Opinie o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w Kleszczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w Kleszczów

Wózkowy Nowy wpis

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w PO jako operator wózka widłowego

Jaki jest wkład kierownictwa Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ja Nowy wpis

Jest taki jeden kierownik który pracuje tam od kilkunastu lat ... Ma swoich pupilków którzy nawet jak nie ma ich w pracy mają zaliczoną dniówkę :) kilkanaście urlopów na żądanie (kilkadziesiąt urlopów w ciągu roku) urlop im się koci. Nie mówiąc już o ciągłych przepustkach których co niektórzy pracownicy nie muszą odrabiać. Panie Mirku - ludzie to widzą i nie służy to budowaniu dobrej relacji w grupie :) kiedy ktoś u góry w końcu zrobi z tym porządek!!! Takie podejście kierownika do zarządzania zespołem nadaje się do sądu pracy - to mobbing wobec innych sumiennych pracowników.

Jacek Nowy wpis

Witam, ile mniej więcej oczekuje się na odpowiedz po rozmowie rekrutacyjnej?

Wiecie, czy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik Produkcji

bardzo mila rozmowa w pelni profesjonalna mimo ze przez agencje pracy:) randstad rządzi

dlaczego chcialby pan pracowac na produkcji?

logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Kleszczów
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Kleszczów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
franthedog74gmail@.com

Dzień dobry Jestem pracownikiem zakładu od kwietnia. Chcę podziękować kierownictwu za opiekę nad obywatelami Ukrainy. Niedawno wprowadziliśmy stanowisko tłumacza dla Ukraińców, aby ułatwić komunikację. To bardzo dobry pomysł. ale faktem jest, że pracownik zajmujący to stanowisko w ogóle mu nie odpowiada. krzyczy, jest niemiła, grozi, udaje reżyserkę. w ogóle nie tłumaczy słów w dialogu, aby były zrozumiałe dla kerovników. proszę podejmij działanie. z góry dziękuję.

Wanda

dalej tak jest, że osoby palące mogą robić sobie częściej przerwy czy każdy po równo jeśli potrzebuje to sobie robi? także widzę, że ludzie mieli lekki problem z kierownictwem chyba czy do dziś udało już się normalnie dogadać i jest ok? a co z relacjami w zespołach i czy były już może jakieś noworoczne podwyżki?

Majfrend

Pan "M" to najlepszy kierownik zmiany na całym zakładzie Plastic Omnium :)

Głupota
@Majfrend

Gość nie wie co robi

Piotr z pakowania

Pozdrawiam mojego kierownika Mirosława.

Pomyłka
@Piotr z pakowania

Porażka

ka.pe

Podsumowując przepracowany czas (4 lata) i włożony wysiłek w wyręczanie w wielu kwestiach na produkcji ludzi o zaniżonym IQ mogę stwierdzić, że zakład nadaje się do pracy dla ludzi bez ambicji i biegania od a do b. Odbębnić swoje 12 godzin i z głowy a raczej z głową w chmurach co poniektórzy, wieczne niezadowolenie kierownika zmiany zielonej, pana M, który woli pracowników pewnych lecz nie zawsze bystrych, bo przecież takimi łatwiej jest sterować a ludzie z ambicjami w odstawke. Pozdro dla kumatych :)

Pieknamloda
@ka.pe

Pracuje na tym zakładzie kilka lat i między innymi przez takie osoby jak pan Ka. Pe podobno ,, ambitne'' i,, myślące '' a których co miesiąc nie ma w pracy nie ma, musimy za takie osoby nadrabiać. Na szczęście takich osób coraz mniej więc i pracuje się lepiej. Pozdrawiam ????

ka.pe
@Pieknamloda

nie chcę się tu wdawać w niepotrzebne dyskusje ale chu...steczka Cię powinno interesować moje życie prywatne oraz ile i kiedy mnie nie ma, są tam na szczęście normalne osoby, które wiedzą i rozumieją o czym mówię, także powodzonka i długiej kariery życzę i nie pozdrawiam ???? a jeśli masz jeszcze jakieś uwagi do mojej osoby to zapraszam na messenger

inject70
@Pieknamloda

@Pieknamloda jeżeli ktoś potrafi wykonywać czynności za dwoje po powrocie z l4 to sytuacja się zeruje,nie wiesz jaka ma sytuacje i nie mozesz oceniac.W moim odczuciu zwolniono dobrego pracownika

