Opinie o SUPERSNOW w Maniowy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SUPERSNOW. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SUPERSNOW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPERSNOW w Maniowy

Łon

Szkoda Mikołajka dobry fachowiec był !!

fair

Tu powtarzają się opinie 3 - 4 osób które zostały wyrzucone z Supersnow na zbity pysk. Teraz się próbują "odegrać" tak się składa że znam te osoby i z następnych firm też je wywalili z hukiem, to co? Supersnow złe? Ja pracuję i nie narzekam tak jak ok 300 innych osób.

lovelas
@fair

gdzie tam pracuje 300 osób? :D

Baca
@lovelas

Może nowy prezes pochwali sie ile firm już zlikwidował ? (zainteresowani niech sprawdzą KRS)

Damian
@Baca

Znasz może powody, dlaczego firmy prowadzone przez obecnego prezesa firmy SUPERSNOW zostały rzekomo zlikwidowane? Czy są jakieś przesłanki, aby to samo miało spotkać firmę, o której jest dyskusja w tym wątku? Czy może praca w tej firmie jest pewna i stabilna?

Re : afirmacja
@Damian

@ Damian co zrobiłeś rzekomo @Maria lub Marii weź się nie kompromituj i zmień chociaż jedną rzecz... niedaleko jest informatyk zapytaj jak to zrobić (rzekomo) to nie boli :P Co do pewności i stałości to fakt jest stabilna (rzekomo) jak wzwód u 68 latka i pewna (rzekomo) jak to że się nigdy nie skończy , głupio pytasz i niepotrzebnie -weź swój wzrok szukający rozumu i schowaj klawiaturę idź na spacer nakarm muchy pomasuj barana po dzwonku i bądź miły daj sobie spokój na tym forum w każdej formie , postaci pozdrawiam :) PS. wiedz , że są ludzie , którzy wiedzą nie mniej niż ty

Dureń
@fair

Wykorzystany potencjał i już okazali się niepotrzebni. Za bezcen sprzedali swoją wiedzę!!!!

Kisiel

Prokuratura Rejonowa w Zakopanem skierowała do sądu akt oskarżenia, w którym zarzuca Piotrowi D. niedopełnienie obowiązków nieumyślne zaniechania w utrzymaniu budowli w odpowiednim stanie technicznym, które skutkowały śmiercią dwóch osób. Chodzi o marcowy wypadek pod kompleksem narciarskim w Białce Tatrzańskiej. Przypomnijmy, iż drewniany "witacz", znajdujący się przy jednym z wejść, złamał się i przewrócił na ziemię. Nieszczęśliwie w jego pobliżu znalazły się dwie osoby, starsza kobieta z dzieckiem. 70-letnia kobieta z Warszawy zginęła na miejscu, a jej 7-letni wnuczek zmarł w szpitalu. To właśnie Piotr D., członek zarządu spółki, był zdaniem prokuratury odpowiedzialny za dopilnowanie tego, by tego typu budowle znajdowały w dobrym stanie technicznym. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Grozi mu do pięciu lat więzienia. Moje sugestie dla SUPERSNOW: Oddaj to co zabrales Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić właściciela

Damian
@Kisiel

Czy opisana przez Ciebie budowa, na której doszło do tragedii była realizowana przez firmę SUPERSNOW? Masz w ogóle jakieś potwierdzenie tego, że rzeczywiście tak było, czy to jedynie domysły? Podaj źródło swoich informacji na ten temat.

Maria

@Re : afirmacja, nie reprezentuje firmy SUPERSNOW. Zadaję tylko pytania, które są ściśle związane z pracą w tej firmie, ponieważ wątek przeglądają osoby, które być może w przyszłości będą chciały podjąć pracę w tej firmie. @lovelas, masz inne informacje na ten temat? Ilu pracowników pracuje w firmie SUPERSNOW?

Re ; afirmacja
@Maria

@Maria nie odpowiedziałaś na drugie pytanie . Kogo reprezentujesz w takim razie i za ile ? (tylko nie pisz , że przyszłych pracowników , bo wątpię by dali ci takie prawo (w przyszłości kiedy już podejmą pracę .Chyba , że sobie je uzurpujesz:)) Nic tutaj nie wniosłaś (wniosłeś) poza niepotrzebnym chaosem i wzbudzeniem aktywności osób , które być może przynajmniej część z nich została w pewien sposób wprowadzona w błąd może i skrzywdzona w ich mniemaniu nie podważaj tego nie dopytuj nie twoja sprawa bo nikomu to nie służy . Twoje zapytania są tendencyjne i śledząc je od początku twojej tutaj aktywności bliżej ci do marii magdaleny przed nawróceniem... tłumaczyć dalej ? Dobrze wiesz dlaczego... pomyśl o sobie co zrobiłaś wczoraj :) pozdrawiam i żegnam .

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie SUPERSNOW? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pomocnik Serwisanta
Re : afirmacja

Dzień dobry . Pytanie do @Maria" Czy reprezentujesz firmę Supersnow ? Czy używany przez ciebie tutaj nick jest tożsamy z prawdziwym imieniem ? Pozdrawiam .

Maria

@fair, jeżeli masz przypuszczenia, że może tak być, to myślę, że warto, abyś napisał swoją szczegółową opinię o tym, jak wygląda praca w firmie SUPERSNOW? Najbardziej ciekawi mnie poziom wynagrodzeń oraz możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy. Podziel się tym, jak to wygląda z Twoich doświadczeń.

Maria

@Baca, skąd masz takie informacje? Wiesz może, jakie wydarzenia sprawiły, że rzekomo doszło do ustanowienia zarządu komisarycznego w firmie SUPERSNOW? Przedstaw bardziej szczegółowo, co wiesz na ten temat, ponieważ nie podałeś źródła tych informacji.

