MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

No i co teraz? Jak żyć ja się pytam?

Covid19

Ciekawe jakie aspekty bierze dyrektor,kierownicy oraz mistrzowie pod gdy decydują komu dać wypowiedzenie. Nie fair by było gdyby zostawili takich którzy często chodzą na zwolnienia czy tez obiboków lub swoich pupilków czy koleżków... Człowiek chodzi sumiennie do pracy dzień w dzień by żyć. Zarabiać itd a tu dadzą świstek z wypowiedzeniem. Zostaną natomiast nieroby, ziomki osób wyrzej postawionych...Dyrektorze-proszę zwrócić uwagę na te czynniki.

XYZ

Ludzie, solidaryzujcie się, wspierajcie, proponujcie dobre rozwiązania, by firma przetrwała, to dla naszego wspólnego dobra i przyszłości, można narzekać, ale w sytuacji kryzysu bądźmy dla siebie wsparciem nawzajem

Watacha

Co niektórym to się w (usunięte przez administratora) poprzewracało . Oczerniacie innych pracowników ,którzy pracują ile mają sił ,sumiennie przychodzą do pracy tyle lat pracują w firmie .Uwagę trzeba zwrócić tym co na zwolnienia chodzą i bycza się w domu (usunięte przez administratora)Weźcie się do roboty(usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Myśląca inaczej

Mam pytanie do osób zarządzających fabryka. Czy podzielicie się z nami jakimikolwiek informacjami o stanie firmy, planach i jej przyszłości? Skoro wymagacie od nas informowania z wyprzedzeniem o naszych planach, nieobecnościach i ewentualnych watpliwościach, to może powinno przyjść wam do głowy, ze to powinno działać w obie strony?

Beenladen

Jak czytam forum i obserwuje zachowanie ludzi w firmie w ostatnim czasie to nie wiem,czy niektórzy jeszcze myślą racjonalnie,czy już tylko instynkt. To kogo,za co i dlaczego mają zwolnić,wysłać na pomostówkę powinno być tylko wyłącznie zależne od Kadr i kierownictwa. Życie prywatne ani też"głupie rady" czy sugestie "podpowiadaczy" nie powinny mieć miejsca.Każdy sobie sam wypracował opinie. To,kto na co i ile ma kredytu,jakim autem jeździ,ile ma dzieci i gdzie je kształci oraz co robi współmałżonek, to każdego indywidualna sprawa i zmartwienie a nie argumenty.Każdy decydując się na kredyt ,czy inny poważny krok w życiu miał chyba świadomość,że cholernie ryzykuje bo czasy są niepewne a umowa "na stałe"to tak naprawdę umowa na kolejne 3 m-ce a nie dożywotnia.W życiu różnie bywa ,co dziś widać wyraźnie. Przestańcie więc mieć do siebie pretensje,nie wywlekajcie na forum szczegółów życia prywatnego a każdy niech weźmie odpowiedzialność za siebie i własne decyzje.Kopanie 1 pod 2 nie poprawi sytuacji firmy

@Beenladen

o czym ty mówisz.Zaraz wszyscy pójdą na zieloną trawkę.brak zawówień.kto ci kupi meble jak cały świat stoi.MTI nigdy nie robiło mebli na zapas.Powierzchni magazynowych brak.cieszmy się że jeszcze za naszą pracę płacą.tylko jak jeszcze długo

Można puścić ludzi na pomostówki(komu już przysługuje)zamiast zwalniać w wieku produkcyjnym.

Sama idz na pomostówkę i żyj za nędzne grosze Jak jesteś w wieku produkcyjnym to sobie dasz radę , wszędzie cię przyjmą a nas nie.

Ona

Na pomostówce masz zapewnione pieniądze a ja mam tylko gwarancje rocznego zasiłku dla bezrobotnych.Pomysl logicznie gdzie mnie teraz ktoś przyjmie skoro upadają firmy? Osoby w Twoim wieku mają dzieci odchowane, wykształcone i często usamodzielnione natomiast dla Nas ta cała sytuacja to piekło. Sądząc po tym co się dzieje, nie pomogę Swoim dzieciom, nie zapewnie godnego startu.. Nawet nie wiem czy za jakiś czas będę miała co Im dać jeść :(

@Ona

Dzieci odchowane ale kredyt na mieszkanie jeszcze nie spłacony . Pomostówka to 1000 zł nie wystarczy nawet na opłaty , więc nie jestem w lepszej sytuacji .

Ona

A kto w tych czasach nie spłaca kredytu...

