Cukiernia Tadeusz Czernis

Kolbudy

Cukiernia Tadeusz Czernis
1 4

Opinie o Cukiernia Tadeusz Czernis

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Renata

Co aktualnie dziej się w Cukierni Czernis? Czy polecacie tego pracodawcę? Czy firma aktualnie rekrutuje? Nie widziałam nic na stronie. Potrzebują cukierników z doświadczeniem, czy można aplikować na staż? Podpowiecie?

Ciasteczko

Jestem amatorką słodkości. 20 lat temu kupiliśmy z mężem działkę w Kolbudach i wtedy też pierwszy raz poznałam cukiernię Czernis. Od tej pory uważam że nigdzie w żadnym miejscu , gdzie by to nie było nie jedliśmy lepszych wypieków. Cieszę się że mieszkamy w miejscu gdzie są robione najlepsze słodkości. Nasi bliscy również dzięki nam poznali niesamowite wypieki w różnych odsłonach i nie mogą wyjść z podziwu tak wspaniałych smaków. Jedyny minus jest taki , że jak wchodzę do cukierni to zawsze mam problem co kupić bo chciałoby się skosztować wszystkiego.

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Czernis Tadeusz Cukiernia?

Ja

To umysłowo chory człowiek jego nie można karać jego trzeba leczyć jak zresztą całą tą rodzinę

Nie polecam

Nie musicie to nie zaczynajcie tam pracy.

Próbne dni

80 zł za dwa dni pracy , 80 zl za 16 godzin próbnych. Nie polecam nikomu.

diabel

Ogólnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwolnil mnie z dnia na dzień po 10 latach

Alek.

Byłam na dniu próbnym , pracownice obgadywały przy mnie inne koleżanki , mną się nikt nie zajął. Jak coś chcesz to pytaj na takiej zasadzie. Co tydzień umieszczają ogłoszenie . A praca w Centrum Gdańska , byłam pewna , że będzie sympatycznie a było jak widać do kitu. Uciekłam z tamtąd po 2 h.

PRACOWALEM

praca u CZERNISA OKAZALA SIE BYC TOTALNA PORAZKA [usunięte przez moderatora].... POPROSTU ZENADA OPROCZ TEGO PRACOWNIKA MAJ ZA NIC WYZYWAJA OD GLUPKOW DEBILI STRACH W OCZACH CHCA ZEBY KTOS PRACOWAL ZA MARNE GROSZE OD SWITU DO NOCY MOZE CUKIERNIE I CISTA SA SUPER ALE NIEWIECIE CO TAM SIE WYRABIA NIE POLECAM LUDZE ZIENIAJA SIE TAM JAK REKAWICZKIII A PRACUJA LIZUSY ALBO TYLKO CI KTORZY MUSZA BO WIEDZA ZE JUTRO MUSZA KUPICZ CZEGOS CHLEB A Z PRACA WIADOMO JEST CIEZKO WSPOCZUJE IM POZDRAWIAM

Zostaw opinię o Cukiernia Tadeusz Czernis - Kolbudy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Tadeusz Czernis