Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

Strumień

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

Paweł

Czy firma działa normalnie? Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze? Nawet narzekać przestaliście? Może ktoś napisze coś o ewentualnej pracy?

ghn

@jurek to jest nas dwoje bo i ja chcialam aplikować do Przedsiębiorstwa Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych. tez mnie ciuekawi jakie warunki oferują

szczery

pracowników to tam zaraz nie bedzie bo sie zwalniaja i dlatego potrzebuja ludzi a zwalniaja sie bo miodu nie ma

Beskidzki Słoik

Wszyscy czytali ogłoszenie, a może wypowie się któryś z pracowników? Jak mniej więcej wygląda praca w POLDE na stanowisku Konstruktor-Projektant?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o. - Strumień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.