MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Qsawery

dużo zdrowia dla wszystkich którzy tu piszą .Hajkowicz psychiatra na was czeka.oj Durnie ,wy Durnie mieliście w sąsieku siedzieć aż przywitanie .skończę.jeżeli to prawda szkoda Tadzia równy chłop. a kto winny zawsze ten co zwalnia .to on podejmuje decyzję.a że w firmie nie liczy się lojalność to FAKT.i nic na to nie poradzicie.

Raper z Mti
@Qsawery

ejj Ty Qsawery , na Ciebie to czeka polonistka bo sklejasz zdania jakbyś był na mefedronie :) . Proponuję nauczyć się języka Polskiego (usunięte przez administratora) Ty analfabeto :/

qsawery
@Raper z Mti

jak już to polskiego piszę się z małej litery.odezwał się mistrz ortografii .co tylko łacinę potoczną stosuje.jakby pominąć twoje wulgaryzmy to nie masz nic do powiedzenia

Raper z Mti
@qsawery

To Ty nie masz nic do powiedzenia i mówie Ci teraz dowidzenia .

@Raper z Mti

a z ciebie to to taki raper jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba

@Qsawery

Zgadzam się z Tobą .Masz rację dla większości tu wydających i piszących te okropne opinie przyda się doktor Hajkowicz ;)

A gdzie są pieniądze na święta? W każdej firmie coś dają A w mti standardowo nic nie ma CAŁA POLSKA SIĘ WSTYDZI ŻE mti to żydzi.

afro
@anonymous

hahaha , jajka by dali chociaż i pento kiełbasy .

Sok z gumijagód
@anonymous

Uwierz że nie w każdej ...

Eryk

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje?

Rekruter
@Eryk

Tak cały czas.. Przychodź dziarsko i składaj CV. Jest bardzo komfortowo i wysoce wyspecjalizowaną kadrę mamy. Ludzie większość też fajni, nikt nie kabluje i wszyscy są dla siebie mili. Po prostu firma idealna.

kaziu

przyjmuja teraz moze do roboty szukam jakiejs gdzie uderzyc?

@kaziu

Widziałem wczoraj w kętrzyńskiej ogłoszenie o naborze do pracy w Reszlu

Aaa

PHILIPS podobno ma zamkniety zostać do października. Ciekawe co tam teraz powstanie. Słyszał już ktoś o tym ?

Ikea

Ikea

@Aaa

Jeśli to prawda to całe biuro z Philipsa przyjdzie do Mti. Jak szczury z tonącego okrętu .To będzie początek końca firmy

@Aaa

Opowieścì o Philipsie są wyssane z palca????Philips ma się bardzo dobrze i nic mu nie grozi.

Basia
@Tereska

Zgadzam się Philips zmienia tylko nazwę.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Co tu się dzieje ?

prawda to że są pierwsi pracownicy na umowach z ransztadu ? prawda to że zatrudniono kogos ukrainy ?

Bv
@Co tu się dzieje ?

Ta firma zeszła na psy i powinna zostać zmieciona z powierzchni ziemi.

@Bv

Podobno Szef Produkcji był niewygodny i jest aktualnie na urlopie. Organki zagrały swoją melodię.

Eustachy

Zięciu mój drogi. Coś ty zrobił z mojej firmy !? Tyle razy ci mówiłem że ludzie są najważniejsi.

byczek
@Eustachy

....a czego się spodziewać po biznesmenie, który sprzedawał Persil na bazarku...wiem Rockeffeler zaczynał od czyszczenia butów, ale to nie ten kaliber :)

Romek

Orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej :-)

Trzycha
@Romek

Ten przykład oto obrazuje jak cię potraktują gdy się potkniesz. Zostaniemy wypluci jak guma do żucia. Chyba Tede już nie wróci.

@Co tu się dzieje ?

