do każdej osoby czy to pracownik, klient czy mecenas zawsze podchodzą tak samo czyli z najwyższym szacunkiem i kulturą osobistą. Jest to rzadko spotykane zjawisko w dzisiejszych czasach. Niestety ze względów rodzinnych ( choroba córki) musiałam zrezygnować z pracy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany stałym zatrudnieniem w miłym i kompetentnym zespole to polecam Grupę Finansową TOTAL INKASO!

Małgośka

Byłam zatrudniona w Total Inkaso przez 7 lat. Do pracy w tej firmie są potrzebne dobre chęci i pozytywne nastawienie. Właściciele wiedzą, że handel to trudna działka - są lepsze i gorsze chwile. Oczekują przede wszystkim uczciwej pracy, za którą chętnie zapłacą. W Zespole jest fajna atmosfera. Polecam :)

ti

Uwaga! Firma TOTAL INKASO Sp. z o.o. zmieniła adres siedziby na: ul. Gliwicka 234, 40-860 Katowice.

Kadry

Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej.. Zapraszamy do przesyłania cv.

kqx

tak właśnie sądziłem, że tutaj mało się nie da zarobić :) To bardzo dla mnie ważne, bo mam już doświadczenie jako PH, ale chcę czegoś więcej od życia :)

Były

Dziękuję Zarządowi TI za 2 lata owocnej współpracy. Polecam prace w tej firmie wszystkim niezdecydowanym. Można się wiele nauczyć i nieźle zarobić.

łukasz

powiem wprost telefon to jest już chyba standard, samochód ok ale jeśli z limitem KM to baju baju będziesz w raju. Podstawa ok ale jeśli premia wypłacona od osiągniecia planu to też tak sobie. Suma sumarum tak sobie.

lukasz

czy to stawka brutto czy netto?

lukasz

Czy ktos wie ile mozna zarobic w TI? Staram sie o prace i nie wiem czy z konkurencji warto przechodzic

ti

Wszyscy pisza a w sumie przed kilkoma godzinami pisali ze jest praca tylko cv wyslac. Praca przedstawiciela jest wporzo gdy jest wszystko ok.

total inkaso

Witam, jestem ciekaw kto wypisuje te wszystkie bzdury i w jakim celu?! Wszystko co jest tutaj napisane jest niezgodne z rzeczywistością! Wszystkich chętnych do pracy a nie do "gadania/pisania" zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.

impel
@total inkaso

Racja lepiej wysłac CV niż pisać opinie. Rzeczywiście rozmowa weryfikuje wszystkie oczekiwania i rozwiewa wątpliwości jeśli takie są!!!!. Ogłoszenie jest aktywne warunki finansowe napisane więc co więcej jeśli ktoś chce niech skorzysta.

arczi

Może chcą skorzystac z programu stażu tam jest wiek wymagany. Cięcie kosztów czyżby?

Ola

A czy ta firma jest w ogóle skuteczna? Kilka lat prowadzą moją sprawe i nie otrzymałam od dłużnika ani grosza.

arczi
@Ola

Jeżeli Pani jeszcze im płaci wynagrodzenie to życzę powodzenia:(

witek

Jakby tak było cudownie to już by osoby były zatrudnione a ogłoszenie jest już dawno.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • GLIWICKA 234
    40-860 Katowice

Grupa Finansowa TOTAL INKASO Sp. z o.o.