Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

Mondi

Mam zgłosić się na rozmowę rekrutacyjną i pilnie proszę o kilka informacji. Jak przebiega ta rozmowa, czy maja jakieś określone wymagania na stanowisku montera? Jak przedstawiają się zarobki i ewentualne dodatki? Jakie warunki trzeba spełniać żeby wyjechać za granicę?

Gutek

Proszę o opinię pracowników jak się układa współpraca z firmą ? Jeśli nikt nikt nie odpowie,to czy opinie są podtrzymywane z wcześniejszych komentarzy ?

Felek

Mam planowany wyjazd do Belgii i chciałbym się dowiedzieć kilka szczegółów. Jakie są warunki mieszkaniowe ?

pino

co tam słychac? jak wyjazdy?

Mon

No to prawda, praca w grupie to jest rzecz dość wazna, wydaje mi się, że najwazniejsza w tak dużych firmach, generalnie polecam spróbować się tutaj już

tom

To rozumiem przez to wynagrodzenie praca na terenie kraju? Nie maja nic za granicą?

pinokio

coś ucichło na forum

tom

Trzeba chwile się zastanowić 10 tys ok. Ale nic z domu nie wezmiecie do samolotu. Całe żarcie trzeba kupić. Nie są to ceny z Norwegi ale Australia też do tanich krajów nie należy:). No i nie mylcie dolarów amerykańskich z australijskimi. Jest baaaaaardzo duża różnica.

szynka

nie 10 tys zł, tylko około 10 tyś zł. ównie dobrze to może być 8 tyś. jest około ? jest!

oli

A tam odrazu poje....ło nie 100 dolarów tylko 10 tysięcy PLN na miesiąc to raz i wycieczka odległy kontynent to dwa ja jadę jak tylko będzie taka możliwość myślę że kierownik mnie nie odrzuci

pablo

za takie pieniądze to zycze powodzenia i 8 miesięcy bez zjazdu (usunięte przez administratora)

rty

Australia to mit , który krąży już kilka lat w tej firmie. Dieta ma tam być po 100 dolarów za dzień no i wypłata 2000 zł. brutto.

lukas

pomocny materiał! a co z austaralią?

żal mi was chłopaki. ..

A ty myślałeś, że to robota w przedszkolu?cięcie papieru nożyczkami?

m.

Zawsze możesz pojechać do innego kraju.

kevin

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla ciężko pracujących chłopaków od świętego Mikołaja. Pozdro dla Radzika

xyz

Podobno Tofte to jeden z najlepszych projektów pod względem warunków mieszkalnych i zarobkowych. A jednak widzę że się mylę. Gdzie indziej bywało gorzej?

Witam wszystkich filozofów co tu piszą te kretyńskie komentarze :) byłem w Norwegii miałem okazję pracować z firmą Pol Inowex i nie mam pojęcia skąd wam się te głupoty w głowie biorą. Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Chyba tylko Ci którym się robić nie chce i zostali wyrzuceni za alko bo się do żadnej roboty nie nadawali co nawet tej szlifierki nie umieli włączyć i obsłużyć zmyślają teraz cuda. Tak wiem zostanę zgnojony bo tyko na tyle was stać, ale są gorsze firmy niż Polinowex który moim zdaniem jest ok. Młody dostał umowę o pracę na 3 miesiące za 2500brutto + dieta delegacja rozłąkowe za wszystko płacą zawożą do pracy dają spanie i zarabiali tam 8-12 tys Ja w innej firmie miałem 6 ale i tak zadowolony jestem :) Więc weźcie się za robotę to się nie będzie wam chciało pisać tych pierdół.

Jak ktoś pije i pali to owszem że odlozy 3500zł, mi z miesiądza wychodzi 6500zł raz czy dwa razy wypije i to wszystko jeśli ktoś chce to zaoszczędzi.

sąd

pracownik za dyche w takim razie jesteś, frajer i włazidupa ,

kara
@sąd

Zgadzam się żrą jakieś gówno z biedronki lub zupki chińskie później Hory jestem nie mam siły gówno by z pod siebie zażarł

tom

Jedź zobacz to będziesz wiedział

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.