Opinie o SUPERSNOW w Maniowy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SUPERSNOW. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SUPERSNOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPERSNOW w Maniowy

Heart

Mam pytanie czy ten chłopak co pracował na CNC chyba Krzysztof miał na imię czy on jeszcze żyje?

Urszula
@Heart

A czemu właściwie pytasz?

Czy w SUPERSNOW odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

...

No właśnie dobre pytanie i czy zdalnie też zatrudniają?

Bronisław
@...

A co? Chcesz aplikować? Na jakie stanowisko? Jak nie możesz dojechać na rozmowę stacjonarną, to może jest szansa na rekrutacje zdalną. Mnie osobiście też bardziej by to pasowało. Jakbyś coś się dowiedział to powiesz?

senior
@Bronisław

Nie słyszałem żeby tu rekrutowali zdalnie.

Joanna
@senior

Czyli rozmowa rekrutacyjna odbywa się w siedzibie firmy, tak?

Śnieg

Jest w tej firmie gość co ma Jaja i wiedzę !! Nie będę pisał kto ale myśle ze większość go zna , facet nie zmieniaj się ! I tak trzymać . Pozdrowionka

Fan dyerktora
@Śnieg

Chodzi o dyrektora Grzegorza m., wybitnego dyrektora, o niesamowitych cechach przywódczych. Takich ludzi nam potrzeba, a zakład będzie potęga.

Joanna
@Fan dyerktora

On dużo wnosi do tej firmy? Bo piszesz, że z takimi ludźmi zakład będzie potęgą.

Obserwator
@Fan dyerktora

I co zakład jest potęgą światową , skoro Dyrektor o światowych cechach ? Drugi przywódca światowy się nam rodzi

wanda

"Cham obrzydliwy, czemu nie, piękną karierę można zrobić, chamstwo ma wielką przyszłość, cały świat stoi przed chamstwem otworem, subtelni, wstydliwi i wrażliwi ustępują przed nim, bo tylko cham by ustał i nie ustąpił, mądrzy nie wdają się w dyskusje przegrane po pierwszym ciosie maczugi, szlachetni litują się nad chama nieszczęściem, cham prze naprzód, nic nie mąci spokoju jego chamskiej duszy, cham się nie wstydzi, nie czerwieni, nie uśmiecha przepraszająco, on nawet nie widzi drwin i szyderstw, nigdy nie czuje się nieswojo i niezręcznie – ponieważ jest chamem". fragment książki "Lód"

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie SUPERSNOW? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pomocnik Serwisanta

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SUPERSNOW?

bopoco

Jasne, na jeden miesiąc.

Krystyna
@bopoco

Dzięki za info! Niektórym ludziom taki układ pasuje :) Taki szybki zarobek.

Baca

Dobrze że jest w tej firmie gość który to wszystko ogarnia i idzie to do przodu! Celowo nie napisze kto, ale mu dziękujemy za jego oddanie i nerwy które traci żeby było dobrze ! Brawo !!!

Dwg

Brawo Bartek !

Czy SUPERSNOW oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odp

Raczej umowa o praceę

Aleksander
@Odp

Skoro pracodawca ten najprawdopodobniej oferuje umowę o pracę już od pierwszych dni zatrudnienia, to chciałbym jeszcze wiedzieć jakiego rzędu wynagrodzenie występuje na tej umowie? Czy jest ono wyższe niż stawka najniższa krajowa?

Patenty

W moim przypadku było tak że właściciel zaproponował że zatrudni mnie i swojego ojca w firmie czyli (usunięte przez administratora)bo powiedział i siebie w firmie nie może z jakiegoś tam względu i że to niby nie ma znaczenia że to tylko na miesiąc który trwał prawie dwa lata. Pracowałem jako konstruktor inżynier(usunięte przez administratora) W między czasie porobili sobie patenty i dotacje itd itp. (usunięte przez administratora)

Jak jest z pakietem medycznym w SUPERSNOW? Można dołączyć rodzinę?

Jolanta Beata

A to jest jakiś pakiet medyczny dla pracowników?

Urszula
@Jolanta Beata

No właśnie tego dotyczyło to pytanie zadane powyżej. SUPERSNOW szuka właśnie nowych pracowników. Muszę przyznać, że mają do zaoferowania wiele interesujących stanowisk: https://www.supersnow.pl/kariera Powiesz mi, jak dokładnie przebiega tam rekrutacja?

Wuj.

Dziś w Białce słyszałem że Supersnow zmieniło właściciela , czy to prawda ?

Krk

Teraz wisi ogloszenie na kierownika produkcji. Czy warto startowac? Jestem z Krk i nie znam lokalnych tam warunkow.

Man
@Krk

Krk Jak najbardziej warto, warunki sobie sam ustalisz, są dobre, a produkcja potrzebuje kogoś kumatego i energicznego , z doświadczeniem:-)

Dureń
@Man

Ze świata tego każdy ma tyle, ile sobie weźmie. Boccacio Giovanni

xyz

Kolejny, zmieniają się co 3 miechy

you've made my day
@Man

buaaahaaa heh kumaci zawijają się szybciej niż Ci troszkę mniej kumaci a to co ich łączy to własnie energia z jaką to robią . Hi hi warunki też sobie sam ustalisz kwi kwi kwi uhmm. Dobre to jest świńskie ucho w kapuście :) ale człowieku masz coś na dobry początek :) obietnicę .... :) Zacznijmy od wytłumaczenia samego pojęcia "Kierownik". Co to takiego w ogóle kierownik? Jest to zmiana położenia jednej osoby względem kolejnej osoby lub jej ciała, które przyjmiemy jako punkt odniesienia - układ odniesienia np. zależność kierownik prezes :). Ruch kierownika zawsze należy rozważać względem jakiegoś układu odniesienia, który na początku przyjmiemy... Jeśli nie posiadamy przyjętego układu odniesienia to nie możemy mówić że mamy Kierownika... Niniejsza praca dotyczyć będzie Kierowników i ruchu . W naszym otoczeniu cały czas mamy do czynienia z Kierownikami, nie zawsze jednak zdajemy sobie z tego sprawę.Np. Kierownik, który porusza się po firmie wykorzystuje wiele ruchów. Na podstawie takiego kierownika jesteśmy w stanie zdefiniować ruch po firmie. W momencie kiedy Kierownik dochodzi do biura i zatrzymuje się pięć po "siódmej" , by pracownicy mogli poczuć jego spojrzenie, możemy wówczas wywnioskować, iż poruszał się on ruchem opóźnionym. Jest tak, ponieważ ruch gdzie Kierownik z każdą sekundą będzie nie szybciej niż "siódma" w pracy, nazywany jest kierownikiem opóźnionym. Kiedy kierownik wyprzedza innego kierownika, jego prędkość na drodze kariery będzie się zwiększać. Możemy wówczas wywnioskować, że przemieszcza się on ruchem przyśpieszonym . Kierownikiem przyspieszonym nazywamy Kierownika, gdzie jego ciało z każdą sekundą będzie zwiększało swoją prędkość ku zadowoleniu księgumowych pstryczek w plastasiowy nos Natomiast Kierownika jednostajnie prostoliniowego będziemy mogli zauważyć w momencie kiedy ten będzie poruszał się po linii prostej (po firmie), nie będzie się zatrzymywał w biurach , nie będzie przyspieszał. Będzie po prostu wykonywał ten sam fragment pracy w jednakowych odstępach czasu. A TY którym kierownikiem chcesz być ?????? cdn... Jeśli się spodobało subskrybuj kanał opinie o firmie i zostaw łapkę którą chcesz :) idziemy po rekord w tych smutnych czasach:) buaaahahaaa

@you've made my day

Kierownik jest tylko jest chory !

AAA

żałosne to jest....

Ada
@Baca

Dokładnie , z tego co wiem miał operacje i leżał w szpitalu . Dość eksperymentów on był sprawdzony .

@Ada

No i co z tego ! Myślisz ze ktoś sie do niego odezwie ? Przypłyną nowe 3 miesięczne kolejne narybki ! Taka jest prawda . Zarząd tego nie pilnuje to ci myślisz ze będzie dobrze ?

