Opinie o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w Kleszczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w Kleszczów

Zed

Ja tam nie jestem od zgłaszania pan okularnik szkoda że nie widzi tego że są również inne zagrożenia bo okulary to najmniejszy pikus a.pan okularnik chyba nie czepiał się tylko okularów bo z tego co mi wiadomo na innym dziale o biżuterię itp a to też jest zagrożenie hmmm .A zresztą już mnie to nie interesi i nie pozdrawiam nara:-D

Hej, czy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nie płacą ani za soboty ani za nadgodziny za to jest wolne do wybrania (usunięte przez administratora)

Klijent

Czy dzisiaj 13 sierpnia jest dzień jakości w firmie? Dziękuje za odpowiedz.

@Klijent

Skąd takie pytanie? Czyżbyś miał informację o tym, że akurat dziś firma obchodzi taki dzień? Powiem szczerze, że zaskoczyło mnie Twoje pytanie zadane w wątku dotyczącym firmy Plastic Omnium Auto Exteriors, dlatego liczę, że je wyjaśnisz.

PO

To co się dzieje w tym zakładzie to przechodzi ludzkie pojęcie, zawsze się czepiali ale to co się dzieje od około pół roku to jest masakra, czepiają się wszystkiego, premie zabierają za byle głupstwa bo firma nie przynosi zysków a duża w tym zasługa góry i osób które podpisywały kontrakty z klientami ale tam nie szukają winnych,za to szukają oszczędności tam gdzie nie mają i ciągle kombinują jak by tu usunąć etat a pracownik już powoli nie ma czasu żeby iść na przerwę a o urlopie nie wspominając bo kierownik w życiu nie da tłumacząc się że nie ma ludzi ale tutaj się akurat nie dziwię bo każdy musi robić za dwóch... Nadgodziny płatne co 4 miesiące o ile nie każą Ci ich wybrać oczywiście 1 do 1 porażka! Traktują nas pracowników produkcyjnych jak śmieci ale nikt nie widzi że to dzięki Nam mają na chleb. Nie polecam pracy w tym zakładzie nawet największemu wrogowi chyba że chce stracić nerwy i zdrowie bo o to nie trudno... Moje sugestie dla Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.: Brak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować bardziej pracownika

Qwe
@PO

Urlopu nie ma czasu wziąć, ale mimo tego nadgodziny są do wybrania? Coś tu się nie klei :)

Tkm
@Qwe

Wszystko się klei... Każą wybierać te nadgodziny wtedy kiedy są np dni nie produkcyjne.

@Tkm

Czytając Wasze wpisy, zastanawia mnie, czy często zdarza się tak, że trzeba zostać dłużej w pracy? Standardowo, jak wygląda czas pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors? Pracujemy po 8,10 a może po 12 godzin? Proszę o sprecyzowanie tej ważnej kwestii, patrząc z poziomu zainteresowanego pracownika.

Pracownik Produkcji

bardzo mila rozmowa w pelni profesjonalna mimo ze przez agencje pracy:) randstad rządzi

dlaczego chcialby pan pracowac na produkcji?

logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Kleszczów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Elk

Zapomniałem dodać, że tam powinna iść inspekcja pracy bo człowiek nie ma czasami jak z WC skorzystać.

@Elk

Jakies brednie pracuje ijakos od pierwszego dnia nie mam problemu ze skorzystaniem z wc

@Elk

Zależy gdzie sie jest bo jeśli na baby parts czy polerce to tak, problem się pojawia gdy idzie się do kabiny na kontrolę jakości i zderzaki lecą taśmowo. Często pojawia się problem ( zwłaszcza jeśli do tego oklejasz labelkami ) kto Cię zastąpi bo na polerce też mają co robić.

