Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

tom

No właśnie zgadzam się z kolegą. Zwiedzisz trochę świata, poznasz nowych ludzi, zarobisz, ale czy będziesz robił tylko na siebie czy na innych to się okaże na miejscu.

sadd

Pracowałem w tej firmie i szczerze to moze być są minust i plusy zawsze człowiek będzie na zarzekał. praca to zależy gdzie trafisz do jakiego kierownika ja byłem np u kierownika(usunięte przez administratora) i szczerze niezna sie na niczym tylko jak z firmy upłynnić kase to przekrent pierwszej klasy i w dodatku alkoholik wiec do niego nie polecam.

tom

a co do programów stażowych, są ślusarz / szlifierz program cięcie dużą szlifierką kątową: zakres obowiązków? cięcie, cięcie oraz cięcie minusy (pył,smród,hałas,nerwy oraz wzrok na plecach zawsze niezadowolonego brygadzisty) plusy???? (spójrz na minusy odechce ci się plusów) pozdro dla chłopaków wykonujących to ciężką prace!

tom

ktoś tu sobie jaja robi. Ha ha

KTOsS

JA TEŻ BYM CHCIAŁA DO TEJ FIRMY ALE JESTEM BABA NIWEIEM CZY MNIE KTOS TAM WEŻMIE. MAM NA UTRZYMANIU DZIECKO I Z TEGO CO PISZECIE TO MOŻNA WYŻYWIC JE I NAWET MIEC NA PALIWO MOJE WYMAGANIA NIE SĄ WYGÓROWANE.MAM UPRAWNIENIA NA WOZEK WIDŁOWY,NIE BOJĘ SIĘ PRACY NA WYSOKOŚCIACH, NIE JEST DLA MNIE PROBLEMEM SPANIE Z MĘŻCZYZNAMI.JEŚLI CHODZI O OBIADY MOŻEMY SIĘ SKŁADAĆ PO PARĘ EURO I JA BENDĘ GOTOWAĆ.P.S CZY ZA NIE PALENIE TYTONIU I PICIA ALCHOLU SĄ PREMIE???POZDRAWIAM I CAŁUJĘ. KTOsS

tom

co tu gadać święta prawda! podstawa 1750 brutto + delegacja z której żyjesz w obcym kraju. Może oszczędzisz z polowe albo i nie wiec na miecha zostanie ci z 3500 na rękę.

człon

mam nadzieję że wspomnieli równierz o (usunięte przez administratora) który tutaj występuje,

Sajon

te 6 tys, to własnie dieta kolego .do tego pensja, najczesciej najnizsza krajowa.ale nadal nie wyglada to źle, prawda?

fili dom

ta firma jest ok, jezeli ktos mowil ze zarabiajac po 7tys euro to mało za taka prace to niech sobie pracuje za 3 tys zł w Polsce i nie narzeka ;p

Nowicjusz?

No i?

mietek

jest

nowicjusz

jest tu ktoś?

nowicjusz

witam mam pytanie czyli praca po za terenem kraju a siedziba firmy w lublinie? delegacja płatna od momentu wyjazdu z firmy do powrotu na firmę? Przypominam ze należy sie do granic kraju delegacja polska a poza terytorium delegacja z kraju docelowego. Stała pensja 1750 brutto???? nie ma stawki godzinowej??? wyzywienie jest czy we własnym zakresie? no oczywiscie czy jest jakis obiad to odejmuja z diety zagranicznej??? wogole czy tak mozna wkoncu dieta to dieta a praca powinna byc na godzine. Bo w takim wypadku to mam rozumiec ze 1750brutto trzeba podzielic na liczbe godzin i wyjdzie nam rzeczywista stawka w zł(przypominam ze nie w euro!) istnieja jakies inne dodatki? za niepalenie(ma takie cos miejsce np. we francji) no i soboty jakos inaczej płatne?? nadgodziny??? prosze o szybka pomoc!

kolo

radzik to mały wielki człowiek

Mam juz numer do radzika szkoda ze sie zwolnil. Maly zawsze dawal rade duzym

Podobno Radzik sie nawet zwolnił ? Ma ktoś do niego kontakt? Z góry dziękuje

OBCY 2

Jak pracownicy włażą w dupe kierownikom ze dzis był tego przykład mycie samochodów kierownictwa po godzinach pracy

nie obcy

sporo ludzi przeszlo do innych firm lub mieli dosyc

radek

to są obcy to nie nasi o czym tu mowa ,jest to tajna organizacja na stawiona na komercję.

gjfx

i kto się wybiera do Austrii ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.