Kredyt Express Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Kredyt Express Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@pracownik dziękuję. Dobra atmosfera to dla większości pracowników bardzo istotna kwestia.

użytkownik zarejestrowany

@pracownik, rozumiem. A jakieś konkrety? Czy pracodawca oferuje jakieś benefity, jak atmosfera?

@Alicja 17.03.2017, 11:06

atmosfera bardzo dobra,mogę polecić

@Alicja 17.03.2017, 10:14
@pracownik, 2 lata to już dłuższy staż pracy. Co po takim czasie możesz powiedzieć o pracy w Kredyt Express Sp. z o.o.?...

same dobre słowa

ej3ieidjeieok

Prosze mi napisac czy po 3 miesiacach umowy zlecenie daja faktycznie umowe o prace? oraz jak jest z szkoleniami w sobote raz w miesiacu? oddaja za to dzien wolny czy po prostu jedzie sie za "frajer" ?

@ej3ieidjeieok 16.03.2017, 18:11

przepracowałam u nich ponad 2 lata,z tego co wiem to wszyscy są na umowę o pracę a szkoleń w sobotę nigdy nie było więc to chyba jakieś plotki

użytkownik zarejestrowany

@Kamila @od lat, świetnie to słyszeć! A jak ogólnie podoba się Wam praca w Kredyt Express Sp. z o.o.? :)

Byly współpracownik.

Jednym slowem łajzy nie majace pojecia o zasadach .

ciekawy

ile tak naprawdę się zarabia ?

@ciekawy 12.11.2016, 16:22
ile tak naprawdę się zarabia ?

do 10% widziałem

agent z łodzi

oferta produktowa może nie jest najlepsza ale ciągle coś nowego się u nich pojawia.można polecić jako uzupełnienie dotychczasowej oferty.

piotr
@agent z łodzi 29.10.2016, 15:17

ponoć będą coś nowego wprowadzać=pożyczki dla firm

@piotr 08.11.2016, 08:43
ponoć będą coś nowego wprowadzać=pożyczki dla firm

potwierdzam,fajny produkt do 40000 na oświadczenie bez US/ZUS

pracownik x

dobra atmosfera pracy,życzliwi ludzie,spółka się rozwija więc można awansować i zarabiać więcej

Lublin

jagoda
@Lublin 24.10.2016, 23:53
żenada. Wspołpraca z tą firmą - nigdy więcej. U źródła wiem, że praca w centrali jeszcze gorsza.. afuj....

napisz szczegóły bo ja współpracuje i jestem zadowolona

Karol
użytkownik zarejestrowany

@szczera to faktycznie ważne, bo nie ma nic gorszego niż prosić się o wypłatę

szukająca

a jest ktoś kto pracuje w centrali w lublinie?jak atmosfera?ile można zarobić?

szczera
@szukająca 04.10.2016, 09:55
a jest ktoś kto pracuje w centrali w lublinie?jak atmosfera?ile można zarobić?

atmosfera OK,było lepiej jak był marcin s. bo ogarniał wszystko.w centrali sami młodzi ludzie przyjacielsko nastawieni.co do kasy zawsze mogłoby być lepiej ale płacą terminowo a to najważniejsze

Jakub

polecam współpracę,ciekawe produkty i dobre,terminowo wypłacane prowizje

Oszukana

Witam czy komuś zdarzyło się w tej firmie złapać na wyłudzeniu kredytu. Dostałam wiadomość od firmy z którą kredyt express współpracuje. Nie starałam się o pożyczkę a wniosek wpłynął. Kredyt express wmawia mi ze u nich nikt wniosku nie składał a ta druga firma ma "mój" wniosek. Co wy na to jak to ugryźć i jak udowodnić błąd kredytu express i przyznanie się do winy

Tadeusz
@Oszukana 22.09.2016, 21:25

kredyt express to tylko pośrednik więc nie on składał wniosek,musisz pójść tam gdzie ktoś składał wniosek na ciebie i wyjaśnić

Radek

wyślij link do rekrutacji

bp

wyślesz link bo ja nic nie mogę znaleźć?

zainteresowany

ja u nich nie pracuję więc nie rozumiem twojej wypowiedzi

bp

a gdzie widzisz ogłoszenia o pracę w tej firmie bo ja nie mogę znaleźć?pojawiają się tylko stare.

zainteresowany

płacą OK

Teresa

nie wiem,trzeba szukać bo ja widziałem jak były to na pracuj.pl a jak chcesz być agentem to rekrutacja jest ciągła

agent

do 10% od sprzedaży.a do tego trzeba pamiętać że dwa produkty (finsano i supergrosz) są dostępne tylko u nich.

agent

prowizje są spoko,płacą jak rynek.

kredyty

co innego praca u nich pewnie a co innego współpraca.ja współpracuje i jestem bardzo zadowolona.ale jak się z nimi rozmawia to pracownicy też pomocni i uśmiechnięci-to czuć.prezes dobrze prowadzi firmę.

@kredyty 03.09.2016, 11:40

no poprzedni prezes (Wojtek) dobrze że odszedł to nowy (Marcin) zaprowadził porządek i można pracować i zarobić a do tego jest słowny.

kredyty

współpracuje z nimi kilka miesięcy i inni mogą się tylko od nich uczyć.obsługa na wysokim poziomie,dobre produkty których u innych niema i terminowo wypłacana prowizja.

