Opinie o TFLS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TFLS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TFLS o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFLS w Warszawa

Mariola

Nie wiem Krysiu co masz na myśli ? Jakim" przekrętem "? Wiem natomiast ze jest tu kadra z dużym doświadczeniem wiec raczej szkoda czasu twojego i kobiety z rekrutacji :)

Mariola

Dziewczyny, dni i godziny wyznaczacie sobie same podając swoją dyspozycyjność w biurze. Wtedy grafik zostanie dostosowany pod Twoje możliwości. Ja jestem zadowolona. Mam tyle godzin ile chciałam . Grupy juz ruszają wiec radzę sie pospieszyć jesli jesteście zainteresowane.

lena

Bardzo dobry i wyrozumiały pracodawca. Polecam!

Marlena

Aneczko, odpowiem Ci z własnego doświadczenia: umowy podpisywane są na konkretny kurs . Możesz mieć ich kilka. Ja mam zajęcia w poniedziałki i środy od rana do wieczora wypełnione. Na ilość kursów nie mogę być niezadowolona bo lubię pracować i mam też odpowiednie wynagrodzenie :). Co mogę polecić to jesli będziesz dobra i będą zadowoleni kursanci to masz zapewnioną pracę tak jak ja juz od ponad 10 lat. Pozdrawiam i do zobaczenia w biurze .

joannak

Moge potwierdzic opinie. Szkoła bardzo dobra, pracodawca jest ok, pieniądze są na czas. Miła atmosfera i chęć pomocy od strony metodyka ogromna.

special

Super pracodawca! Wyrozumiały i uczciwy. Pensja zawsze na czas.

minaj

TFLS to zdecydowanie dobry i uczciwy pracodawca. Ja miałem umowę o pracę na czas określony.

Kokon

Potwierdzam, dobry pracodawca i szkoła

victor

TFLS to bardzo dobry pracodawca, bez zarzutów.

qba

nie wiem co ma wspólnego "skoro tak wszystkim dobrze " do dostania się... przecież jak nie będziesz mieć doświadczenia ( czytaj-prosto po studiach albo jeszcze w trakcie robienia mgr) to marne szanse...z tego co wiem to jest to główny wymóg

workerrr

Moja opinia o szkole TFLS jest pozytywna. Bardzo dobry pracodawca.

sendera

rowniez moge polecic tego pracodawce, mialam tam kilka kursow i wszystko bylo ok, pieniadze na czas, pelen profesjonalizm

monster

jestem zadowolony z pracy w TFLS, dobry pracodawca, który szanuje pracownika

kurc

Rownież miło mogę wypowiedzieć się o szkole tfls. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem, ani tez z innymi sprawami. Godne wynadrodzenie i miła atmosfera.

denis

tfls to dobry pracodawca, pracowałem tam 2 lata i dobrze wspominam ten czas, polecam

forward

TFLS to dobry i uczciwy pracodawca, na zarobki nie narzekam. Polecam

greta

Wysokosc wynagrodzenia zalezy od prowadzonego typu kursu oraz stazu pracy i odpowiednich kwalifikacji. Ja jestem zadowolona. Nie mam problemow z wyplata, a nawet jest mozliwosc pobrania wynagrodzenia za kurs ktory dopiero bedzie sie zaczynac z gory bo potrzebowalam gotowki akurat. Takze bardzo milo mi sie wspolpracuje z tfls. Dodam ze juz 9 lat .

anabelle

świetnie mi sie pracowało w TFLS, miła atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas

mark

polecam TFLS, to bardzo dobry pracodawca, wypłata na czas, bez żadnych zarzutów

muselka

TFLS to bardzo dobry pracodawca, wynagrodzenie zawsze na czas, nie ma problemów z dniem wolnym

Zostaw merytoryczną opinię o TFLS - Warszawa

• Jak się pracuje w TFLS?

Zobacz opinie na temat firmy TFLS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFLS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TFLS?

Kandydaci do pracy w TFLS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TFLS
  • ul. Gabriela Piotra Boduena 4