Opinie o Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o. w Sosnowiec

opl Nowy wpis

Jezeli chcecie sie szarpac po sadach o swoje pieniadze to serdecznie polecam, nic nie dostarczy wam takich emocji. Przedkoronawirusowi pracownicy dalej czekaja na wyplaty swoich naleznosci z lockdownu pomimo wyrokow sadowych. Jezeli lubicie tez manipulacje gory z lodzi, darcie mordy na pracownikow przez ta wlasnie gore i wyzywanie ich nie wiedzac ze wlasnie pracownik firmy kolo nich przechodzi to tez serdecznie polecam

Magda Nowy wpis

Hej! Jak hotel sobie radzi z pandemia?

Marcin Nowy wpis

@Kandydat i co dowiedziałeś się czegoś o firmie w międzyczasie?

Kandydat Nowy wpis

Jsk się tutaj pracuje? Jaka umowa? Jakie żarówki

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Daria

Bardzo sporadycznie zamieszczacie tu swoje opinie, czy to jest jakiś problem?

ZW

Fajny hotel na naukę zawodu i zdobycie doświadczenia. Pracowałam tam kilka miesięcy, bo potem wyjechalam za granicę, ale bardzo mi się podobało. Fajna atmosfera i ludzie. Wszystko zorganizowane i przejrzyste. Może faktycznie kokosów nie można tam zarobic ale jak dla mnie średnio 2100 na rękę za 13 zmian w miesiącu to całkem fajnie. Wiele sie tam nauczyłam! Polecam

qim

racja, byłam niedawno na rozmowie..szkoda czasu za te pieniądze i sposób zatrudnienia. Ja się nie pisze. Wyzysk w czystej postaci.. A przy pani która mi się przedstawiła.. o'la Boga - jako pani manager..!! to przerost ambicji nad treścią. Oczekuje wszystkiego..dosłownie! np. Wymienianie śmieci na stanowisku recepcjonistki! Woo-hoo! o tym marzyłam od kiedy skończyłam studia :P :D W sumie ciekawe co ona tam robi.. :P skoro recepcja robi wszystko ..hehe..

@qim

Chyba to normalne...ja pracowałam w kilku hotelach mam kilkadziesiąt lat stażu w hotelarstwie na recepcji i wyrzuca się śmieci po sobie czyli papiery złego wydruku czy inne, a czasem tez śmieci prezesowej lub menadżera...studia to nie wyznacznik rangi, wiele osób po studiach pracuje na recepcji i robią jeszcze wiele innych rzeczy.

...
@anonymous

Tylko, że pracując na recepcji w Boutique Hotels nie sprzątasz tylko po sobie. Pani menager wymaga aby pracownik recepcji w czasie swojej pracy sprzątał również salę śniadaniową, wymieniał na niej obrusy, uzupełnial automat z sokami i ekspresy do kawy, śmieci z sali śniadaniowej, lobby, toalet dla personelu i gości, zdarza się też z koszy na zewnątrz budynku. Na zmianach nocnych obowiązkowe jest doczyszczanie kuchni, sali śniadaniowej, konferencyjnej... Jeśli akurat w hotelu jest grupa która korzysta z cateringu, jak myślisz kto sprząta po kolacji/obiedzie? wtedy jednocześnie musisz być na recepcji i obsługiwać gości i zmywać talerze, sprzątać sale itp... zarobki na umowie to najniższa krajowa, premie rzędu 100-300zl dostajesz drugim przelewem z miliona różnych spółek powiązanych z właścicielem sieci, możesz sobie dorobić wydając śniadania - 50zł, ale wtedy albo przyjeżdżasz w dniu wolnym i za prace do 5-11 masz 50zł, albo zostajesz po nocce i Twoja zmiana rozciąga się z 12 do magicznych 16 godzin..

Izka

Wysokość zarobków w dużej mierze zależy od naszej pracy!!

ZN

Polecam! Lubię atmosferę w Boutique Hotel's za: Atmosfera i zarobki

Aleksandra
@ZN

Skoro polecasz pracę w Boutique Hotel's, to może napisałbyś coś więcej o zatrudnieniu w tym miejscu? Zawsze warto podawać jak najwięcej konkretów i szczegółów, by stworzyć kompletny obraz pracy w danym miejscu. Czy mogę liczyć na uzyskanie od Ciebie bardziej rozbudowanej wypowiedzi? Interesuje mnie chociażby kwestia umowy, specyfiki pracy, czy też właśnie zarobków.

Ktoś
@ZN

"zarobki" - hahahahaha????

Jarosław

@anonymous, bardzo istotna uwaga. Rozumiem, że pracujesz aktualnie w Boutique Hotel's w Sosnowcu, tak? Napisz proszę, jak oceniasz tego pracodawcę i jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu. Na pewno osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu będą zadowolone z Twojej szczegółowej wypowiedzi!

Jarosław

@Donka, a czy możesz powiedzieć na podstawie jakiej umowy pracuje się w Boutique Hotel's? Czy Wam, jako pracownikom firmy, przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Często to bardzo fajny dodatek do pensji. Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Boutique Hotel's w Sosnowcu? Zachęcam Was do dodawania opinii na temat tego pracodawcy!

Jarosław

@Krzysztof, jeśli w danej firmie pracuje jedna osoba o tym imieniu, to w połączeniu z nazwą firmy może wskazywać na konkretną osobę. Tego chcemy uniknąć na forum. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Boutique Hotel's w Sosnowcu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Donka
@Jarosław

Polecam pracę, jestem tam obecnie zatrudniona. Atmosfera fajna, zarobki też w porównaniu do innych hoteli w okolicy jak najbardziej na tak!

Jarosław

@Krzysztof K., a czy Ty pracujesz aktualnie w Boutique Hotel's? Bardzo proszę, aby na forum nie używać chociażby imion osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Boutique Hotel's w Sosnowcu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Krzysztof
@Jarosław

Drogi Jarosławie używając imienia nie naruszam ustawy o ochronie danych osobowych w żaden sposób . Pozdrawiam.

Krzysztof K.

Teraz spokojnie można podjąć pracę w hotelu w Sosnowcu (usunięte przez administratora).Polecam każdemu kto chce pracować w branży hotelarskiej.

Chick

Fajna atmosfera, spore premie. Polecam.

Eryk

W takim razie fajna oferta, zawsze chciałem się zajmować właśnie czymś takim. Z ciekawości i z myślą, że może to będzie moja przyszła praca, wszedłem w ofertę i zasmuciła mnie tylko jedna rzecz. Wymagają doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży a ja takiego nie posiadam... Myślicie, że miałbym jakąś szansę?

akna

Dan nutta znowu szuka sobie głupich.. :-]

kasosnowiecka

żeby tylko takie numery :p Pracujesz 12h podpisujesz 8h ;) no i oczywiście nie pracujesz w nocy, weekendy i święta przecież.. :) A te nocki - tragedia w tej okolicy!

miła ona

(usunięte przez administratora)..byłam tam i zrezygnowałam..swoją drogą duża rotacja skoro znowu szukają..

x

(usunięte przez administratora)...zapomnij o normalnej pensji...

Zostaw merytoryczną opinię o Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Jontkowa Górka 16
    30-224 Sosnowiec

Gertruda Boutique Hotel Sp. z o.o.