Terra.Net.Pl Tomasz Guzowski

Opinie o Terra.Net.Pl Tomasz Guzowski

Wiesław z Radomii

0/10

romaniak

na poczatku sie przedstawie to ja twuj nabywca zjebanego neta krzysiu romaniak hcialbym przedstawic moje zycie za łebka podgladalem starych ja sie jebali przez dziurke od klucza ale mialem ubaw jak stary muwil ze kondony strzelały tak mial pale a ty co hujów do buzisto sto i tyle mojej zajeb histori bys cial sto pamietaj dzien swiety swiecil i mnie nie oszukuj bo wpadne z bolkiem rozpierdolkiem a wtedy bedz mial przejebane bo mi bedz dane

MATEUSZ WASKOW LETNICA

NAPOCZOTKU MEGO LISTU CHCIAŁBYM POZALIC SIE ZE ZALOGA JEST LENIWA ÓPIERDLIWA A SAM SZEW WALI W HUJA I LECI DO NORWEGI TAK BYC NIE BEDZIE I ZA NETA KASA NIE PRZYBEDZIE A I NA KONIEC ZE INTERNET SZPETNY NA MAXA PODPISANO MATEUSZ WASKÓW PSE DZIK PRZYWÓDCA STADA WARHŁAKÓW

Zostaw opinię o Terra.Net.Pl Tomasz Guzowski - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terra.Net.Pl Tomasz Guzowski