Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan

Rybnik

Opinie o Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan

łapa

nieźle.. nie sądziłem, ze Grycan się tak rozwija :)

Znawca

Już skierowałam pismo do siedziby w tej sprawie, ale jak na razie oczywiście mają mnie gdzieś, co to jest mobbing chyba nie trzeba tłumaczyć. Piszą osoby z rybnika, bo ta strona dot. grycan rybnik

Ela

Dokładnie!! W rybniku plaza stosują mobbing!! Mam nadzieję że kiedyś jakieś twardsze kobiety skierują tą sprawę do sądu!!

Znawca

Moja opinia dot. Rybnik - Plaza

kajtek

była - 2012-06-10 15:56:47 prawda jest całkowicie inna,[usunięte przez moderatora] Pomiatanie pracownikiem, jak ma inne zdanie niż kierownik to leci. Pracę i dobre stanowisko dostaje się po znajomości. Ciekawe czy Państwo Grycan zdają sobie sprawę co się dokładnie dzieje w ich firmie. Bo poleganie na koordynatorach to fałszowanie informacjiniestety, to prawda, szefostwo nie wie co się dzieje na \\\"dole\\\"; okropne ale prawdzine

była

prawda jest całkowicie inna, [usunięte przez moderatora] . Pomiatanie pracownikiem, jak ma inne zdanie niż kierownik to leci. Pracę i dobre stanowisko dostaje się po znajomości. Ciekawe czy Państwo Grycan zdają sobie sprawę co się dokładnie dzieje w ich firmie. Bo poleganie na koordynatorach to fałszowanie informacji

Zostaw opinię o Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grycan Lody od Pokoleń Elżbieta Grycan