ASTUTO SP ZOO

Gliwice

Opinie o ASTUTO SP ZOO

dom1987

Opóźnienia w wypłatach to jakaś kpina !!! Firmę nie obchodzą fakty,że ludzie mają dzieci,rodzinę,rachunki i raty . Nie polecam i radzę uciekać z tej firmy.

muniek

Firma asutu ogłosiła upadłość

ralf

ten kto pisal wczesniej to jakis niezadowolony pracownik wplaty ida regularnie a zaloga ok

ralf

spoko polecam wyplata co miesiac regularnie zaloga ok

freerider

szczerze, NIE POLECAM ! kręcą lody z pieniędzmi, Pani odpowiedzialna za finanse albo używa cały czas zwrotu 'ale brutto się zgadza' albo nie odpisuje na emaile. o wszystko trzeba się wykłócać...wszystko z wielkim fochem jest rozwiązywane, wyjazdy albo są albo nie ma...a jak są to nikt nie wie gdzie, na ile...i co jest do zrobienia, 90% załogi to alkony ! Prezes wychodzi z założenia.. ' posiedzi pół roku w domu to zmieknie' wypłata spóźnia się średnio o 2 tygodnie...i nigdy się nie doliczysz, Kadrowa ot tak wysyła na urlop bezpłątny , ogólnie LIPA odradzam ! to agencja pracy... .

Zostaw opinię o ASTUTO SP ZOO - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASTUTO SP ZOO