Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

Kleszczów

Opinie o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

Iza

@Ania co oznacza, że jak się spodobam kierownikowi? Chodzi o zachowanie w pracy? Czy jak będę pracowała, jakość mojej pracy? Za co w takim razie jest przyznawana premia w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors? Czyli za każde zwolnienie lekarskie są ucinane pieniądze z premii czy w ogóle premii nie dostajecie? czy macie w jakimś regulaminie, że premia należy się od wszystkich przepracowanych dni?

Iza

@Ania czemu nie polecasz pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors? Tylko zarobki i kadra wpłynęły na Twoją opinię o tej firmie? Nie można liczyć na jakieś premie czy benefity, które spowodowałyby zmianę opinii? @prapracowity a macie zapewnione jakieś maski na twarz?

lewy
@Iza 08.11.2017 16:18

Nie jest źle, nie potrzebna maska to co ludzie wypisują to jakaś żenada. Praca całkiem dobre kasa by lepsza mogła być

Ania
@Iza 08.11.2017 16:18

Iza premie dostaniesz jesli spodobasz się kierownikowi... Atmosfera do bani i ciągle tylko (usunięte przez administratora) trzeba. Najlepiej wogole na przerwę nie iść bo ludzi nie ma. Nie polecam, wszędzie indziej zarobisz duzo więcej. Aaa i zapomniałam dodac, ze nie możesz chorowac bo zaraz premie uwalaja miesieczna, potem wczasy pod grusza, premie świąteczne i wszystkie inne przywileje. Musisz zaiwaniac caly czas jak robot. W dodatku za jalmuzne. Bo nawet po pseudo ,, podwyzkach,,wyplata marna

Ania

Nie polecam pracy... Bardzo niskie zarobki jak za taką kasę (lakiernia)ludzie juz nie chcą tam przychodzic do pracy.Ludzie zarządzający makabra zm K. Kmiec skąd wy wzieliscie tych liderów??? Oni o zarzadzaniu ludźmi nie mają pojęcia z kierownikiem zmiany na czele

Szukasz pracy?

prapracowity

Zapierdziel za mala kase gorzej chyba tylko w tenneco. Strasznie śmierdzi na hali. Omijajcie szerokim lukiem.

Uczciwy czlowiek

Nikomu nie polecam, PO kleszczów to brak szacunku do ludzi, niskie zarobki w porównaniu do pracy na produkcji w innych zakładach plus niekompetentne kierownictwo. Szkoda czasu na tą firmę. Pozdrawiam.

heh

Analityk produkcji fajnie nazwane stanowisko :) ogólnie spadnie na taka osobę wszystkie problemy produkcyjne począwszy od wtrysku przez lakiernie i montaż :) w praktyce wygląda to tak że na każdym dziale są problemy produkcyjne scrap scrap scrap, będziesz dostawał po głowie za to że nie ma detali do wysyłki nie z twojej winy ale w końcu trzeba będzie na kogoś zwalić, dostaniesz pewnie prze analizowania sytuacji i podania rozwiązania, a wszyscy wiedza ze takie nie istnieje bo hale w kleszczowie to hale magazynowe a nie produkcyjne i nie wskazane jest lakierowanie czesci na tej hali bo hala nie jest przystosowana ale madre głowy we Francyji postanowiły inaczej:)

malkovic
@heh 10.08.2016 12:35

Analityk produkcji ma trochę inny zakres obowiązków niż to napisałeś PP co wprowadzasz w błąd ludzi?

Iza

@były dzięki za obszerną opinię. A czy próbowałeś zgłaszać dysproporcję w obowiązkach pracowników? Rozumiem Twoje niezadowolenie, ponieważ atmosfera to bardzo ważny współczynnik dobrej pracy. Czy @Malinowski, @Były pracownikkk chcielibyście jeszcze coś dodać do tej wypowiedzi? Czy ten sam powód jest, że nie polecacie pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors? Uzasadnijcie innym użytkownikom swoje wypowiedzi.

były

Pracowałem i nie polecam! Straszna atmosfera, którą tworzą sobie sami pracownicy + kierownictwo. Uwalają premie za byle co, w dodatku ludzie donoszą jeden na drugiego i sami sobie podkładają kłody pod nogi. Ten co pracuje dłużej może stać i się obijać, a nowe osoby zapie.... na ich wypłatę. Ogólnie zajob na maxa a kasa słaba na tle konkurencji. Na prawdę szkoda czasu, jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tutaj, to niech od razu się puknie w łeb i szuka czegoś innego.

Malinowski

Nie polecam, złe traktowanie i straszny smród na hali. Odradzam szczerze.