ZZZ
@inject70

Podsumowując człowiek który pisze ze przepracował tyle czasu według siebie jest mega zdolny to dlaczego piszecie ze został Zwolniony?? Odpowiedź pewnie prosta bo czyms na to sobie zapracował przez długi czas (piszesz 4 lata) . Nikt nie zwalnia dobrych i ambitnych pracowników ot tak to wiedzą wszyscy. Masz kolego wysoką samoocenę a bardziej adekwatne jest zdanie ludzi którzy z tobą pracowali (pracownicy, kierownicy) co o twojej pracy sądzą. Ty siebie stawiasz jako jednego z najlepszych a inni piszą że cię nie było co chwile w pracy. Przyda ci się w życiu trochę samokrytyki

Czwartek
@ka.pe

Czwartek

Niewolnik

Pracując w tym zakładzie można się poczuć tylko jak (usunięte przez administratora). Kierownictwo ma swoich pupilków reszta się nie liczy. Trzeba wykonywać pracę za osoby wyżej postawione a oni siedzą na palarni i piją kawkę.

Jola
@Niewolnik

W PO opłaca się palić, są osoby które co godzinę spędzają 10min na fajce, a reszta musi za nich robić.

Czy firma Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mmmm

Były szkolenia językowe ale przez pandemię są zawieszone. Jakieś poważniejsze szkolenia to trzeba loyalke podpisać na rok-dwa, ale teraz w pandemii wszystkie szkolenia zawiesili, nie ma na co liczyc

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

Toto

Jakie stanowisko?

Ryszard
@Toto

Może po prostu napisz jakie wymagania trzeba spełniać na określonych stanowiskach pracy, które często są dostępne dla osób poszukujących pracy? Na jakie stanowisko najczęściej firma Plastic Omnium Auto Exteriors prowadzi rekrutację? Mam nadzieję, że wiedzą w tym zakresie podzielisz się właśnie ze mną.

Toto
@Ryszard

Wymagania zawsze są określone w ogloszeniu

Mmmm

Angielski potoczny, a specyficzne słownictwo branżowe opanujesz już w pracy. Ang typowo biznesowy nie jest potrzebny, chyba że celujesz w jakieś wyższe stanowisko związane ze sprzedażą.

Agata

@Toto biurowe ?

Nie polecam

Nikomu nie polecam tej firmy, moja negatywna opinia jest uargumentowana tym, ze wypłata może i na czas, ale za nią jedynie można opłacić rachunki, a co dalej? Wsadzają Cię w te ich ciuchy piec rozmiarów za duże do tego białe, po pierwszej godzinie jest się brudnym i wyglada jak menel. Praca stojąca, poganiają na każdym kroku, po się się sprężać? Zacznijcie normalnie płacić to wtedy można pracować. NIE POLECAM najgorsza firma na strefie. Idź a sie przekonasz.

Henry

Nawet najlepsi mają swoich maruderów, mam nadzieję, że pandemia mocno zweryfikuje ,

Kreatywny Zonk

Mega dobra firma polecam! Jak czytam wpisy ludzi narzekających na tego pracodawcę to zapraszam na kopalnie... Pozdrawiam

Nie ma dodatkow.nie.zwaracaja za transport chyba w snach nie w tej firmie najgorszej na strefie!!

Hej

Czy w tej formie są zwracane koszty za dojazdy z Zabrza ? Lub jakiś dodatek ?

zedomaster123

Praca jak praca zalezy co kto lubi nie jest najgorsza.Natomiast jest jeden czlowiek ktory lubi niszczyc ludzi (usunięte przez administratora) chodzi po calej firmie (usunięte przez administratora).sam sciagnij swoj zegarek a nie innych upominasz o to ze ktos na chwile zdjal okulary bo byc moze zabolala go glowa ..lub z innego powodu mogly tez zaparowac co Tobie nigdy nie paruja ciekawe..najlepiej patrzyc z gory przez szybe na ludzi i (usunięte przez administratora).tak wlasnie to tak okrutny czlowiek ludzie ostrzegam was przed nim tam uwazajcie na niego ,ale jemu sie napewno noga powinie predzej czy pozniej karma wraca.a do takich ludzi z podwojona sila :)pozdrawiam.

