Opinie o Genloxa Sp. z o.o. w Rzucewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Genloxa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Genloxa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Genloxa Sp. z o.o. w Rzucewo

ZuzLak :) Nowy wpis

Pozdrawiamy cudowny personel z Wymazówki w Pucku.Bardzo miło będziemy wspominać ten właśnie punkt.O takich pracowników trzeba dbać i doceniać.Wszystkiego Dobrego ????

jarek b Nowy wpis

Bardzo miła pani w okienku od rejestrowania, ten pan co pobierał wymazy z gardła i z nosa robił to bardzo ostrożnie. Poza tym bezstresowo. I, tak jak pani powiedziała przez telefon w piątek, że na wymaz będzie o 8.00. w sobotę a wynik na maila po południu, tak i było. Pozdrawiam, j

Masakra Nowy wpis

Test na covid zrobiony w czwartek.Wynik miał być w piątek.Jest sobota i nic.Zero informacji z firmy.Telefony i mejle zero odzewu.Jeśli to ma być profesjonalne podejście, to mamy różne zdanie na ten temat.

Rodzinka Nowy wpis

Obsługa w Pucku w punkcie poboru wymazów fantastyczna. Bardzo delikatnie pobrali wymazy całej mojej rodzinie i z papierami szybko poszło.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Rafał

Słyszałem, że ostatnio mocno się rozwijają. Nowa lokalizacja w Trójmieście, itd. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej?

WL

Bardzo miła i profesjonalna obsługa w punkcie pobrań na covid w Pucku. Cała procedura przeprowadzenia testu przeszła sprawnie. Obsługa uśmiechnięta. Wszystko na plus :) Polecam :)

Geniu49

Bardzo miła i super profesjonalna obsługa punktu poboru firmy GENLOXA z Rzucewa w Pucku. Gdy byłem w sobotę 16.10.2021 i poinformowałem Panią, że będę w poniedziałek a mi się spieszy w związku ze służbowym wyjazdem do Niemiec, to Pani oświadczyła, że przygotuje już dokument z moimi danymi. Będąc w poniedziałek zostałem bardzo sprawnie obsłużony. Wynik badania otrzymałem e-mailem już o godz. 15.40 , o czym Pani z Pucka telefonicznie mnie powiadomiła. Gdyby w punktach obsługi pacjentów była zawsze tak miła obsługa to ten świat byłby przyjemniejszy. Wszystkim z rejonu Pucka polecam ten punkt. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak miłą obsługę a także laboratorium GENLOXA. Pozdrawiam.

Iron Duke

Jestem pod wrażeniem działania firmy GENLOXA z Rzucewa, a mianowicie dzisiaj rano zrobiłem test PCR na tzw. covida-19 z prośbą o "PILNE" badanie ponieważ jutro rano wyjeżdżam, Panie z punktu pobrań podały mi telefon kontaktowy do centrali gdzie zadzwoniłem kolo godziny 14-stej, po telefonie i milej rozmowie z Panią z Centrali GENLOXA po praktycznie godzinie czyli pomiędzy godzina 15-sta a 16-sta zgodnie z obietnica otrzymałem wynik. Okolo godziny 20-stej otrzymałem przesympatyczny telefon z pytaniem czy wynik dotarł i czy jestem zadowolony z usługi. Otóż jestem bardzo mocno zadowolony i polecam Wszystkim z rejonu Pucka punkt pobrań a także laboratorium GENLOXA jeżeli muszą wykonać badanie lub test związany z covid-em.

Zuzanna

Genloxa jest laboratorium diagnostycznym. wyspecjalizowana i prężnie działająca jednostka badawcza. Oprócz doskonałego sprzętu dysponują profesjonalną, kompetentną i w pełni zaangażowaną kadrą. Mam nadzieję, że pracownik firmy napisze, jakie wymagania trzeba spełniać, aby pracować w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Genloxa Sp. z o.o. - Rzucewo

• Jak się pracuje w Genloxa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Genloxa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genloxa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Genloxa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Genloxa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Genloxa Sp. z o.o.
  • 2