Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

Adres: Kolejowa 21, 43-246 Strumień

NIP: 5480075666 KRS: 0000119736

Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Posiadacie jakieś informacje związane z Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

TakNie
Paweł
 Opinia

Czy firma działa normalnie? Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze? Nawet narzekać przestaliście? Może ktoś napisze coś o ewentualnej pracy?

TakNie
ghn
 Opinia

@jurek to jest nas dwoje bo i ja chcialam aplikować do Przedsiębiorstwa Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych. tez mnie ciuekawi jakie warunki oferują

Tak4Nie
szczery
 Opinia

pracowników to tam zaraz nie bedzie bo sie zwalniaja i dlatego potrzebuja ludzi a zwalniaja sie bo miodu nie ma

Tak7Nie
Beskidzki Słoik
 Opinia

Wszyscy czytali ogłoszenie, a może wypowie się któryś z pracowników? Jak mniej więcej wygląda praca w POLDE na stanowisku Konstruktor-Projektant?

Tak4Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o. - Strumień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie