Usługi Informatyczne Ter-Art

Zielona Góra

Opinie o Usługi Informatyczne Ter-Art

nyga

Firma Usługi Informatyczne Ter-Art to firma z doświadczeniem w branży aukcyjnej oraz e-commerce, gdzie doswiadczenie zdobywala przez kilka lat na rynkach polskich oraz zagranicznych. ostnio poszukiwali na stanowiska Tester aplikacji webowych./internetowych oraz programiste PHP- Magento w Zielonej Gorze. praca fajna bo w mlodym zespole i dla tych ktorzy maja inne etaty proponuja elastyczny czas pracy

Zostaw opinię o Usługi Informatyczne Ter-Art - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Informatyczne Ter-Art