Jeżeli nawet to praedą jest,że został ktoś zatrudniony z Ukrainy to co z tego?Chyba nie masz nic przeciwko innym nacjom?Tacy sami ludzie jak Ty:)

Trochę poezji

Wisława Szymborska Nienawiść Spójrzcie, jaka wciąż sprawna, jak dobrze się trzyma w naszym stuleciu nienawiść Jak lekko bierze wysokie przeszkody, Jakie to łatwe dla niej - skoczyć, dopaść. Nie jest jak inne uczucia. Starsza i młodsza od nich równocześnie. Sama rodzi przyczyny, które ją budzą do życia. Jeśli zasypia, to nigdy snem wiecznym. Bezsenność nie odbiera jej sił, ale dodaje. Religia nie religia byle przyklęknąć na starcie. Ojczyzna nie ojczyzna - byle się zerwać do biegu. Niezła i sprawiedliwość na początek. Potem już pędzi sama. Nienawiść. Nienawiść. Twarz jej wykrzywia grymas ekstazy miłosnej. Ach, te inne uczucia - cherlawe i ślamazarne. Od kiedy to braterstwo może liczyć na tłumy? Współczucie czy kiedykolwiek pierwsze dobiło do mety? Zwątpienie ilu chętnych porywa za sobą? Porywa tylko ona, które swoje wie. Zdolna, pojętna, bardzo pracowita. Czy trzeba mówić ile ułożyla pieśni. Ile stronic historii ponumerowała. Ile dywanów z ludzi porozpościerała na ilu placach, stadionach. Nie okłamujmy się: potrafi tworzyć piękno. Wspaniałe są jej łuny czarną nocą. Świetne kłęby wybuchów o różanym świcie. Trudno odmówić patosu ruinom i rubasznego humoru krzepko sterczącej nad nimi kolumnie. Jest mistrzynią kontrastu miedzy łoskotem a ciszą, miedzy czerwoną krwią a białym śniegem. A nade wszystko nigdy jej nie nudzi motyw schludnego oprawcy nad splugawioną ofiarą. Do nowych zadań w każdej chwili gotowa. Jeżeli musi poczekać, poczeka. Mowią że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera i śmiało patrzy na przyszłość - ona jedna.

@Trochę poezji

Święta prawda

Gumiś

Współpraca:to wymiana.Jeśli chcecie,żeby ktoś uwzględniał Wasze potrzeby,to musicie sami zrozumieć i uwzględnić potrzeby innych????

W jakiej firmie są ubezpieczenia grupowe pracownikow MTI ?

Maszyna

Witam co do firmy nie mam większych zastrzeżeń ale jeśli chodzi o traki to bardzo bym chciał już go nie pchać traki z pisòwem dają więcej wydajności człowiek po 8 godzinach pracy czuje się tak jak by przerobil tydzień zeby zaciska ale robi cusz rodzina najważniejsza piły ostre dają wiele do życzenia ponieważ jak się zmienia ich 10 przez 8 godzin to nie jest normalne tylko ciągle słyszę za drogo żeby to zrobić więc co dać na spokój i robić pozdrawiam

dyzma
@Maszyna

Racja , a kierownik od was to nie wiem co ten człowiek robi na tym stanowisku , śmiech na sali . współczuje

@Maszyna

oj głupi jesteś i tyle

Żeby ta cała firmę szlak trafił.

Don

Ciebie, żeby trafił!

Hhhhh
@Don

A ty co obrońca firmy? Pewnie jesteś jednym z frajerów lizodupow którzy wychwalaja jaka to wspaniała firma. Mti-międzynarodowe towarzystwo idiotow

Don
@Hhhhh

Nie jestem lizusem ale zwykłmy robiłem, który (usunięte przez administratora) na akordzie źeby utrzymać rodzinę i wolę MTI niż dojazdy do Reszla .

Janusz

Cześć.Chcialbym przekazać ważny komunikat, a mianowicie lubię cycki! Pozdrawiam serdecznie. Hej!

ktoś

Może Pan Dyrektor w końcu odniesie się do opinii i sytuacji ludzi ?

Derektor
@ktoś

Mam nic do powiedzenia. Mam gdzieś doświadczenie, wierność firmie, zaangażowanie itp. Dla mnie liczą się wyniki od psychologów których moja HRka przyprowadziła, liczą się wyniki wyścigu szczurów który moją HRka zapoczątkowała, wogole to chce korporacje stworzyć, wydoić was do cna a gdy coś nie tak będzie to Randstad przyśle mi następnych szczurków. Palę hajs !

Ok

Szkoda Tadzia - spoko gość.

Szu
@Ok

Tadziu wróci. Nie martwcie się. Krzywdy nie będzie..

Real

Musimy przeciwstawić się temu wszystkiemu co się dzieje w tej firmie. Jeśli my pracownicy fizyczni nie postawimy się to będzie tylko gorzej. Walczmy o swoje prawa i godne życie. BOJKOT !!!!!!!

xyz
@Real

aby skutecznie walczyć o nasze prawa proponuję założyc związki zawodowe.Najlepiej żeby wzięły się za to osoby już w wieku chronionym.

Nszz
@xyz

Bądźmy silniejsi od nich i załóżmy związki zawodowe.Nie ma się czego bać pieprzxonej dyrekcji. DOŚĆ PONIŻANIA LUDZI!!!!

Na zbożową nie pójdę

Jak dla mnie to z roku na rok coraz gorzej. Bokiem te wszystkie zmiany im wyjdą. Czekam aż dwójkę postawią i uciekam.

raper z mti

Co dzień widzę Twoje oczy i dotykam Twoich włosów, a jedyne co chcę słyszeć to barwę Twojego głosu. Kobiety nie są ze mną szczęśliwe, bo zamiast złapać je za tyłek wolałem tu (usunięte przez administratora) w szyję. Dziś dzwoniłem do Bełza, znaczy Bełz dzwonił do mnie, bo wie Sulin to Sulin, zawsze nic na koncie. Mainstream (usunięte przez administratora) jeden (usunięte przez administratora) i tak gram tu za drobne, hajs się zgadza, nie ma na nic a wciąż starcza na goude. Nie napiszę tego co chcecie usłyszeć, gdyby tak było pizgał bym tu pewnie o zakrętach jak Liber. Życie jest jedno, pewnie dobrze to czujesz, co nie? Życie dziwka miałeś walić je, i co pewnie wali cie, życie to boisko zawsze walą po nogach, typy walą po nosach, panny walą po rogach. Był wrzesień, pisałeś do niej list chłopak, dziś nie patrzysz na kalendarz, wiesz że listopad.

Zusik

Przyszli emeryci powinni nie być zdani tylko na ZUS. Oprócz państwowego świadczenia mają dostawać też dodatkową emeryturę. Tak zakłada przygotowana przez rząd reforma systemu emerytalnego. – Aby nasz standard życia na emeryturze był jak najlepszy, konieczny jest dodatkowy system gromadzenia kapitału przez oszczędzających – zapowiada rząd. Od kiedy reforma? Reforma rządu przewiduje, że od przyszłego roku pracownicy zaczną oszczędzać na emeryturę w nowym programie – Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). – Proponujemy w pełni prywatny, dobrowolny system budowania oszczędności. Celem jest podnoszenie bezpieczeństwa w zakresie zabezpieczenia emerytalnego – informuje minister finansów Teresa Czerwińska. Środki w PPK mają być prywatne, na takiej samej zasadzie jak lokaty bankowe. Rząd zapewnia, że podobne systemy funkcjonują z powodzeniem w innych krajach – od Niemiec, Wielkiej Brytanii, przez kraje skandynawskie, po Kanadę i Nową Zelandię. Jak reforma wyglądać w praktyce? Już od stycznia 2019 r. ponad 3,3 mln pracowników największych firm (zatrudniające powyżej 250 osób) zostaną automatycznie zapisani do towarzystwa funduszy inwestycyjnych i tam będą od tej pory odkładać część pensji. Dalej to fundusze mają inwestować nasze pieniądze i nimi obracać. Od lipca 2019 r. obowiązek zapisania do funduszy inwestycyjnych będą też mieli szefowie średnich i małych firm (zatrudniających od 50 do 249 osób) Od stycznia 2020 r. do programu przystąpi 1,1 mln pracowników z firm zatrudniających od 20 do 49 pracowników. Wreszcie od lipca 2020 r. ponad 5,2 mln pracowników z firm mających od 1 do 19 pracowników oraz jednostki z sektora finansów publicznych. Agresywne czy bezpieczne? Kto wybierze towarzystwo funduszy inwestycyjnych, które będzie inwestowało nasze pieniądze? Ma to wskazać pracodawca. Będzie on mógł wybierać tylko spośród oferty funduszy umieszczonych na specjalnym portalu emerytalnym. Portal ma prowadzić spółka kontrolowana przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. i to ona będzie wystawiała licencje towarzystwom funduszy inwestycyjnych (dopuszczała do portalu). Czyli ona zdecyduje, kto się na portalu znajdzie, a kto nie. Towarzystwa funduszy inwestycyjnych muszą spełnić określone wymogi, np. kapitałowe (trzeba mieć ok. 10 mln kapitału zakładowego). Trzeba będzie też udowodnić, że od trzech lat prowadzi się działalność związaną z funduszami inwestycyjnymi. Fundusze mają mieć możliwość bardziej lub mniej agresywnego inwestowania. To pierwsze ma być stosowane na początku oszczędzania, gdy do emerytury i wypłaty pieniędzy jeszcze daleko. Im bliżej emerytury, tym inwestowanie ma być mniej agresywne. Do 30 proc. zgromadzonych aktywów fundusze będą mogły inwestować za granicą. Uwaga: nie przewidziano ochrony kapitału. Może więc się okazać, że fundusze, które będą inwestować nasze pieniądze, w niektórych latach zamiast pomnażać nasze pieniądze będą na minusie.

Bhpowiec

W spra­wie tem­pe­ra­tury mini­mal­nej obowiązuje roz­po­rzą­dze­nie Mini­stra Pracy i Poli­tyki Socjal­nej z 26 wrze­śnia 1997 r. w spra­wie ogól­nych prze­pi­sów bez­pie­czeń­stwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. nr 169, poz. 1650). Stwier­dza ono, że w pomiesz­cze­niach pracy należy zapew­nić tem­pe­ra­turę odpo­wied­nią do rodzaju wyko­ny­wa­nej pracy (metod pracy i wysiłku fizycz­nego nie­zbęd­nego do jej wyko­na­nia), nie niż­szą jed­nak niż 14°C, chyba że względy tech­no­lo­giczne na to nie pozwa­lają (np. praca w chłod­niach). Nato­miast w pomiesz­cze­niach pracy, w któ­rych jest wyko­ny­wana lekka praca fizyczna, i w pomiesz­cze­niach biu­ro­wych, tem­pe­ra­tura nie może być niż­sza niż 18°C (§ 30 powyż­szego roz­po­rzą­dze­nia). A jak u was na dzialach ciepło? Pozdrawiam

lejzi dejzi
@Bhpowiec

u nas na transporcie zimno

Lider
@Bhpowiec

Ciekawe pytanie.....moze by tak pan dyrektor ruszył pupe i przeszedl sie po firmie? Nie mozliwe zeby byl taki tepy i nie widzial co sie obecnie dzieje w firmie no chyba ze slucha dalej swoich (usunięte przez administratora) kierownikow, ktorzy zaklinaja zeczywistosc az firma padnie...bo sam nie rozumie co sie dzieje :).....nie ma premi ok, ale nie dotarlo do niego ze od grodnia firma przynosi straty?

Bhpowiec
@lejzi dejzi

Sory taki mamy klimat, ale w lato będziecie mieli ciepło ;)

JaWy
@Lider

A może właśnie o to chodzi?Może firma musi przestać przynosić zyski?

Bodzio
@JaWy

Ostatnio Pan z Philipsa chodził po produkcji. Może tanio kupić chce ?

@Bhpowiec

Jak przestaniesz działać na szkodę pracownika to możemy podyskutować jest w Kętrzynie facet a wyższych uprawnieniach od Ciebie

Murem za Bogdanem

Bardzo przepraszam ale pan Bogdan to wyjątkowo sympatyczny, pracowity, kompetentny , konkretny facet. Łaskawie proszę się od niego (usunięte przez administratora)Panie Bogdanie proszę olać kolege.

Kapral

Cześć wszystkim braciom i siostrom :) . Jak tam wam się pracuje w MTI ? Wszystko dobrze ? Jakieś sugestie ?

@Kapral

Wspaniała firma. Praca tutaj to czysta przyjemność. Zapraszamy !

Szwaczka

Wszystkim Mężczyznom pracującym w naszej firmie w dniu Ich święta życzę jak najwiekszych poborów , podwyżki co miesiąc , zdrowia i jak najmniej stresu

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.