GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.

GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.

Opinie o GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Dawid

Czy tylko narzekać potraficie? Może coś pozytywnego z dzisiejszych czasów???

Poznań

Nie polecam współpracy z tą firmą, a szczególnie z panem W z zarządu firmy. Problemy z rozliczaniem się i dziwne zawirowania to nic godnego polecenia.

Marzec

Na stronie internetowej można przeczytać, że historia firmy sięga 1998r.... No cóż, okresami była to bardzo mroczna historia... Kilka lat temu zwolnienia dużej grupy pracowników (jeszcze pod innym szyldem, łatwym do odszukania w sieci), sprawy sądowe i wyroki dla pana w...ysokiego i firmy jako takiej za nie zapłacenie pracownikom (do tej pory!!!) i ogromny niesmak na poznańskim rynku w tej branży... Na pewno chcecie pracować w takim środowisku?

Julita

@nick, co masz na myśli pisząc "ciekawe zadania"? Czy firma GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. oferuje dużo możliwości rozwoju swoim pracownikom? Może chętnie wysyła ich na jakieś kursy doszkalające, szkolenia? @anonymous, jak długo związany jesteś z firmą? Co wolałbyś robić?

nick

Zarobki ponadprzeciętne, super atmosfera, ciekawe zadania.

Prawdomówna
@nick 16.01.2018 20:48

To nie jest prawda. Z BIMu to tylko marketing w tej firmie.

anonymous

Praca sprowadza do się do klepania nudnych modeli. Nic ciekawego.

@anonymous 10.01.2018 21:46

jak na branże i kraj, gdzie większość dłubie 2D, to jak praca w NASA

Janusz

Może ktoś ma informacje o ewentualnych wolnych etatach w firmie? Nie mogę znaleźć a zależy mi pracy w firmie. Słyszałem, że jest tu fajna praca!

Jajo
@Janusz 19.11.2017 19:59

nie jest

Julita

@Wierzwiec daga renia i pawcio jeśli jakiś wpis został usunięty, to znaczy, że regulamin forum został naruszony. Zachęcam więc przed pozostawieniem komentarza zapoznać się z treścią regulaminu. Czy ktoś obecnie pracuje w GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.? Opowiadajcie o swoich doświadczeniach związanych z pracą.

Wierzwiec daga renia i pawcio

Oszusci. Negatywne wpisy sa usuwane. Strona ta to sciema.

KK

Miejsce pracy przyjemne, firma stawia na rozwój pracowników , jestem usatysfakcjonowany na tę chwilę wysokością swojego wynagrodzenia. Pracuję tu od kilku miesięcy. Dość często firma organizuje tzw. wydarzenia integracyjne co moim zdaniem jest dużym plusem!

A.

Z tego co widzę na stronie, firma ma swoje oddziały również w Londynie oraz w Phoenix czy jest może możliwość wyjazdu do któregoś z tych oddziałów? Ktoś ma jakieś info na ten temat? Może ktoś już wyjechał?

Mateusz

:D

Kasia

Pracowałam w firmie niecały rok i byłam bardzo zadowolona. Szefostwo potrafi docenić pracowników, zawsze starają się zrozumieć i pomóc. Nikt nie stoi nad głową i nie patrzy na ręce. Zarobki mogłyby być wyższe jak na Warszawę, ale myślę że z czasem właśnie takie by były. Dodatkowo na plus przemawiają godziny pracy i kończenie w piątki o 14 :) Polecam, ponieważ w dzisiejszych czasach ciężko o firmę, w której szacunek do pracowników będzie na pierwszym miejscu.

man

no właśnie szukam zatrudnienie gdzie mogłabym dobrze wykorzystać moją znajomość BIM, przekonałes mnie, wysyłam jeszcze dzisiaj do was cv i list motywacyjny, ciekawe cz do atmosfery dojdą również dobre pieniądze

Hej, uważam, że atmosfera jest bardzo fajna. Wszyscy starają się pomagać sobie nawzajem, w przerwach zawsze jest o czym porozmawiać. Szefostwo ma do nas spore zaufanie, wiedzą, że jesteśmy dorosłymi poważnymi ludźmi i nie stoją nad nami non stop nas kontrolując tak jak w niektórych firmach, w których pracowałem, gdzie zdarzało się, że Kierownik patrzył na zegarek i np. co do minuty pilnował czasu przerwy a następnie rozliczał nas z tych pojedynczych minut lub np. nie pozwalał między sobą rozmawiać. Wydaje mi się, że tu założenie jest takie, że my, pracownicy, wiemy jakie mamy prawa i obowiązki, będziemy ich przestrzegać , a oceniane są przede wszystkim nasze wyniki wykonanej pracy. Pracujesz uczciwie, współpracujesz z zespołem - nikt się do Ciebie nie przyczepi, wręcz przeciwnie, doceni to .

ulla

miro - ze względu na to, że firma coraz bardziej się rozwija dołączają do nas nowi Pracownicy i faktycznie są głównie osoby z wykształceniem technicznym. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Graph'it Studio zachęcam do wysłania CV na adres podany na stronie firmy. M - Myślę, że nie ma sensu wdawać się w dyskusję na temat tego, kto dodaje komentarze. Jeśli jesteś ciekawy czy opinie są prawdziwe - zapraszam do złożenia CV , być może sam będziesz mógł się przekonać czy opinie z komentarzy są prawdziwe czy nie :)

M

Wydaje mi się, że firma sama pisze sobie te pochlebne komentarze... zważywszy na ocenę ogólną

Jest ok, polecam.

projektant

Firma godna uwagi. Warunki pracy jak najbardziej w porządku, Kadra zarządzająca liczy się z każdym pracownikiem . Warto aplikować!

Jestem zadowolona z pracy tutaj :)

Mach

Do tej pory nie trafiłem jeszcze do firmy, w której czułbym się tak dobrze. Gdy terminy gonią trzeba się czasem spiąć i działać szybko, ale nigdy nie zabrakło jak dotąd dobrych stosunków między całym zespołem. Pensja ok, umowa o pracę, godziny pracy też bardzo mi odpowiadają.

nick

Warunki pracy w porządku, wynagrodzenie satysfakcjonujące. Atmosfera również jak najbardziej ok. Dobra firma, mogę polecić każdemu.

ulla

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Jak dotąd nie trafiłam jeszcze do firmy, w której mogłabym wymienić tyle plusów. Uważam, że warunki zatrudnienia są bardzo dobre - umowa o pracę , co w obecnych czasach jest rzadkością. Wynagrodzenie jest adekwatne do wiedzy i umiejętności jakie się posiada i nie mówię tu o pensjach rzędu 1500zł jak to często słyszy się na rozmowach kwalifikacyjnych. Jeśli wyjątkowo zdarzą się jakieś nadgodziny, nie ma problemu z ich odbiorem. Atmosfera w biurze również jest bardzo przyjemna. Cieszę się , że udało mi się trafić do tej firmy :)

Zostaw opinię o GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.