Polde Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polde Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Polde Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Tokarz są korzystne?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Polde Sp. z o.o.?

Agnieszka Nowy wpis
@Pytanie

Pracownik ma możliwość korzystania z karty MultiSport, pakietu medycznego oraz uczestnictwa w szkoleniach itp. które pomagają podnosić kwalifikacje.

Teo
Kandydat

Witam, Jak z rekrutacjami ? Warto składać papiery ? Polecacie firmę ? Może wypowie się jakiś pracownik ? Szukam stałej stabilnej pracy, nie chciałbym po 3 miesiącach szukać kolejnej. Z góry dzięki :)

Pracownik Nowy wpis
@Teo

Myślę, że warto składać papiery. Firma cały czas się rozwija. Ma dużo zleceń i cały czas pozyskuje nowe. Ważne jest też to, że działa w stabilnej i przyszłościowej branży. Jeżeli szukasz czegoś na stałe to dobrze trafiłeś....

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Polde Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji technicznej. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Witam słyszałem że firma wyszła z dołka i dobrze się rozwija czy przyjmują pracowników do biura ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.?

Tomasz
@Pytanie

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu osobistego i omówienia warunków ewentualnej wspôłpracy w kontekście Pańskich kwalifikacji i zainteresowań a potrzebami personalnymi zakładu, który jest na ścieżce dynamicznego rozwoju. Łączę pozdrowienia

ghn

@jurek to jest nas dwoje bo i ja chcialam aplikować do Przedsiębiorstwa Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych. tez mnie ciuekawi jakie warunki oferują

Beskidzki Słoik

Wszyscy czytali ogłoszenie, a może wypowie się któryś z pracowników? Jak mniej więcej wygląda praca w POLDE na stanowisku Konstruktor-Projektant?

Zostaw merytoryczną opinię o Polde Sp. z o.o. - Strumień

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polde Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polde Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polde Sp. z o.o.