Boutique Hotel's

Sosnowiec

Opinie o Boutique Hotel's

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Boutique Hotel's? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Chick

Fajna atmosfera, spore premie. Polecam.

Eryk

W takim razie fajna oferta, zawsze chciałem się zajmować właśnie czymś takim. Z ciekawości i z myślą, że może to będzie moja przyszła praca, wszedłem w ofertę i zasmuciła mnie tylko jedna rzecz. Wymagają doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży a ja takiego nie posiadam... Myślicie, że miałbym jakąś szansę?

akna

Dan nutta znowu szuka sobie głupich.. :-]

kasosnowiecka

żeby tylko takie numery :p Pracujesz 12h podpisujesz 8h ;) no i oczywiście nie pracujesz w nocy, weekendy i święta przecież.. :) A te nocki - tragedia w tej okolicy!

miła ona

(usunięte przez administratora)..byłam tam i zrezygnowałam..swoją drogą duża rotacja skoro znowu szukają..

qim

racja, byłam niedawno na rozmowie..szkoda czasu za te pieniądze i sposób zatrudnienia. Ja się nie pisze. Wyzysk w czystej postaci.. A przy pani która mi się przedstawiła.. o'la Boga - jako pani manager..!! to przerost ambicji nad treścią. Oczekuje wszystkiego..dosłownie! np. Wymienianie śmieci na stanowisku recepcjonistki! Woo-hoo! o tym marzyłam od kiedy skończyłam studia :P :D W sumie ciekawe co ona tam robi.. :P skoro recepcja robi wszystko ..hehe..

x

(usunięte przez administratora)...zapomnij o normalnej pensji...

Zostaw opinię o Boutique Hotel's - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boutique Hotel's