Robol

No piekne oszczędności nam serwujecie może by tak wszystkim obniżyć do najniższej krajowej biuro i tak pracuje w domu a jednak firma nie upadla bez nich... może ich zredukować a nie tych, którym chcecie płacić najniższa za najcieńszą prace? Bo jaki jest sens przychodzić i się narażać za 80% wypłaty jak tyle samo jest na zwolnieniu a siedzisz w domu?

To kiedy i na ile zamykają firmę z "okazji" koronawirusa?

Zdziwiony

Śmiać się czy płakać? Żona przyjechała do domu w maseczce, która uwaga jest wielorazowego użytku i trzeba ją mrozić. (o zgrozo!) Po 1 koronawirus rozwija się w niskiej temperaturze, po 2 jak takie (usunięte przez administratora) ma chronić kogokolwiek? To z czego robicie maseczki można używać co najwyżej jako wkładu jednorazowego do materiałowych. Powinniście każdemu pracownikowi zapewnić co najmniej 2 materiałowe maseczki z kieszonka na wkład, które będzie można wyprac po powrocie i zapas jednorazowych wkładów. Macie ludzi co szyja. Kupcie odpowiedni materiał i działajcie. Chyba że w (usunięte przez administratora) macie pracowników.

Szsz
@Zdziwiony

To niech żona swoim atem zacznie jeździć do pracy i maseczka nie będzie potrzebna. Niech się cieszy , że firma jeszcze zapewnia transport .

@Szsz

Dokładnie, ludziom faktycznie się przewraca w głowach. Martw się lepiej czy w niedługim czasie żona będzie miała gdzie jeździć..

Zdziwiony
@Szsz

To w pracy w dużym skupisku ludzi nie powinno się nosić masek? Tu nie chodzi o sam dojazd... To nie jest atak, tylko apel o zdrowy rozsądek, zadbajcie o ludzi. Poza tym jako firma możecie wykazać trochę dobrej woli i pójść o krok dalej i nie tylko zlecić wykonanie maseczek dla pracowników, ale i dla szpitala, przychodni, policji itp. Takie akcje dobrze świadczą o firmie.

Bcv
@Zdziwiony

Myślę ,że w tej sytuacji drwienie z tego jest bezczelnością,w twj sytuacji każdy myśli co dalej ,ile zakład wytrzyma i jak będzie za tydzień lub miesiąc ,czy będzie gdzie iść i czy nie zabraknie na chleb i byt rodziny. Naprrawdę się dziwię,że tak piszesz,to nie jest śmieszne...

@Bcv

Zakład nigdy nie dbał o ludzi produkcja,sprzedaż to priorytet.Najdroższy czas zamknąć ten dom wariatów i wyrzucić klucz tylko (usunięte przez administratora) będą płakać

Brat
@Zdziwiony

Co komu po maseczkach jak zaraz pracy może nie być.Wyprodukowanie takiej maseczki też trochę kosztuje a ważniejsze są wypłaty a nie sponsoring szpitala,o który powinien zadbać rząd a nie prywatna spółka. Poza tym spróbuj 8 godzin robić w takiej masce i jak żal ci żony to jej kup taką maskę albo nie puszczaj do pracy.

qsawery

CZY jeszcze produkujemy czy z pierwszym kwietnia. na zieloną trawkę

Siwy

Dzięki dyrektorze za nie łączenia zmian

Siwy

Panie kierowniku tapicerni czy jest aż taka potrzeba łączyć 2 zmiany w czwartek i piątek zalecane jest przecież rozszedbanie załogi a nie wszyscy na kupie no i przerwa między zmianami która została zapomniana

Leon

Gdzie są maseczki dla pracowników? Powinny być robione odstępy co najmniej dwu metrowe a na tapicerni jeden na drugim stoi. Jeszcze ten skrzat żałosny majster cieszy się. A biurokraci pouciekali do domów i tam pracują. Jaka tu jest sprawiedliwośc?

Kkkk

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć kiedy Panie ze szwalni skór zaczną w końcu stębnować pokrowce tkaninowe. A druga rzecz to takie mają dniówki, że uszyte pokrowce zostawiają sobie na kolejny dzień. Może zarobki stębnówkowych powinny być zbliżone do szwaczek?

@Kkkk

No właśnie, ucinają stawki nie tym co trzeba.

Sowa
@Kkkk

Mistrzynie o wszystkim wiedzą:( jednego dnia kserują skany , a na następny dzień nabijają do dniówki. W głowie się nie mieści , że w dzisiejszych czasach można tak robić .

@Kkkk

Brawo!!! Wreszcie ktoś poruszył ten temat . Każdy chciałby zarabiać czyimiś rękoma.Stębnówkowe zawsze były traktowane po macoszemu .

