PCT Professional Computer Technology Zbigniew Pokorny

Zielona Góra

Opinie o PCT Professional Computer Technology Zbigniew Pokorny

ARTEK

masz rację w pct jest ok. Jak wpadniesz w łapki takiego [usunięte przez moderatora] to będziesz go wspominał latami.... ale bardzo pozytywnie - to gosciu z takim bagażem wiedzy że aż miło słuchać i się uczyć . Będzie Ci tłumaczył do skutku jak czegoś nie zrozumiesz i zawsze pomoże . szczerze polecam.

Zostaw opinię o PCT Professional Computer Technology Zbigniew Pokorny - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PCT Professional Computer Technology Zbigniew Pokorny