Opinie o SUPERSNOW w Maniowy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SUPERSNOW. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SUPERSNOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPERSNOW w Maniowy

Kotarski

Okropna atmosfera w pracy, kierownik magazynu chodzi cały czas zdenerwowany kłuci się o wszystko, wyzywa i poniża pracowników, na montażu pracuje człowiek chory psychicznie który umyślnie przeszkadza w wykonywaniu swojej pracy innym, zarobki niskie, nie polecam

Pocieszanie
@Kotarski

Jak wyzywa? Jakich słów używa? W jaki sposób poniża? Jakie to wyzwiska? W jaki sposób się denerwuje? Co dokładnie mówi? A ten chory na co choruje? W jaki sposób przeszkadza? Co dokładnie robi? Tak pan napisał że z Pana wypowiedzi wynika że to inni pracują za tego chorego? Czy mam rację? Dlaczego pańskie wypowiedzi są dwuznaczne? Jakie zarobki są niskie? Ile ma pan w umowie? Jakie ma pan w umowie wynagrodzenie? Dlaczego pan nie polecam?

Czytacz

Nie jestem w temacie to jest strona opinie Supersnow?czy rodziny K?

Gabi
@Strona

Na temat samej pracy wobec tego co można napisać? minął kwartał jakby nie patrzeć cokolwiek się zmieniło? Rotacje? Finanse? Przyszły nowe osoby? w jaki sposób aktualne rekrutacje mogą przybiegać? Kto je prowadzi?

Cześć, jeśli nie mam wyrobionych uprawnień SEP, których niestety wymagali jeszcze kiedyś w opisie serwisanta maszyn to możliwe, że pomagają je ewentualnie sobie ogarnąć? będę niedługo CV rozsyłał i nie wiem czy tu też warto w takiej sytuacji?

cze, w tym roku jak wychodziły wyjazdy służbowe serwisantom? Czytałem teraz te ofertę sprzed paru miesięcy i pisali, że w tygodniu są organizowane. A na jakich zasadach? O dietach myślę i ogólnie o spaniu rzecz jasna

ELA

Jak wygląda rekrutacja w firmie Supersnow. Bo złożyłam cv i czekam na telefon już dłuższy czas i zero jakiejkolwiek odpowiedzi.

Pracownica
@ELA

Tak już jest . Jeśli złożyłaś CV na stanowisko w biurze to możesz się nie doczekać . Jak jesteś kolegą lub koleżanką bez jakiejkolwiek doświadczenia, to robotę masz zapewnioną, a jak masz doświadczenie to nie pozwolą cię zatrudnić osoby, które są zatrudnione po znajomości i bez większego doświadczenia. Są w tej firmie dziwne relacje, dziewczyna która pracowała i chciała pracować została zwolniona, bo osoby które ją zatrudniły z nią nie współpracowały (parodia), praca jest dobra i ludzie którzy tu pracują są fajni, lecz niektóre decyzje podejmują osoby niekompetentne.

@Pracownica

Czytając te opinie zastanawiam się również czy sytuacja nie będzie jednak zależna od działu, na który ktoś zdecyduje się przyjść. jest szansa na jakieś doprecyzowanie warunków na poszczególnych z nich? ciekawi mnie czy są takie które byłyby polecane oraz te które lepiej omijać

Pracownica Nowy wpis

Jak w każdej pracy są działy lepsze i gorsze , są działy że o kupno butów czy też kurtki trzeba pisać wniosek , choć w jednym z elementów statutu firmy jest napisane, że pracownikowi należą się co roku, kurtka ,bluza i dwie pary spodni i oczywiście buty - znowu parodia , są równi i równiejsi, jedne mają dwa monitory a inni kalkulator , Jedni latają pierwszą klasą a drudzy jadą na osiołku .Takie jest życie w korporacji. Nie żyjemy w Japonii, gdzie całe życie jest się zatrudnionym w jednym miejscu .Nie odpowiada mi to rezygnuję. Nowa praca, to zawsze nowe doświadczenie, nowe umiejętności i nowe środowisko. Trzeba próbować bo może być naprawdę super.

