Opinie o Kredyt Express Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kredyt Express Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kredyt Express Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredyt Express Sp. z o.o. w Lublin

Marek Nowy wpis

Czy można bez problemu w firmie dostać dzien wolnego?

Magda Nowy wpis

teraz brakuje takiego operatora jak kredyt express,wszyscy wydziwiają,uważają się za najlepszych i nie słuchają agentów a kiedyś to właśnie kredyt express zmieniał to o co się prosiło,wprowadzał nowe produkty.mogliby wrócić-ktoś ma kontakt z byłymi właścicielami co robią?

Jacek z Zamościa Nowy wpis
@Magda

DOKŁADNIE SIĘ ZGADZAM

Tomasz

zmienili nazwę na loando direct?

zainteresowana Nowy wpis
@Tomasz

nie,to inny podmiot.kredyt express już niema

pośredniczka

polecam

Doradca Klienta

bardzo miła rozmowa z panem, rekrutacja w hotelu na wysokim poziomie

pytania dotyczyły mojego doświadczenia i planów na pracę w nowej firmie, pomysłów na sprzedaż i możliwości awansu

PROKONINBIURO

WITAM ! JAKIŚ KONTAKT DO FIRMY ?

kraków
@PROKONINBIURO

ja dzwonie na taki 12 21 00 120

Piotrek

a bedzie jesienny cykl szkolen?bylem na tych w czerwcu i bylo bardzo fajnie,atmosfera super,ludzie jeszcze lepsi i potrafia bawic sie z ludzmi a nie zamykac po pokojach w swoim towarzystwie.prawdziwa impreza dla partnerow

wiktor poznań

daje ocenę 6 na 6

a do mnie dziś dotarły informacje,że nowi rks przyszli wiadomo skąd :) mogliby tylko jakieś nowe produkty włączyć i super.kasa na czas,produkty na linkach super chodzą można zarobić.tylko infolinie czas poprawić bo tylko to słabo działa

anna
@Piotr

potwierdzam dobrzy ludzie dołączają

K.
@Piotr

Witam, Ja uważam że infolinia jest ok. Sympatyczni i pomocni Ludzie. Polecam Kontakt, zawsze rozwiążą problem.

nowy

ale zmiany bartek k z qs przeszedł do kredyt express,chyba będzie poważnie,wrócę do nich do sprzedaży

Władek
@nowy

gratuluję , to dobra zmiana!

Życzliwy
@nowy

Zobaczymy. Z BK niby dobrze się wspolpracowalo. Jezeli dalej będą wpuszczać do obiegu takie syfy jak ta karta13 za którą do tej pory nie dostałam prowizji to z mojej strony współpracy nie będzie.

Władek
@Życzliwy

może klienci później wypłacili kasę i jeszcze nie minął termin pierwszej płatności?z tego co dzwoniłam to są 2 rozliczenia w miesiącu więc jak nie było z początku to teraz po 15 września ma być czyli pewnie poniedziałek-wtorek,póki co normalne prowizje płacą jak w zegarku więc i to wierzę że będzie okay

ona

Ja również jestem zadowolona,polecam też kontakt z panem Mateuszem z centrali

Joanna

chciałam podzielić się opinią na temat współpracy z kredyt express. miałam do czynienia ze wszystkimi brokerami na rynku, byłam agentem kredytum, gtf, helikon, qs a obecnie sprzedaję z unilink cash i fines. od miesiąca po wizycie regionalnego kierownika nawiązałam współpracę z kredyt express, na początku byłam sceptycznie nastawiona bo nie lubię zmian ale widać jak bardzo się starają, kierownik dzwoni, centrala odbiera telefony- bardzo pomocni, organizują konkursy. bardzo podoba mi się ich system bo jest prosty, ciągle wprowadzają nowe produkty więc wydaje mi się, że może być silna konkurencja dla innych zwłaszcza, że inni zapominają trochę o małych agentach a kredyt express widać że się stara. trzymam kciuki, ja będę współpracować.

Polecam

dużo nowych produktów,dostają klienci których inni odrzucają

super współpraca,polecam

Dziewczyny Super

agent
@anonymous

jakie dziewczyny?

Tom

czytam że za chwilkę wprowadzają nowe produkty dlatego kibicuje i zostaje ze sprzedażą szczególnie online

Kielce

fajne nowe produkty POLECAM

trójmiasto

trochę mogą poprawić infolinię ale tak czy inaczej jest dobrze jak na pierwszy miesiąc działalności bardzo fajni regionalni zarząd z imprezy naprawdę super oby tak dalej trzymam kciuki i zaczynam sprzedawać

nowy sprzedawca

firma godna polecenia

Grażynka

byłem na szkoleniu,super zabawa,super ludzie,super produkty,super to wygląda.zaczynam sprzedawać przez nich

Wszystko bardzo sprawnie działa, są nowe produkty. Mogę polecić współpracę

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Express Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Express Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Express Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Express Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 257 ocen.
  • Wolska 11A lok. 12A
    20-411 Lublin

Kredyt Express Sp. z o.o.