Pracownik :)

Kilka informacji dla nieszczesnikow, ktorzy mysla o przyjeciu sie na produkcje.. - praca latwa, nie wymaga wiekszych umiejetnosci - place.. nie mam pewnosci ale nowi zarabiaja na reke okolo 2tys - szkolenia/rotacje tycza sie tylko mlodych dziewczyn ;) - firma na wszystkim oszczedza - nie placa sobot, trzeba wybrac 1:1 oczywiscie wtedy kiedy firmie pasuje, ty pracowniku nie masz nic do powiedzenia - kiedys jeszcze placili dodatkowa premie jak pracownik przez caly rok nie poszedl na l4.. teraz gdy na nie pojdziesz kierownik nawet zaprosi na rozmowe w tej sprawie ;) - atmosfera dobra tylko w grupkach, kierownicy I liderzy wielce zapracowaniu kursujac miedzy krzeselkiem przy biurku a palarnia ;) (usunięte przez administratora) - matryce umiejetnosci dzieki ktorym klasyfikuja Cie ile powinienes zarabiac.. odsylam do trzeciego podpunktu :) (usunięte przez administratora) z pewnoscia sa gorsze firmy ale strefa duza, prawie wszedzie wiecej zarobicie, a juz z pewnoscia zaplaca za nadgodziny/soboty

Ciekawy

Jakie zarobki na utrzymaniu ruchu?

@Ciekawy

Rozumiem, że pytasz o zarobki, bo chciałbyś podjąć pracę w Plastic Omnium Auto Exteriors. Co skłoniło Cię do tego, aby brać pod uwagę właśnie tego pracodawcę podczas szukania pracy? Napisz też proszę, jakie aspekty są dla Ciebie ważne.

Elk

Masakra, na początku są mili. Potem przeradza się to w mobbing, albo jeszcze gorzej. Człowiek z siebie daje wszystko, a oni to gnoją. Nie szkolą bo sami się na tym nie znają. Wszystko żeby tylko wszystko przechodziło.

Racja

Kampl

Ochrona tragedia zamiast pomoc człowiekowi nie robią nic śpią w pracy poprostu porażka

Capi

Witam . Proszę o info jak wygląda wynagrodzenie netto dla nowego pracownika . Jaka podstawa, premie i inne dodatki z gory dzięki

Praca sama w sobie zła nie jest... Ale jeśli ma się wyższe aspiracje niż operator produkcji - to nie ta droga. Niby jest możliwość awansu, szkoleń itd. Ale tak naprawdę jeśli twój bezpośredni przełożony Cię nie wesprze guzik Ci się uda... A wspierają wiadomo kogo... Swoich... Ostatnia podwyżka - śmiech na sali... Chcesz iść na jakiś kurs - niby możesz ale... Nie ma miejsc albo to nie na Twoje kompetencje. Odchodzą ludzie z doświadczeniem, a firma nie potrafi ich zatrzymać. To operatorów tym bardziej... Lubię tą pracę ale nie widzę dla siebie szansy rozwoju - dlatego też jeśli nadarzy się okazja zmiany na lepsze - odejdę. Góra nie docenia wkładu pracy operatorów - brak pochwał jest rownoznaczny z brakiem motywacji do pracy...

Życzliwi

Pan Cwioro i Masłowski powinni wiedzieć co się dzieje w zakładzie pracy plastic omnium jak oni wychodzą do domu sprzątaczka z opolskiej Grażyna uprawia orgie seksualne na terenie zakładu pracy.

Zyczliwi

I ta stara (usunięte przez administratora) sprzątaczka z opolskiej kurwiaca się na zakładzie pracy plastikc omnium.Dyrektor i BHP powinni o tym wiedzieć

Iza

@Czarna rozumiem, że opisujesz tą sytuację ze względu na to, że niesłysząca Pani sprzątaczka została zwolniona z pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors. Czemu uważasz ten powód zwolnienia za bezzasadny? Może faktycznie to jest problem, gdyby ta Pani została sama a byłby alarm i ona by go nie słyszała to mogłoby jej zagrażać niebezpieczeństwo.

Łysa

O kim mowa? Chyba wiemy

Iza

@anty PO akurat pomysł z lodami mógł być fajny. Czy pracownicy na hali na przerwach nie mogli korzystać z tych lodów? A jeżeli chodzi o stężenie to jak pracownicy chorują to nie idą na L4, gdzie lekarzowi mówią o przyczynie zachorowania? Wtedy lekarz może mógłby zgłosić przekroczenie takiego stężenia i byłaby ciągle wietrzona hala w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors? Co myślisz?

Iza

@były dzięki za obszerną opinię. A czy próbowałeś zgłaszać dysproporcję w obowiązkach pracowników? Rozumiem Twoje niezadowolenie, ponieważ atmosfera to bardzo ważny współczynnik dobrej pracy. Czy @Malinowski, @Były pracownikkk chcielibyście jeszcze coś dodać do tej wypowiedzi? Czy ten sam powód jest, że nie polecacie pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors? Uzasadnijcie innym użytkownikom swoje wypowiedzi.

