Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

Kleszczów

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

Opinie o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

Elk

Masakra, na początku są mili. Potem przeradza się to w mobbing, albo jeszcze gorzej. Człowiek z siebie daje wszystko, a oni to gnoją. Nie szkolą bo sami się na tym nie znają. Wszystko żeby tylko wszystko przechodziło.

@Elk 14.08.2018 23:07

Racja

Elk

Zapomniałem dodać, że tam powinna iść inspekcja pracy bo człowiek nie ma czasami jak z WC skorzystać.

anonymous
@Elk 14.08.2018 23:11

Jakies brednie pracuje ijakos od pierwszego dnia nie mam problemu ze skorzystaniem z wc

Kampl

Ochrona tragedia zamiast pomoc człowiekowi nie robią nic śpią w pracy poprostu porażka

Capi

Witam . Proszę o info jak wygląda wynagrodzenie netto dla nowego pracownika . Jaka podstawa, premie i inne dodatki z gory dzięki

Praca sama w sobie zła nie jest... Ale jeśli ma się wyższe aspiracje niż operator produkcji - to nie ta droga. Niby jest możliwość awansu, szkoleń itd. Ale tak naprawdę jeśli twój bezpośredni przełożony Cię nie wesprze guzik Ci się uda... A wspierają wiadomo kogo... Swoich... Ostatnia podwyżka - śmiech na sali... Chcesz iść na jakiś kurs - niby możesz ale... Nie ma miejsc albo to nie na Twoje kompetencje. Odchodzą ludzie z doświadczeniem, a firma nie potrafi ich zatrzymać. To operatorów tym bardziej... Lubię tą pracę ale nie widzę dla siebie szansy rozwoju - dlatego też jeśli nadarzy się okazja zmiany na lepsze - odejdę. Góra nie docenia wkładu pracy operatorów - brak pochwał jest rownoznaczny z brakiem motywacji do pracy...

Życzliwi

Pan Cwioro i Masłowski powinni wiedzieć co się dzieje w zakładzie pracy plastic omnium jak oni wychodzą do domu sprzątaczka z opolskiej Grażyna uprawia orgie seksualne na terenie zakładu pracy.

Zyczliwi

I ta stara (usunięte przez administratora) sprzątaczka z opolskiej kurwiaca się na zakładzie pracy plastikc omnium.Dyrektor i BHP powinni o tym wiedzieć

Iza

@Czarna rozumiem, że opisujesz tą sytuację ze względu na to, że niesłysząca Pani sprzątaczka została zwolniona z pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors. Czemu uważasz ten powód zwolnienia za bezzasadny? Może faktycznie to jest problem, gdyby ta Pani została sama a byłby alarm i ona by go nie słyszała to mogłoby jej zagrażać niebezpieczeństwo.

Łysa

O kim mowa? Chyba wiemy

Iza

@anty PO akurat pomysł z lodami mógł być fajny. Czy pracownicy na hali na przerwach nie mogli korzystać z tych lodów? A jeżeli chodzi o stężenie to jak pracownicy chorują to nie idą na L4, gdzie lekarzowi mówią o przyczynie zachorowania? Wtedy lekarz może mógłby zgłosić przekroczenie takiego stężenia i byłaby ciągle wietrzona hala w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors? Co myślisz?

Iza

@były dzięki za obszerną opinię. A czy próbowałeś zgłaszać dysproporcję w obowiązkach pracowników? Rozumiem Twoje niezadowolenie, ponieważ atmosfera to bardzo ważny współczynnik dobrej pracy. Czy @Malinowski, @Były pracownikkk chcielibyście jeszcze coś dodać do tej wypowiedzi? Czy ten sam powód jest, że nie polecacie pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors? Uzasadnijcie innym użytkownikom swoje wypowiedzi.

@Iza 22.08.2017 12:29

Zgłaszać ?? chyba kpisz w PO niekometnecja jest od samej góry do samego dołu, wasze rozwiazywanie problenów wyglada nastepujaco: Pani Manager Logistyki mega niekompetentna, jej niekompetentnosc oraz narazenie zakladu na kary udokumentował podwładny jej pracownik przedstawiajac dowody jak Pani uw manager pracuje, zasugerował zeby zatrudnili kompetntnego managera a tej pani albo podziekowali albo dali mniej odpowiedzialne stanowisko, został wysmiany wiec sie zwolnił, a pani super manager po katastrofie w logistyce sie szybko sama zwoliniła.