Kik
@Kkkk

Mało tego ,brygadzistki robią to już od dłuższego czasu,jeśli chodzi o stebnojace,nawet kierowniczka wie o tym bardzo dobrze .Dopiero dziś jedna z nich zaczęła w portki robić.

@Kkkk

To dawać na szwalnie skór tkaninę z kedrą i po kłopocie ,tylko ciekawe co w tym czasie będą robiły stębnówki?

Xxl

No w sumie, zawsze mają co robić. Poserwować po sieci, pozbierać wszystkie ploteczki. Zawsze też można się schować na dole od kamer i też dniówka będzie. Czy stoisz czy leżysz kasa się należy!!!

XS
@Xxl

Poserwować hahaha może zaserwować ,ale najlepiej byłoby surfować . Fajny wpis ,ubawiłam się do łez .

Xxl
@XS

Ha ha ha. Zobaczymy jak będziesz się śmiała jak obejrzą kamery. Zwłaszcza projekcje popołódniowe..... Czy będziesz także zwracała uwagę na błędy czyjeś? Może w końcu za prawdziwą pracę się weźmiesz??? Pamiętaj, że szwaczce akordowej nikt nic nie da za darmo, wszystko musi sobie wypracować a wy stebnówki czasem jak wspomożecie szyjące to wam nie u będzie. I atmosfera będzie miła.

XS
@Xxl

Wybacz,nie jestem stębnówkową ,ale denerwują mnie takie głupie i bezsensowne wpisy jak ten ,zamień się kiedyś na 1 dzień ze stębnującą,sklad ającą meble ,a wtedy docenisz cudzą pracę (ps.zarabiasz dwa razy więcej jak one więc doceń czasami ich pomoc )

Pracownica
@Xxl

Projekcje popołUdniowe pokażą jak wam pomagają stębnówki przy tkaninach ,gdzie na 1 muszą dziewczyny zasuwać same...fajna atmosfera się wytwarza wykorzystując okazję dla swoich korzyści, ciekawy tok myślenia.

Pik
@Xxl

Z jakiej racji mamy dorabiać szwaczki że skor. A na jedynce nie mogą normy wyrobić,różnica jest w kilku tysiącach złotych dzięki stebnowkowych.A gdzie w tym momencie jest dyrektor czas się tym zająć, bo na kierowniczka nie ma co liczyć nie mówiąc o mistrzyniach

Zwykła
@Xxl

Naprawdę żal Was czytać dziewczyny. Czemu kopiecie pod sobą dołki? Bądźcie jednością. Taka fajna była z Was banda szalonych kobietek. Nie dajcie się podpuszczać :)

@Zwykła

Masz rację była !!! Czasy się zmieniają .Teraz nie ma koleżeństwa jest pogoń za pieniądzem.A i podejście naszej ,,władzy" jest inne ,nie ważny człowiek - ważne zyski .

Bcv
@Pracownica

Nie tylko na2 są projekcje popołudniowe,na1 są także dzienne przy stole pod kamerą ,telefon przy uchu i rozmowa pół dnia ale niby jest zakaz używania telefonów (chyba że rozmawiać mogą wybrani)...

Radek
@Zwykła

Mnie już nie ma w emteji . To postanowiłam sobie popisać na forum. A co. Skłócę szwaczki ze stebnowkowymi. Mnie się nie udało to i Wam źle życzę. Jestem Polką.

KtosI
@Radek

I co to ma być?,,Mnie już nie ma..,.,"to po jakiego groma się udzielasz ?Chyba że jesteś , jak sądzę stębnówkową i nie wiesz jak odkręcić swoje wcześniejsze wpisy, aby zwalić winę na osobę, która już nie pracuje.

Ktoś

Zlikwidować stanowisko stębnującej i nie będzie problemu

Gosc
@Xxl

Praca Pan na stebnowce jest równie ciężka jak i szwaczki. Uważam że osoby wykonujące pracę na stebnowce powinny mieć płacone np. 80% tego co zarobi szwaczka ponieważ wspomagają produkcję i są równie ważne jak inni pracownicy. To byłoby uczciwe wobec ich równie ciężkiej pracy.

@Gosc

Super pomysł.! Idź z tym do Mistrza,Kierowniczki,albo do Dyrektora najlepiej ???? ????????

Pracownica
@Gosc

Z tego co słyszałam to z jednej zmiany prawdopodobnie mają o kilka zł wiecej na godzinę, o co tu chodzi, czy dyrektor zainteresował się z jakiej przyczyny aż taka różnica?czy raczej nie ma nic do powiedzenia...

