ITRONS Sp. z o.o.

Kraków

ITRONS Sp. z o.o.

Opinie o ITRONS Sp. z o.o.

Kamila

@pm po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz inne zdanie na temat pracy w ITRONS niż @Paulina Może zatem opisz, jak z Twojej perspektywy wygląda praca tutaj. Na jakie zarobki i jaką formę zatrudnienia może liczyć pracownik? Czy są oferowane szkolenia, która mogą podnieść kwalifikacje i umiejętności?

Paulina

duży haos, brak organizacji, dużo obowiązków, kiepskie zarobki, średnia atmosfera w biurze, stres i ciągłe ciśnienie.

pm
@Paulina 19.06.2018 14:45

chyba "chaos" ... Opinia byłego, roszczeniowego pracownika, który nie był w stanie wykonywać podstawowego zakresu swoich obowiązków, bez kompetencji i jakiegokolwiek zaangażowania.

Cezary

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Kamila

Dlaczego nikt z osób pracujących aktualnie w Itrons nie jest aktywny na tym forum. Warto zamieszczać w tym miejscu swoje wszystkie spostrzeżenia wynikające z zatrudnienia w tej firmie. Informacje pochodzące od pracowników będą ważnym punktem odniesienia dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z Itrons.

Jak oceniasz firmę Itrons Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o ITRONS Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITRONS Sp. z o.o.