Były pracownikkk

szkoda gadać szkoda czasu na tą firmę

Pluszczak

Wiadomo cos juz o podwyzkach dla ludzi ktorzy pracuja dla OP po kilka lat? Bo kwiecien nie ma 38 dni ...;)

Pluszczak

Al

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. z tego co wiem to do Kleszczów zatrudnia w tym momencie Analityków Produkcji i Techników Metrologii na teraz.

zawiedziony

To co się dzieje w PO to jakaś KPINA!! Odeszło tylu kompetentnych specjalistów i dalej nie wyciąga się wniosków, dział IT w Kleszczowie to dramat, poprzedni informatyk działał sam ale w miarę możliwości jednej osoby wszystko działało, gasił pożary, teraz jest 2 informatyków i praktycznie co chwile jakieś problemy, tłumaczenia że się nie da, że nie wiedzą, że Francja itd itp Poprzedni Informatyk potrafił to ogarnąć nowi wiecznie niechętnie nastawieni a ich kompetencje kończą się na formatowaniu komputerów i stawiania od nowa systemów (tak rozwiązują problemy) DRAMAT

Mona

Hej napiszcie mi o ile wzrosną zarobki jeśli już przejdzie się z Ranstadu pod PO ? chodzi mi o zwykłego pracownika hali

bolo

A czy jest toś w stanie podzielić się opinią na temat tej firmy ale w swarzędzu koło poznania?

hfjkwegfw

Latem tam można paść na twarz z gorąca, w dodatku strasznie śmierdzi farbami z lakierni i plastikiem. Ciekawe czy są tam zachowane jakiekolwiek normy. Wątpię żeby ktoś sobie chwalił tam prace. Ogólnie nie polecam.

Nie

Odradzam, umowy śmieciowe stawka niska ludzi traktują jak rzecz łamanie doby pracowniczej BHP szkoda gadać kierownictwo niekompetentne

do german

Co ty człowieku piszesz ?? kadra na odpowiednim jakościowo poziomie ?? Pracuje tam i widzę co się dzieje przykładów gdzie odchodzą zajebiści ludzie a przychodzą miotły bo do tego się nadają a przykłady ?? WCM, IT, Inżynieria Produkcji, Jakość, Logistyka gdzie nie popatrzysz tam z każdego działu po 1-2 nazwiska można strzelić od tak a zastąpiło te osoby nie raz 2 razy tyle ludzi z marnym skutkiem o czym to świadczy ??

witajcie pracowalam w tej firmie kilka lat w sumie praca jak praca nawet ja lubilam ale pani menadżer mysli ze rozum pozjadala traktuje ludzi jak "białych murzynów"jej zastępca nie lepszy na niczym sie nie zna a wszystko uchodzi mu płazem a od ludzi wymagaj, najbardziej smieszlo mnie jak biega i wyzywa ze balagan i kurz wszedzie ale co sie dziwic jak hala ma dobre 100 lat podczas deszczu to kalosze by trzeba zakładac na hali ale wazne ze słupki sa odpowiedniej wysokosci i pokazuje sie oszczednosci cała super kadra ktora naprawdę reprezentowała wysoki poziom wiedzy ucieka bo nie moga z nia wytrzymac jej humorów i wogóle ale coz jej celem to ciac koszty i traktowac ludzi jak przedmioty!!!!!

Jaq
@:) 03.04.2015 19:00

Chyba piszesz o Poznaniu...?

allah akbar

niebawem się tobą brodaty zajmę

dasar

Seni, a możesz napisac więcej szczególów? zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jak jest na dzień dzisiejszy, jak można opisać atmosferę pracy w firmie , co z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy? bedę wdzięczny kazdemu za udzielenie informacji

diamond

a jak wygląda praca w oddziale w diamond busines park przy wyważaniu opon jaka atmosfera jakie tempo pracy ?

szymi:)

stracone3latawPO
@szymi:) 06.12.2013 12:56
kto jedzie na kleszczowa z zabrza poniedzialek na nocke? bo chetnie sie zabiore a przy pierwszej wyplacie wynagradzam:)...

Gadasz głupoty synek, chwalisz sie czy zalisz mowiac o pracy w teneco? pod twoim komentarzem moglby napisac ukrainiec, ze robil 2x wiecej niz ty 2 teneco za 2x mniejsze pieniadze, a pod nim chinczyk itp... ale czy na tym to polega? Ludzi, ktorzy narzekaja ze w PO jest ciezko moze zamiast nazywac leniami nazwijmy ich takimi ktorym pozostalo cos z ze zdrowego rozsadku i szacunku do samego siebie, bo w firma w ktorej przelewaja sie miliony euro miesiecznie, a ktora wyplaca swoim pracownikom najnizsza krajowa tylko dlatego zeby statystyki sie we Francji zgadzaly to jeden wielki wyzysk i murzynownia i nie nazlezy na to przystawac... myslisz ze gdyby podniesliby pensje o 1000 zl wszystkim pracownikom cos by odczuli? 1 wypad na dziwki mniej glownego szefa i kwit wyrownany... szanujmy sie ludzie i nie wmawiajmy sobie, ze to co sie dzieje w PO czy gdzies indziej jest dobre bo np "inni maja gorzej" wiem, ze to co napisalem jest oczywiste i przez wiele lat sie nie zmieni(pewnie bedzie gorzej) ale przynajmniej nie pier***my farmazonow. ps pamietajcie, ze szefostwo ustala stawki i normy ale to ludzie decyduja sie czy za to chca robic, a pokazujac ,,ze mozna wiecej" robia najgorsze co moga zrobic w takich firmach... i te ,,dziekujemmy pani/panu" zebyscie sie poczuli tacy dumni z siebie, a potem wyplata i powrot na ziemie...

