Czernis Tadeusz Cukiernia

Kolbudy

Opinie o Czernis Tadeusz Cukiernia

Nie polecam

Nie musicie to nie zaczynajcie tam pracy.

Próbne dni

80 zł za dwa dni pracy , 80 zl za 16 godzin próbnych. Nie polecam nikomu.

diabel

Ogólnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwolnil mnie z dnia na dzień po 10 latach

Alek.

Byłam na dniu próbnym , pracownice obgadywały przy mnie inne koleżanki , mną się nikt nie zajął. Jak coś chcesz to pytaj na takiej zasadzie. Co tydzień umieszczają ogłoszenie . A praca w Centrum Gdańska , byłam pewna , że będzie sympatycznie a było jak widać do kitu. Uciekłam z tamtąd po 2 h.

PRACOWALEM

praca u CZERNISA OKAZALA SIE BYC TOTALNA PORAZKA [usunięte przez moderatora].... POPROSTU ZENADA OPROCZ TEGO PRACOWNIKA MAJ ZA NIC WYZYWAJA OD GLUPKOW DEBILI STRACH W OCZACH CHCA ZEBY KTOS PRACOWAL ZA MARNE GROSZE OD SWITU DO NOCY MOZE CUKIERNIE I CISTA SA SUPER ALE NIEWIECIE CO TAM SIE WYRABIA NIE POLECAM LUDZE ZIENIAJA SIE TAM JAK REKAWICZKIII A PRACUJA LIZUSY ALBO TYLKO CI KTORZY MUSZA BO WIEDZA ZE JUTRO MUSZA KUPICZ CZEGOS CHLEB A Z PRACA WIADOMO JEST CIEZKO WSPOCZUJE IM POZDRAWIAM

Zostaw opinię o Czernis Tadeusz Cukiernia - Kolbudy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czernis Tadeusz Cukiernia