GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.

Opinie o GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.

nick

Zarobki ponadprzeciętne, super atmosfera, ciekawe zadania.

Prawdomówna
@nick 16.01.2018 20:48

To nie jest prawda. Z BIMu to tylko marketing w tej firmie.

anonymous

Praca sprowadza do się do klepania nudnych modeli. Nic ciekawego.

@anonymous 10.01.2018 21:46

jak na branże i kraj, gdzie większość dłubie 2D, to jak praca w NASA

Janusz

Może ktoś ma informacje o ewentualnych wolnych etatach w firmie? Nie mogę znaleźć a zależy mi pracy w firmie. Słyszałem, że jest tu fajna praca!

Jajo
@Janusz 19.11.2017 19:59

nie jest

Julita

@Wierzwiec daga renia i pawcio jeśli jakiś wpis został usunięty, to znaczy, że regulamin forum został naruszony. Zachęcam więc przed pozostawieniem komentarza zapoznać się z treścią regulaminu. Czy ktoś obecnie pracuje w GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.? Opowiadajcie o swoich doświadczeniach związanych z pracą.

Wierzwiec daga renia i pawcio

Oszusci. Negatywne wpisy sa usuwane. Strona ta to sciema.

KK

Miejsce pracy przyjemne, firma stawia na rozwój pracowników , jestem usatysfakcjonowany na tę chwilę wysokością swojego wynagrodzenia. Pracuję tu od kilku miesięcy. Dość często firma organizuje tzw. wydarzenia integracyjne co moim zdaniem jest dużym plusem!

A.

Z tego co widzę na stronie, firma ma swoje oddziały również w Londynie oraz w Phoenix czy jest może możliwość wyjazdu do któregoś z tych oddziałów? Ktoś ma jakieś info na ten temat? Może ktoś już wyjechał?

Mateusz

:D

Kasia

Pracowałam w firmie niecały rok i byłam bardzo zadowolona. Szefostwo potrafi docenić pracowników, zawsze starają się zrozumieć i pomóc. Nikt nie stoi nad głową i nie patrzy na ręce. Zarobki mogłyby być wyższe jak na Warszawę, ale myślę że z czasem właśnie takie by były. Dodatkowo na plus przemawiają godziny pracy i kończenie w piątki o 14 :) Polecam, ponieważ w dzisiejszych czasach ciężko o firmę, w której szacunek do pracowników będzie na pierwszym miejscu.

man

no właśnie szukam zatrudnienie gdzie mogłabym dobrze wykorzystać moją znajomość BIM, przekonałes mnie, wysyłam jeszcze dzisiaj do was cv i list motywacyjny, ciekawe cz do atmosfery dojdą również dobre pieniądze

Hej, uważam, że atmosfera jest bardzo fajna. Wszyscy starają się pomagać sobie nawzajem, w przerwach zawsze jest o czym porozmawiać. Szefostwo ma do nas spore zaufanie, wiedzą, że jesteśmy dorosłymi poważnymi ludźmi i nie stoją nad nami non stop nas kontrolując tak jak w niektórych firmach, w których pracowałem, gdzie zdarzało się, że Kierownik patrzył na zegarek i np. co do minuty pilnował czasu przerwy a następnie rozliczał nas z tych pojedynczych minut lub np. nie pozwalał między sobą rozmawiać. Wydaje mi się, że tu założenie jest takie, że my, pracownicy, wiemy jakie mamy prawa i obowiązki, będziemy ich przestrzegać , a oceniane są przede wszystkim nasze wyniki wykonanej pracy. Pracujesz uczciwie, współpracujesz z zespołem - nikt się do Ciebie nie przyczepi, wręcz przeciwnie, doceni to .

ulla

miro - ze względu na to, że firma coraz bardziej się rozwija dołączają do nas nowi Pracownicy i faktycznie są głównie osoby z wykształceniem technicznym. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Graph'it Studio zachęcam do wysłania CV na adres podany na stronie firmy. M - Myślę, że nie ma sensu wdawać się w dyskusję na temat tego, kto dodaje komentarze. Jeśli jesteś ciekawy czy opinie są prawdziwe - zapraszam do złożenia CV , być może sam będziesz mógł się przekonać czy opinie z komentarzy są prawdziwe czy nie :)

M

Wydaje mi się, że firma sama pisze sobie te pochlebne komentarze... zważywszy na ocenę ogólną

Jest ok, polecam.

projektant

Firma godna uwagi. Warunki pracy jak najbardziej w porządku, Kadra zarządzająca liczy się z każdym pracownikiem . Warto aplikować!

Jestem zadowolona z pracy tutaj :)

Mach

Do tej pory nie trafiłem jeszcze do firmy, w której czułbym się tak dobrze. Gdy terminy gonią trzeba się czasem spiąć i działać szybko, ale nigdy nie zabrakło jak dotąd dobrych stosunków między całym zespołem. Pensja ok, umowa o pracę, godziny pracy też bardzo mi odpowiadają.

nick

Warunki pracy w porządku, wynagrodzenie satysfakcjonujące. Atmosfera również jak najbardziej ok. Dobra firma, mogę polecić każdemu.

ulla

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Jak dotąd nie trafiłam jeszcze do firmy, w której mogłabym wymienić tyle plusów. Uważam, że warunki zatrudnienia są bardzo dobre - umowa o pracę , co w obecnych czasach jest rzadkością. Wynagrodzenie jest adekwatne do wiedzy i umiejętności jakie się posiada i nie mówię tu o pensjach rzędu 1500zł jak to często słyszy się na rozmowach kwalifikacyjnych. Jeśli wyjątkowo zdarzą się jakieś nadgodziny, nie ma problemu z ich odbiorem. Atmosfera w biurze również jest bardzo przyjemna. Cieszę się , że udało mi się trafić do tej firmy :)

Zostaw opinię o GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.