@Iza 22.08.2017 12:29

Kolejny problem to przekroczone stezenia na całej hali zwiazane ze smrodem na lakierni ludzie dostawali biegunek, migren itp objawów gdy zmierzono stezenie wartosci były przekroczone, to normalne bo hala jest magazynowa a nie dostosowana do lakierni kazdy to wie, przed kontrola z PIPU przewietrzono hale i tak rozwiazuje sie problemy a ludzie sie truja :)

@Iza 22.08.2017 12:29

Kolejny problem to upały poprzedni dyrektor pan Jarosław na pomysł z upałami zamówmy ludziom lodówke z lodami, powiedział fantstyczny pomysł, z uw lodów skorzystała cała administracja która pracuje i tak w klimatyzowanym pomieszzeniu ludzie z produkcji nie brali ów lodów bo musieli zapieprzac na produkcji.

@Iza 22.08.2017 12:29

Takie decyzje pokazują jacy ludzie pracują tam na najwyższych stanowiskach, jeżeli mieliby swoje biznesy i kapitał startowy powiedzmy 100.000-200.000 zł splajtowali by po kilku miesiacach :)

heh

Analityk produkcji fajnie nazwane stanowisko :) ogólnie spadnie na taka osobę wszystkie problemy produkcyjne począwszy od wtrysku przez lakiernie i montaż :) w praktyce wygląda to tak że na każdym dziale są problemy produkcyjne scrap scrap scrap, będziesz dostawał po głowie za to że nie ma detali do wysyłki nie z twojej winy ale w końcu trzeba będzie na kogoś zwalić, dostaniesz pewnie prze analizowania sytuacji i podania rozwiązania, a wszyscy wiedza ze takie nie istnieje bo hale w kleszczowie to hale magazynowe a nie produkcyjne i nie wskazane jest lakierowanie czesci na tej hali bo hala nie jest przystosowana ale madre głowy we Francyji postanowiły inaczej:)

malkovic
@heh 10.08.2016 12:35

Analityk produkcji ma trochę inny zakres obowiązków niż to napisałeś PP co wprowadzasz w błąd ludzi?

@malkovic 28.10.2017 01:31

bo tak to nazwali głąbie a w praktyce tak to wyglada

Iza

@Ania co oznacza, że jak się spodobam kierownikowi? Chodzi o zachowanie w pracy? Czy jak będę pracowała, jakość mojej pracy? Za co w takim razie jest przyznawana premia w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors? Czyli za każde zwolnienie lekarskie są ucinane pieniądze z premii czy w ogóle premii nie dostajecie? czy macie w jakimś regulaminie, że premia należy się od wszystkich przepracowanych dni?

Iza

@Ania czemu nie polecasz pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors? Tylko zarobki i kadra wpłynęły na Twoją opinię o tej firmie? Nie można liczyć na jakieś premie czy benefity, które spowodowałyby zmianę opinii? @prapracowity a macie zapewnione jakieś maski na twarz?

lewy
@Iza 08.11.2017 16:18

Nie jest źle, nie potrzebna maska to co ludzie wypisują to jakaś żenada. Praca całkiem dobre kasa by lepsza mogła być

Ania
@Iza 08.11.2017 16:18

Iza premie dostaniesz jesli spodobasz się kierownikowi... Atmosfera do bani i ciągle tylko (usunięte przez administratora) trzeba. Najlepiej wogole na przerwę nie iść bo ludzi nie ma. Nie polecam, wszędzie indziej zarobisz duzo więcej. Aaa i zapomniałam dodac, ze nie możesz chorowac bo zaraz premie uwalaja miesieczna, potem wczasy pod grusza, premie świąteczne i wszystkie inne przywileje. Musisz zaiwaniac caly czas jak robot. W dodatku za jalmuzne. Bo nawet po pseudo ,, podwyzkach,,wyplata marna

Ania

Nie polecam pracy... Bardzo niskie zarobki jak za taką kasę (lakiernia)ludzie juz nie chcą tam przychodzic do pracy.Ludzie zarządzający makabra zm K. Kmiec skąd wy wzieliscie tych liderów??? Oni o zarzadzaniu ludźmi nie mają pojęcia z kierownikiem zmiany na czele

prapracowity

Zapierdziel za mala kase gorzej chyba tylko w tenneco. Strasznie śmierdzi na hali. Omijajcie szerokim lukiem.

