ITRONS Sp. z o.o.

Kraków

ITRONS Sp. z o.o.

Opinie o ITRONS Sp. z o.o.

młody

Jak wygląda sprawa z nadgodzinami na stanowisku inżyniera budowy oraz jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na start?

Krzysiek

Justyno, tego typu rzeczy tzn jakie? Mirku, co rozumiesz przez "jasno określone zasady"? Czy uważasz, że te wymagania które zawarto w ogłoszeniu do którego link jest niżej są odpowiednie dla osób bez doświadczenia i po studiach? Wnioskuję, że do takich ludzi ogłoszenie jest kierowane skoro znalazło się na biurze karier PK. Jak to się dzieje, że do tej pory nikt się tutaj nie udzielał a teraz tylu zadowolonych, podejrzewam, że byłych już pracowników (na stronie firmy jest aż 9 osób) i nikt nie ma na imię: Mirek, Justyna czy Czarek. Skoro firma taka super to dlaczego nadal w niej nie pracujecie? Nadal nie napisał nikt jak kwestia zarobków. Jaka forma zatrudnienia. Jak kwestia rozwoju. Czy młody człowiek chętny do rozwoju otrzyma tam pomoc czy ma sobie radzić sam ? Rozumiem, że osoby podane na stronie mają odpowiednie uprawnienia odnośnie branży i wieloletnie doświadczenie w niej? Proszę o odpowiedź na pytania.

Mirek

Krzysiek dla mnie to nie jest zastanawiające bo obecny rynek pracy jest rotujący nie ze względu na pracodawcę a poszukiwaczy marzeń zawodowych. Pracowałem w Itronsie i ten czas sobie chwalę. Teraz robię na własną rękę bo mam już kompetencje. Kilku moich kolegów zrobiło podobnie ale dużo też szuka dalej. Dlatego sądzę, że rotacja o której piszesz wynika tylko z tego. Sam byłem mamiony przez inne firmy różnymi dodatkami i sądzę, że wielu ludzi przychodzi i zamiast stabilnej roboty skacze gdzieś gdzie obiecują gruszki na wierzbie. Ja mam z nimi styczność dalej i sądzę że negatywne opinie są od tych co liczyli, że się nie napracują a dobrze zarobią. A sama firma widzę że się rozwija. Mają już naprawdę duże roboty. Lubię atmosferę w ITRONS Sp. z o.o. za: Mnie najbardziej podoba się jasno określone zasady

Justyna

Potwierdzam. Solidna firma. Nie wiem skąd to narzekanie- mnie nie spotkały tego typu rzeczy w tej firmie. Pozdrawiam

Czarek

Świetna firma a jak czytam wpisy to znowu marudzenie. Chyba nikt nie zdoła dogodzić takim osobom.

Krzysiek

Ocena 5/6 a jeszcze całkiem niedawno była 2/6 - interesujące. Zmasowana akcja pracowników? Zastanawiające jest to, że regularnie pojawiają się ogłoszenia tej firm na stanowisko inżyniera budowy. Zakres obowiązków jak dla kierownika a typ zatrudnienia - staż (wg ostatniego ogłoszenia dostępnego pod adresem: http://www.kariery.pk.edu.pl/oferty-pracy/pokaz/19276 ). Czy to metoda: jak najmniejszym kosztem złapać dużą rybę? Może ktoś z pracowników powie skąd wynikają ciągłe braki kadrowe? Kwestia organizacji pracy czy zarobków?

Kamila

@pm po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz inne zdanie na temat pracy w ITRONS niż @Paulina Może zatem opisz, jak z Twojej perspektywy wygląda praca tutaj. Na jakie zarobki i jaką formę zatrudnienia może liczyć pracownik? Czy są oferowane szkolenia, która mogą podnieść kwalifikacje i umiejętności?

Paulina

duży haos, brak organizacji, dużo obowiązków, kiepskie zarobki, średnia atmosfera w biurze, stres i ciągłe ciśnienie.

pm
@Paulina 19.06.2018 14:45

chyba "chaos" ... Opinia byłego, roszczeniowego pracownika, który nie był w stanie wykonywać podstawowego zakresu swoich obowiązków, bez kompetencji i jakiegokolwiek zaangażowania.

Cezary

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Kamila

Dlaczego nikt z osób pracujących aktualnie w Itrons nie jest aktywny na tym forum. Warto zamieszczać w tym miejscu swoje wszystkie spostrzeżenia wynikające z zatrudnienia w tej firmie. Informacje pochodzące od pracowników będą ważnym punktem odniesienia dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z Itrons.

Jak oceniasz firmę Itrons Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o ITRONS Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITRONS Sp. z o.o.