@Ada

Gery
@you've made my day

Ludzie z wyższym wykształceniem byli zatrudniani np. na stanowisku "KIEROWNIKA SZALETU"

Alejaja
@Krk

Czy Ty człowieku masz pojęcie i czym mówisz ... znasz poprzedniego kierownika ?

@

To teraz ja sobie wezmę

Krk
@you've made my day

Dzieki za odpowiedz. Z daleka omijam supersnow. Z tego co mowicie, to wychodzi, ze zarzad, to takie Janusze i Grażyny z Polszy, (usunięte przez administratora) najchetniej to ubraliby Kuboty do bialych skarpionow, do rynki reklamowe z Biedry, a w niej maślanka i gumiasta buła. Ino rzondzic pelna gębą. Proponuje wywiesic gdzie sie da w tej firmie reklamowki z Biedry w ramach protestu przeciw januszowaniu nowobogackich.(usunięte przez administratora)

cc
@Baca

No dla wiadomości kierownik który był chory wrócił, i się ktoś odezwał więc litości........ręce opadają

Jakub

Widziałem, że pracodawca poszukuje obecnie operatora CNC. Moglibyście napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Mam nadzieję, że można liczyć na satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Co wy ludzie piszecie o jakichś sądach? Ja pracuję ponad 3 lata w tej firmie i ciągle słyszę narzekania, skoro każdy jest taki zdolny i wybitny niech idzie gdzie indziej. Oby tylko jak najmniej z siebie dać a wymagać najwięcej. Są oczywiście tzn" gnidy" które nic nie potrafią a się dobrze kamuflują ale jest wielu specjalistów którzy wkładają wysiłek i pasje w swoją pracę. Szef jest człowiekiem i można się z nim dogadać. A Ci którzy są tak udręczeni i mają zepsutą psychikę to byli po prostu "lenie" którzy by chcieli w małej wiosce zarabiać jak w Warszawie a specjaliści z nich żadni. Pozdrawiam

Polak

Po tym co człowiek tam przeszedł to wydaje się że nawet (usunięte przez administratora) miał rację

(usunięte przez administratora) miał rację

(usunięte przez administratora) miał rację

Adolf H. miał rację

Artur
@Polak

Jak oceniacie tego pracodawcę pod względem możliwości rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw, czy firma SUPERSNOW organizuje może kursy i szkolenia, które mają za zadanie podnosić kwalifikacje zatrudnionych osób? Z góry dziękuję za informacje.

drejfus

@Polak Możesz uzasadnić tą swoją opinię? O co chodzi bo firma jest spoko!!

@drejfus

Zapytaj (usunięte przez administratora)w jaki sposob wyciąga kasę z funduszy europejskich i jak zatrudniał pracowników

Borys

Dziubasik może byś coś jeszcze opatentowal? Jeden patent to za mało jak na takich naukowców.

elena

W każdej firmie są jakieś niedociągnięcia. Trochę wyruzumiałości dla pracodawcy.

B2Bonly

Czy ktoś może wie, czy można pracować w tej firmie na umowę B2B, czy ktoś tak może pracuje? Jeśli tak to na jakie warunki można liczyć?

wawa

Witam, jakie są realne zarobki w tej firmie? Pochodzę ze Starego Sącza, ale mieszkam i pracuję (jako inżynier automatyk) w Warszawie. Chętnie bym się przeprowadził w rodzinne strony, jednak nie wiem czy znajdę pracę i nie wiadomo czy się to opłaca. Zresztą poniżej 5 koła nie pracuję, więc nie wiem czy w tej firmie jest to realne zarobić taką kwotę.

byly_pracownik
@wawa

Nie ma szans, raczej szukaj w okolicach Krakowa. Z aktualności co słyszałem to dużo ludzi się zwalnia ze względu na niskie zarobki kiepskie warunki podejście do pracowników, inni po prostu zostają wylani ze względów oszczędnościowych. W NT większość sklepów nie chce nic im sprzedawać(usunięte przez administratora)

CEO
@wawa

Hej, w jakiej firmie pracowałeś poprzednio, opisz. To odpowiem Ci czy tutaj Ci się spodoba. Czy to przypadkiem nie GE?

wawa
@CEO

Nie to nie ta firma, ale powiem że związana z branżą HVAC, karta multisport to podstawa, refundacja kosztów dojazdu do firmy, laptop, telefon, prywatna opieka zdrowotna, wakacje firmowe 2 razy w roku, premia roczna. Praca od 9-17.