szymi

jestescie smieszni. narzekacie na tempo pracy ze za szybkie hehe ja przepracowałem rok w tenneco gdzie tempo jak tak szybkie ze po godzinie czlowiekowi z jajec kapie a robilem na kontroli jakosci. dwa narzekanie ze czlowiek sprzata? no to sie prosi o pomste do nieba.. ludzie jak nie chce sie wam robic to nie szukajcie pracy.. czlowiek idac do pracy idzie pracowac a nie na wczasy.. choc przy tym co mialem w tenneco a widzac co bedzie w plastic omnium to stwierdzam ze dla mnie to bedzie lajt.. chyba dlatego ze mi sie chce isc do pracy pracowac

to jest praca dla wytrzymałych odporność na stres trzeba mieć na pewno ale ja też odradzam przeraża mnie to tam nie jest wesoło.

gość

I co? załatwiłaś dojazd?

ralf000

Pracuję tu w PO od niedawna, i różne historie juz słyszałem praca może nie jest rewelacyjnie płatna no i te miesięczne umowy ale pracowałem w tenneco tam dopiero Sajgon a tu na plastic omnium jest luz w porównaniu do tenneco wiec niema co nazekac ważne ze jaka kolwiek praca jest przy dzisiejszej stopie bezrobocia, ale uważam ze jak komuś zależy na pracy to doceni to co ma

Lolka

Witam. Czy ktoś z Gliwic centrum ma miejsce w samochodzie na dojazdy do Kleszczowa do PO. ? W piątek się dowiem na konkretnie jaka zmianę.

pracownik PO

Pensja na czas,jednak jest to najniższa krajowa. Praca nawet ok,ale ostatnio bardzo z nas wyciskają....

Pastik

Kiedyś w PO Kleszczów nie było takie złe. Teraz jest coraz gorzej. Pewnie skończył się czas rozkręcania fabryki i teraz zaczyna się prawdziwy meksyk.

Zniesmaczona

Nie polecam pracy. To co tam się dzieje to istny meksyk! [usunięte przez moderatora]Jeżeli się tam znajdziesz uciekaj gdzie pieprz rośnie!!!

ona

nie polecam tam pracy.. Pracowałam jakiś czas, ale na dawnych magazynach Plastala, pracowaliśmy przy zderzakach projekt Petersburg. Kiedy miałam drugą zmianę, o godz. 15 skończyły nam się zderzaki. Zadzwoniliśmy do (usunięte przez administratora) który nas poinformował, że dostawa już jedzie z Tulipana.. Po czym o godz. 19.30 nadal nic nie było. Krzątaliśmy się, trochę folii nacinaliśmy, to tu, to tam. Przyjechał na następny dzień oburzony naszymi wynikami, zwyzywał nas i liderkę, po czym zmienił całkowicie skład zmiany. Przecież to nie była nasza wina. Wielce on wszystko wie, a awans otrzymał z widłowego.. haha. Nic nie wie o kierownictwie, potrafi tylko (usunięte przez administratora) i zmuszać do nadgodzin. Jeden chłopak z TP nagrał jego rozmowę z nim, kiedy ten zmuszał go do nadgodzin.. Ciekawe co się wydarzyło, gdyż ja już nie pracuję trochę.. Jeżeli ktoś wie, to proszę dać znać :) Pozdrawiam obecnych na Petersburgu, którzy wytrzymali :))

A

Pod Plastica +dostac sie mozna dopiero po przepracowaniu 1 roku.

pracownik tymczasowy

Nie,no aż tak źle to nie jest.... zarobki owszem-niskie umowy-owszem do bani-miesięczne :( praca-nie jest ciężka (lakiernia) Jednak niektórzy liderzy spełniają się chyba tylko w pracy,bo potrafią nieźle innym zycie obrzydzic

takaOna

Plastic omnium śmiech na sali tyle powiem-polski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkim szczerze odradzam.

ola

duzo osob jedzie z Gliwic wystarczy popytac.

