counter
4 5 10 5 1
Lidia Nowy wpis

Część opinii pracowników o pracy w zakładzie Bijak jest naprawdę pozytywna. Ale brakuje tu moim zdaniem trochę nowszych wpisów o tym, co się dzieje w firmie. Ciekawa jestem, jak pracodawca sobie poradził z pandemią koronawirusa: wielu przedsiębiorcom było ciężko. Jak to widzicie jako pracownicy?

Marek Nowy wpis

Świetny pracodawca, zorganizowany i szanujący pracowników. Również jako firma jest wysoko oceniana dlatego polecam.

Michał Nowy wpis

Byłem tam na rozmowe o pracę, byłem umówiony na godz. 9. Gościu przyszedł do mnie około 10. Musiałem czekać godzinę aż raczy przyjść

Marek

W ostatnich miesiącach sposób działania firmy na plus. Postawiono na szkolenia pracowników, wizerunek firmy w Internecie, sprawniejszą obsługę klientów i zamówień. Budowa drugiej hali rozwinie możliwości firmy.

Haha
@Marek

Jakie szkolenia? Chyba w snach , no chyba że s5

Alicja Nowy wpis
@Haha

Zawsze warto pytać. Nie zapominaj, że na forum wchodzą też osoby, które jeszcze nie wiedzą wiele na temat tego pracodawcy. Szkoda zatem, iż nie organizują tam żadnych szkoleń. A co z tymi, którzy dopiero rozpoczynają tam pracę? W jaki sposób są do niej przygotowywani?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Możecie opisać nową sytuację P.P.U.H. Zakład Ślusarski Andrzej Bijak? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Sensei

Dla mnie firma okazała się za mała. Typowa rodzinna. Zero szans na rozwój zawodowy. Ale szef spoko gość. Jemu zależy na tej firmie. Ale ona się nie rozwinie, bo nie ma takich ambicji. Jak ktoś szuka miejsca z miłą atmosferą, nieco sennego, spokojnego, a nie zależy mu żeby iść na kierownika, to proszę bardzo. Uczciwie muszę powiedzieć, że ludzie tutaj na produkcji maja duże umiejętności. Ale przedawać, to oni ich nie portrafią

hmm

Coś więcej na temat tej firmy? Jaka atmosfera? jakie zarobki? jakie traktowanie pracowników? Ciągle widzę te same ogłoszenia o pracę ślusarz spawacz i brygadzista, tak ciężko znaleść pracownika czy wszyscy uciekają stamtąd?

jaro

Polecam. Pan A. -właściciel, facet z głową pełną pomysłów, nie bojący się wyzwań, dysponujący dużą wiedzą techniczną. Praca dla ambitnych

Zostaw merytoryczną opinię o Bijak Andrzej PPUH Zakład Ślusarski - Żelisławice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.