"B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ

Kraków

Opinie o "B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ

Joanna

Widzę, że obecnie firma poszukuje (tak, jak ostatnio) pracownika na stanowisko kucharza. Czy to kolejne, nowe stanowisko, czy poprzednia osoba już nie pracuje w "B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ? To bardzo ważny sygnał dla potencjalnego pracownika. Czy ktoś zna powód takiej ewentualnej rotacji?

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko kucharza. Zamierzacie aplikować? B&B LA FONTAINE zapewnia między innymi umowę o pracę oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje. Co możecie powiedzieć kandydującym na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku?

gbdf

Fajnie, że zapewniają odpowiednie szkolenia bo wtedy prościej wykonywać swoje obowiązki, ale ciekawe czy w najbliższym czasie pokaże się ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedazy usług, bo mogą oni liczyć na dobre zarobki.

Zostaw opinię o "B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