Opinie o TFLS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TFLS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TFLS o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFLS w Warszawa

Katarzyna

Uczciwy pracodawca, godny polecenia. Wynagrodzenie jest zawsze płacone w terminie.

naka

Pracodawca uczciwy i wyrozumiały. Zawsze płaci w terminie.

sonyk

potwierdzam, dobry pracodawca, nie mam zastrzezen

gos

Dobry pracodawca, uczciwy i wyrozumiały. Polecam

kabb

Praca wymagająca ale satysfakcjonująca. Pracodawca uczciwy, płacący w terminie.

AnetkaZ

Roman, a może Kreon...bo i tak sie tu wpisujesz...tylko pod różnymi nikami... to zależy jakiej pracy szukasz i jakie masz kwalifikacje... :) Pisząc cytuję "bo ja sam oglądam sie za jakąś praca i nie wiem jak się za to zabrać" świadczy co najmniej o dużym braku w wykształceniu, więc raczej marne szanse abyś znalazł pracę. Sugeruję uzupełnić braki a wtedy może... :) Odnośnie opinii o szkole TFLS mogę również dołączyć do grona osób zadowolonych. Dobry kontrahent, godny zaufania.

toomy

TFLS to dobry i uczciwy pracodawca, na zarobki nie narzekam. Polecam

karolaa

Czyli ogólem TFLS bez zarzutu, bo trudno własciwie znaleźć niepochlebną opinię. Dają może od razu umowe o pracę, bo mi na ubezpieczeniu zależy?

cytrus

moja opinia o TFLS jako pracodawcy jest bardzooo pozytywna :) miło się tam pracuje a to jest najważniejsze, żeby człowiek z chęcią szedł do pracy

shee

Cenie uczciwość a własnie w TFLS są jeszcze takie osoby. Bardzo miły i godny polecenia pracodawca. Wypłata zawsze na czas, polecam.

Ali

Według mnie TFLS to dobry i godny polecenia pracodawca.

konek

Uczę w szkole TFLS prawie 9 lat. Nigdy nie miałem żadnych przykrości związanych z ta szkołą. Zawsze wszystko jest tak jak w umowie, zero niedomówień. Pieniądze wypłacane są na czas. Bardzo dobra współpraca z sekretariatem. Warunki pracy jakie proponuje tfls są zadowalające.

miki

Dobry pracodawca, miła atmosfera i wypłata na czas. Polecam.

Joanna

Pracuję w tfls juz 12 lat i nie pamietam aby pracowała tu żadna Ania P która sie tu wypowiada. Wiem natomiast że mi bardzo dobrze tu pracuje sie i jestem zadowolona. Zawsze mogę liczyć na zaliczkę lub bez problemu dzień wolny.

komar

TFLS to bardzo dobry pracodawca. Wynagrodzenie zawsze na czas, nie ma żadnych zastrzeżeń.

preska

Bardzo dobry pracodawca, wyrozumiały i sympatyczny!

juicy

Pracowałam przez 4 lata studiów w sekretariacie szkoły Tfls i mogę szczerze wyrazić swoją opinię. Bardzo chwalę pracę jak tez płace w tej szkole. Podejście szefostwa tez było miłe i podejście z dużym zrozumieniem. Bez problemu na sesje dostawałam urlop szkoleniowy i jak potrzebowałam wyjść coś załatwić tez mogłam i nie musiałam odpracowywać . W wakacje każdy z pracownikow otrzymywał urlop płatny. Koleżanki starsze stażem zawsze pomocne . Milo wspominam pracę w szkole Tfls .

Basia91

mnie bardzo dobrze pracuje się w TFLS, studiuje zaocznie więc w dni zjazdu mam zawsze wolne, nigdy nie było z tym problemu, wynagrodzenie zawsze na czas, polecam

Basia91

megan

Bardzo dobry pracodawca, uczciwy i wyrozumiały. Nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem czy dniem wolnym. Miła atmosfera w pracy jest dla mnie najważniejsza, a w TFLS właśnie tak jest. Z przyjemnością chodzi się do pracy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o TFLS - Warszawa

• Jak się pracuje w TFLS?

Zobacz opinie na temat firmy TFLS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFLS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TFLS?

Kandydaci do pracy w TFLS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TFLS
  • ul. Gabriela Piotra Boduena 4