Green Elektro sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Green Elektro sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Elektro sp. z o.o.

hej

zaczołem tam prace w tamtym miesiącu i nie mam wypłaty dla mnie to są straszne cwaniaki

zbyszek

Witam ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie , jeżeli nie jest sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i należycie wykonuje sie swoje obowiązki to jest super, a no i alkocholikiem bo sam przyszedlem na miejsce takiego, pensja na czas plus premia, nowe auta, możliwość zjechania wcześnie, brak umowy to jedyny minus ale tak to polecam

kierowca

potwierdzam , brak umowy , przeladowanie nagminne ,straszne bolesci z wyplaceniem pieniedzy ,jak powiedzialem ze zlosze wszystko do odpowiednik instytucji straszono mnie ze zostane podany na policje ze okladlem im auto , biuro znajduje sie na ul alternatywy 1 /34 w Warszawie , pozdrawiam pan Piotra i pania ksiegowa ktora cwiknela mnie odrazu na 300 zl, omijajcie z daleka te firme GREEN ELEKTRO

Kierowca

Odradzam,brak umowy,zaniżanie km,przeladowanie nagminne auta,brak wypłaty wynagrodzenia, odradzam

admin

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Green Elektro sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Elektro sp. z o.o.