Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

Aktualnie zatrudniamy 114 osób, ale liczba ta regularnie się zwiększa w związku ze startem kolejnych projektów.

BV Nowy wpis

Piszecie tu o niskich stawkach. W ogłoszeniu, które mnie interesuje, w ogóle nie ma widełek podanych. Ile może zarobić w tym roku monter - mechanik? Dodam, że praca byłaby na terenie całej Europie, w delegacjach. Wyczytałem, że zakwaterowanie zapewnia firma. Dajcie znać czy warunki na miejscu są w porządku i ewentualnie ile pobierane jest od pracownika za zakwaterowanie.

Rysiek Nowy wpis

A dlaczego polecasz omijać? Skoro pracowałeś to pewnie wiesz co i jak w firmie. Coś z warunkami nie tak czy po prostu ci nie podpasowało stanowisko? Niżej czytam, że stawki wg niektórych były niskie, ale to już dane z ubiegłych lat. Pod względem kasy coś się obecnie poprawia może, albo zapowiadało się na to ostatnio?

Luk

Mi zaproponowali 7.5 euro na godzinę he he he wyśmiałem ich

Nowy wpis

@Luk

Na pewno byłeś w tej firmie? Takich stawek nigdy nie było.

Jaro

Stawki podane w ogłoszeniach są nie realne Jeśli myślisz że tu zarobisz jesteś w błędzie. Warunki na wyjazdach słabe. Kierownictwo hmm... nie chcę się wypowiadać. Ogólnie uważajcie. Ja nie polecam

Ina
@Jaro

A jak potem wypłata się różni w stosunku do tej z ogłoszenia, duże to są różnice? Ile miesięcznie można wyjść z kasą? Na kogo lub na co najlepiej uważasz, zdradzisz?

Kinia

Hej, ale co się dzieje? Nie strasz, ja zamierzałam tam dopiero wysłać CV. Zajrzałam tu tylko właśnie, żeby się upewnić, czy wszystko jest okej. Stabilna praca czy często odchodzą ludzie? Chciałabym wiedzieć jak najszybciej.

Kobieta

Cześć, czy montera szukają jeszcze? Szukamy z mężem stałej pracy dla niego. Kiedyś na pewno było ogłoszenie, bo widziałam, nie ma teraz wolnego miejsca? I ogólnie to jest właśnie jakaś stała praca, czy bardziej zastępstwo?

Były Pracownik

Ręce opadają gdy widze te komentarze... Pracowałem w Polinowexie na projekcie w Norwegii i wielu innych miejscach i z większością opinii ( głównie byłych pracowników ) nie mogę się zgodzić. Gdy chcesz pracować i robisz to sumiennie to nie ma problemów. Maruderzy którzy w poniedziałek rano szli z trzęsącymi się rękami po gorzale, widze piszą tu najwięcej. Bardzo dobrze wspominam ten okres i chłopaków których poznałem. Pozdrówki dla Grześka i reszty.

BYŁY
@Były Pracownik

To z tego co piszesz to byłeś w tej grupie która umiała ułożyć się z kierownikiem a wszyscy wiemy kto tam był i jak lubi takich jak ty i nazwać to po ludzku to brakuje takiego słowa we wszystkich jezykach kim byłeś/jesteś. A z resztą się zgadzam i Odradzam Pracę w tej ************ ****** to taki slang znany z memów

Logi
@Były Pracownik

Wiemy kto z kierownictwa był w Norwegii i jest Pan z tych pracowników którzy nigdy nie pozbywają się zapału do pracy Panie Były i meldował pan posłusznie komu te dłonie się trzęsły,za ci zapewne dostawał pan premie i jakiś ładny telefonik czy się mylę?przez takich jak pan firma straciła dobrych monterów ale to tym pracownikom wyszło na dobre! Nie ma w słowniku ludzi kulturalny słów które by dostatecznie obelżywie określiły ten wpis oraz tym jakim jest pan człowiekiem . Panie Pracowniku

@Były Pracownik

Nie każdy kto mu piszę opinie musi być z których którzy idą po gorzale do pracy , ja wyraziłem swoje zdanie na początku może i było ok ale teraz co się dzieje to jest tragedia , chyba byś nie chciał mieszkać na kwaterze gdzie wracasz po całym dniu roboty w zimie a na kwaterze zimna woda , w pokoju lekko około 15 stopni w pokoju wymieniać można dużo, ale ktoś się za to powinien wziąść bo takie warunki nie są do zaakceptowania

@BYŁY

Dokładnie grunt to dobrze się stawić i zamiast brudnej roboty , siedzisz sobie na (usunięte przez administratora) w ciepłym biurze z telefonikiem firmowym i zamiast robić siedzisz cały dzień a dniówka wpada , firma schodzi na psy i tyle w temacie nie ma co się (usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Jadźka

To jak tu płacą skoro wyzysk zarzucasz? Nie jest adekwatnie co do wykonywanych obowiązków? I kto wprowadza te negatywy? Ktoś rozmawiał o tym wszystkim z kierownictwem?

Szczęśliwy

Żadne wartości nie są cenione no chyba że staniesz się kapusiem i dupolizem to możesz za to dostac premie , to firma (usunięte przez administratora) , jedyna jej zasada to wyzysk pracownika i nic więcej, na lepiej płatne wyjazdy są brani w pierwszej kolejności właśnie wcześniej wspomniani kapusie Jeśli macie możliwość to nie podejmujcie tam pracy Odradzam jako były pracownik

Anonimowy

Odradzam każdemu tą firmę z tego co wiem nic się nie zmieniło jak byka firma (usunięte przez administratora) tak dalej jest , totalny brak sprzętu, warunki jakie zapewniają pracodawcy wołają o pomstę do nieba, (usunięte przez administratora) i brak słów na szczęście już nie muszę tam pracować i każdemu odradzam zatrudnienie się w tej firmie

Szczęśliwy

Żadne wartości nie są cenione w tej tej firmie , braki w sprzęcie, jakby mogli to wcale by pracowników do domu na urlop nie puszczali , kto by chciał mieszkać na kwaterze gdzie nie ma ciepłej wody, łóżka są połamane a w dodatku smród jak w oczyszczalni ścieków nie wspomnę tu o robakach na jednej z kwater , tak właśnie firma dba o pracownika mam szczęście że już nie pracuje tam

Oluś

Orientuje się ktoś jak ze stanowiskami inżynierów. Nie mam pewności, że wpisy w wątku dotyczą tych stanowisk a mąż myśli o zatrudnieniu w tej firmie. Znacie widełki zarobkowe? Z ilu etapów składa się rekrutacja na to stanowisko i jakich pytań można się spodziewać?

Evr
@Oluś

Jeżeli nie przeszkadzają wam 8 tygodniowe rozstania tyle trwa tak zwany turnus w dodatku za kiepskie wynagrodzenie oraz mieszkanie z pracownikami w tym samym mieszkaniu to może startować pytań na etapie rekrutacji raczej trudnych nie będzie bo liczy się że ktoś się zgłosił ;)

Mis

Dzień Dobry, Mam pytanie do Pracowników jak wam się pracuje w tej jak widzę po opiniach które są nie pochlebne firmie jak i kadrze kierowniczej ciekawi mnie co was tam trzyma .

Ryszard
@Mis

A czemu pytasz w sumie? Chcesz tu kandydować?

Gabriel
@Mis

Witam powiem tak pracowałem z innej firmy na projekcie z firmą Pol innowex ,złego słowa na kierownictwo oraz pracowników nie powiem.Wspaniali ludzie jak pracujesz nikt Ci złego słowa nie powie potwierdzi to bardzo dużo osob

Obecny pracownik

Firma do niczego , braki sprzętu lub zepsuty kierownictwo chamskie z głupimi tekstami do pracownika nie szanują podwykonawców karzą np.kupować swoją wodę-skąpcy jakich mało pierwszy raz mam z czymś takim do czynienia , nadgodziny, tylko dla swoich k-wa pupili i donosicieli .Nie polecam zrywam się przed zakończeniem projektu wytrzymałem 6 tygodni .

Małgorzata
@Obecny pracownik

Czyli zrywasz się przed zakończeniem umowy? A masz z tego powodu jakieś kary czy inne nieprzyjemności, że przed końcem projektu?

na szczęście były

na szczęście moja "kariera" w tej firmie już się zakończyła, nie wspominam najlepiej tej pracy, kierownicy nie traktują jednakowo pracowników, możesz się starać i zasuwać a i tak wszystko zależy od widzi-misie "szefa"... który tylko się ślizga.... mam teraz normalna pracę... można mieć normalną pacę i normalnego kierownika

Żerdziak
@na szczęście były

Trafiłeś w punkt kolego.

Edyta
@Żerdziak

zgadzasz się ze wszystkim czy jeszcze byś coś dodał od siebie? każda opinia jest na wagę złota

Aktualność

W związku z rozpoczęciem nowego projektu w Szwajcarii poszukujemy osób na stanowisko:
Monter

Jeśli:

• masz motywację i chęć do pracy,

• posiadasz doświadczenie w branży montażowej, demontażowej, budowlanej lub elektrycznej,

• nie boisz się pracy fizycznej i na wysokości (kominy, silosy, konstrukcje stalowe),

• masz „smykałkę do prac mechanicznych”,

• jesteś mobilny i dyspozycyjny,

• umiesz pracować w zespole i jesteś pozytywną osobą

czekamy właśnie na Ciebie!

Dodatkowym atutem będzie:

• komunikatywna znajomość języka obcego,

• posiadanie uprawnień (m. in. wózki, suwnice, elektryczne, spawalnicze, itp.).

Proponujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas projektu (ok. 18 miesięcy),

• wynagrodzenie w wysokości 22 CHF za godzinę,

• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia na największym projekcie w Europie.

Jeśli chciałbyś z nami pracować, wyślij swoje CV na adres mailowy: rekrutacja@polinowex.pl

Uprzejmie prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji
mysza078@wp.pl

Tak

byly pracowik

witam dzis przez przypadek znajomy wyslal mi linka do pracy w pol-inowex monter mechanik stawka 6000-8000 to ja sie pytam czy to juz z dieta czy bez a moze w euro .? (usunięte przez administratora)

@byly pracowik

Witamy Większość stron na których zamieszczane są oferty pracy obliguje do podania przybliżonych kwot zarobku. Pol-Inowex zatrudnia na umowach o pracę oraz dodatkowych stawkach godzinowych odpowiednich dla danego kraju projektu. W związku z powyższym nie ma możliwości określenia jednoznacznej stawki, która jest zależna od faktycznie wypracowanych godzin. Tłumacząc wprost, jeżeli przepracuje Pan tylko 3 tygodnie to może się Pan spodziewać niższych kwot w przelewie regularnie wypłacanego wynagrodzenia. W sytuacji gdy pracuje Pan regularnie i korzysta z dodatkowych form premiowania kwoty mogą być bez problemu podwajane. Firma nie chcąc obiecywać w ofertach "gruszek na wierzbie" podaje wartości uśrednione wymagane przez portale rekrutacyjne. W przypadku większej ilości pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Pol-Inowex

Jak dużo osób pracuje w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Na jakie benefity można liczyć w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Xxx

Od 8.5 euro brutto do 11 brutto

@Xxx

Poza standardową umową o pracę nasi pracownicy maja możliwość korzystania z : - możliwości korzystania z dofinansowań z ZFŚS do wczasów, wypoczynku dzieci, zajęć sportowych, kulturalnych - możliwość korzystania z prywatnego pakietu opieki medycznej - dofinansowania do ubezpieczenia grupowego - możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji ( uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, zwyżki etc.) - pełne pokrycie kosztów dojazdów - organizacja i pokrycie kosztów kwaterunku - obsługa polskojęzycznego biura - współpraca na projektach z polskojęzycznymi Kierownikami Projektu

Don

Cześć dowiedziałem oczywiście przypadkowo że polinowex zmienił system wynagrodzenia z dobrego na lepszych ???? w wyniku czego już nie wykorzystuje w wynagrodzeniach śmiesznych diet tylko jakieś inne bzdury no i że jest tym sposobem lepiej wykorzystywany pracownik czy to prawda może jako pierwszy wypowie się kierownik Fakir :)

Czy Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Spodziewaj się przede wszystkim WyZySKu

@Konik Możesz wyjaśnić dlaczego tylko na start? Dobra firma więc nie rozumiem.

Bronisław

To co z osobami, które chcą się rozwijać i chciałyby brać udział w szkoleniach? Pracodawca ten dba o takie osoby, czy wszystko trzeba sobie raczej organizować na własną rękę?

Konik

Nieee pooolecaaam pracy w tej firmie!! Pojedziecie do Szwajcarii to zobaczycie????w sklepach drogo , do Szwajcarii nie przewieziecie żadnego jedzenia z Polski. Zostanie Wam do lasu , na grzyby i jagody żeby coś z diety marnej zostało. Pozdrawiam Konik

Łukasz
@Konik

A kto ogarnia te budowę? Wieczorowo aktywny kier R czy stolarz bez wykształcenia z językiem na poziomie translatora z whatsapa?

@Łukasz

Zapewne stolarz

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.