Polde Sp. z o.o.

Opinie o Polde Sp. z o.o.

dzień dobry. widziałem dawniejsza ofertę dla spawacza, ale w mojej to nawet widełek nie wskazali, dopiero teraz po komentarzach widzę, że mogły one sięgać nawet 8 500 zł kiedyś. czy ich poziom po roku jest niezmienny czy może jednak wystąpiły podwyżki? nie ma tegorocznych komentarzy i nie mam pojęcia jak to interpretować

Kandydat Nowy wpis

Pytanie dotyczy obecnej oferty Technolog. Jakie kierunki wykształcenia wyższego technicznego są preferowane na to stanowisko?

Człowiek Nowy wpis

Cześć, widziałem te opinie dotyczące negocjacji stawek, co o pracy spawacza przy tym możecie mi napisać? mam doświadczenie i widząc te ofertę zastanawiam się nad podanymi widełkami, są od ok 4,5 tys do 8,5 tys., z czego wynika ta rozbieżność? jak moje kwalifikacje zostaną zweryfikowane? są próbki na rozmowie?

Iwona

piszę w sprawie oferty, którą tutaj wstawili, na specjalistę ds. dokumentacji technicznej. Ktoś poda mi stawkę? I coś o godzinach pracy, jeśli można. Pozdrawiam serdecznie.

@Iwona

Godziny zazwyczaj 7-15

Irena
@Gość

Czy stawka podlega negocjacji? Pytam, bo zastanawiam się czemu nie padła dodatkowo w tej odpowiedzi. Jeśli tak to na co zwracają szczególną uwagę u kandydata?

@Gość Nowy wpis
@Irena

Stawka podlega negocjacji, zwraca się głównie uwagę na doświadczenie,umiejętności na danym stanowisku oraz posiadaną wiedzę.

Po wysłaniu cv szybki kontakt i spotkanie. Rozmowa w miłej atmosferze. Każda ze stron przedstawiła swoje oczekiwania i możliwości.

Pytania o doświadczenie zawodowe i oczekiwania finansowe.

Polecam

Irena
@Gość

A długo już pracujesz? Jak aktualnie wygląda tu atmosfera? ;)

Bardzo pomocna

Na jakie benefity można liczyć w Polde Sp. z o.o.?

Agnieszka

Pracownik ma możliwość korzystania z karty MultiSport, pakietu medycznego oraz uczestnictwa w szkoleniach itp. które pomagają podnosić kwalifikacje.

Teo

Witam, Jak z rekrutacjami ? Warto składać papiery ? Polecacie firmę ? Może wypowie się jakiś pracownik ? Szukam stałej stabilnej pracy, nie chciałbym po 3 miesiącach szukać kolejnej. Z góry dzięki :)

@Teo

Myślę, że warto składać papiery. Firma cały czas się rozwija. Ma dużo zleceń i cały czas pozyskuje nowe. Ważne jest też to, że działa w stabilnej i przyszłościowej branży. Jeżeli szukasz czegoś na stałe to dobrze trafiłeś....

Witam słyszałem że firma wyszła z dołka i dobrze się rozwija czy przyjmują pracowników do biura ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.?

Tomasz

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu osobistego i omówienia warunków ewentualnej wspôłpracy w kontekście Pańskich kwalifikacji i zainteresowań a potrzebami personalnymi zakładu, który jest na ścieżce dynamicznego rozwoju. Łączę pozdrowienia

ghn

@jurek to jest nas dwoje bo i ja chcialam aplikować do Przedsiębiorstwa Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych. tez mnie ciuekawi jakie warunki oferują

Beskidzki Słoik

Wszyscy czytali ogłoszenie, a może wypowie się któryś z pracowników? Jak mniej więcej wygląda praca w POLDE na stanowisku Konstruktor-Projektant?

Zostaw merytoryczną opinię o Polde Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Polde Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polde Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polde Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polde Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polde Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polde Sp. z o.o.