Renata
@zedomaster123

Możesz napisać coś więcej dlaczego uważasz, że praca nie jest najgorsza? Bo później dodałeś bardzo emocjonalny tekst , z którego ciężko wywnioskować jakieś plusy. Jak wygląda komunikacja w firmie, poza tym jednym konfliktem, który opisałeś?

zed123
@Renata

Praca jak praca znaczy ze zalezy co kto lubi czy lubi prace w ktorej trzeba duzo chodzic czy stac w miejscu czy siedziec tutaj akurat jest duzo chodzenia to akurat nie jest minusem,minusem moze byc to ze po calym dniu chodzenia w tych najtanszych butach ktore dostajesz od firmy stopy poprostu odpadaja.Ale jest sie ciagle pod okiem gory caly czas jest sie obserwowanym naprawde jak by sie zarabialo jeszcze odpowiednio ale za takie marne pieniadza i chodzic jak w zegarku trzeba,

Pracownik wieloletni.
@zedomaster123

Pan (usunięte przez administratora)upomnial zedomaster123 ponieważ w strefie niebezpiecznej chodzila bez okularów gdzie jest bezwzględny nakaz. Jeżeli okulary zaparowaly to trzeba było zgłosić TL że istnieje konieczność na chwilę opuszczenia stanowiska A nie stwarzać zagrożenie wypadku co jest absolutnie nagannym zachowaniem. Wiem również że sytuacja zaistniala nie po raz pierwszy tylko wielokrotnie pracownik byl upominany co skutecznie zignorował. Myślę że reakcja p. (usunięte przez administratora)była w pełni adekwatna do sytuacji .

@Pracownik wieloletni.

No tak brońcie swoich 4liter :-Dtak czy siak ta firma to (usunięte przez administratora) onkartensiendoprosic kierownika nie dało musiałam pozyczac od ludzi żeby wejść na halę nom kierownik.mial.to gdzieś...teraz to już nieistotne ,ale co do okularów no naganne zachowanie proszę.Cie nie rozśmieszaj mnie...naganne to jest to że brygadzista podnosi głos na pracowników itp.co się dzieje tam...pozdrawiam

@Pracownik wieloletni.

Aha i skoro okulary są tam.taknwazne to czemu nie pomyślą o tym że jak siega się po część z pojemnika to górna część niejednokrotnie spadła.by mi i nie tylko mi na głowę to stwarza większe niebezpieczeństwo ale na to już tam nie zwraca uwagi biedna nędzna firma z niemyslacymi.ludzi u góry..

Grazyna
@Zed123

Zed123 kolejne naganne zachowanie: widziałaś realne zagrożenie na produkcji w postaci spadających detali i nie dość że nie nosilas okularów to jeszcze nie zgłosiłas zagrożenia...czyli nie tylko narazilas siebie na niebezpieczeństwo ale również swoich współpracowników. Znieczulica i tyle. Wstyd.

@Grazyna

Wstyd?wstyd to to ze sie odzywasz w nie swojej sprawie lub bronisz 4liter tej firmy Grażyna ogarnij się :-D do roboty a nie tutaj się udzielasz w nie swojej sprawie.

Grazyna

Czyli rozumiem że jest Ci obojętne że ktoś sobie wykluje oko lub uszkodzi głowę??? I nie zrobisz nic jak widzisz taka sytuację bo to nie twoja sprawa?? No to zyczę powodzenia na twojej zmianie .

@Grazyna

Tak naprawdę tylko moja współpracownice mogę pozdrowic i oprócz niej 3 osoby a reszta mnie nie interesuje .I tak naprawdę gdyby nie osoba która mnie szkoliła była.bym.tam olana normalna dziewczyna z produkcji wiedząca i ogarniającą więcej niż sam brygadzista niestety ale taka przykra prawda i dla niej pozdrówka :*

Plastic

Tam liczą się tylko zderzaki nie ludzie zderzaki zderzaki i jeszcze raz zderzaki

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.