MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Xd

Ludzie, dajcie sobie na luz, cieszcie się słońcem, piękną pogodą i długim weekendem, szkoda życia na złośliwości.

Natalii
@Xd

Oni nie dadzą sobie na luz bo co niby mieliby robic? Przecież sensacja goni sensację i Oni coż mieliby robić gdyby wyluzowali?Przecież te forum jest ich sensem całego życia,Oni nie znają i nie wiedzą że oprócz sensacji jest możliwość spędzenia czasu w inny ,lepszy sposób.To tak jakbyś kazał im popełnić samobuja....Cóż Oni zrobią ,czym się zajmą jak przestaną szkalować innych,a tak dzień zleci na pogardzie,wyzwiskach,plotach i jakoś to leci-prawda?Nigdzie nie znajdziesz tak taniej rozrywki jak na tym forum.Co tam mąż,żona,dzieci,przyjaciele po co miło spędzać czas z mimi -nuda....a tu to ten to tamten to ta i owa same"fajne " i przyjemne informacje...a reszta to nuda...Niestety tak już jest jak się poświęca całą energię i wolny czas na zajmowanie się cudzym życiem,wówczas tylko to jest najważniejsze i jak komu dowalić -to sens ich pustego życia więc nie oczekuj ,że dadzą na luz.....:( ;(

To smutne, że nie macie własnego życia i wyładowujecie tutaj swoje frustracje jadąc po innych. Żałośni jesteście. Pamiętajcie karma wraca. Żegnam was z.jeby. Żyjcie we własnym bagnie nienawiści . Gardzę wami pustaki.

Rysiek z klanu

Bądź człowiekiem, to nikt cię nie obsmaruja.

Miodzio
@Rysiek z klanu

Bądź qrwą internetową, to dla "dobra społeczeństwa" smarujesz po wszystkich?

@Rysiek z klanu

Człowiekiem powiadasz? Jestem i dlatego wiem, że cały czas ludzie podejmują decyzje bo to jest ich życie i ich wybory, dobre czy złe, nieważne. I nic nam do tego. Niech każdy żyje, jak chce. I tak kosekwencje swoich wyborów ponosimy sami.

Sok z gumijagód

????????Słusza i godna pochwały uwaga.Durnota większości z Was jest przerażająca."Durnota- osoba zachowująca się miemądrze tz..DUREŃ."Słownik SJP.

Magazyn

Czyżby rozgoryczony były pracownik?

Magazyn
@Magazyn

Twój pupil

Obserwator

Moi drodzy forumowicze, zamieszczając tego typu wpisy natury obyczajowej możecie krzywdzic nie tylko konkretną osobę, ale narażacie również wizerunek i postrzeganie naszej firmy, musicie mieć świadomość, ze wpisy na forum czytają również osoby z zewnątrz. Proszę, pamiętajcie o tym.

Bez Niku
@Obserwator

Mądre spostrzeżenie. Mam takie samo zdanie na temat tego forum. Z założenia miało być o pracy, a wyszło jak zwykle. Nasuwa się taka refleksja- Czy Ci , którzy mają najwięcej do powiedzenia, o życiu prywatnym innych osób, zdają sobie sprawę z tego, że pewnego dnia los się obróci przeciwko Nim i nie dadzą rady się obronić..." Pokażcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf"

@Bez Niku

Trzeba się liczyć z tym że gdy robi się takie rzeczy to kara jest sroga. Mama nie uczyła ? Zdziwiony ? Nie wszyscy postępują jak nasza parka firmowa. Mnie np. nie dziwi, to są tzw. konsekwencje swojego postępowania. Bardzo nam przykro i dziękujemy za dostarczanie nam cały czas powodów do rechotania . A komu się nie podoba niech pod stołem zaśnie. Na pikniku będę z wami toasty wznosił i do zdjęć pozował. Hahaha

Bez Niku
@anonymous

Mam odmienne zdanie ale szanuję Twoją wypowiedź. I szacunek za to, że można bez zniżania się do poziomu siegającego dna (bez wulgaryzmów ), wyrazić swoją opinię, jeżeli Ktoś czuje taką potrzebę.

@anonymous

Mama mnie wiele nauczyła ,a Ciebie chyba nie skoro piszesz takie bzdury.Jak widać mama zapomniała Cię nauczyć żeby nie wsadzać nosa w nie swoje sprawy szacunku do bliźnich.Znasz to powiedzenie"Szanuj bliźniego jak siebie samego"Nie trzeba tego komętować ponieważ te powiedzenie zawiera wszystko co jest wyznacznikem kultury osobistej i życia w społeczeństwie.

Obserwator

A więc według Ciebie forum ma służyć szantażowi i wymuszaniu decyzji personalnych...

Jola
@Obserwator

Nie dyskutuj z nią, to mała zawzięta pluskwa. Jutro będzie chodziła i udawała ,że to ona jest poszkodowana.

Stefan Batory
@Obserwator

A co mam iść do dyrektora żebyś się potem zemścił ? No weź pomyśl ty moralno dno. Nie umiem tak kłamać i ogłupiać jak ty. Na twoim miejscu sam bym odszedł. A kto cię tu szantażuje ? Wstydu nie masz obłudniku i honoru.

Jola
@Stefan Batory

Na jego miejscu w (usunięte przez administratora) bym miał :) Zdanie twoje i innych tu piszących, a ciebie mała pluskwo kiedyś dopadnie los. Za te obsrywanie wszystkich, jakim to trzeba być moralnym dnem...

Stefan Batory

Ja jej nie wybielam, ale czytam tutaj aluzje w jej stronę po raz kolejny i tak się zastanawiam które z gołąbków na to wpadło. Bo śmiać mi się chce. A niech składa, płakał nikt za nim nie będzie. Wręcz zadowolenie na twarzach i cisza na forum według mnie

@Obserwator

Bardzo cenna uwaga.Ludziska opamiętajcie się...Czy ktokolwiek z Was pomyślał choć raz o wizerunku firmy? Wątpię i przykro jest czytać jak osoby które tu zajrzały mają negatywne zdanie o naszej firmie i ludziach tu pracujących:( a przecież nie jest tak tu źle i naprawdę mnóstwo fajnych ludzi pracuje ...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Katolickie miasto:0 To dopiero dobre....czy Ty nie widzisz co tu się dzieje...Przecież te same wpisy świadczą o czym innym.Owszem uważamy się za katolików,ale tak naprawdę większość to to to....nawet nie wiem jak ich nazwać bo brak słów co wyczyniają ludzie uważający się za katolików-SMUTNE,:( :( :(:(:(

Julia

Widzę, że ostatnio forum żyje sprawami natury obyczajowej, ale co mają zrobić Ci, którzy chcą przeczytać informacje, opinie i komentarze na temat MTI-Furninova Polska. Zachęcam wszystkie osoby, które pracują w tej firmie również do merytorycznej wymiany zdań, na temat tego, jakie rozwiązania stosowane przez tego pracodawcę są godne polecenia jako dobre dla pracowników. A jakich zmian oczekują jeszcze osoby zatrudnione.

Leszek Orzeszek

" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego." Pozdrawiam blond dziewczęta (moj3 ulubione ) _ róbmy swoje :-)

Ciocia dobra rada
@Leszek Orzeszek

Tak dziewczyny, nie przejmujcie sie, róbcie swoje dalej. Jesteście tak pracowite jak nikt. Żeby nie wy to nie wiem jak by ta firma funkcjonowala. I nie przejmujcie się że gadają o romansach. Co tam, raz się żyje.. Używajcie ile wlezie i tak już pół miasta wie i pyta co to za romanse w firmie. Takie pracowite kobiety i porządne jak wy to nie ma chyba nigdzie. A tu się was tylko czepiaja, to wcale nie prawda co piszą. Nu, nu, nu. Wy jesteście porządne i nieśmiałe.

Dziobak
@Ciocia dobra rada

Ciocia nie oceniaj dziewczyn przez swój pryzmat. Sama używałas i zobacz jak wyglądasz. Pozdrawiam falszywke:)

:D
@Leszek Orzeszek

Dzięki Czarek ;)

Ono

Zastanawiam się jak Wy po tym wszystkim będziecie z sobą współpracować? Na forum nawciskałyście sobie a w pracy będziecie się do siebie uśmiechać i udawać że o niczym nie wiecie?

Oczom nie wierze

Każdy wie o kogo chodzi powinni Was wy....lic z firmy za ten absurd na tym forum. Wstyd głupie dziewuszystka !!!

Ono

Dziewczyny co Wy robicie? I jedna i druga strona chyba faktycznie jest na haju... Kurde opamiętajcie się. Jesteście matkami, żonami, kobietami a poziom dyskusji na poziomie dna. Rozumiem żale, pretensje ale można się wypowiedzieć nawet na forum w bardziej cywilizowany sposób. Sama wcześniej odniosłam się do kilku komentarzy ale teraz tego nawet czytać nie można.. Uff idę sobie drina zrobić, bo na trzeźwo ta cała dyskusja jest nie doprzyjęcia

Brawo za odwagę

Koko

Mało pracy to szwaczka wypocznie i kontrolerka. Gorzej jak kontrolerka ładniejsza od szwaczki. Wtedy jedziemyyyy....

@Koko

Gorzej jak kontrolerka ma zbyt wysokie mniemanie o sobie...i ani inteligencji ani urody no ale co o sobie myśli to jej:)

On

Mało tego..... obie uwielbiają cudzych mężów

Mtijajowiec

Mam rozumieć, że odwaga to obsmarowanie anonimowo kogoś po imieniu? Banda pustaków!

Szwaczka

Panie z takim przebiegiem mierzonym w metrach bieżących fi... a nie sa w stanie nikomu tu ubliżć...

@On

Jak sie myśli tylko o j...u i to z cudzym meżem i choruje na pustogłowie to jakoś trzeba awansować

@Ktoś

A Ty masz tę inteligencję? Sądząc po Twoich wpisach to raczej masz jej niedobór...Nikt kto jest inteligentny nie będzie robił takich i innym podobnych wpisów.Jak to ktoś fajnie ujął"banda pustaków" Nic dodać nic ująć;)

Ona

Ja się dowiedziałam jedynie o waszej zawiści i zazdrości...Ale to żadna nowość. Przykre!

Jaką odwagę?Ha ha hi Ty wiesz chociaż o czym mówisz...też mi odwaga obsmarować kogoś w sieci....Odwaga to potrafić powiedzieć w twarz co się sądzi na temat drugiej osoby-to dopiero jest odwaga...a tak zwykłe pie....lenie kotka za pomocą młotka.Tchórze i banda kretynów to tylko tyle a nie odwaga.Proponuję zajrzeć do słownika i zapoznać się ze znaczeniem słowa:ODWAGA;)

Xd
@anonymous

Fakty mówią głośniej od słów

Pracownica
@anonymous

I tu się mylisz... Powiedzieć im w twarz, to nie zrozumieją.. to tak jakby plunąć świni w oczy to powie że deszcz pada...

@Pracownica

To po co wogóle strzępić języki?Skoro uważasz,że to nic nie da,a po drugie co Cię to wogóle obchodzi co inni robią- to ich życie.Może lepiej by było niech każy pilnuje swego nosa i nie intresuje się cudzym życiem.Lepiej zająć się sobą i swoimi sprawami niż mają mówić ,że jesteś plotkarą.No chyba że Twoje życie polega na zajmowaniu się plotami,ale jak wiesz nikt nie lubi plotkarzy o ludzi którzy wtrącają się w cudze życie.Zajmij się lepiej czymś bardziej pożytecznym co przyniesie radość Tobie i innym,a nie wypisywaniem tych głupot.Przyniesie to więcj porzytku niż tych przykrości jakimi obdarzasz opisywane osoby.Ty na próżno strzępisz język i nic z tego nie masz a łatka wścibskiej Ci zostanie.Nie osądzaj żebyś sama nie została osądzona.

Cd
@Koko

Wysokie o sobie mniemanie miewaja kanalie i dranie. Dziś łagodności oraz pokory w zasadzie się nie docenia, bo dominuje nieposłuszeństwo i agresywny sposób myślenia.

Pracownica
@anonymous

No akurat tak się składa że ta sprawa dotyczy każdego z nas..jednych mniej drugich więcej. Nikt tu nie pracuję dla siebie, każdy jest zależny od kogoś. One obie przez takie podejście wstrzymują pracę bo przecież samo się nie sprawdzi..

@Michał

Podobno duże zamiany się szykują na tapicerni. .... Tam dopiero będzie się działo :)))

Seba
@@Michał

Kominiarz idzie na tapicernie a jego (usunięte przez administratora) ma awansować.

Conform
@@Michał

Zmiany czasem są konieczne, lecz ich koszt jest zwykle spory, więc robienie zmian bez sensu, to jest pomysł całkiem chory. Radykał chciałby reformy robić oraz zmiany, lecz do odpowiedzialności nie chce być później pociągany.

@@@

Jakie wy jesteście puste :)

Czarny Humor

Jak tam koledzy i koleżanki?Spadek produkcji wymusił dłuższy urlop.Cp będzie później? Restrukturyzacja i masowe zwolnienia?Kto poleci pierwszy?hahaha!

XXX
@Czarny Humor

dyro dał nam czas na szukanie pracy. Więc do dzieła. Będą nas dowodzili do Barczewa. A tam......paczki, wczasy pod gruszą, i trzy tysiące wyciągniemy bez premiera. Więc podania w dłoń i ruszamy.

Randstaddddd
@Czarny Humor

Będzie dobrze, nie martwcie się ;)

Bye bye

Brawo brawo brawo!!! Żegnaj bye bye

Olek
@Randstaddddd

ta nie martwcie się A co to za wypłaty będą za postojowe dla tych co mają akord i 12.5 zł. Nie martwią się ci co mają stałą pensje

Robol
@Olek

Akordowcy będą w czarnej d.....godzinówki górą. W tej sytuacji też bym chciał mieć 20/h i siedzieć w domciu.

@Robol

A godzinówki jeszcze narzekają że jest im źle :(

Dr
@Bye bye

I niech zabierze mezusia nieroba

Znamy się z widzenia

Ale byłby bal w firmie a jaka frekwencja na balandowce 100%

@Czarny Humor

Może te dwie blondynki, co stoją przy stole i rechoczą, nas ostrzegają przed redukcjami, zasuwamy w akordzie, stresie a im płacą za plec Pleciugo byle długo.

@Dr

Zastanów się co piszesz ,bo wypisując te głupoty to robisz tylko głu...pka z siebie i jak widać nie masz zielonego pojęcia o jego pracy.Powiem Ci tylko tyle,że ten koleś robi kawał dobrej roboty dla firmy i to między innymi dzięki jego pracy firma przynosi zyski.Tak więc radzę Tobie i wszystkim podobnym Tobie ptzestańcie pie..lić głupoty skoro nie macie zielonego pojęcia co ten gostek robi,a uwierzcie,że jak mało kto zna się na swojej robocie.

Stary pracownik
@Olek

Nie martw sie gdy wrocisz z wolnego nadrobisz potrojnie!! Z pomoca godzinowek ktore maja cale gu.....O sorry niektoe dostaly godziwe podwyzki ....

@Stary pracownik

To jak to? Godzinówki nie mają jednakowej kwoty?

Kleo
@Ono

A co tak dziwisz? Nie wiesz, że podwyżki są dla tych co wykonują bardzo dobrze swoją pracę? Dla tych, którym faktycznie się należny za pracowitość i wydajność Jeśli nie dostałaś to znaczy, że nie zasłużyłaś, ewentualnie jesteś mało wydajnym nierobem, który chciałby dużo brać, a nic nie robić. Nie moze być tak, że jeden się opie.prza, a drugi zapie.rdala i zarabiają tyle samo, to nie byłoby uczciwe. Tyle w temacie.

@Kleo

Nie, nie dostałam podwyższki ponieważ nie mam układów z przełożonym. Nie piję wódki, nie uczestniczę w integracjach, ciast nie przynoszę. A i jeszczę nie strzelam z ucha...

Kleo
@Ono

A po tej wypowiedzi domniemam, że jesteś jeszcze mało rozgarnięta. Dopisz sobie do CV

@Kleo

Jestem na tyle rozgarnięta aby wiedzieć co się dzieję. Nie mam podwyżki ale przynajmniej mogę spojrzeć w lustro. A Ty kogo w nim widzisz?

@Ono

Ty mądralińska, a znasz powiedzenie? " Nie osądzaj drugiego według siebie samego"

@anonymous

Ten komentarz to chyba nie do mnie? To nie ja wyzywam od nierobów i nierozgarniętych....

@Ono

Jak to nie Ty? Cleo przecież nikt inny jak Ty piszesz,że"widzę co się dzieje"i to Ty wyciągasz zbyt pochopne wnioski i nie obarczaj teraz winą innych...

Hahaha

MISSS
@Robol

Nie moge tego pojac! Dlaczego wy akordowcy tak narzekacie na nas, gdy tylko jakies postojowe lub gorsza praca to zaraz riposta w naszym kierunku. Przeciez my tez mamy zoladki rodzine, dzieci t rzeba nakarmic.A na pewno zarabiacie wiecej.Przeciez mozecie starac sie jak ktos chce przejsc na godzinowke,ale nie ze sredniej akordu tylko za najmniejsza krajowa.W tedy zobaczysz czy to takie fajne.A propo jednej wypowiedzi - na temat opierd,,,, sie dobrze ze beda kamery,w koncu zobacza jak ciezko pracujemy i moze docenianas wszystko macie donoszone i jeszcze zle.Najgorsze jest "sra.... w swoje gniazdo" Pozdrowienia dla tych wiecznie poszkodowanych w akordzie....

Akordowiec
@MISSS

Będą kamery, policzą ile czasu spędza taki akordowiec nad swoją pracą naprawdę. Skończy się okradanie firmy, i czasy realne w końcu założą. Proszę się przyjrzeć Panie dyrektorze temu, a i kasa na podwyżki się znajdzie. I firma w lepszej kondycji będzie, jak się tych wiecznie narzekajacych złodziejaszków do pionu ustawi!

@Akordowiec

Trzeba być naprawdę tępym żeby nie rozumieć że akordowiec się sam obroni... Kto jak pracuję widać na wydruku a u takich tępych blondynek pracy nie sprawdzisz

@Akordowiec

A ja jestem za zniesieniem akordu dla wszystkich i wprowadzenia stawki godzinowej a co? Poopierdal...my się z wami.

Palec

Kto to niby taki zuch?

Czytacz

Aleś gupi/ a (usunięte przez administratora)

Czytacz

Aleś gupi / a (usunięte przez administratora)

@Zosia

A co słychać na Tapicerni?

Szwacz

Oj widać odważne się pokazały na forum, ile to trzeba jej mieć, by komuś (usunięte przez administratora) obsmarować i jeszcze się "szwaczka" podpisać. Za dobre nastawienie i usmiech w pracy, zawistne "bohaterki" się odzywają :) Telefony wam przeszkadzają? Po wpisach w godzinach pracy widać, że też siedzicie i smarujecie odważnie na wszystkich. Wzięła by się jedna z drugą do roboty, to i sprawdzać by nie było co. Przez takie pustaki jak tu na forum imprezy odwołują, siedzą tylko po kątach i spisują kto/co. Wiecie co? Walić was i wasze odważne i szczere choć anonimowe opinie. Nikt tego poważnie nie bierze, a ubaw po pachy. Kiedy takie niedowartosciowane osoby mają swoje 5min w sieci :)

Kola

A ja mam dla Was rymowanek. Słońce świeci, praży mocno, ani jednej chmurki, (usunięte przez administratora) z Wami wszystkimi.

@barbara

Brak słów na to co te puste głowy piszą. .....Proponuję wprowadzić zakaz telefonów na produkcji . Myślę,że doiero wtedy wszystkie zakąplesione ''koleżanki ''będą miały problem:)

@@barbara

Zgadzam się w 100% z Barbarą.Sądzę,że zakaz używania telefonów komórkowych prywatnych jak i służbowych powinien zostać wprowadzony.Są telefony wewnętrzne więc sprawy służbowe nie ucierpią.Nikt nie będzie protestował,bo przychodzimy tu pracować a nie gadać,jątrzyć,plotkować itp.itd.Dziwi mnie fakt ,że jak dotąd nikt nie wpadł na ten prosty pomysł.

@Tereska

A ja się z tym nie zgadzam. Wszyscy mamy rodziny, dzieci.... to co całkiem nas od świata odizolować.?Czasami są sytuacje losowe i ten telefon trzeba odebrać. Kto jest legatem to znajdzie każdy pretekst aby się od pracy wymigać. Do łazienki pójdzie i pół dnia spędzi.... MONITORING na każdym dziale to jest sposób na nierobów.

@Ono

Oczywiście ,że wszystkie mamy rodziny,dzieci itp.itd.ale BEZ PRZESADY!!!Przecież jak już coś się wydarzy to Cię powiadomią.Nie zostaniesz odcięta od świata;)No chyba że problem tkwi w czym innym ;)

ono
@Tereska

Ja telefonicznie wyprawiam dziecko do szkoły ponieważ przed szóstą jestem już w pracy ,rozumiesz o co chodzi ?

@Tereska

Widać kochana, że jesteś już "starszą Panią", oczywiście nie chce Cię w ten sposób urazić, Ale przypomnieć, że w tym zakładzie pracują kobiety, które samotnie wychowują swoje dzieci, dzieciaki są bądź małe, bądź małoletnie. Więc kontakt telefoniczny jest tu wskazany. Pobudka czy też samo sprawdzenie czy dziecko już wyszło w czas do tej szkół. Niestety nie wszystkim jest dane mieć aucie, która tego b dopilnowala. A najmowanie opiekunki jest niestety kosztowne. Więc sama widzisz. Telefony służą do różnych celów. Pozdrawiam Cię Teresko .

Tereska

Ok rozumiem doskonale co chciałaś mi powiedzieć,ale jak sama dobrze wiesz to dla większości te telefony służą w zupełnie innym celu i nie do końca ich używanie jest słuszne.Takie osoby jak Ty każdy zrozumie i nikt nie będzie miał nic przeciwko temu,że musisz wykonać połączenie.Przepraszam jeśli swoim wpisem dotknełam którąś z kobiet w podobnej sytuacji -nie było to moim zamiarem:( Ja tylko chciałam podkreślić fakt,że w pracy telefony są nagminnie wykorzystywane do tego co jest zbyteczne podczas wykonywania pracy.

Szwaczka

Ania kocha swoją pracę ale siebie najbardziej. Śmiech mnie ogarnia jak widzę gdy wkracza rano na halę i tylko główką macha na wszystkie strony z nadzieją że ktoś jej powie."o jej jak Ty ślicznie dzisiaj wyglądasz, a jakie masz włoski piękne a jaka sukienka śliczna"haha komedia

;)

Spokojnie, mają być zmiany. Ponoć wkrótce na górę dołączy najmniejszy członek zalogi- filar firmy i przodownik pracy.

Dziobak

Ale żale, ale żale, a rozumu wcale

Wielbiciel Liliputow

Koleżanko Fragmencik, i to wszystko tylko dlatego ze Ania i Monika są troche wyższe? Przecież tam gdzie one podpieraja sie łokciami, ty możesz brodą????

@Wielbiciel Liliputow

słabe ,bardzo słabe koleżanki ;(

Kawałek oszczerstw

A idź Pani w pi..du

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.