Opinie o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

Tadeusz

Ja odnoszę wrażenie, że niektóre osoby jadą za granicę i sądzą, że dobrze zarobią i specjalnie się nie narobią!

Lidia

@Kreska czyli podobała Ci się praca. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o dobrych stronach pracy w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.? @mr no body opowiedziałbyś nam dlaczego polecasz? @Felek widzę, że zadowolony byłeś z pracy w tej firmie. Powiesz na jakim stanowisku pracowałeś za granicą i jak długo?

Felek

Pol-Inowex jest spoko firmą, mają dobre roboty za granicą. Korzystałem z ich pośrednictwa i dobrze to wspominam. Mieszkania były w porządku, oczywiście trzeba o nie dbać to chyba jasne ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Dodam jeszcze że tam się jedzie pracować.

mr no body

Polecam tą firmę ;)

szlif.
@mr no body 04.05.2017 21:55
Polecam tą firmę ;)

Kolego możesz opisać jakie są długie wyjazdy mniej więcej i warunki mieszkaniowe oraz po ile godz. dziennie jest robota

Heniutek

Widziałem nowe oferty pracy Pol-Inowex-u i mam pytanie. Gdzie ten demontaż jest robiony? Jakie pieniądze można zarobić? Jak wyglada sprawa z mieszkaniami? Jak długie są wyjazdy i po jakim okresie można przyjechać do kraju na krótko? Może jeszcze cos wiecie w tym temacie?

campeon

prosze mi powiedziec jaki jest system zjazdow Do Polski?( 2 miesiace zagranica tydzien w Polsce ? ) pozdriawiam

Kreska

Pol-Inowex to fajna agencja, ja nie miałem żadnych problemów po wyjeździe za granicę a zarobiłem całkiem nieźle

olek

Demontaż urządzeń zagranica. Ktoś? Coś? Był? Jest?

Lidia

i może zechciałbyś rozwinąć swoją myśl?

Janusz

Czy mają ofertę pracy za granicą? Wiem, że wysyłali ludzi i bardzo dobrze to robili. Może ktos słyszał i mógłby podpowiedzieć? Jakie są warunki mieszkaniowe?

Mondi

Mam zgłosić się na rozmowę rekrutacyjną i pilnie proszę o kilka informacji. Jak przebiega ta rozmowa, czy maja jakieś określone wymagania na stanowisku montera? Jak przedstawiają się zarobki i ewentualne dodatki? Jakie warunki trzeba spełniać żeby wyjechać za granicę?

Gutek

Proszę o opinię pracowników jak się układa współpraca z firmą ? Jeśli nikt nikt nie odpowie,to czy opinie są podtrzymywane z wcześniejszych komentarzy ?

Felek

Mam planowany wyjazd do Belgii i chciałbym się dowiedzieć kilka szczegółów. Jakie są warunki mieszkaniowe ?

pino

co tam słychac? jak wyjazdy?

Mon

No to prawda, praca w grupie to jest rzecz dość wazna, wydaje mi się, że najwazniejsza w tak dużych firmach, generalnie polecam spróbować się tutaj już

tom

To rozumiem przez to wynagrodzenie praca na terenie kraju? Nie maja nic za granicą?

pinokio

coś ucichło na forum

tom

Trzeba chwile się zastanowić 10 tys ok. Ale nic z domu nie wezmiecie do samolotu. Całe żarcie trzeba kupić. Nie są to ceny z Norwegi ale Australia też do tanich krajów nie należy:). No i nie mylcie dolarów amerykańskich z australijskimi. Jest baaaaaardzo duża różnica.

szynka

nie 10 tys zł, tylko około 10 tyś zł. ównie dobrze to może być 8 tyś. jest około ? jest!

oli

A tam odrazu poje....ło nie 100 dolarów tylko 10 tysięcy PLN na miesiąc to raz i wycieczka odległy kontynent to dwa ja jadę jak tylko będzie taka możliwość myślę że kierownik mnie nie odrzuci

pablo

za takie pieniądze to zycze powodzenia i 8 miesięcy bez zjazdu (usunięte przez administratora)

rty

Australia to mit , który krąży już kilka lat w tej firmie. Dieta ma tam być po 100 dolarów za dzień no i wypłata 2000 zł. brutto.

lukas

pomocny materiał! a co z austaralią?

żal mi was chłopaki. ..

A ty myślałeś, że to robota w przedszkolu?cięcie papieru nożyczkami?

m.

Zawsze możesz pojechać do innego kraju.

kevin

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla ciężko pracujących chłopaków od świętego Mikołaja. Pozdro dla Radzika

xyz

Podobno Tofte to jeden z najlepszych projektów pod względem warunków mieszkalnych i zarobkowych. A jednak widzę że się mylę. Gdzie indziej bywało gorzej?

Gość

Witam wszystkich filozofów co tu piszą te kretyńskie komentarze :) byłem w Norwegii miałem okazję pracować z firmą Pol Inowex i nie mam pojęcia skąd wam się te głupoty w głowie biorą. Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Chyba tylko Ci którym się robić nie chce i zostali wyrzuceni za alko bo się do żadnej roboty nie nadawali co nawet tej szlifierki nie umieli włączyć i obsłużyć zmyślają teraz cuda. Tak wiem zostanę zgnojony bo tyko na tyle was stać, ale są gorsze firmy niż Polinowex który moim zdaniem jest ok. Młody dostał umowę o pracę na 3 miesiące za 2500brutto + dieta delegacja rozłąkowe za wszystko płacą zawożą do pracy dają spanie i zarabiali tam 8-12 tys Ja w innej firmie miałem 6 ale i tak zadowolony jestem :) Więc weźcie się za robotę to się nie będzie wam chciało pisać tych pierdół.