Czy w firmie SUPERSNOW występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator Cnc?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie SUPERSNOW? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pomocnik Serwisanta

Nie mam pojęcia za bardzo czemu miały służyć te ostatnie komentarze które tu wpadły, ale z parę miesięcy temu ktoś tu pisał o negatywnej atmosferze. nie wiem jak wtedy było ale czy możecie opisać te aktualną? Zależna będzie od działu? Co się dzieje na magazynie?

Stale potrzebni są księgowi? Nie widzę by ostatnio ktokolwiek o tym stanowisku pisał czy tez samym dziale a na stronie wśród innych ofert także taka widnieje. Nie wiem tylko czy nie ma ona charakteru poglądowego? Czy ktoś z was jest może w tym zorientowany? Ile osób potrzeba na dziale i jaka występuje w nim atmosfera? pracuje się w jakimś OS?

Kotarski

@Kotarski

A ja właśnie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Magazyniera... Odradzasz zatrudnienie na tę posadę ze względu na tego kierownika, czy jakoś idzie to przeżyć? Bo ja myślałam, żeby złożyć tu swoje CV. Zastanawia mnie, jakie te zdolności manualne konkretnie są wymagane? Bo napisano o tym w ofercie. W ogóle są jakieś kobiety, które pracują na tym stanowisku? :D Przyjmują je w ogóle? Poza tym, pracodawca oferuje stabilną pracę. Czy faktycznie jest szansa na uop na czas nieokreślony? ;-)

@magazyn
@Kotarski

ludzie są ludźmi a każdego można wyprowadzić z równowagi jeżeli ktoś nie potrafi policzyć do 20 , a ludzie z orzeczeniem pracują wszędzie i robią to lepiej niż bez orzeczenia

Mariano Italiano
@Ewa

Praca jak praca ,zarobki uzależnione od umiejętności , firma płaci regularnie ,nadgodziny i inne dodatki, pracuje już tu kilka lat i jest ok .Polecam każdemu kto jest z okolic , praca od 7-15 . Zapraszamy wszystkich co maja chęci do pracy i nauki.

Kotar
@Ewa

Już pomijając tragiczną atmosferę zarobki są po prostu śmieszne, a wymagania wysokie

Kotar
@@magazyn

Ciekawe dlaczego ogłoszenie z ofertą pracy na magazynie jest aktualne prawie cały rok? może dlatego że nikt nie wytrzyma tam dłużej niż 3 miesiące

Pocieszanie
@Kotarski

Myślę, że ciężko określić zaangażowanie pracownika w obowiązki podczas rozmowy o pracę. Czy w takim razie na pierwszą podwyżkę mogę liczyć już po okresie próbnym? No i po jakim czasie można spodziewać się UOP na czas nieokreślony?

A na dziale ofertowo-projektowym jakie teraz są warunki? widzę, że ktoś wspomniał o atmosferze na montażu skoro osoba pełniąca funkcję została przywołana? Mnie odnośnie biura zainteresował ten przypis w ofercie o realnej możliwości na rozwój, odniesiecie się co do niej? Jakie są szczebelki w kontekście kariery?

Ktoś aplikuje do firmy SUPERSNOW w mieście Maniowy? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

franz

praca jak praca, stawki średnie, plus za godziny 7-15

@franz

Ano ktoś już te przedziały podawał, widniał także przy tym przypis o nadgodzinach, występują zawsze czy to zależy? Z jakim wyprzedzeniem pada ewentualna informacja o tym, że wystąpią? Ciekawią mnie zsumowane średnie zarobki

Czytacz

Nie jestem w temacie to jest strona opinie Supersnow?czy rodziny K?

Strona
@Czytacz

To jest oczywiście strona na temat opinii pracy firmy supersnow oraz jej zarządu i pracowników. Oczywiście że dużo się mówi dużo się przeżyło ale i tak dalej mało się wie.

Gabi
@Strona

Urszula

@Omega Zastanawiam się, jaki wyglądają relacje w zespołach SUPERSNOW? Jesteś w stanie mi odpowiedzieć?