@Iza

Zgłaszać ?? chyba kpisz w PO niekometnecja jest od samej góry do samego dołu, wasze rozwiazywanie problenów wyglada nastepujaco: Pani Manager Logistyki mega niekompetentna, jej niekompetentnosc oraz narazenie zakladu na kary udokumentował podwładny jej pracownik przedstawiajac dowody jak Pani uw manager pracuje, zasugerował zeby zatrudnili kompetntnego managera a tej pani albo podziekowali albo dali mniej odpowiedzialne stanowisko, został wysmiany wiec sie zwolnił, a pani super manager po katastrofie w logistyce sie szybko sama zwoliniła.

@Iza

Kolejny problem to przekroczone stezenia na całej hali zwiazane ze smrodem na lakierni ludzie dostawali biegunek, migren itp objawów gdy zmierzono stezenie wartosci były przekroczone, to normalne bo hala jest magazynowa a nie dostosowana do lakierni kazdy to wie, przed kontrola z PIPU przewietrzono hale i tak rozwiazuje sie problemy a ludzie sie truja :)

@Iza

Kolejny problem to upały poprzedni dyrektor pan Jarosław na pomysł z upałami zamówmy ludziom lodówke z lodami, powiedział fantstyczny pomysł, z uw lodów skorzystała cała administracja która pracuje i tak w klimatyzowanym pomieszzeniu ludzie z produkcji nie brali ów lodów bo musieli zapieprzac na produkcji.

@Iza

Takie decyzje pokazują jacy ludzie pracują tam na najwyższych stanowiskach, jeżeli mieliby swoje biznesy i kapitał startowy powiedzmy 100.000-200.000 zł splajtowali by po kilku miesiacach :)

heh

Analityk produkcji fajnie nazwane stanowisko :) ogólnie spadnie na taka osobę wszystkie problemy produkcyjne począwszy od wtrysku przez lakiernie i montaż :) w praktyce wygląda to tak że na każdym dziale są problemy produkcyjne scrap scrap scrap, będziesz dostawał po głowie za to że nie ma detali do wysyłki nie z twojej winy ale w końcu trzeba będzie na kogoś zwalić, dostaniesz pewnie prze analizowania sytuacji i podania rozwiązania, a wszyscy wiedza ze takie nie istnieje bo hale w kleszczowie to hale magazynowe a nie produkcyjne i nie wskazane jest lakierowanie czesci na tej hali bo hala nie jest przystosowana ale madre głowy we Francyji postanowiły inaczej:)

malkovic
@heh

Analityk produkcji ma trochę inny zakres obowiązków niż to napisałeś PP co wprowadzasz w błąd ludzi?

@malkovic

bo tak to nazwali głąbie a w praktyce tak to wyglada

Iza

@Ania co oznacza, że jak się spodobam kierownikowi? Chodzi o zachowanie w pracy? Czy jak będę pracowała, jakość mojej pracy? Za co w takim razie jest przyznawana premia w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors? Czyli za każde zwolnienie lekarskie są ucinane pieniądze z premii czy w ogóle premii nie dostajecie? czy macie w jakimś regulaminie, że premia należy się od wszystkich przepracowanych dni?

Iza

@Ania czemu nie polecasz pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors? Tylko zarobki i kadra wpłynęły na Twoją opinię o tej firmie? Nie można liczyć na jakieś premie czy benefity, które spowodowałyby zmianę opinii? @prapracowity a macie zapewnione jakieś maski na twarz?

lewy
@Iza

Nie jest źle, nie potrzebna maska to co ludzie wypisują to jakaś żenada. Praca całkiem dobre kasa by lepsza mogła być

@Iza

Iza premie dostaniesz jesli spodobasz się kierownikowi... Atmosfera do bani i ciągle tylko (usunięte przez administratora) trzeba. Najlepiej wogole na przerwę nie iść bo ludzi nie ma. Nie polecam, wszędzie indziej zarobisz duzo więcej. Aaa i zapomniałam dodac, ze nie możesz chorowac bo zaraz premie uwalaja miesieczna, potem wczasy pod grusza, premie świąteczne i wszystkie inne przywileje. Musisz zaiwaniac caly czas jak robot. W dodatku za jalmuzne. Bo nawet po pseudo ,, podwyzkach,,wyplata marna

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.