Opinie o Biovico w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biovico. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biovico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biovico w Gdynia

Dominik

A ja myślę, że trzeba dobrze robić swoją robotę a nie byłoby problemów!

Mezo

W całym moim życiu nigdy żaden pracodawca mnie nie zwolnił sam, zawsze byłem doceniany, awansowałem. Po przejściu do Biovico wszystko się zmieniło. Zostałem wykorzystany, zjechany z góry na dół, bez przedstawienia jasnych, rzetelnych argumentów, oczerniono jak już nie byłem potrzebny. Wycisneli jak cytryne i wyrzucili jak śmiecia, bo inaczej tego nazwać nie można. Omijajcie prace w tej firmie z daleka, o księgowej to nawet nie bede pisał bo szkoda słów....

@Mezo

Cześć. Czym zajmowałeś się w Biovico? Czy możesz się odezwać do mnie ?

Aneta

@Aga, @Robert, @Miro, @Karolina, a czy prócz kwestii związanej z księgową i tym jak pracuje można jeszcze powiedzieć coś istotnego o firmie Biovico? Jaki jest tam system zmianowy, czego można się nauczyć, jak wygląda ścieżka kariery?

Miro

Gdyby było dokładnie jak opisujecie to żaden kierownik nie pozwoliłby sobie na takie traktowanie

Aga
@Miro

Dokładnie, w żadnej firmie nie ma takiej sytuacji ze o wszystkim decyduje jedna osoba w tym przypadku księgowa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Eryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

@Eryk

A co dobrego można powiedzieć o firmie która pozwala na mobbing na szeroką skalę??

Aneta

@Nieee w jakim sensie firmą rządzi księgowa? Trochę nie potrafię sobie tego wyobrazić. W jakich sytuacjach jest to widoczne? Czy zarząd Biovico nie przygotowuje i następnie weryfikuje strategii pracy i rozwoju firmy? @Filip a na jakim stanowisku w tej firmie jesteś zatrudniony? Możesz opowiedzieć coś więcej?

@Aneta

Widoczne jest to we wszystkim bo wtrąca się do wszystkiego : od zakupu papieru toaletowego po wynagrodzenia pracowników ustalone przez np kierownika działu. Zostajesz wyzwany bo idziesz na tydzień urlopu albo na l4 bo przecież z grypą można pracować. Kierownik wyślę Cię na szkolenie a ona zrobi aferę że nie wyraziła zgody i nigdzie nie pojedziesz. Mozna by książkę napisać o patologicznych sytuacjach z tą pani w roli głównej.

Robert

Zgadzam się z poprzednim wypowiedziami, prezesi oddali władzę nad firmą chamskiej i wulgarnej głównej księgowej. Podważa decyzje kierowników i dyrektorów, kieruje pracą podległych im pracowników, robi afery o wszystko. Cała firma jej nienawidzi ale większość osób się jej podlizuje bo to jedyna szansa na przetrwanie w tej firmie. Zatrudnia niezbyt lotnych znajomych i krewnych a krytyka ich pracy skutkuje gnębieniem przez tą panią. Nie polecam!!!!

Cezary

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Polos

Zgadzam się z "Nieee" , pracowałem w Biovico i wiem, że żaden rozwój jest tam niemożliwy przez księgową. Sytuacja nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach, ale naprawdę omijajcie tą firmę z daleka, bo inaczej się nieźle zawiedziecie.

Filip

Jak ktoś nie jest pracowity to pewni mu jest źle. Firma płac za pracę!!

Nieee

Naprawdę szczerze nikomu NIE POLECAM pracy w Biovico. Główne założenie? Wykorzystać i zwolnić. Prezesi nie mają nic do gadania, rządzi tylko ksiegowa ktora zatrudnia cała swoją rodzinę i znajomych. Żadnych benefitow, zadnych socjali, premii itp Liczy się podlizywanie Królowej a nie rzetelna i lojalna praca.

Aneta

Dawno nie wypowiadaliście się na temat Biovico. Aktualnie na swojej zakładce "kariera" firma informuje o trwających rekrutacjach http://biovico.pl/kariera/ - czy jest na forum ktoś kto zamierza aplikować lub może wypowiedzieć się na temat tego jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jakie są wymagania? Czy Biovico oferuje swoim pracownikom szkolenia albo pakiet benefitów?

Rozczarowanie

Nie polecam tej firmy. Jest to mała firma, gdzie panuje chaos i nieogar. Zero wprowadzenia do firmy, żadnych kursów, nawet brak szkoleń BHP, nawet nie wiadomo co wolno, czy przysługuje Ci przerwa nic, wszystkiego trzeba się samemu dopytywać. Ciągle czegoś brakuje- problemy z zamówieniami, ludzie w pracy fałszywi, wzajemnie się obgadują. Rotacja pracowników, nikt tam długo nie pracuje. Dodatkowo w laboratorium syf i bałagan, a gdy chcesz posprzątać żeby się lepiej pracowało to słyszysz, że szkoda czasu na takie rzeczy. Ludzi po studiach zatrudniają na bezpłatne staże, ściemniając, że potem ich zatrudnią, a wykorzystują ich tylko do projektów. Jedna wielka żenada! Projekty robią ciekawe, ale co z tego skoro praca taka marna.

biovico

Poszukuję informacji o pracy przedstawiciela w Biovico

ggggg
@biovico

Nie polecam pracy w biovico. Zła atmosfera, szef nie interesujący się pracownikami.

@biovico

Słyszałem z pierwszej ręki, że praca w biovico to plaża. Medyczny z niewielkim doświadczeniem zarabia 10 tys i jeździ samochodem jakim jeździ kadra menedżerska. 1-3 lekarzy dziennie. Takie są fakty więc chyba warto tam pracować.

lotos

Znam osobiscie jednego przedstawicii medycznych tej firmy. Trzeba przyznac, ze marketing dla lekarzy maja dobry. A jesli cbodzi o warunki pracy to nie wypowiem sie, bo nie wiem.

ggggggggggg
@lotos

Tak, to zwykły " krzak". Lekarstwa bardzo drogie i nie zdają rezultatu.

stefan

Nie ma żadnych informqacji o tej firmie? Może to jakiś 'krzak'? Niby mają swoją stronę internetową, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Wie ktoś coś??

Zostaw merytoryczną opinię o Biovico - Gdynia

• Jak się pracuje w Biovico?

Zobacz opinie na temat firmy Biovico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biovico?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biovico?

Kandydaci do pracy w Biovico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biovico
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Hryniewickiego 6B lok. 135
    81-340 Gdynia