OLA

praca na luzie ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] straszny maja tylu inzynierow ale zaden nic nie potrafi tylko zbieraja kase za nic.

minimoris

Witam. Mam do was takie pytanie. Ostatnio bylem na rozmowie no i przyjeli mnie do plastic omnium czy jakos tak jeszcze tylko musze zrobic badania i od 13 zaczynam i czy moze mi ktos z was napisac co i jak jak z umowa bo podobno na poczatek dostaje sie co miesiac nowa umowe a kiedy normalna jak z tym bylo u was??ja mam robic na zderzakach przy kontroli/pakowaniu i w ogole jak tam jest jakie zarobki czy praca ciezka?aha a znacie moze kogos kto dojezdza to OP autem najlepiej tak z Zabrza lub Gliwic? Z gory bardzo dziekuej za odpowiedz.

kruszi

Workj express

kruszi

Mam do ciebie pytanie w poniedzialek ide do plastica 1 dzien w pracy mam pracowac przy zderzakach malowanie dokladnie tak mi powiedziano jak wygląda praca?mogl bys mi ja opisac mniej wiecej i jaki jest target

Seni
@kruszi 21.07.2012 12:49

Banda, banda!!!! Państwo w państwie ręka ręke myje!! Nikomu nie polecam pracy w tej okropnej smierdzącej, latem gorącej firmie zwanej OP. To jak tam sie traktuje pracowników tragedia!!!

lalka

do Plastic Omnium mozna dostac sie przez agencje pracy WOORK EXPRES POZDR:)

heheh

Kokosów to tam nie zarobicie, a na stały etat też raczej nie ma co liczyć szybko. To jest właśnie całe PO ;) dużo (usunięte przez administratora) tam pracuje ale widziałem zakłady w których jest ich więcej, W kleszczowie brakuje porządnej stołówki z jedzeniem i jakiegoś dojazdu firmowego (np autobus). Jeśli ktoś chce tam iść to trzeba się zgłosić do Work Express - biorą każdego ;p gdyby konie i krowy umiały pracować przy zderzakach to by tam były ;p

Cała ta firma ciągnie na wielki (usunięte przez administratora). Nie opłaca się w niej pracować ani pracownikom z agencji ani tych z pod firmy. (usunięte przez administratora) w jakimś baraku. Brak jadalni i porządnej szatni.( kiedyś stały toi-toie ;D ). Polecam tą firmę jeśli lubicie szkołę przetrwania z bearem gryllsem! Jest podobnie jak na survivalu. ;D

BYLY PRACOWNIK

W końcu ktoś poruszył temat PO Kleszczów. To co się tam wyprawia z ludźmi to skandal. Jak można pracować po 15 miesięcy przez agencję pracy uwaga TYMCZASOWEJ? tam, to jest standard. Baaardzo marne płace wszystko regulowane premiami i jedna wielka niepewność co do pracy np. w piątki przez ciągłe postoje. Szefostwo tam to drugi sort zarządzanie. Odpady z porządnych zakładów. Nie polecam, no chyba, że ktoś odnajdzie się w tym marnie płatnym chaosie.

plastuuus

Tak, zgadzam się Plastic Omnium Kleszczów to chaos. Pracują tam ludzie, którzy nie znają się na tym co robią ale jak na zakłady jest luz. Ciężko z dojazdem do kleszczowa (Tulipan Park i jeszcze ostatnia hala) bo to koniec świata jest ;p

Kossa

Plastic Omnium , to jest jeden wielki chaos. Nic nigdy nie wiadomo do końca. Co chwile powtarzane jest do ludzi ,że kilka osób jest na dane miejsce. Marne pensje, bo niby francuzi nie mają, a zakupili niedawno Plastal-a. Najbardziej mi,żal ludzi z agencji pracy, bo jak opel stanie w piątek, to oni w ten dzień nie mają zapewnionej pracy a wypłata dla nich to śmieszne prze te śmieszne postoje to ( usunięte przez administratora )ł z umową co miesiąc. Ale raz jest lepiej raz gorzej. Ja osobiście nie polecam.

póki co warto .. a potem zależy na jakiego trafisz brygadzistę, jeśli będzie "normalny " a Ty nie będziesz się spóźniał , obijał i przedstawiał L4 co miesiąc to powinno być ok mi się na razie podoba:)

JAAAA

Ogólnie pracowałem tam rok przy kołach i zderzakach.. w sumie jak się trafi na dobrego brygadziste to jest ok "polecam zieloną zmiane":) Zarobki dużo lepsze gdy przejdziesz już bezpośrednio pod firme...Jedyny minus to MONOTONIAA!!! Ale osobiście bardzo polecam

Gucio

a jak tam atmosfera w pracy? klimat szefostwo itp. czy warto tam iść?

Zostaw opinię o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. - Kleszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.