Apacz
@Maria

Podpinam się pod pytanie odnośnie zarządu komisarycznego , jest to potwierdzone info ?

Maria

@Magdalena, możesz bardziej zrozumiale napisać, jaki związek ma Twój komentarz z pracą w firmie SUPERSNOW? @Borys, podałeś pojęcie mobbingu, jednak w żaden sposób nie przedstawiłeś sytuacji, które potwierdzałyby to, że takie zjawisko występuje w firmie SUPERSNOW. Przedstaw konkretne sytuacje, które potwierdzają istnienie tego pojęcia w tej firmie.

Baca
@Maria

słyszałem że ustanowiono zarząd komisaryczny w tej firmie to prawda ?

Maria

@Borys, przedstawiłeś dużo negatywnych emocji, które wywołała u Ciebie praca w firmie SUPERSNOW. Wśród swoich zarzutów względem firmy są zarzuty, które wymagają tego, abyś odpowiednio je uzasadnił, ponieważ w świetle prawa są one przestępstwem. Jednym z nich jest wspomniany przez Ciebie mobbing. Chciałabym, abyś przedstawił sytuacje, które według Ciebie kwalifikują się do tego pojęcia. Jak dokładnie wyglądały sytuacje z szefostwem bądź kierownictwem firmy? Opisz bardziej szczegółowo to, co przedstawiłeś w swojej opinii.

Borys
@Maria

Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Istotnym zagadnieniem jest odróżnienie mobbingu od łamania zasady równego traktowania w zatrudnieniu. Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników[2] Obejmuje ono sprzysięganie się lub mobbing przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. Mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji.

Magdalena

Toksyczny człowiek – na pierwszy rzut oka idealny i bez skazy, a w rzeczywistości diabeł w ludzkiej skórze. Zmienił naszą codzienność w horror wciąż podsycany lękiem i strachem

Maria

@Borys, widzę, że ostatnio jesteś aktywny w wątku opinii o pracy w firmie SUPERSNOW, jednak w żadnym ze swoich komentarzy nie podzieliłeś się z nami swoją szczegółową opinią na temat pracy w tej firmie, dlatego chciałabym, abyś napisał, jak oceniasz tego pracodawcę? Posiadasz jakieś doświadczenia z tego miejsca pracy, które mogą być pomocne dla osób przeglądających ten wątek i rozważających podjęcie zatrudnienia w tym miejscu? Napisz, jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.

Maria

@Oscypek, możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, które posiadasz odnośnie pracy w firmie SUPERSNOW? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć osoby, które zostają świeżo przyjęte do firmy? @Nick, o jakich umowach piszesz w swoim komentarzu? Mógłbyś to sprecyzować? @Robcio, jesteś w stanie napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Przedstawisz forumowiczom, którzy przeglądają ten wątek, jak szczegółowo wygląda praca w tej firmie oraz atmosfera, która panuje pomiędzy pracownikami? Zachęcam do bardziej merytorycznej wypowiedzi.

Robcio

Ta firma to jeden wielki żart. Uważajcie na nich. Całe szczęście udało mi się szybko zakończyć "współpracę".

Daniel

Czy firma potrzebuje pracowników? Wiecie coś?

Gregor

Idealnych firm nie ma. Zawsze jest coś co można poprawiać.

@Gregor

To poprawcie mi fałszywe umowy podczas pracy w tej firmie.

Maria

@Bania, uważasz, że jest to kwestia tylko zatrudnienia odpowiednich osób, czy może przydałyby się jeszcze jakieś większe zmiany? Jeśli tak, to co w Twojej opinii by pomogło? Czy poza tym odpowiada Ci praca w Supersnow? Może masz jakieś rady dla osób, które chciałyby się w tym miejscu zatrudnić?

Oscypek
@Maria

Też tak uważam ludzie z charakterem i wiedza kreują każda firmę i motywują do pracy. Takich właśnie ludzi w firmie trzeba jak najwiecej i firma będzie prężnie działać . Doświadczenie, wiedza i podejście do ludzi odpowiednie to jest siła dobrego menadżera.

Maria

@Dedigne imagine, rozumiem Twoje obawy, a czy takie sytuacje często się zdarzają? Czy dotyczą konkretnych stanowisk? Może wiesz, jak przedstawia się kwestia awansów? Czy ciężko o rozwój w strukturach przedsiębiorstwa?

Bania
@Maria

Takich ludzi w zarządzie trzeba jak kier produkcji i będzie dobrze , oby tak dalej .

Maria

@Designe imagine, duża rotacja pracowników może wynikać z rozwoju firmy, poszerzenia zakresu jej działalności. Czy Ty jesteś bądź też byłeś zatrudniony w Supersnow? Możesz powiedzieć, czy pracownicy mają dostęp do zniżek, benefitów pozapłacowych?

Dedigne imagine
@Maria

Co jakiś czas wymieniają pracowników na tych samych stanowiskach ... nie wiem czy to normalne i czy to można nazwać rozwojem i poszerzaniem zakresu działalności.

Designe imagine

Jak ktoś się przyjrzy ogloszeniom na portalu podhale24 to zobaczy że w tej firmie zmieniają pracowników regularnie jak podpaski.

Temida

Wy tam wiecie czym się różni art. 155 k.k. od art. 148 § 1 k.k. ?

Zostaw merytoryczną opinię o SUPERSNOW - Maniowy

• Jak się pracuje w SUPERSNOW?

Zobacz opinie na temat firmy SUPERSNOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUPERSNOW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SUPERSNOW