Opinie o JassBoard Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy JassBoard Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JassBoard Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JassBoard Sp. z o.o. w Gostyń

witam maz pracuje od kilku miesiecy w waszej firmie ja pracuje od dawna we filtronie. porownanie ... kasa o wiele lepsza wiecej dodatkow i male upominki nie tylko rogal raz w roku. minusy wyzsze sfery firmy nic nie wiedza o pracy, lizustwo i po rodzinie jak wszedzie, a praca niezawsze porownywalna z kasa ale i tak lepiej tam niz we firmach obok gdyby nie umowa na stale i 2 dzieci niewahalabym sie. ps. maz nie pracuje w magazynie jest zwyklym pracownikiem

Zainteresowana

Witam, wie ktoś czy przyjmują teraz do pracy?

Kazik

A może przestaniecie tak ciągle narzekać? Czas pandemii to ogromne wyzwanie dla wszystkich a firmę mamy dobrą więc zacznijcie to doceniać żeby nie żałować później.

Zapytanie!

Prosimy o oficjalną odpowiedź działu kadr lub całego zarządu na poniższe pytanie: Dlaczego pracownicy produkcji pracują w dniu jutrzejszym tj. 02.10.20. za nadgodziny 100 %, a pracownicy innych działów za normalną stawkę (np. Magazyn) lub normalną stawkę + dzień wolny (Mechanicy)?

@Zapytanie!

Hmm moze dlatego, ze to rekompensata za 15 sierpnia i odwołany wyjazd integracyjny? I zapewne cała zmiana na popo szła za 100% chyba ze któryś dział faktycznie miał urlop za ten dzien.

DJ
@Zapytanie!

Może dlatego, że na magazynie maja taka wspaniałą kierowniczke?? Ludzie się zwalniają bo nie mogą wytrzymać tej presji żeby nie powiedzieć mobbingu..

Były
@DJ

Nie tylko na magazynie.Zachorujesz to jest po tobie.Pani lepiej się zna niż lekarz.Dzwoni z prywatnego numeru po godzinach pracy bez uzasadnienia.

Chciałbym się dowiedzieć kto weźmie odpowiedzialność za ewentualne zachorowania podczas szkoleń, które będą odbywać się w przyszłym tygodniu. Serdecznie dziękujemy, że firma zdecydowała się je zogranizować ale na szkolenie był przynajmniej rok. Pracownicy biurowca pracują online (hybrydowo), a pokaźna grupa pracowników ma przebywać w jednym miejscu przez 12 h w jednym tygodniu? Pracownicy nie mogą mieć kontaktu między działami, między zmianamy, a wymieszani mają się szkolić? Przy zdecydowanie mniejszej ilości zachorowań odwoływane były imprezy firmowe. Nawet największa firma szkoląca w Gostyniu, przeprowadza szkolenia tylko online. Przy takich obostrzeniach jakie obowiązują w tej chwili, zamkniętych szkołach i uczelniach oraz 7 - 8 tys. zakażeń dobowych, a więc największej liczbie w Europie wydaje się być to skrajną nieodpowiedzialnością. Jedna osoba na kwarantannie wyeliminuje większość logistyków w firmie, co ją sparaliżuje !!! Prosimy o ponowne przemyślenie w sprawy w weekend i podjęcie racjonalnych decyzji póki nie jest za późno.

Kubica

Chodzi o szkolenie na wózki? Przecież wózkowi z jednej zmiany normalnie się spotykają. O co ten lament? Na fajce też nie patrzysz z kim jarasz.

RUDY TL

na TL atmosfera była by super gdyby nie pewien brygadzista który ma problem o 3 dniowe L4 :)

Hej czy dojeżdża ktoś z Pogorzeli?

Forest

Widzieliście jak szlachta się bawi w górach?

@Forest

No i niech sie bawi. Z socjalnego tez im sie należy.

Romek
@Sperminator

A myśleliśmy że to szkolenie było, a jadnak zabawa.,hmm...

Obserwator

Jak dla mnie najlepsza firma w strefie gospodarczej! Warunki pracy, socjal i pensja na najwyższym poziomie. Inne sąsiednie firmy mogą tylko brać z nas przykład. Pozdrawiam

Poko
@Obserwator

Dodatkowo atmosfera jest bardzo fajna i są tu ludzie którzy naprawdę znają się na tym co robią.

Trener
@Poko

Ta znają, szczególnie osoba która wypytuje się jak działa dana maszyna a następnie cię z tego egzaminuje. Jaja jak berety. Pozdro ????????????