Arek

mają nowy produkt do 4000 zł na oświadczenie do 30 miesięcy,na 8 klientów 4 dostało więc zapowiada się bardzo ciekawie,nie współpracowałem już z nimi ale napisali maila,że jest nowy produkt a 3 kolejne będą we wrześniu.no może wreszcie coś nowego co się rozwija:)

anonimowy

no przecież ktoś napisał powyżej że 4000-5000 zł

albert

tak jak ktoś pisał wyżej otwierają wiele nowych placówek więc nie dziwne że są ogłoszenia to akurat chyba dobrze że jest praca i to dobrze wynagradzana

nowy

obserwuj,może znów będą rekrutować,warto z nimi pracować lub współpracować

Michał

wiesz ja przechodziłem od innego właściciela franczyzy bankowej gdzie nic mi nie płacił prowizji a miałem tylko najniższą krajową więc zobaczymy ale jak pytałem o plany to tyle robiłem w innej placówce jak pracowałem więc nie są one wygórowane a produktów jest ponad 20 a nie jak we franczyzie jeden

Michał

nie mogę zdradzić szczegółów bo może każdy oddział ma inaczej ale jak zrobisz plan to 4000-5000 zarobisz

Michał

negocjuj,zdecydowanie wyższa niż najniższa krajowa+system premiowy bez ograniczeń(prowizja od sprzedaży)

Michał

nie tylko tutaj rekrutują na rozmowie mi mówili o rzeszowie,krakowie. umowa o pracę na pełny etat,podstawa godziwa,system premiowy od początku i po 3 miesiącach możliwość awansu na kierownika oddziału. sprzedaż produktów finansowych kredyty pozyczki,ubezpieczenia,punkt opłat

Krystyna

ja też mogę potwierdzić że współpracuje się z nimi bardzo dobrze. zmiana zarządu jak widać w 2015 roku dużo dała. o placówkach ich własnych nic nie wiem ale dostałam pismo że są już spółką akcyjną i planują duży rozwój. mogę polecić.

Tobiasz

a mi się bardzo dobrze współpracuje. dużo się pozmieniało. jest nowy zarząd. płacą przed terminem i wprowadzili nowe produkty do sprzedaży. poleciłem im koleżankę do pracy, którą zatrudnili oferując dość dobre warunki. z tego co wiem rekrutacje prowadzą w całej polsce bo chcą otworzyć kilkanaście punktów. ze swojej strony polecam do pracy i współpracy.

Piotr

Jeden z gorszych brokerów. Szukają byle pretekstu aby nie wypłacić prowizji. Spóźnisz się z wysyłką dokumentów nie zapłacą.

abc

no, Marcin świetny.... nie naraził się nikomu bo go nigdy w pracy nie ma, musi pilnować swoich interesów w innych firmach....trzeba przyznać umie się urządzić, żona jeżdzi firmowym samochodem leasing firma płaci a na podwyżki dla pracowników pieniędzy nie ma....

Prezes W... Mysle ze nie warto, przekonalo sie o tym wiele osob. Szacunku niestety do pracownikow nie ma. A jak wspominasz o takim traktowaniu to slyszysz o braku premii lub ze cie zwolni. Dobrze ze odszedl- mam nadzieje ze lepiej jest bez niego, bo Marcin to swietna osoba, ale jest jeszcze jredna pani ktorym utrudnia zycie...

zawiedziony

Niestety muszę potwierdzić większość tych opinii. Firma jest wielką pomyłką.Ledwo zipie, walczy o byt.

Stanowczo odradzam prace w tej firmie. Prezes mlody czlowiek nie przystosowany do zycia- zero szacunku dla pracownikow. O prowizjach mozna pomarzyc... Juz nie wspomne o tym, ze pensji nie wyplacaja w terminie. Jesli ktos mysli o podjeciu tam pracy to odradzam- obiecuja gruszki na wierzbie i na tym sie konczy. Prezes powinien nauczyc sie szanowac ludzi!

xyz
@Pracownik 20.12.2015, 22:47

O którym prezesie mowa? Bo było dwóch. O tym co odszedł? Czy tym co jest aktualnie?

andy

nie płacą prowizji, ściemniają, kłamią

agent

czy ktoś ma jakieś informację, bo opóźniają mi się z prowizją parę dni i nie wiem co myśleć. Czy u innych też zdarzają się takie sytuację opóżnień płatnosci za faktury

Konstancja

Odradzam prace w firmie Kredyt Express z Lublina. Właściciele i kadra zarządzająca niewiarygodna. Podczas rozmow bardzo szybko wychodzi brak podstawowej wiedzy finansowej, nie mówiąc o języku który bardziej pasuje do budki z piwem niż do tak wysoko aspirujacym "managerom"

Finans
@Konstancja 05.08.2015, 23:23

Z Twojego postu nie za bardzo wynika czy jesteś/byłaś pracownikiem tej firmy - możesz napisać coś więcej? Dzięki.

LK

Przestrzegam przed Firma Kredyt Express z Lublina!!! Bardzo trudny kontakt z firmą, nie wypłacają należnych prowizji, pensję płaca z opóźnieniem. W umowie współpracy jest zapis że należy wysyłac zgody na przetwarzanie danych, a prezes i jego pracownicy powtarzają że nie trzeba tego robic- przecież to tylko do GIODO się nadaje!

Kamila
@LK 24.03.2015, 09:51

od lat
@Kamila 13.02.2017, 13:27
Nie prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Współpracuję bardzo długo i nigdy mi sie nie zdarzyło że nie dostałam prowizji...

potwierdzam,współpracuje kilka lat i zawsze prowizja na czas a nawet przed terminem

Zostaw opinię o Kredyt Express Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyt Express Sp. z o.o.