Omega

szkoda czasu na bezproduktywne debaty. Jak się człowiek sam na dziwne umowy godzi to sam sobie szkodzi. I trzeba pamiętać na przyszłość że jak się pracuje dla kogoś to się nie posiada własnego dorobku bo pracuje dla kogoś a nie na swój rachunek, a za tą pracę dostaje się wynagrodzenie. Proponuje zasięgnąć szerszej wiedzy w różnych źródłach a nie opierać się na wyimaginowanych opowieściach KK.

KK
@Omega

Tak jak się namawia do podpisywania niewłaściwych umów praktycznie żebrząc z litości dla ubogich to później są takie rezultaty i takie późniejsze są skutki. Jednak to na pracodawcy spoczywa ten obowiązek a nie na pracownika. Jak by człowiek wcześniej wiedział że pracuje nad patentem to też by się nie zgodził na takie fikcyjne umowy. Człowiek nie pracuje na czyjś rachunek tylko na swoje rachunki panie Omega i jesteś pan w błędzie. Każdy pracuje na siebie i na swój dorobek życiowy na chleb i utrzymanie rodziny jeżeli się ją ma. Każdy pracuje na swoje własne doświadczenie zawodowe a że są tacy nieuczciwi i zachlanni pracodawcy to już inna kwestia. Dlaczego wciskają umowy niezgodne z stanem faktycznym i zatrudniają w sposób niezgody z obowiązującym prawem. Dlaczego kradną rozwiązania techniczne oraz zdobytą wiedzę. Wiele jest ludzi mądrych ale wiele jest też takich którzy dopiero zaczęli naukę.

Kk
@Omega

Panie Omega to nie były żadne wyimaginowane opowieści jak pan sądzi tylko tak było naprawdę. Tak zatrudniali i takie propozycje składali fikcyjnych umów oraz wynagrodzeń płaconych pod stołem niby w postaci jakiejś premii której nigdy na oczy człowiek nie widział. Trudno tak się stało a nie inaczej. Nikt na dziwne umowy się nie zgadzał to był jeden przekręt i oszustowo. Prawo niestety jest na tyle kulawe że nie broni inżynierów i rozwiązań. Mi już na tym nie zależy. Czas wszystko sam wyrówna i nie zgadzam się z pańską opinią. Żeby ponadto wszystko było w porządku to sprawy nie wylądowały by w sądzie ale trzeba być na tyle fałszywym i perfidnym żeby oskarżać pracowników którzy pomogli tej biedzie i podawać jeszcze do sądu żeby zastraszać i grozić pozbawienie życia dla korzyści i pieniędzy dla kradzionych majątków.

Jaka atmosfera jest między działami w SUPERSNOW?

tt

Atmosfera jest wspaniała, cudowni ludzie tu pracują. Kompetentni i z poczuciem humoru- są wyjątki oczywiście. Pewnych działów należy unikać aby nie dostać załamania nerwowego:-)

Matka

Ludzie czy wy jesteście normalni? Oskażać syna o czyny,,które nie popełnił.Gdzie wasze sumienie i godność. Oskażacie o czyny karlane syna, które sami swoimi słowami wypowiadaliści "S...j bo skończysz w Czorsztynie" to były wasze słowa i nikt z was nie poniósł z tego powodu żadnej kary. Pęknie mi serce z bólu jaki nam zadajecie fałszywie.To na pewno podziękowanie za patent i atmatki w których Kamil w oprogramowaniu brał udział. Jak można fałszywie oskarżyć o to,ze Kamil wams zastrasza, skoro to my czujemy w tych górach zagrozeni/bez pracy, dzieci bez chleba/ Tyle nienawiści co tutaj spotkałam wśród ludzi jak żyję nie widziałam. Syn nie podpisał oskarzenia , bo pojechał do Państwa za chlebem,a nie zastraszać. Wy macie moc bo macie pieniadze,a sprzedawczyków w tym kraju nie brakuje.Jak ma sie teraz bronic skoro sprawa w Zakopanym ma sie odbyć zaocznie? Tak jak wydanie wyroku. O Jez was ogarneła mania przesladowcza co do naszej rodziny , przede wszystkim Kamila i jego dzieci. Lepiej ononimowo przyślij jeść dzieciom,a nie zemsty ci w głowie. Chodzisz,żyjesz i nic od was nie chcemy prócz wiarygodnego świadectwa pracy i o waszym istnieniu zapominamy. Wiesz,ze człowiek głodny,pobawiony godności jest gotowy do wszystkiego. Prowokujecie,składacie fałszywe zeznania. Nie stanowimy zagrożenia waszemu życiu i byciu. Z natury wiadomo,ze łatwiej uwierzyć w kłamstwo niż prawdę, bo bardziej nas nie tylko podnieca,ale rownież wyzwala inne złowrogie instynkty.Znasz nasza sutuację materialna ,wiesz,ze Kamil ma problemy ze znalezieniem pracy,do tego doszły inne,prywatnej natury. Na miłość boską 'Niech zstapi duch święty i odnowi oblicze tej ziemi....tej ziemi, góralskiej. Kończ waść wstydu oszczędż i napawaj się fałsztem i kłamstwem. Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy!!!!

@Matka

Pozwolę sobie zamieścić cyt. z książki i bardzo mi kogoś przypomina. Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. (usunięte przez administratora)

Krystyna

Tamtą Panią to chyba trochę poniosło... pisać takie lamenty w odpowiedzi na proste pytanie o atmosferę. Jestem w szoku, bardzo arogancka odpowiedź. Podejrzana.

@Matka

Panie Damianie dosyć może już nękania całej naszej Rodziny. Hańba. Pozwoli Pan /z całym szacunkiem"} opuścić to dla nas Piekłę o na Ziemi? Proszę nie przeciągać spraw.Dobrze Pan wie,że w tych sprawach jest Pan niepokonany. Nie mamy znajomości i unijnych dotacji. i że tego tytułu jesteśmy na pozycji przegranej. My już nic od Was nie chcemy/nawet sprostowania świadectwa pracy Kamila/ tylko spokojnie się spakować i opuścić ten "uroczy " zakątek Polski:}

Syn
@Matka

Mamo to tylko zwykła woda i powietrze z którego powstaje śnieg który znika i tak co roku i z powrotem zamienia się w wodę. Nie warto się zadręczać. Każdy wie jak było i kto jest za to odpowiedzialny. Nie ma sensu się z nimi spierać i szarpać szkoda zdrowia i czasu im tylko na tym zależy żeby odwracać uwagę od bardziej istotnych spraw i problemów. Daj spokój. Czas wszystko wyrówna. Jedyna drogą do śmierci jest życie.

Jerzy

Witam, co jakiś czas na lokalnym portalu widzę ogłoszenia firmy dotyczące rekrutacji, stąd moja prośba jeżeli akurat te wiadomość przeczyta osoba chcąca udzielić rzetelnej (albo chociaż sensownej) odpowiedzi na temat: 1. Atmosfery w pracy (obszar techniki i produkcji) 2. Czy firma się rozwija, inwestuje w park maszynowy i ludzi. 3. Jak wygląda system wynagrodzenia/premii? Proszę o parę zwięzłych odpowiedzi. dziękuje. Z tego "bełkotu" pod spodem nie można zbyt wiele wywnioskować, poza mocno rozstrojonym stanem psychiki niektórych autorów wpisów.

Heart

Ile pracowników już umarło którzy pracowali w Supersnow ?

@Heart

co? a co to ma znaczenie właściwie? Strasznie nietypowe pytanie

@Anna

Tak słyszałem że wiele ludzi którzy tam pracowali po prostu umarło i to w młodym wieku a podobno praca tam jest bardzo łatwa która nie wymaga wiele wysiłku? Czy może zatrudniają chorych ludzi do pracy czy ludzie nabywają choroby podczas pracy tam w tej firmie?

@Anna

Pytanie jest odpowiednie. A chciała by pani pracować w firmie w której traci się zdrowie lub życie?

Marzena
@Kam

A od czego ci ludzie mieliby niby nabywać chorób w tej pracy? W ogóle skąd takie wnioski?

@Marzena

Życzę Ci człowieku żebyś przeszedł to samo co mój syn przeszedł prze ciebie i twoim dzieciom też.Żebyś nie mógł skonać .Zdychał w cierpieniach.tobie i twojej rodzince na ten nowy rok i dalsze zycie

JOE
@Kam

Totalne bzdury , umarli młodo, masakra co ludzie wypisujecie?

Weronika
@JOE

wlasnie tez to dla mnie takie dziwne , uzywanie slow "podobno" brzmi wlasnie jak plotka, jesli tak bylo naprawde to prosze o wrzucenie jakiegos dowodu w postaci artykułu o firmie na etn temat z jakimis moze badaniami, wtedy bedziemy mogli dyskutowac na powaznie, zgodzicie sie ze mna?

Kam

Który mazur z Węgorzewa żeruje na góralach a który góral z Podhala żeruje na mazurach?

@Kam

Panie Dziubasik bardzo Pana proszę i błagam,aby Pan zaniechał dalszych spraw sądowych.Wykończy Pan nas psychicznie i zdrowotnie,które już tracimy.Bądż Pan człowiekiem. Doskonale wiemy jak było i Bóg i niech tak zostanie.

@Matka

Dlaczego ocenianie innych, sądzenie ich tak ci jest, człowieku, potrzebne? Cóż warte byłoby twoje życie, gdybyś nie osądzał innych?

Matka

Kiedy nie jesteś w stanie usunąć dowodów swojej przękretów, udawaj że jesteś jej ofiarą

wĘgorzewo nad Tatrami

No, Ci ludzie z NIZIN Węgorzewo to na prawdę "kreatywni" ....żerują na góralach ile się da puki ktoś nie powie wy..pie;)

@wĘgorzewo nad Tatrami

Chyba odwrotnie.Dlatego uprzejmnię informuję,że swój własny dorobek życia wystawiliśmy na sprzedaż. "Biznesmeni" mają pierwszeństwo.,korzystający z dotacji UE. My tu prędzej z głodu umrzemy,niż PRAWDY się doczekamy.Skorumpowane to wszystko. Jedno mnie zastanawia. Jak można być wierzącym tylko w niedzielę,a w pozostałe dni tygodnia być po prostu (usunięte przez administratora)

@wĘgorzewo nad Tatrami

Mt 26, 14-15: „Wtedy jeden z Dwunastu, imieniem Judasz Iskariota, udał się do arcykapłanów i rzekł: „Co chcecie mi dać, a ja wam Go wydam?” A oni wyznaczyli mu trzydzieści srebrników.”).

@wĘgorzewo nad Tatrami

" Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu" ”Spóźniona sprawiedliwość nie jest sprawiedliwością”. Cechować Państwa powinna godność. Chroni Pana immunitet?

Frank
@Wanda

Tacy jesteśmy goralen volksdeutsch

Paulina
@Frank

Czy Ty lub ktoś mógłby nie cytować biblii i Sapkowskiego, tylko zwyczajnie napisać coś o pracy inżyniera-elektryka? Szukają, czy to aktualne? Opłacalna praca przy armatkach, czy mąż powinien zapomnieć i szukać czegoś na nizinach?

@wĘgorzewo nad Tatrami

"Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątej. Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem: "Eli, Eli, lema sabachthani?", to znaczy Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił? (Mt 27, 45-47)

Przepraszam chyba pomyliłam imiona....przepraszam

@wĘgorzewo nad Tatrami

Kto dokładnie żeruje? Imię i nazwisko? Który mazur z Węgorzewo żeruje i na którym góralu?

@wĘgorzewo nad Tatrami

Który konkretnie mazur z Węgorzewa i którego górala wykorzystuje? Proszę podać konkretną odpowiedź? Kto kogo wykorzystuje? Sprawę kieruje do sądu.

Heart

Mam pytanie czy ten chłopak co pracował na CNC chyba Krzysztof miał na imię czy on jeszcze żyje?

Urszula
@Heart

A czemu właściwie pytasz?

Zostaw merytoryczną opinię o SUPERSNOW - Maniowy

• Jak się pracuje w SUPERSNOW?

Zobacz opinie na temat firmy SUPERSNOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUPERSNOW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SUPERSNOW