Kobietka
@Pracownica

Wszystkie pracują raczej tak samo ,pracę tez dzielą między sobą jak widać to nie wiadomo o co chodzi ,chyba że ktoś kogoś nie lubi i to jest powód, Dyrektor raczej nie w temacie he

@Kobietka

Ja myślę że wy dobrze wiecie dlaczego tak jest , że stawki godzinowe na stębnowkach na jednej zmianie są wyższe o kilka zł ,tylko boicie się głośno powiedzieć

Oferta wielkanocna

Dzień dobry. Szanowni Państwo, jestem właścicielem zakładów mięsnych "Tania Kiełbasa" i zwracam się do Państwa z propozycją biznesową. Nie ukrywam, że mój pomysł inspirowałem na Waszym innowacyjnym podejściu do wspólnego świętowania. Pomysł okazał się na tyle genialny w swojej prostocie, że zainteresowały się nim inni przedsiębiorcy. Wystarczy wspomnieć o największych - Volvo, Maspex, GlaxoSmithKline, Michelin, Fiat, itp. Oczywiście koncerny natychmiast zauważyły, że ten doskonały pomysł można ulepszyć. Słusznie przyjęły, że większość ludzi nie jest w stanie zjeść na raz kilograma pierogów, więc aby nie marnotrawić żywności w przyszłym roku postanowiły najpierw zapytać swoich pracowników ile zjedzą pierogów i indywidualnie dopasować wysokość kwoty na wigilijną potrawę. Po ludzku i po gospodarsku. Wracając do mojej oferty. Pomyślałem, że skoro zbliżają się święta Wielkanocy, to może byliby Państwo zainteresowani naszą świąteczną ofertą na białą kiełbasę? Myślę, że to doskonała okazja aby docenić pracowników i pokazać im, że ich pusty stół nie pozostaje Wam obojętny.

@Oferta wielkanocna

niestety nasza firma oferuje tylko talony do wandy albo czerwony barszczyk z torekbi plus woda zczajnika

ktoś

Z tego co widać to kierowniczka Asia idzie droga poprzedniczki kombinacje zatrudnianie swoich z Warmi, ale mysle że tak jak poprzedniczka skończy. Dyrekcja w końcu zamiast imprezować to przyjży się zaufanym pracownikom.

Do ktosia
@ktoś

A skąd ma zatrudniać? Z Majonezów?

Majonez
@Do ktosia

Najlepiej , jakby z Ramsztadu przychodzili. Jedna taka gwiazda wybyła , druga namaszczona przybyła. Dorobkiewicze, za grosz szacunku do ludzi pracy. A Wy do Warmii macie pretensję... Te kobiety z Wamii przynajmniej generują zysk i produkują, a nie koszty i wiatr z ruchów rzęs w kierunku męskiego grona firmy. Ale to się podooooba...

Ketrzynski
@Majonez

A Ty chociaż wiesz kto w organizacji generuje zysk?

@Ketrzynski

biuro tylko generuje zyski dlatego tyle ich tam siedzi

Korona

Witam,czy można prosić o zawieszenie w toaletach i na stołówce płynów do dezynfekcji rąk.

Wika
@Korona

Powinien być zakaz chodzenia na stołówkę!!! a co z dezynfekcja blatów?powinna być też likwidacja automatów do wody i dezynfekcja myszek przy skanerach

Korona

Witam.Bardzo byśmy prosili pracodawcę o zawieszenie płynów do dezynfekcji na stołówce i w toaletach

Adias
@Korona

Niema komu zakupić. Zdalnie się nie da. Powodzenia.

Stanley

Pytanie do pracownikow, jak tam mistrzowie i kierownik na tapicerni, ugodowi ludzie? Prosze o obiektywna opinie .

Obecny
@Stanley

Bardzo dobrze, a jak na twoim dziale tak źle że się pytasz

Ccc
@Stanley

Kierownik w porządku, ale mistrzowie jeden (usunięte przez administratora) drugi lizus, obaj do ludzi parszywi

Cichy
@Stanley

Omijaj szerokim łukiem ten zakład. (usunięte przez administratora)

@Cichy

Administrator usunął znaczną część Twojego komentarza. Myślę, że mógł on po prostu naruszać regulamin serwisu. No i dlatego nie wiem, dlaczego właściwie nie odradzasz zatrudnienie się w firmie MTI-Furninova. Niezbyt dobrze traktują tam pracowników, czy chodzi, nie wiem, o wysokość wynagrodzenia?

Wladek
@Anna

Znowu mała wsza próbuje mieszać. Pytania zadaje i sama na nie odpowiada

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.