Boutique Hotel's

Sosnowiec

Boutique Hotel's

Opinie o Boutique Hotel's

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jarosław

@Krzysztof, jeśli w danej firmie pracuje jedna osoba o tym imieniu, to w połączeniu z nazwą firmy może wskazywać na konkretną osobę. Tego chcemy uniknąć na forum. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Boutique Hotel's w Sosnowcu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Jarosław

@Krzysztof K., a czy Ty pracujesz aktualnie w Boutique Hotel's? Bardzo proszę, aby na forum nie używać chociażby imion osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Boutique Hotel's w Sosnowcu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Krzysztof
@Jarosław 14.07.2018 23:12

Drogi Jarosławie używając imienia nie naruszam ustawy o ochronie danych osobowych w żaden sposób . Pozdrawiam.

Krzysztof K.

Teraz spokojnie można podjąć pracę w hotelu w Sosnowcu , nie ma już Danuty.Polecam każdemu kto chce pracować w branży hotelarskiej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Boutique Hotel's? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Chick

Fajna atmosfera, spore premie. Polecam.

Eryk

W takim razie fajna oferta, zawsze chciałem się zajmować właśnie czymś takim. Z ciekawości i z myślą, że może to będzie moja przyszła praca, wszedłem w ofertę i zasmuciła mnie tylko jedna rzecz. Wymagają doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży a ja takiego nie posiadam... Myślicie, że miałbym jakąś szansę?

akna

Dan nutta znowu szuka sobie głupich.. :-]

kasosnowiecka

żeby tylko takie numery :p Pracujesz 12h podpisujesz 8h ;) no i oczywiście nie pracujesz w nocy, weekendy i święta przecież.. :) A te nocki - tragedia w tej okolicy!

miła ona

(usunięte przez administratora)..byłam tam i zrezygnowałam..swoją drogą duża rotacja skoro znowu szukają..

qim

racja, byłam niedawno na rozmowie..szkoda czasu za te pieniądze i sposób zatrudnienia. Ja się nie pisze. Wyzysk w czystej postaci.. A przy pani która mi się przedstawiła.. o'la Boga - jako pani manager..!! to przerost ambicji nad treścią. Oczekuje wszystkiego..dosłownie! np. Wymienianie śmieci na stanowisku recepcjonistki! Woo-hoo! o tym marzyłam od kiedy skończyłam studia :P :D W sumie ciekawe co ona tam robi.. :P skoro recepcja robi wszystko ..hehe..

x

(usunięte przez administratora)...zapomnij o normalnej pensji...

Zostaw opinię o Boutique Hotel's - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boutique Hotel's