Jak ktoś pije i pali to owszem że odlozy 3500zł, mi z miesiądza wychodzi 6500zł raz czy dwa razy wypije i to wszystko jeśli ktoś chce to zaoszczędzi.

sąd
@Pracownik 05.11.2015 15:07

pracownik za dyche w takim razie jesteś, frajer i włazidupa ,

kara
@sąd 06.11.2015 17:00
pracownik za dyche w takim razie jesteś, frajer i włazidupa ,

Zgadzam się żrą jakieś gówno z biedronki lub zupki chińskie później Hory jestem nie mam siły gówno by z pod siebie zażarł

tom

Jedź zobacz to będziesz wiedział

tom

No właśnie zgadzam się z kolegą. Zwiedzisz trochę świata, poznasz nowych ludzi, zarobisz, ale czy będziesz robił tylko na siebie czy na innych to się okaże na miejscu.

sadd

Pracowałem w tej firmie i szczerze to moze być są minust i plusy zawsze człowiek będzie na zarzekał. praca to zależy gdzie trafisz do jakiego kierownika ja byłem np u kierownika(usunięte przez administratora) i szczerze niezna sie na niczym tylko jak z firmy upłynnić kase to przekrent pierwszej klasy i w dodatku alkoholik wiec do niego nie polecam.

tom

a co do programów stażowych, są ślusarz / szlifierz program cięcie dużą szlifierką kątową: zakres obowiązków? cięcie, cięcie oraz cięcie minusy (pył,smród,hałas,nerwy oraz wzrok na plecach zawsze niezadowolonego brygadzisty) plusy???? (spójrz na minusy odechce ci się plusów) pozdro dla chłopaków wykonujących to ciężką prace!

tom

ktoś tu sobie jaja robi. Ha ha

KTOsS

JA TEŻ BYM CHCIAŁA DO TEJ FIRMY ALE JESTEM BABA NIWEIEM CZY MNIE KTOS TAM WEŻMIE. MAM NA UTRZYMANIU DZIECKO I Z TEGO CO PISZECIE TO MOŻNA WYŻYWIC JE I NAWET MIEC NA PALIWO MOJE WYMAGANIA NIE SĄ WYGÓROWANE.MAM UPRAWNIENIA NA WOZEK WIDŁOWY,NIE BOJĘ SIĘ PRACY NA WYSOKOŚCIACH, NIE JEST DLA MNIE PROBLEMEM SPANIE Z MĘŻCZYZNAMI.JEŚLI CHODZI O OBIADY MOŻEMY SIĘ SKŁADAĆ PO PARĘ EURO I JA BENDĘ GOTOWAĆ.P.S CZY ZA NIE PALENIE TYTONIU I PICIA ALCHOLU SĄ PREMIE???POZDRAWIAM I CAŁUJĘ. KTOsS

tom

co tu gadać święta prawda! podstawa 1750 brutto + delegacja z której żyjesz w obcym kraju. Może oszczędzisz z polowe albo i nie wiec na miecha zostanie ci z 3500 na rękę.

człon

mam nadzieję że wspomnieli równierz o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który tutaj występuje,

Sajon

te 6 tys, to własnie dieta kolego .do tego pensja, najczesciej najnizsza krajowa.ale nadal nie wyglada to źle, prawda?

fili dom

ta firma jest ok, jezeli ktos mowil ze zarabiajac po 7tys euro to mało za taka prace to niech sobie pracuje za 3 tys zł w Polsce i nie narzeka ;p

Nowicjusz?

No i?

mietek

jest

nowicjusz

jest tu ktoś?

nowicjusz

witam mam pytanie czyli praca po za terenem kraju a siedziba firmy w lublinie? delegacja płatna od momentu wyjazdu z firmy do powrotu na firmę? Przypominam ze należy sie do granic kraju delegacja polska a poza terytorium delegacja z kraju docelowego. Stała pensja 1750 brutto???? nie ma stawki godzinowej??? wyzywienie jest czy we własnym zakresie? no oczywiscie czy jest jakis obiad to odejmuja z diety zagranicznej??? wogole czy tak mozna wkoncu dieta to dieta a praca powinna byc na godzine. Bo w takim wypadku to mam rozumiec ze 1750brutto trzeba podzielic na liczbe godzin i wyjdzie nam rzeczywista stawka w zł(przypominam ze nie w euro!) istnieja jakies inne dodatki? za niepalenie(ma takie cos miejsce np. we francji) no i soboty jakos inaczej płatne?? nadgodziny??? prosze o szybka pomoc!

kolo

radzik to mały wielki człowiek

Mam juz numer do radzika szkoda ze sie zwolnil. Maly zawsze dawal rade duzym

Podobno Radzik sie nawet zwolnił ? Ma ktoś do niego kontakt? Z góry dziękuje

OBCY 2

Jak pracownicy włażą w dupe kierownikom ze dzis był tego przykład mycie samochodów kierownictwa po godzinach pracy

nie obcy

sporo ludzi przeszlo do innych firm lub mieli dosyc

radek

to są obcy to nie nasi o czym tu mowa ,jest to tajna organizacja na stawiona na komercję.

gjfx

i kto się wybiera do Austrii ?

Zostaw opinię o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.