TRAX S.A.

Zielona Góra

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o TRAX S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAX S.A.

ztgakj

aktualnie widzę, że poszukują na stanowisko samodzielnej księgowej. Oferta wygląda zachęcająco, więc jeśli sie spełnia odpowiednie kwalifikacje to warto aplikować

.

Niestety potwierdzam. Firma mentalnie zatrzymała się na początku polskiego kapitalizmu i trwa w tym po dziś dzień. Brak fachowej wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem IT u "kadry kierowniczej" poraża i skutkuje słabym wynikiem biznesu. Od niepamiętnych czasów zielonogórski Trax boryka się z utrzymaniem płynności finansowej. Dla studenta praca do zniesienia - zupełnie na początek. Dla kogoś kto poszukuje stabilności w życiu i jest ukierunkowany na własny rozwój, niekoniecznie ;)

alibaba

Tragedia. Wypłaty nie na czas. Szczerze nie polecam.

yoko

Nie płacą w termnie wynagrodzeń. Korzystają z "kredytu" udzielanego przez pracowników. [usunięte przez administratora] Zastanów się dwa razy zamin podejmiesz tam pracę. Odradzam.

Zostaw opinię o TRAX S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAX S.A.