ORBA Baluta sp. j.

ORBA Baluta sp. j.

Opinie o ORBA Baluta sp. j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@były pracownik co oznacza, że za darmo pracujecie? Ile razy nie dostaliście pensji od firmy ORBA Baluta sp. j.? Czy może to była jednorazowa sytuacja? Jeżeli nie, to czemu pracownicy godzą się na takie zachowanie pracodawcy?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w ORBA Baluta sp. j.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

były pracownik

Firma oszukuje własnych pracowników na pensjach więc proszę się nie dziwić ze jest duża rotacja nikt za darmo nie chce pracować

anon

Ciągle zatrudniają przy tak małym zespole. To chyba mówi samo za siebie.

@anon 15.11.2016 17:14

ponieważ ciągle zwalniają..

w3

czy nowy Programista PHP / Magento nadal potrzebny im do firmy?

Zostaw opinię o ORBA Baluta sp. j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORBA Baluta sp. j.