TRAX S.A.

Zielona Góra

Opinie o TRAX S.A.

ztgakj

aktualnie widzę, że poszukują na stanowisko samodzielnej księgowej. Oferta wygląda zachęcająco, więc jeśli sie spełnia odpowiednie kwalifikacje to warto aplikować

Niestety potwierdzam. Firma mentalnie zatrzymała się na początku polskiego kapitalizmu i trwa w tym po dziś dzień. Brak fachowej wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem IT u "kadry kierowniczej" poraża i skutkuje słabym wynikiem biznesu. Od niepamiętnych czasów zielonogórski Trax boryka się z utrzymaniem płynności finansowej. Dla studenta praca do zniesienia - zupełnie na początek. Dla kogoś kto poszukuje stabilności w życiu i jest ukierunkowany na własny rozwój, niekoniecznie ;)

alibaba

Tragedia. Wypłaty nie na czas. Szczerze nie polecam.

yoko

Nie płacą w termnie wynagrodzeń. Korzystają z "kredytu" udzielanego przez pracowników. [usunięte przez administratora] Zastanów się dwa razy zamin podejmiesz tam pracę. Odradzam.

Zostaw opinię o TRAX S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAX S.A.