Pini People Sp. z o.o.

Opinie o Pini People Sp. z o.o.

Paweł

Czy można liczyć na tę agencję? Starają się znaleźć dobrą pracę?

Joanna

@Dorota a Ty zamieszasz aplikować do firmy? Jakie pytania masz do obecnych pracowników?

Kasia

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Biuro, warunki bardzo atrakcyjne. Czekam na telefon.

Dorota
@Kasia 29.12.2016 14:55

Hej, dostała Pani pracę? jakieś spostrzeżenia? uwagi?

Odp.
@Dorota 07.03.2017 14:17
Hej, dostała Pani pracę? jakieś spostrzeżenia? uwagi?

Ja akurat pracuje w innej firmie, Pini People mnie zrekrutowało.

doro

no biuro jest niezłe naprawdę

doro

Byłam tu na rozmowie, mają super biuro, te kwiatowe ściany!

iss
@doro 18.10.2016 17:35
Byłam tu na rozmowie, mają super biuro, te kwiatowe ściany!

ktos byl tam ostatnio na rozmowe na asystetnke zarzadu , badz ktos pracowal na tym stanowisku? opinie plz

SI

Mówisz o Pini People czy Pini Cafe and Vino? Bo to jest różnica.

nick

wszystko jest ok

zulugula

Niestety nie ma żadnych ,....odradzam firmę.

ja

zgadzam sie wlasciwie ze wszystkim co napisal @kolo. Firma na krotko, duza rotacja, brak szacunku do pracownikow, meczaca atmosfera. Nie polecam.

kolo

na samej recepcji w Pini People od maja pracowało już 6 osób, jeżeli nie więcej. na innych stanowiskach w różnym odstępie czasu też rotacja. ja nie polecam, ktoś chce spróbować to proszę bardzo.powodzenia...i cierpliwości życzę

Jak według Was działa firma Pini People Sp. z o.o. dobrze czy źle? Co byście zmienili? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Pini People Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pini People Sp. z o.o.