Opinie o JassBoard Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy JassBoard Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JassBoard Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JassBoard Sp. z o.o. w Gostyń

Mat

Mam pytanko jest ktoś z Dąbrowy na szkoleniu za operatora w Gostyniu ?? Mam propozycję tam jechać. Na nauki ale chciałem się kogoś popytać co i jak i dopiero podjąć decyzję czy warto..

abc
@Mat

Czy warto? Musisz sobie odpowiedzieć sam. A praca operatora jak to operatora. 1. Ustaw maszynę 2. włóż materiał 3. powrót do punktu 1 lub 2 zależnie od zamówienia.

@abc

Czy operator ma większą podstawę od np logistyka ?

@abc

Czyli bieganina jak wszędzie . Przerwa na podmianianke itp?

Witam. Można wiedzieć jakie jest wynagrodzenie dla pracownika produkcji? Czy jest te 4000 PLN podstawy tzn brutto ? I czy praca jest jakaś fajna, do ogarnięcia czy bardziej skomplikowana, coś system ala włoski, tj 150 detali, codzień co innego, normy wyśrubowane w kosmos, wiecznie psujące się maszyny i sauna na hali

sum_król_wód_szczupak_ciamajda

...jakbyś tu już pracował :)

Mat

Witam powiedzcie cos o pracy jako operator ? Czy cały system produkcji jest ciężki do nauczenia ? Jak to wygląda proszę o opinie pozdro

Zenek

Witam firma Convert schodzi na psy, dyskryminacja kobiet..Nie wszystkie Panie dostały kwiatka na Dzień Kobiet. PS. Przyjaciel pominiętych kobiet

Lokówka
@Zenek

Kwiatek to nic, 90% mężczyzn nie potrafi złożyć nawet najprostszych życzeń. Czy tylko w Convercie takie "muły" pracują?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
gucio

Witam czy po umowie próbnej w której pracownik się np sprawdzi a po przedłużeniu kolejnej owy pracownik dostaje większą stawkę godzinową ? Jak to jest z tymi umowami i ile trwa okres próbny 3 miesiące ? Druga umowa jest na jaki okres z góry dziękuje za info i jak jest z tymi premiami kwartalnymi jakie to są kwoty ?

Sowa

Czy ktoś się orientuję czy będzie w tym roku piknik integracyjny bo bardzo za nim tęsknimy. Jest dużo nowych ludzi z którymi można się zintegrować. Stęskniona Sowa

kali

Wie ktoś kiedy rusza zakład w DG ?

xy
@kali

maj 2022

@xy

ok dzięki

Polak

Wstydzę się że pracuje w niemieckiej firmie, nie mogę zrozumieć jak trzeba być pozbawionym człowieczeństwa aby nie zrzec się choć troszkę że swojego wygodnego życia żeby dać szansę ludziom którym śmierć zajrzała . W oczy.

Em
@Polak

? A co ma to do rzeczy? Skąd wiesz, czy właściciele firmy nie pomagają?

Boom
@Polak

Polak, w końcu Wszyscy poparli Swift. Udało się, nawet Nasi scepryczni sąsiedzi .

Pracownik dg

Czy w waszej firmie są badania wysokościowe?

Intreseant

Witam mam pytanie odnośnie pożyczki udzielanej przez firmę, długi jest czas oczekiwania ? Jakie szanse na przyznanie ?

Nie ważne

Czy w tej firmie NA START można zarobić około 4000 netto na miesiąc? Pytam z ciekawości ponieważ jestem zainteresowany pracą w państwa firmie?

VladimIr
@Nie ważne

Witam . Za wymaganiami finansowymi muszą iść umiejętności. Także zależy pewnie co potrafisz oczywiście przydatnego w branży pracodawcy.

ignas

Dlaczego w takim duzym zakladzie nie ma czegos takiego jak wczasy pod grusza? Przeciez powinno byc cos takiego ...

Zeus
@ignas

I jeszcze kolorowe drinki z palemką?

@Zeus

Po co te złośliwości? Też jestem ciekawa dlaczego firma nie dba o swoich pracowników i nie zapewnia im wszystkiego co najlepsze. Inni tak robią...

abc
@ignas

"Wczasy pod gruszą" są wypłacane z ZFŚS. A ZFŚS jest opłacany z pensji każdego pracownika. A od pracodawcy zależy na co przeznaczy pracownikom. Większość kupuje bony dla wszystkich w grudniu.

kan

może nie ma tam ZFSŚ

@Maja

Akurat pod tym względem Convert nie wypada źle przy innych firmach a nawet wypada bardzo dobrze . Kilka przykładów: Co roku na święta w grudniu jest kasa i prezenty , na Wielkanoc również pojawiła się kasa i upominek , za rekordy firma oprócz premii kupuję pizzę , co jakiś czas firma kupuje skrzynkami owoce dla wszystkich pracowników , był masażysta , został postawiony profesjonalny fotel do masażu z którego mogli korzystać wszyscy pracownicy , co rok piknik dla pracownikow z rodzinami i to taki nie na odwal się tylko z zaangażowaniem , oczywiście w czasie Covid nie ma możliwości na organizację tego typu imprez . Podałem tylko kilka przykładów a jest tego jeszcze więcej sięgając pamięcią . A jak się chce zarobić to idzie zarobić , wystarczy wykonywać swoją pracę jak się należy a nie wiecznie narzekać.