Kamizelka

Hehe najgłupsze stanowisko pracy jakie kiedykolwiek wymyślono!! Powinien ściągnąć kamizelkę i na maszynę!!!!

Adrian
@Obserwator

Jakie są zarobki? Firma daje dodatki jak np. opieka zdrowotna?

Hallo

Czy na wakacje jest przewidywany jakiś Socjal? Lub jakieś 500+ znowu za wirusa w Gostyniu ?

Bobo

Witam mam pytanie czy ktoś z was już otrzymał Darowiznę? Pytam ponieważ dziś mija 10 dzień roboczy od dostarczenia umowy a pieniędzy nadal nie ma..

Cin

Witam convert w związku z koronowirusem biuro pracuje zdalnie? bo nie mogę z nikim skontaktować się?

Kiedy

Kiedy się zatrzymujemy ? Ktoś coś wie ? Czy czekamy aż ktoś przyniesie wiruska do nas i polecimy wszyscy ? Dlaczego biuro nie chodzi po produkcji teraz ? Boją się że zwykły pracownik to ma A oni nie ? Teraz przynajmniej wszyscy jesteśmy równi Ci z produkcji jak i wyższe sfery

@Kiedy

Czemu mamy sie zatrzymywać? Chcesz mieć postojowe i dostawać grosze? Jak sie boisz, to idz na L4 i siedź w domu. Kazdy sie boi, ale cos do gara trzeba włożyć. A za darmo jedzenia nie dostaniesz w sklepie. Zwłaszcza jak musisz wykarmić 3 dzieciaki.

To już trzeci tydzień bez naszego Dyrektora. Jeśli uważasz, że powinien wrócić, daj „lajka” pod wpisem.

Ciekawski

Juz do was nie wroci znalazl cos nowego czyzby was porzucil w zwiazku z mataczniem wyniku sprzedażowego za ktory kupili go w nowym miejscu , mamy sie bac ?

@Ciekawski

To gdzie poszedł? Mondi czy Netbox?

noname
@Marek

Inna branża

Artur
@noname

Wasze wpisy sugerują, że aktualnie firma funkcjonuje dyrektora. Czy to prawda? Ciekawi mnie to, ponieważ być może będzie prowadzona rekrutacja na to konkretne stanowisko.

kolo
@Artur

pròbuj może Ci sie uda wskoczyć na ciepłą posadkę.

Sperminator

To co mają więcej im dać? Kombinezony i maski p-gaz mp5? Towar który przyjeżdża, był zapewne zamówiony dużo wcześniej. Teraz juz via nie będzie. To co dojechało to resztki. Jeśli kolega ma pomysł, jak zabezpieczyć lepiej panów przy rozładunku to każdy pomysł jest mile widziany.

Xx
@Sperminator

Sperminator czy Ty czasem nie jesteś cyckominator z BHP? Wystarczy taki towar naczepę odkazić albo kwarantanna na towar a nie zaraz na produkcję narażać wszystkich!! Trzeba mieć mózg zamiast styropianu!! Jak był dużo wcześniej zamówiony niech poczeka a kombinezon se załóż jak pracujesz zdalnie w domu wraz z maską:) powietrze będzie lepsze

Pemco

Przecież to jego brat z krwi i kości ogłaszał w sąsiednim Netboxie, że pracownicy Convertu dostaną bonusy. Sprawa ucichła.

Janusz

Na świecie rządzi koronawirus, a u nas znowu BlondynaWirus sieje spustoszenie. Kolejne osoby objęte kwarantanną, a L4 sypią się....

@Janusz

Inne firmy skracają czas pracy, zamykają firmy, w mediach akcja "zostań w domu" a u w Convercie oczywiscie nadgodziny oraz oczywiscie pracujący weekend - zielone słupki ponad zdrowie pracownika, a co!

Rys

Może zrobić taki odwiedziny ala dzwi otwarte ;)

orlowsky

Chłopie, jeśli piszesz takie posty jak ten powyżej, to logiczne jest, że takie posty usuną. Brak składni, "kupę" można z tego zrozumieć. Do szkoły marsz!

Kielce

Witam, czy to prawda że pracuje człowiek z Kielc? Byla kiedyś nawet taka piosenka Liroya.

Liroy
@Kielce

Scyzoryk, scyzoryk tak na niego wołają...

Zostaw merytoryczną opinię o JassBoard Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w JassBoard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JassBoard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JassBoard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JassBoard Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JassBoard Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JassBoard Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.

JassBoard Sp. z o.o.