Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża

Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża

Opinie o Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

@sd to, o czym piszesz jest bardzo ważne dla pracownika. Wypowiedziałeś się na forum z perspektywy byłego pracownika, czy może osoby, która była zainteresowana podjęciem zatrudnienia w Zielonej Wieży? Zachęcam do dzielenia się wszystkimi informacjami o warunkach zatrudnienia z osobami, które myślą nad aplikowaniem do tej firmy.

sd

Skoro jest stabilne zatrudnienie to już jest połowa sukcesu, a jak dorzucają zarobki na poziomie 4-5tys zł, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Widocznie wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracowników, skoro dają im takie wysokie stawki.

Zostaw opinię o Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża