Opinie o Biovico w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biovico. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biovico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biovico w Gdynia

Gall Anonim

Miałem okazję uczestniczyć w tym małym cyrku jakim jest Biovico. Jest kilka spraw nie do zaakceptowania. 1. Niezrównoważona główna księgowa która może zna się na cyferkach, ale tylko na tym a niestety ma dużą decyzyjność i niestety wiele tematów terenowych jest przez nią nie słusznie hamowanych. Dodatkowo personalnie jej usposobienie wykracza po za wszelkie normy. Nie szanuje nikogo. Stosuje nieustanny (usunięte przez administratora) wobec wszystkich pracowników. Podobnie z pracownicami jej działu. Zero zasad prywatności, zero chęci pomocy, główna zasada działania to spychologia. Jedyne osoby których się nie czepia to jej córeczka M. Która spektakularnie popełnia błędy jeden za drugim. Tu przejdziemy do punktu 2.Córka gł.ksiegowej Pani M. Odpowiedzialna za zamówienia publiczne. Osoba całkowicie rozkojarzona nie ogarniająca swojej pracy. Nie potrafi na czas odpowiedzieć na podstawowe pisma z postępowania co skutkuje przegranym postępowaniem. Takich spraw było wiele, zero wyciągniętych konsekwencji gdyż błędy biura są zgrabnie tuszowane i najprawdopodobniej sami prezesi o nich nie wiedzą. 4. O biurze można napisać wiele, kolejny żałosny aspekt to dział obsługi klienta. Którego zadaniem jest chyba tylko parzenie kawy, bo nic z nimi nie można załatwić, w sumie ciężko to zrobić jak pracują do 13. I uważają się za drugą w hierarchii najważniejsza komórkę w firmie, oczywiście po księgowości. Zero wsparcia, tylko ciągle roszczeniowe wydawanie poleceń, oczywiście bardzo nie trafnych, ale nie ma się co dziwić skoro pracują tam osoby z przypadku. 5. Generalnie obowiązuje zasada że błędy i odpowiedzialność ponoszą tylko pracownicy terenowi, reszta firmy jest nie omylna. 6.Produkt manager zagubiona osoba kompletnie bez doświadczenia narzucająca swoje bezsensowne pomysły. Myląca się notorycznie co bardzo utrudnia pracę. 7.Problemem firmy jest zatrudnianie zwlaszcza na szczeblach kierowniczych osób kompletnie bez doswiadczenia które zamiast zespół wspierać i być merytorycznym mentorem ciągną zespół w dół. Nie potrafią logicznie myśleć i rozwiązywać problemów, hamują pomysły pracowników na skuteczne działanie.

Kola
@Gall Anonim

Szok że przez te wszystkie lata właściciele nie zauważyli problemu z główna księgową. Już dawno powinna stamtąd wylecieć, najlepiej prosto na leczenie.

dana
@Kola

Główna Księgowa jest osobą, która pilnuje finansów i dlatego firma jest wypłacalna oraz nie zwalniała ludzi w Covidzie, czego nie można powiedzieć o konkurencji. Nie miesza się w sprawy, które "jej" nie dotyczą. Kompetentna jak na główna księgową przystało. Trzyma sie procedur i UWAGA - jest życzliwa i pomocna nawet poza firmą. Mi osobiście bardzo w kwestiach formalnych poza firma pomogła. BEZINTERESOWNIE - znacie jeszcze to słowo? Więc się odczepcie. Banda nieudaczników. Zrób wynik jak na handlowca przystało i dopiero wtedy możesz wydawać jakiekolwiek opinie o firmie.

Kaska

Ja miałam rozmowe rekrutacyjna z działem HR , wysoki poziom kultury osobistej, rzeczowe i profesjonalnie podejście do tematu.

Dorota

Kilka dni temu podpisałam umowę o prace na stanowisku PM, muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak firma potraktowała mnie na „dzień dobry”. Pełne profesjonalizmu szkolenie, bardzo sympatyczna atmosfera, magazyn Zastokowany po sufit. Nie rozumiem skąd takie bzdurne opinie o fatalnej atmosferze. Z okazji mojego podpisania umowy firma zorganizowała kolację integracyjną. Ludzie przemili i bardzo pomocni. Zarząd bardzo rzeczowy, a zarazem sympatyczny. Jeśli ktoś szuka pracy w firmie o atmosferze rodzinnej i reprezentującej poziom High level to jest to firma właśnie dla niego.

Kam
@Dorota

Złe opinie są głównie od biura. Koleżanka tam pracuje, ja myślałem o zmianie pracy z korpo na mniejszą firmę ale Biovico w czasach pandemii nie dba o pracowników. Na kasie są porównywalne zarobki a zdecydowanie mniejsza odpowiedzialność, zwykle pod domem i dodatki są. Teraz mocno na pracuj.pl się reklamują. Odradzam- info z pierwszej ręki.

@Dorota

Mówisz, że Biovico nie dba o ludzi, ale jest jedną z nielicznych firm, która zatrudniała w pierwszej fali pandemii covida. Dodatkowo nikt nie został wtedy zwolniony, to dość istotne informacje. Stanowiska pracy zostały utrzymane. Jest to firma z własna siedzibą oraz kapitalem w PL. A wierz mi to sporo daje.

Jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Jak przedstawiają się zarobki a laboratorium? Jak wygląda atmosfera?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Oskar

Rozmowa na pH przeprowadzona według nowoczesnych standardów. Żadnych scenek czy innych tego typu reliktów przeszłości. Na plus też to, że nie zderzasz się z samym HR ale od razu rozmawiasz z przełożonym. Pierwsze dwa etapy przez telefon i zoom, odpowiedź zwrotna na przestrzeni tygodnia. Porównując do rozmów z innych firm o podobnym profilu, proces rekrutacji oceniam pozytywnie. Warunki, cóż, rzecz względna. Nie jest to wyzysk, a jak zsumować pozostałe kwestię (auto, sposób raportowania l, zachowanie przełożonego etc) to przyznaje, ze nie jest źle. Szukającym pracy ciekawej i w atmosferze szacunku, polecam.

Aleksandra
@Oskar

@Oskar w obcych czasach ceni się konkretne podejście do pracownika. Fajnie, że odbierasz pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną bo to działa zachęcająco w stronę firmy. Tak jak mówisz, nie ma co zniechęcać się na start tylko przeanalizować warunki umowy z całą resztą. Powiedz, czy firma oferuje szkolenia, i jakie benefity pracownicze są w tej firmie?

Kamil

Jak niska jest pensja?

ON co poszedl do lepszej pracy

Czesc, Na wtespie zaznacze, ze odpowiedzi zwrotnej nie otrzymalam, choc!!! Pan zapieral sie, ze takowa bedzie:) Firmy nie polecam. Pensja bardzo niska, jak na wymagania, to lepiej isc do sklepu. Mala firma, male perspektywy. Bralam niedawno udzial w rekrutacji. Pytania, jak zawsze szablonowe, o doswiadczenie etc. Pytania takze o bardziej zaawansowane czynnosci z poprzedniej pracy, w koncu zapytalam sie, czy ta pozycja jest dla specialisty, czy tez nie... odpowiedz ze moze nawet szukaja studenta do pracy, a moze doswiadczonej osoby. Mniejsza, bylo pytanie o zarobki, oczywiscie mozna zapomniec, ze taka informacje sie uzyka. ZMarnowana godzina rozmowy, o stawke, jakiej sie nie zna. tragedia. Zaproponowalam cztery tysiaczaki do laplki, wielkie oczy i zdziwienie! wiec, jezeli chcecie miec normalna pensje i sie utrzymac, to albo bedziecie mieszkac z rodzicami, albo klepac biede. NIe oplaca sie ! zarobki po prostu niskie. pewnie w ok. 3 tysi moze ciut ponad:) a wynajem w Gdyni to 2 tysie.

opis rekrutacji

Czesc, Bralam niedawno udzial w rekrutacji. Pytania, jak zawsze szablonowe, o doswiadczenie etc. Pytania takze o bardziej zaawansowane czynnosci z poprzedniej pracy, w koncu zapytalam sie, czy ta pozycja jest dla specialisty, czy tez nie... odpowiedz ze moze nawet szukaja studenta do pracy, a moze doswiadczonej osoby. Mniejsza, bylo pytanie o zarobki, oczywiscie mozna zapomniec, ze taka informacje sie uzyka. ZMarnowana godzina rozmowy, o stawke, jakiej sie nie zna. tragedia. Zaproponowalam cztery tysiaczaki do laplki, wielkie oczy i zdziwienie! wiec, jezeli chcecie miec normalna pensje i sie utrzymac, to albo bedziecie mieszkac z rodzicami, albo klepac biede. NIe oplaca sie ! zarobki po prostu niskie. pewnie w ok. 3 tysi moze ciut ponad:) a wynajem w Gdyni to 2 tysie.

A jak się pracuje w laboratorium R&D (biologia)?

Surfer
@Adam

Bez komentarza

@Surfer

A coś szerzej? Warto tam aplikować? Jaka atmosfera? Czy ten dział jest dobrze zarządzany?

nickname

nie warto!

Dorota

Każdy dział jest dobrze zarządzany, ale biuro to jedno, a handlowcy to drugie. Osobiście jestem pod wrażeniem tego jaka jest atmosfera. Fajni ludzie, dobre pieniądze.

@Dorota Na jakie stanowisko się dostałaś? Wiesz może czy poszukują kogoś jeszcze i na jakie działy? Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

@Karolina

Na stanowisko przedstawiciela. Z tego co wiem to wszystkie wakaty w dziale handlowym maja obsadzone. Ale napewno warto się do firmy odezwać. Może akurat się uda.

Jagoda

@robert ale to nie przyjmują nikogo z zewnątrz do firmy ?

@Jagoda

Przyjmują, jestem tego przykładem.

Robert

Niestety taka jest prawda, znam kilka osób pracujących w tej firmie. Prezesi boją się odezwać a księgowa zarządza nawet kierownikami poszczególnych działów. Śmiech na sali po prostu, a odezwij się to zaraz zrobi wszystko żeby się Ciebie pozbyć.

Magic
@Robert

Jestem ciekawy czy w ogóle jeszcze ktoś pracuje w tej firmie nie z rodziny i znajomych Królowej. Ustawiają wszystkich pod siebie a które nie pasował i się stawiał to out. Koleżanki synka czekają na etat... Żenada

Trudno mi sobie wyobrazić sytuację , w której księgowa czy inna osoba "rządzi" całą firmą, a właściciele czy tez prezesi firmy siedzą cicho.... Znam osobę, która pracuje w tej firmie i taka sytuacja nie ma tam miejsca. Atmosfera jest normalna, księgowa pełni funkcję księgowej, każdy zajmuje się swoimi obowiązkami. Na pewno bardzo dużym plusem tej firmy jest że nie ma akcji typowych dla dużych korporacji. Szkoda ze te negatywne opinie bardziej świadczą o ich autorach a nie samej firmie.....

kaaarola
@Karolina

Kłamstwo, wszystko co tutaj piszą o Pani Księgowej to prawda, smutne ale prawda. Jest dobra w swoim fachu, dobrze zarządza kasą a to, że traktuje ludzi jak śmieci nie jest ważne dla Szefostwa.

ktos

Firmy nie polecam osobom majacym aspiracje i ambicje. Kadra kierownicza bardzo malo profesjonalna, ma sie wrazenie ze ciagle czegos sie uczy...Poziom realizowanych zadan na bardzo niskim poziomie. Jak ktos ma czas i nerwy niech probuje, ale niczego sie nie nauczy ani nie zarobi dobrych pieniedzy.

Mama
@ktos

opowiadasz kadra kierownicza jest wyrozumiała i pewnie ma osoby ma szkolenie jak popełnili błędy. Jak nie jestem zadowolona z synka jak posprzątał pokój to jeszcze raz to robi aż się nauczy

blue123

Hej, a mogłabyś zdradzić do jakiego działu była ta rozmowa? Pozdrawiam

Kaska

Jest ogłoszenie do chirurgii stomatologicznej, czy warto? Jeśli ktoś może napisać coś konkretnego. Na jaką podstawę z 10 letnim doświadczeniem można liczyć? Auta jakie, pakiet medyczny, sportowy, umowa na ile? Premia ile, jak naliczana?

Ona
@Kaska

Nie warto....Na pierwszej rozmowie tak jak pisałam niżej nic Ci nie powiedzą. Na 6 tys brutto możesz liczyć...Jak zapytałam jak wyglada praca, Pan z laską odpowiedział, tak jak tu gdzie Pani pracuje....

Jony
@Kaska

Auto to chyba picanto Do roboty chcą a nie żeby tyłek wozic

@Jony

Prosiłam o konkrety, a nie o „chyba”, bo gdybać to potrafię sama.

@Ona

Dzięki, coś więcej wiesz?

Ona
@Kaska

Moje pierwsze wrażenie było bardzo złe, pogarda w głosie prowadzącego rekrutacje, zero przygotowania, nie chciałabym mieć takiego szefa....A otwierają nową działkę, do stomatologii, masz auto, pakiet socjalny, 10 wizyt z tego co pamietam. Najgorsza rozmowa rekrutacyjna w jakiej brałam udział.

Wieloletni pracownik firmy

Super klimat, prezesi super, jak komuś chce się pracować i dobrze zarabiać polecam Biovico????????????

Danuta
@Wieloletni pracownik firmy

Cieszę się, że Tobie dobrze pracuje się w Biovico. Chwalisz przełożonych i klimat w firmie, a czy zechciałbyś zdradzić coś na tematy, o które tu już pytano: benefity, sprzęt służbowy, stawki zarobków? Będę wdzięczna za te informacje.

Opinia

Cześć, rekrutacja to jakiś żart, pierwsze spotkanie trwało 10 minut, miałam poczucie, że panom spieszy się niesamowicie i dziewczyna, która weszła przede mną również spędziła na rozmowie kilka minut. Szkoda, że nie przeprowadzają takiej rozmowy przez telefon bo jest to strata czasu!!! Jadąc 1,5h, straciłam tylko czas. Rozmowa żenująca, bardzo niesympatyczna atmosfera, nie chciałabym mieć takiego pracodawcy, który wywyższa się i jak ktoś pracował w POZ to w ogóle jest źle, bo w ich branży klient jest wymagający. W POZ również....nie można nikogo mierzyć gorszą miarą. Moje wrażenia są złe. Nawet nie wykażesz się na tej rozmowie, bo nie dadzą Ci szansy, bo musi przyjść za 10 minut następy. Po co? Podstawowe pytanie typu doświadczenie w branży, pensja i jakie miało się wyniki w pracy można zadać przez telefon.

Stary

Witam. Miałem okazję poznać Prezesów. Proszę pamiętać, że pieniądze na założenie firmy wyszły z upadku see food product i byłych zakładów wilbo sa. Właściciele tej spółki ( jeden z nich)- ma 3 synów i to oni ząłożyli firmę bo po studiach wpadli na pomysł. Co do płacy to była lipa i będzie. Jak coś przykład idzie z góry. Jabłko od jabłoni nie spada za daleko. Jak trzeba będzie to spółka w 3 dni zlikwidowana będzie a kasy nici. Na razie się rozwijają i z tego co wiem prawdą jest że księgowa to od rodziców a synowie wpływu nie mają. Pozdrawiam obserwator rynku

Jak długo trwa proces awansu w Biovico?

Paula

To zależy czy jesteś z rodziny pewnej Pani, jeżeli tak to tydzień ????

Aneta
@Paula

@Paula A Ty jak długo jesteś pracownikiem Biovico? Czy przez swój spędzony czas w tej firmie ,udało Ci się awansować? Bardzo mnie to ciekawi, czekam na Twoją odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Biovico - Gdynia

• Jak się pracuje w Biovico?

Zobacz opinie na temat firmy Biovico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biovico?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biovico?

Kandydaci do pracy w Biovico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biovico
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Hryniewickiego 6B lok. 135
    81-340 Gdynia