Uczciwy czlowiek

Nikomu nie polecam, PO kleszczów to brak szacunku do ludzi, niskie zarobki w porównaniu do pracy na produkcji w innych zakładach plus niekompetentne kierownictwo. Szkoda czasu na tą firmę. Pozdrawiam.

były

Pracowałem i nie polecam! Straszna atmosfera, którą tworzą sobie sami pracownicy + kierownictwo. Uwalają premie za byle co, w dodatku ludzie donoszą jeden na drugiego i sami sobie podkładają kłody pod nogi. Ten co pracuje dłużej może stać i się obijać, a nowe osoby zapie.... na ich wypłatę. Ogólnie zajob na maxa a kasa słaba na tle konkurencji. Na prawdę szkoda czasu, jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tutaj, to niech od razu się puknie w łeb i szuka czegoś innego.

Malinowski

Nie polecam, złe traktowanie i straszny smród na hali. Odradzam szczerze.

Były pracownikkk

szkoda gadać szkoda czasu na tą firmę

Pluszczak

Wiadomo cos juz o podwyzkach dla ludzi ktorzy pracuja dla OP po kilka lat? Bo kwiecien nie ma 38 dni ...;)

Pluszczak

Al

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. z tego co wiem to do Kleszczów zatrudnia w tym momencie Analityków Produkcji i Techników Metrologii na teraz.

zawiedziony

To co się dzieje w PO to jakaś KPINA!! Odeszło tylu kompetentnych specjalistów i dalej nie wyciąga się wniosków, dział IT w Kleszczowie to dramat, poprzedni informatyk działał sam ale w miarę możliwości jednej osoby wszystko działało, gasił pożary, teraz jest 2 informatyków i praktycznie co chwile jakieś problemy, tłumaczenia że się nie da, że nie wiedzą, że Francja itd itp Poprzedni Informatyk potrafił to ogarnąć nowi wiecznie niechętnie nastawieni a ich kompetencje kończą się na formatowaniu komputerów i stawiania od nowa systemów (tak rozwiązują problemy) DRAMAT

Mona

Hej napiszcie mi o ile wzrosną zarobki jeśli już przejdzie się z Ranstadu pod PO ? chodzi mi o zwykłego pracownika hali

bolo

A czy jest toś w stanie podzielić się opinią na temat tej firmy ale w swarzędzu koło poznania?

hfjkwegfw

Latem tam można paść na twarz z gorąca, w dodatku strasznie śmierdzi farbami z lakierni i plastikiem. Ciekawe czy są tam zachowane jakiekolwiek normy. Wątpię żeby ktoś sobie chwalił tam prace. Ogólnie nie polecam.

Nie

Odradzam, umowy śmieciowe stawka niska ludzi traktują jak rzecz łamanie doby pracowniczej BHP szkoda gadać kierownictwo niekompetentne

do german

Co ty człowieku piszesz ?? kadra na odpowiednim jakościowo poziomie ?? Pracuje tam i widzę co się dzieje przykładów gdzie odchodzą zajebiści ludzie a przychodzą miotły bo do tego się nadają a przykłady ?? WCM, IT, Inżynieria Produkcji, Jakość, Logistyka gdzie nie popatrzysz tam z każdego działu po 1-2 nazwiska można strzelić od tak a zastąpiło te osoby nie raz 2 razy tyle ludzi z marnym skutkiem o czym to świadczy ??

witajcie pracowalam w tej firmie kilka lat w sumie praca jak praca nawet ja lubilam ale pani menadżer mysli ze rozum pozjadala traktuje ludzi jak "białych murzynów"jej zastępca nie lepszy na niczym sie nie zna a wszystko uchodzi mu płazem a od ludzi wymagaj, najbardziej smieszlo mnie jak biega i wyzywa ze balagan i kurz wszedzie ale co sie dziwic jak hala ma dobre 100 lat podczas deszczu to kalosze by trzeba zakładac na hali ale wazne ze słupki sa odpowiedniej wysokosci i pokazuje sie oszczednosci cała super kadra ktora naprawdę reprezentowała wysoki poziom wiedzy ucieka bo nie moga z nia wytrzymac jej humorów i wogóle ale coz jej celem to ciac koszty i traktowac ludzi jak przedmioty!!!!!

Jaq
@:) 03.04.2015 19:00

Chyba piszesz o Poznaniu...?

Zostaw opinię o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. - Kleszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.