White Rabbit Sp. z o. o. i Touch&Try Sp.z o.o.

Opinie o White Rabbit Sp. z o. o. i Touch&Try Sp.z o.o.

nina

Idą po was :-) wy rozwydrzone wojskowe bachorki.

Jajco

A może by za was PiS by się zabrało i trochę pościgało, ten stary układ. Jak tam złodziejaszki cebulaszki. Fajnie się żyje za kradzione fanty. Jeszcze wam starcza?

Janek

Jak tam, silna grupa oszustów nadal jesteście bezkarni, żyjecie sobie za pieniądze innych lubicie cudze pieniążki, co nie?

kris

Co tam pozew. nie ty jedna wiesz gdzie mozna znalezc jankowskiego i jego zonke. To nie pierwszy walek ktory zrobili. To kwestia czasu jak ktos sie tam pojawi.

Janek

O Tobie Michale również pamiętamy.

Adam

Pozdrowienia dla Jastrzębskiego, jak tam dalej szykujesz ludzi

Aga
@Adam 06.03.2016 22:58
Pozdrowienia dla Jastrzębskiego, jak tam dalej szykujesz ludzi

Szanowni Państwo, mnie (usunięte przez administratora)też oszukal na dużą kwotę. Jeśli ktoś z Was szuka go to wiem, gdzie jest. Czy skrzykniemy się, aby wspólnie odzyskać pieniądze i zlozymy pozew grupowy? Piszcie.

adam

Cze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak tam okradacie dalej ludzi?

Radek

Złożyłem wniosek do sądu na tą firmę bo wiszą mi pieniądze za zrobiony projekt dla nich.Sprawę wygrałem. Dziś idę do komornika z wszystkimi papierami. Jak odzyskam pieniądze to się pochwalę tu.

:-) :-) :-)
@Radek 21.10.2015 13:49

Ciekawe jak komornik odzyska dla Ciebie pieniądze z nieistniejącej firmy od 2014 roku, która nie posiada żadnego majątku? Sprawę wygrałeś ale pieniędzy nie zobaczysz.

pytanko?

I jak tam, udało się komuś odzyskać pieniążki od Tych złodziei? W jakikolwiek sposób?

koteczek

Ja mogę zaoferować namiary na p. Monikę Mielczarczyk, gdyby ktoś chciał odzyskać swoje pieniądze. Aktualnie pracuje w Samsungu.

Shrek

Szanowni Państwo, czy ktoś z Państwa tu obecnych ma kontakt do p. Jastrzębskiego? Jakikolwiek numer telefonu lub adres pod którym można tego Pana odnaleźć? Pozdrawiam

Wujek_Dobra_Rada

a ta firma Touch&Try lub właściciele A.J lub M.J oraz M.M. (dane powyżej w wątku) próbuje w ogóle kogoś rekrutować? Nie radzę z tymi Panami wchodzić w jakąkolwiek współpracę, oszukali tak dużo osób na swojej drodze, że nikt nie jest w stanie tego sobie nawet wyobrazić! Początkowo płacą drobne sumy, aby wciągnąć delikwenta a potem uwalają na dużych kwotach :-)

ula

Nasza firma również została oszukana przez P. A. Jastrzębskiego reprezentującego firmę Touch&Try. Nie otrzymaliśmy zapłaty za wykonaną pracę. Jest już w toku dochodzenie i będzie sprawa w sądzie. Bardzo proszę o kontakt każdego, kto został oszukany: ula.s (at) set.com.pl

kurczaczek

Najlepsze Świąteczne Życzenia Wielkanocne dla wspaniałych szefów z T&T, abyście się udławili tymi pieniędzmi, króre zawłaszczyliście swoim pracownikom. Niech wam życie zrewanżuje się w waszych kłamstwach i oszustwach. Niech wasze cierpienia bedą długie i nieuleczalne. Niech wasze rodziny i bliscy was opuszczą. Niech wasze ciała gniją. Przeklinam Was.

pozew zbiorowy

Również zostałam przez nich oszukana. Proszę o kontakt na adres madziabar (at) gmail.com w sprawie pozwu zbiorowego.

komornik

Arturze.J oddaj nasze zarobione pieniądze. Arturze.J nie idź tą drogą. Oszukiwanie nas nie wyjdzie Ci na zdrowie, pamiętaj.

