ECEA

Opinie o ECEA

lol

Witam,nie polecam pracy w biurze sprzedaży powyższej firmy,które mieści się w budynku na ulicy Wolności 345,na stanowisku telemarketera.Masa niedomówień związanych w wykonywaniem powierzonych obowiązków co może być wykorzystane przeciwko pracownikowi jak również sporo złośliwości oraz podwójnych standardów w stosunku do pracowników ze strony kobiety pełniącej obowiązki przełożonego pod nieobecność właściciela.Miałem początkowo nie zamieszczać tej opinii,ponieważ zostałem potraktowany w porządku przy rozwiązywaniu umowy lecz ostatecznie przekonały mnie do tego ogłoszenia związane z poszukiwaniem nowego pracownika na moje miejsce,które zostały zamieszczone 18 marca,natomiast 19 tj.ostatniego dnia mojej pracy wyżej wspomniana kobieta szukała pretekstu abym został zwolniony czego przyczyną były opisane na początku niedomówienia,złośliwości oraz podwójne standardy wobec mnie,a także zmienianie przez nią zdania w kwestiach związanych z wykonywanymi przeze mnie obowiązkami.

Zostaw opinię o ECEA - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECEA