MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Pawel

Zmiany robią a powini podwyżki dać dla ludzi to było by komu robić, a tak to już niedlugo niebedzie wykwalifikowanych do pracy

Bezrobotny po 30

Jednak dziekuje ale juz mnie praca w tym zakladzie nie interesuje Za duzo sie nasluchalem od ludzi

Marcel
@Bezrobotny po 30

Powodzenia życzę,słuchaj dalej ludzi to będziesz w sandałach chodził w zimę????

miki
@Marcel

Natomiast jeśli nie posłucha, to tez bezie w sandałach chodził bo na inne nie będzie go stać....

Jhgf

Dobra! Wszystko ok,tylko kto ma sanki pożyczyć?!?

Maszynista koleji Państwowych

Ciśniecie po mistrzu maszynowni Wojciechu ???? A co on wam takiego zrobił??? Dał urlop kiedy chcieliście? i nie pytał po co... dlaczego.... ??? Ciśniecie po Tomaszu (gruby) a co on wam zrobił, cukierka nie dał???? są więksi idioci w tej firmie :) muzyczny (W) nie wie nawet co się dzieje z jego szparką, fruwa jak chorągiewka,jak zawieją, w tą stronę łopocze :( żal żal panie Czarku, że masz takiego mistrza :(

Ufo
@Maszynista koleji Państwowych

I tu kolega ma rację bo on o nic nie pyta, trzeba ci to trzeba i przeważnie daje a zmiennik Wojciecha musi wszystko wiedzieć po co ci urlop na co i dlaczego

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Biurowy

A kto wam zabraniał się uczyć???? Siedzieli byście teaz na stołeczku i pili kawę z Dyrem no odpowiedzcie kto????

Lol
@Biurowy

Ha ha ha. Ale śmieszne. Może masz i wielkie plecy, bo wiedzą nie tryskasz. Pozdrawiam wyuczonych z wielkimi plecami.

Produkcyjny
@Biurowy

Do siedzenia na stołku i picia kawy szkoła nie jest potrzebna :)

Głos
@Biurowy

Tata ci za studia zapłacił i ogarnął pracę po znajomości ? Nie wszyscy mają łatwy start w życiu i nie wszyscy chcieliby by siedzieć z maską wspólnego uwielbienia, siorbiąc kawusie z filiżanki wśród was. Dla nas wystarczy żółte Tchibo z biedry wśród towarzyszy fizoli. Tutaj nam dobrze. Ale problem tkwi w tym że nasze zarobki nie są adekwatne do wykonywanych czynności, umiejętności i zapisanych w głowie rysunków technicznych. My byśmy nauczyli się twojej pracy a ty pewnie byś na kupę i siku chodził co chwilę bo ciezko, ciężko... Po za tym popatrzcie biurowi do czego wasza polityka, metody i ulepszenia doprowadziły. A wystarczyło trzymać się zasady naszego św. pamięci założyciela , że to "ludzie są najważniejsi".

Xxxx
@Biurowy

Nie jeden człowiek na produkcji jest bardziej wykształcony od pierdzącego w stołek "biurowca". Twoja wypowiedź powinna brzmieć - kto zabrzmiał w (usunięte przez administratora) wchodzić bez wazeliny. A swoją drogą ilu Was tam siedzi po znajomości. Nie chcę obrażać wszystkich na "stołku" bo są i tacy którzy naprawdę sprawdzają się i służą firmie. Ale co poniektórym stworzono ten " stołek" ogóle niepotrzebnie. Pamiętaj to Ty jesteś dla ludzi z produkcji a nie odwrotnie. Jak to pierdzielnie oni sobie poradzą. A stołków poza firmą jest mało do obsadzenia. Więc nie obrażaj ludzi z produkcji bo to oni zarabiają na Twój stołek. Wesołych Świąt życzę.

@
@Biurowy

A ilu biurowych ma wyższe wykształcenie? Ilu kierowników? Oto jest pytanie...

Nke
@Biurowy

Tak i mają stosunek do pracowników ani wesołych świąt ani pocalujcie się w.... Ciekawe czy wiedzą z jakich warzyw robi się wigilijny barszczyk-inteligencja ha ha

@Biurowy

Zapewne za stołek zrobiłeś wszystko ,smaruj usta wazeliną żeby ci nie pękły .Większość z biura zapewne nie ma nawet zawodówki ,ludzie was nienawidzą za waszą postawę wobec zwykłego pracownika ,macie się za kogoś lepszego a tak naprawdę dajecie sobą gardzic za parę groszy więcej .Trzeba mieć odrobinę godności a wy jej nie macie ,gdybyście mieli klęknąć do miecza do byście bez wahania to zrobili .Nie dawno staliscie na nitkach a teraz wielcy uczeni Hahahaha litości

@Biurowy

Połowa biurowych nie ma wyższego wykształcenia :))) A wśród " fizoli " z wyższym wykształceniem porządne trochę się znajdzie :))))))

Biurwa
@Nke

Wesołych Świąt

Tereska
@456

Widać takie to ich wykształcenie ...że na produkcji pracują...

Cześć...
@Tereska

No tak. Praca na produkcji jest gorsza? Jestem przekonany że duża część naszej zakładowej inteligencji nie poradziła by sobie na części stanowisk produkcyjnych. Mądrzyć się każdy potrafi....

Sok z gumijagód
@Biurowy

Może i nikt nie bronił i człowiek chciałby się uczyć ale trzeba najpierw mieć te warunki do nauki,a nie wszyscy owe mieli,więc przestań piexxxxyć te farmazony"kto bronił uczyć się"Ciesz się ,że miałeś lepszy start i tę ogromną szansę na życie w normalnej rodzinie,która zapewniła Ci nie tylko podstawy egzystencji,ale i możliwość rozwoju ,nie musiałeś martwić się o to z kąd wziąć kasę chociażby na buty,a co mówić dopiero o książkach czy zeszytach...Więc proszę Cię nie oceniaj innych tylko dlatego,że miałeś to szczęście i urodziłeś się w "normalnej" rodzinie- chodź podejrzewam,że jak dotąd nie zdawałeś sobie z tego sprawy...

Bolek

Przestańcie się gryźć od dawna wiadomo że wszyscy są równi. Ż tym tylko że jedni są bardziej . Ps. Gratuluję pomysłu na premię świąteczną ( roczna ) teraz tak się nazywa . Pytanie jeszcze czy w listopadzie firma nie miała zysku żeby dac po parę złotych. A przepraszam to dwa w jednym świąteczne z nagrodą produkcyjną . Brawo pomysłu!!!!

Xxx
@Bolek

Te pieniądze to 3 w 1. Nagroda za frekwencję , świąteczne i premia za listopad. Śmiechu warte .

Alfonso

Panie Dyrektorze kochany i cała reszta, chcieliście europy więc macie, to już nie jest to co było kiedyś, ludzie bardziej się cenią, daliście wielu do zrozumienia że nie warto się zarzynać bo ewentualnie zostaniecie poklepani po plecach, a za poklepanie po plechach pracownicy nie pojadą na wakacje, nie dadzą dziecku tego co chce żeby miało lepsze dzieciństwo od tego naszego, nie zmienią sobie auta na nowsze, nie wyremontują mieszkania bądź nie kupią nowego, bo chyba właśnie się po to pracuje żeby żyć i się rozwijać, a nie tylko po to żeby iść do pracy jeść i żyć. Z tego co się orientuję to w Szwecji stawka zaszeregowania wynosi około 200kr szwedzkich, wypłata za 160h plus jakieś godziny extra to wychodzi średnio 35000kr szwedzkich minus podatek na rękę jest około 27000-28000 kr, wiadomo koszta utrzymania są większe ale nie ma przepaści, przepaść jest w zarobkach i dla akcjonariuszy szwedzkich gdzie ich udział w firmie to chyba 51% zapłacić dla pracownika MTI Furninowa średnio 7000kr to śmiech na sali, a przecież 80% sprzedaży jest w Skandynawi, wiadomo transport,podatki itp. ale i tak koszta całej produkcji są nieporównywalnie niższe niż w Szwecji, chciał bym zobaczyć Szwedzkiego który zapierdziela jak my w Mti. Panie dyrektorze, Pana pracownic są Pańskim chlebem proszę to w końcu zrozumieć i nie słuchać się dupowłazów, niestety czas jest taki że trzeba bardziej się podzielić, bo jak tego nie zrobicie możliwe że nie będzie czym się dzielić Wesołych Świąt dla całej ekipy pracowników, jesteście Kozakami! p.s i nie kłóćcie się miedzy sobą, bo to jest celowe działanie włodarzy firmy żebyście byli podzieleni

Wesołych Świąt wszystkim!

Misiek

Brawo!

KK

Prawda

murzyn

zapomnijcie o podwyżkach wiekszym socjalu czy premiach 100 udziałowców każdy ze stałym procencie przecież oni sobie nie zmniejszą udzialow w firmie przyzwyczajeni do luksusu dla szwedów to jesteśmy lepszymi parobami niż uchodzcy u nich

AdelA

Brak słów. Jest coraz gorzej. Jak tak dalej będą traktować ludzi to nie wróżę im nic dobrego. Żadnego szacunku dla pracowników!!!!!! Przykre Moje sugestie dla MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.: Doceniajcie swoich pracowników, bo jak tak dalej będzie sami będziecie pracować Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanowac i doceniać pracowników

Maurycy
@AdelA

Dokladnie.Dyrektor nie szanuje ludzi z produkcji tylko szanuje z biura ,majstrow i kierownikow. Tak być nie może musimy cos z tym zrobić inaczej będzie coraz gorzej.Nie możemy pozwolić sobie na takie traktowanie. I proszę nie kasować postow bo to co piszemy to nie bierzemy sobie tego z powietrza, to jest szczera prawda.

Waldemar

Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tym ciemiężcą wojciechem w. Pseudo bezzebny za Ryszarda dostał stanowisko za alko dobrze ze już wraca na swoje śmieci ,kup w sklepiku będziesz miał luzy i premie ,ciekawe czy dyro wie ze ludzi z mti zwerbował z maszynowni za granice do rodzinki Szanowny Czarku zacznij węszyć bo polecisz ze stanowiska.

Beti
@Waldemar

Zawsze znajdzie się jakaś(usunięte przez administratora) co to sieje plotę.

Jurek

I macie swoje 5s ,Liderów, podpierdzelaczy nierobów , wasze zmiany strategie,kombinacje jak wycisnąć ludzi do cna pieniądze poszły w błoto ludzie najlepsi się pozwalniali na wiosnę zostaniecie sami i teraz pali się wam tyłek a wystarczyło docenić pracowników ,a odwdzięczyli się dobrą pracą nikt już nie chce pracować w mti a była to ceniona firma rodzinna

Żal żal żal

Chciałbym was wszystkich narzekających widzieć na stanowisku dyrektora I zobaczyć tą Waszą hojność na święta w paczkach i socjalu . W (usunięte przez administratora) Wam się poprzestawiało. Dla wszystkich którzy nie wiedzą socjal w prywatnym przedsiębiorstwie jest tylko i wyłącznie dobrą wolą pracodawcy. Za rok nie będzie nic i wtedy będziecie mogli narzekać. Jak ciężko musi wam się żyć tkwiąc w tym narzekaniu. Zawsze może być gorzej moi Kochani.

Fr

Mam prośbę ..zgubiłem trzy paczki świąteczne dla dzieci ,niosłem do domu w kieszeni i gdzieś mi wypadły ..jeżeli ktoś by znalazł to proszę o oddanie :( dobrze że będzie wigilia to chociaż pierogi zjem bo z premii świątecznej wystarczyło tylko na pół choinki ...

Rocco
@Fr

Trzeba było do pracy chodzić, to byś całą kupił. Paczki mówisz małe? Nie wystarczą na obdarowanie rodziny, dziadków i znajomych - ojoj. Pewnie dzieci po czekoladzie dostały, żona się tylko smakiem obeszła, a ten teks t w domu sprzedałeś :D Cebulak!

Ono
@Fr

(usunięte przez administratora)wymiotować się chce jak się czyta takie posty.. Pacxki których miało nie być jednak są a jeżeli chodzi o ich zawartość... hmmm... jak co roku więc nie wiem czym się tak podniecasz?

Onion
@Rocco

Premia za krótką absencję. Moim zdaniem ok. Ale żeby paczek dzieciom nie dać to wstyd, ale widocznie dzieci starsze niż 3 latka również nie lubią słodyczy. Dziwne te postepowanie naszej firmy, ale cóż chcieć jeśli wg. firmy zima zaczyna się wtedy gdy temperatura na zewnątrz wynosi 3 dni z rzędu -10°C. To tak apropos posiłków regeneracyjnych. A ty Rocco to chyba sam te paczki rozdawałeś na prezenty, skoro twierdzisz że inni tak robią. Niestety bogaty biednego nie zrozumie. Mimo wszystko wesołych świąt Rocco i oby Cebuli ci w domu nie zabrakło

@Rocco

Twoja żona obeszła się smakiem ale mojego węgorza jak Ty robiłeś nadgodziny ???? i kto jest cebulakiem ?

Kolo
@Onion

No raczej nie Twojej firmy skoro takie nieprawdziwe bzdury piszesz... Masz płacone za pisanie takich bzdur czy o co chodzi?

Onion
@Kolo

Tak płacą mi za to. Co jest nie prawdziwego w tym co napisałem ?

Kolo
@Onion

Chociażby to że nie dali paczek... W koło powielasz tę bzdure że w końcu chyba sam w to uwierzyłes

ket

jak zle to do philipsa na tasme nikt nikogo nie trzyma praca tam elegancka na 3 zmiany

Marian
@ket

No i co ze na 3zmiany ? Co ty tu Philipsem straszysz. Jak tam zarobki takie same i na święta więcej i paczki dla dzieci. Odezwał się jakiś "MISZCZ" co za udawanie pracy dobrą wypłatę bierze. Trzema zmianami będzie nas straszył. Czekaj czekaj aż ludzie się w końcu zbiorą i na L4 pójdą a firma na dno. Sam będziesz stał przy taśmie i śrubki do lamp wkręcał.

@ket

Philipsem to mogłeś straszyć 15 lat temu ,gdybyś miał lepsze rozeznanie to byś wiedział że płacą tam mniej więcej jak u nas ,świąteczne było 500 zł dla każdego .A to że 3 zmiany to nie tragedia ,u nas też kiedyś były 3 zmiany i się pracowało .Zresztą co Ty możesz wiedzieć dzieciaku ze stażem kilka lat

Aaa
@Fr

Ja tam osobiście wolałabym 3zmiany. Przynajmniej w lato nie musiałabym kwitnąć w tym cyrku i upale, patrzeć jak znowu ktoś zasłabł i karetka przyjeżdża.. a nie pół okresu gorącego spędzone w piekarniku. Także przyłączam się i proszę nas nie straszyć 3 zmianami ani Philipsem bo taki upadek dla nas to nie upadek. Upadek jest wtedy gdy ktoś z szefa produkcji ląduje na mistrzu ;) Wesołych świąt.

ono
@Aaa

Trzy zmiany wMTI ? Ty patrz zeby zaraz jednej nie zrobili z taką ilością załogi

Xd

Takiego (usunięte przez administratora) na tapicerni nigdy jeszcze nie było, same straty dla firmy

Marcinek
@Xd

Urzekła mnie twoja historia :) . Jak im coś nie pasuje to tapicernie do DFMu lub Philipsa niech przeniosą. Ktoś tu pisał ostatnio że mistrz mu proponował przejście tam. Haha..

@
@Marcinek

Marcinka w kosmos i porządek sam się zrobi :-)

Ono

Ciekawe ile osób niebedzie jutro w pracy z przejedzenia po firmowej wigilii, śmiech na sali, a ogólnie w firmie atmosfera jest pod psem ale to zasługa też psycholozki co ludzi upadła wstyd i hańba tak ludzi doic ale aby do wiosny i na l-4 bo trzeba dorobić aby przeżyć a (usunięte przez administratora) niech (usunięte przez administratora) I wezmą się za uczciwą robotę bo cały rok przebimba a potem się szczyci że on był w pracy cały rok być a uczciwie pracować to kolosalne roznica

Zwykły człowiek

Zarząd przezarl nasze pieniądze z socjalu na swojej wigilii a ludziom za ich trud (usunięte przez administratora) HAŃBA

@Zwykły człowiek

....byłeś grzeczny ?!

Wojtek

W biedronce 2500zl , listonosz 2400zl kierowca 3500zl ,stolarz maszynowy z perfekcyjnym znajomością rysunka technicznego 20 letni straż oraz obsługa komputera kilku maszyn w tym niebezpiecznej frezarki innych maszyn 1900zl można można , montażysta z 20 letnim stażem znający 200 rodzajów brył i kilkanaście tysięcy elementów 2400zl i nie ma czasu nawet na szczanie nie wspomnę o innych działach jak tapicer co musi być jeszcze większym kozakiem czy tez szwaczka co szyje tyle ze nie ma siły po pracy chodzić to tylko w mti

Wojtek

Czemu narzekacie zaraz wracam wszystko się ustabilizuje będzie ogień ,każdy będzie robił 400 procent normy już tego dopilnuje ,oraz po 15 minut na każdym stanowisku rekordziści obskoczą wszystkie maszyny no ale jak będziesz robił mi fuchy to będzie lżej

robol

Ja idę zaraz na zakupy świąteczne z pieniążkami (świątecznymi z firmy) Kupię 2 pakiety ruskich fajek 2 wedzone makrele i po pieniadzach :( Dobrze ze miałem 50 zł oszczednosci to choinke wczoraj kupiłem za 35 zł :) Swiąteczny klimacik się zaczyna :)

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.