Pitu,pitu

Eeeeejjjj byli zarządzający firmą Touch&Try, finansowy Michał.J i przydupas Artur.J co z PIT-mi pracowników za 2014. Zarąbaliście ludziom wypłaty i uciekliście!

prawy_sierpowy

ponieważ zakopaliście się i nie ma z wami żadnego kontaktu, to chciałem wam solennie obiecać, że do końca wszego życia będę was ścigał za wasze złodziejstwo, wszawe śmierdzące szmaciarze. Tak do was pisze M.J i A.J. U nas się nie przedawnia!

petent_2

Przestrzegam wszystkich przed (usunięte przez administratora) To wyrafinowani [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści, okradają ludzi w białych rękawiczkach. Takich ludzi należy likwidować, nie działa na nich żadne prawo. Okradają ludzi nie płacąc za zlecenia, które zamawiają. Pieniądze są nie do odzyskania. Od kilku lat w ten sposób, żerują na ludziach. UWAGA !!! Michał Jankowski to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

petent

Przestrzegam wszystkich (usunięte przez administratora) To wyrafinowani z.......e i oszuści, okradają ludzi w białych rękawiczkach. Takich ludzi należy likwidować, nie działa na nich żadne prawo. Okradają ludzi nie płacąc za zlecenia, które zamawiają. Pieniądze są nie do odzyskania. Od kilku lat w ten sposób, żerują na ludziach. UWAGA !!! Michał Jankowski to z......j!

PELA

My również współpracowaliśmy z nimi w tym roku podczas letnich akcji. Oczywiście nie zapłacili nam. Nie ma już ich strony www, a wszystkie telefony wyłączyli.Chcemy złożyć pozew do sądu i zgłosiliśmy się do firmy windykacyjnej. Poszukujemy więcej oszukanych klientów, aby złożyć pozew zbiorowy.

RadekJ
@PELA 18.12.2014 14:44

Hmmm szkoda że wcześniej nie znalazłem tej strony :/ wiszą mi pieniądze za zlecenie... Czy może się ktoś odezwać do mnie w sprawie pozwy/windykacji? W piątek wysłałem do nich przedsądowe wezwanie do zapłaty... Email: radek.jurzysta(na)gmail

Ja również miałam przyjemność pracować dla Touch&Try charytatywnie. Telefon, mail nie odpowiada. Oszuści, złodzieje i najgorsze z możliwych osoby prowadza tą pseudo firmę Michał Jankowski i Artur Jastrzebski. Pieniądze wiszą chyba połowie Warszawy!!!! Ludzie którzy pracowali wporządku ale również zostali oszukani jak ja.

dorota

Ja też miałam tę wątpliwą przyjemność współpracy z p. Moniką Mielczarczyk i mogę powiedzieć że to cwaniactwo i bezczelność w czystej formie.

Pracowałem tylko dla Touch&Try nad jednym projektem. Umowa o dzieło. Od momentu zakończenia czekałem grzecznie aż się odezwą, albo jak dostane pieniążki. Po 2 miesiącach próbowałem się z nimi skontaktować na wszelkie możliwe sposoby. Telefony milczą na maile nie odpisują. Zakładam sprawę w sądzie. Czytałem wiele negatywnych opinii o nich. Nie polecam współpracy z nimi.

kot

Absoltnie nie polecam współpracy z tymi firmami! Atmosfera fajna, ale tylko, jesli ktoś ma ochote pracować za free:////

fi

Tak, prawcowałem w tym czymś. Prowdzi to [usunięte przez moderatora] osoba o wąskiej specjalizacji i słabo orientująca się w sytuacji kadrowej własnych pracowników. Od 3 tygodni próbuję wyciągnąć zarobione tam pieniądze, niestety, pomimo podpisania umowy i wystawienia rachunku (nota bene wystawili go z datą o 4 tyg. wcześniejszą niż nawiązanie znajomości W OGÓLE!) jest z tym kłopot. Ciagłe zwalactwo na innych. [usunięte przez moderatora] się "tym nie zajmuje", księgowa do której wysyła jest na urlopie o czym ona nie wie, potem nie ma decyzji o przelewie, bo podejmowana jest gdzie indziej, normalnie [usunięte przez moderatora] i niekompetentne osoby. [usunięte przez moderatora] potrafi w trakcie uzgadniania szczegółów formalnych zakrzyknąć "to nie jest sklep mięsny". Do czego to sie ma odnosić? Nie wiem. Na temat regularności wypłat krążą nawet żarty po firmie, szkoda, że nie wiedziałem wcześniej. Kwota jaką proponują nie ma znaczenia wobec powyższego. chyba pozostaje założyć sprawę w sądzie i postraszyć odsetkami 11.3%/dzień, przez rok urośnie sporo! Z ludźmi współpracuje się dobrze, ale reszta to radosne cwaniactwo byłej account'ki, chyba powinna zostać na tym stanowisku, bo nie ogarnia. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o White Rabbit Sp. z o. o. i Touch&Try Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie White Rabbit Sp. z o. o. i Touch&Try Sp.z o.o.