Stefan

Drodzy pracownicy, proszę o informację jak wygląda współpraca szefostwo-kierownictwo. Kierownik to posłaniec prezesa czy jednak jest łącznikiem między pracownikami i szefostwem? Jakie są możliwości? Chodzi mi tutaj o rekrutacje na kierownika Prod.

Dureń

Wykorzystany potencjał i już okazali się niepotrzebni. Za bezcen sprzedali swoją wiedzę!!!!

O kogo chodzi ?

@Anonim

O jakiej sprzedaży piszesz? W ostatnim czasie nastąpiły jakieś wydarzenia w firmie SUPERSNOW, które są kluczowe dla zatrudnionych i potencjalnych pracowników? Zachęcam, abyś sprecyzował to, co napisałeś, ponieważ jest to na chwilę obecną mało jasna informacja z Twojej strony.

Damian

Może Ty będziesz w stanie bardziej precyzyjnie przedstawić, o czym piszecie? Nie każda osoba ma doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego ciężko zrozumieć, co takiego wydarzyło się w tej firmie. Sprecyzuj, proszę swój komentarz i opisz, co takiego się wydarzyło.

Debet
@Dureń

Przyjdzie taki dzień że za te oszustwa i zlodziejskie igraszki przyjdzie zapłacić najwyższą cenę i wówczas zorientują się że są już na debecie ...

@Debet

Ja w dalszym ciągu zachęcam, abyś przedstawił szczegółowo, jakich rzekomo oszustw doświadczyłeś pracując w firmie SUPERSNOW. Pamiętaj, że nie każdy ma doświadczenia związane z tym miejscem pracy, dlatego chciałbym, abyś swoje wypowiedzi wyrażał bardziej precyzyjnie i zrozumiale. Nieuzasadnione wpisy nie są wiarygodne.

Kisiel
@Damian

Precyzyjnie to w pysk ktoś może dostać ...

Kisiel
@Dureń

Żeby nie górale to góry były by dwa razy piękniejsze ...

@Kisiel

To nie jest odpowiedź na zadane pytanie, poza tym proszę, aby w ten sposób nie wyrażać się na forum publicznym, ponieważ prowadzimy dyskusję w sposób kulturalnych i nikt nikogo nie straszy, ani nie obraża. Masz wiedzę, aby odpowiedzieć na moje pytanie?

Morda obita nikt nie pyta

Mam

Budyń
@Damian

Na kulturę to jest już za późno ... a jak będziesz pracował z lękiem czy Cię następnego dnia wyrzuca z pracy to będziesz wiedział co to strach i zastraszanie ... w (usunięte przez administratora) mam tą waszą kulturę

@Budyń

Sugerujesz, że w firmie SUPERSNOW zdarzają się sytuację, że pracodawca potrafi pożegnać się z zatrudnionym pracownikiem z dnia na dzień? Mógłbyś napisać, jak często dochodzi do tego typu sytuacji? Są one podyktowane błędami pracownika i jego brakiem zaangażowania w wykonywanie obowiązków, czy może wpływają na to zupełnie inne powody? Odpowiedz, proszę.

Dedigne imagine
@Damian

Co można wymagać od pracownika który pracuje na (usunięte przez administratora) umowie za marne grosze (usunięte przez administratora)

Dedigne imagine
@Damian

Idziesz na obiad wracasz z obiadu i już się dowiadujesz ze nie pracujesz ..(usunięte przez administratora)

O.N.A.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Jak ktoś szuka miejsca do poleżakowania i przeczekania 8 godzin pracy to niech nawet nie próbuje swoich sił. Pracuje w firmie i nie mam zamiaru narzekać. Albo komuś się chce albo nie i tyle.

Borys
@O.N.A.

Mi się bardzo chciało ale już mi się odechcialo chcieć ... pewnie przy dzieleniu skraca zera ... co za (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SUPERSNOW - Maniowy

• Jak się pracuje w SUPERSNOW?

Zobacz opinie na temat firmy SUPERSNOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUPERSNOW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SUPERSNOW