Sokuq

WITAM i proszę Opinie jak praca w firmie i ogólne warunki. Mam propozycje przejścia do Dąbrowy Górniczej po wsześniejszych przygotowaniu ( kilku miesięcznym ) w Gostyniu. Zanim podejmę dezycję po namowach miłej pani z pośredniaka to zapytałem WAS- chociaż wiem że Tyle opini ilu pracowników. Z góry dziekije

VladimIr
@Sokuq

Dostałeś już ofertę czy narazie to wstępne rozmowy?

Premia

Czy widział ktoś kiedyś regulamin wewnatrzzakładowy premiowania ?

@Premia

A to nie powinno być tak że takie regulaminy dostaje każdy pracownik już pierwszego dnia? Może po prostu zapomnieliście o tym, że kiedyś go czytaliście :D

Badumbumbum
@Maja

Widocznie nie pracujesz w convercie :D

Justyna
@Badumbumbum

Widocznie nie, przecież się zwraca do Was jako ktoś z zewnątrz. Ale co z tego niby wynika, że jak nie pracuje, to nie wie że Wy nie macie dostępu do regulaminu, bo to normalka, tak?

@Badumbumbum

No nie pracuje i jestem w szoku że nie czytaliście takich regulaminów! Mi się to w głowie nie mieści.

Okok

Witam. Jestem zainteresowany pracą w nowym oddziale w Dąbrowie. Proszę o opinie pracowników z Gostynia o opinie na temat starego zakładu i na jaką stawkę brutto może liczyć nowy pracownik na początek?

Bleble
@Okok

5tys

Dabrowa

Jak wygląda zakwaterowanie pracownikow z dąbrowy?

Jon
@Dabrowa

Hotel cukropol gostyn

DABROWA
@Jon

DUZO OSOB JEST Z DOBROWY I OKOLIC POKOJE ILU OSOBOWE?

Robert
@DABROWA

Pokoje są jednoosobowe, jest czysto i śniadania są ok

Dykciarz
@DABROWA

Jednoosobowe, ogólnie czysto i spokojnie

DABROWA
@Robert

A dużo ludzi jest przyjezdnych.

Czy ktoś wie od kiedy pracownicy firmy z Czachorowa będą dostawali wczasy pod gruszą? Dla pracowników z Dąbrowy pieniążki się znalazły (jest to zawarte w ogłoszeniu), więc tym bardziej doświadczeni pracownicy z Gostynia powinni dostać.

Maja

Wczasy pod gruszą to chyba na wczasy, co nie? Zazwyczaj firmy dają taki dodatek w okresach wakacyjnych i urlopowych czyli lipiec-sierpień. Ale nie wiem jak jest w tej firmie.

Wiku

Witam. Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy warto zatrudnić się w tej firmie? Aktualnie chce zmienić pracę ale boję się że trafię gorzej niz mam. Z góry dziękuję za odpowiedź

@Wiku

Nie, nie warto. Poza tym pewnie nie wiesz, bo w ogłoszeniach znowu to nie jest opisane ale od listopada 4 brygady, a więc jedna wolna niedziela na 7 tygodni. Za 4 brygady lepiej zarabia się w mleczarni lub hucie.

praca

Ale nie wszędzie są 4 brygady. Na litej i fali nie ma.

Yhyh
@Wiku

Zależy skąd chcesz przyjść :)

@praca

a może by tak 4 brygady równoważny system, jak NGK , czy SK w Dąbrowie, wtedy są 4 brygady i co drugi weekend w wolny .. tyle że wtedy praca po 12h

Rysiu
@Wiku

Lepiej się zastanów dwa razy aby nie wpaść z deszczu pod rynnę. Pokątnie po firmie krążą informację że nowi z południa to sobie popracują u nas w Gostyniu bo są duże tyły z budową nowej fabryki w Dąbrowie.

Lolo
@Rysiu

Wątpię żeby Jass sobie pozwolił na opóźnienia, ale to jest mój domysł podobnie jak Twoje informacja wzięta z plotek tyle samo warta.

lolek

w hucie dodatek za 4 brygadówki jest 650 zł brutto

@lolek

Tragicznie mało jak za takie poświęcenie. Te 4 brygady to konieczność?

kandydat

Witam wie ktoś może kiedy rusza zakład w D.G ?

Rk10
@kandydat

Podobno na początku czerwca ale czy wierzyć w to to wątpię. Pracownicy z Dąbrowy mieli być do końca roku 2021 a teraz zostawaja do końca maja i jeszcze od stycznia na 4 brygadówce

@Rk10

To co tam się dzieje że są takie opóźnienia?

rekonesans

cześć, jeśli są już pracownicy z DG i okolic to proszę o odpowiedź raz na x czasu można wrócić na kilka dni do domu ? np. raz na sześć tygodnii

Zostaw merytoryczną opinię o JassBoard Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w JassBoard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JassBoard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JassBoard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JassBoard Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JassBoard Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JassBoard Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.

JassBoard Sp. z o.o.