Opinie o Elektro-Conect Polska Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elektro-Conect Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elektro-Conect Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro-Conect Polska Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elektro-Conect Polska Sp. z o.o.?

A jak tam z wypłatami w terminie obie na raz

elektryk

Dzwonił pan kilka razy do mnie to jest fakt i zawsze panu odmawiałem , proszę najpierw pojsc na naukę języka polskiego a potem się odzywać . Na pytanie o warunki zatrudnienia robił się pan zawsze nerwowy i wyzywał pracowników , ewidentnie to z panem jest coś nie tak !!!!

konan

kto tak pisze , widać , że na forum to prawda , aż się włos jeży na głowie

Pan Prezes Łukasz

Nie Kirde nie jestem nerwowy wręcz przeciwnie Bardzo spokojny. Za to Wy Szmat.y nawet nie potraficie podać własnego imienia nicku żebym wiedział z kim ma do czynienia , ale to już poznałem i wiem i w tej kwestii nigdy nic się nie zmieni. Mocni w gębie dup.a wszędzie !!:)) A jeśli chodzi o Firmę to Prowadzę Ją bardzo dobrze bo w końcu mam pieniądze , kupiłem Dom , mam piękny samochód i nie muszę Was utrzymywać. Więc jakoś się Da. Pozdrawiam

Upadlodc

Rzeczywiście ma pa decyzję upadłość z dnia 21czerwca , w sumie to mnie cieszy

@Upadlodc

(usunięte przez administratora) Mojej Byłej Firmy która owszem poszła do Upadłości Dzięki Wam Kochanym Pracownikom. Spółka za to ma Się Bardzo dobrze i będzie Dalej Funkcjonować Dzięki Garstce Normalnych , Uczciwych Ludzi którzy z Nami chcą pracować i Pracowali i za to Panowie Chciałbym Wam Bardzo Podziękować. Pozdrawiam

elektryk
@Pan Prezes Łukasz

Panie SZANOWNY prezesie ( że tak sobie pozwolę zażartować ) . Upadłość pana firmy jest tylko i wyłącznie wina pana . Obwinianie pracowników jest typowym ruchem obronnym zaprzeczenia pana nieudolności jako szefa firmy . Pracowałem wielokrotnie mając ta nieprzyjemność dla prezesów malowanych takich jak pan , co cała winę zrzucał zawsze na innych , pracowników czy wspólników . Jeśli pran prowadził firmę i to z winy pracowników według pana upadła , to ja pan sobie ich dobierał , lustrował w czasie rozmowy , czy referencje sprawdzał . Nic pan nie sprawdzał , a wiem to dlatego , że miałem z panem szanownym kiedyś rozmowę w roku 2019 , i bardzo szybko pana przejrzałem . Pierwsza sprawa była pana niesłowność , co do stawki ( inna przy rozmowie telefonicznej ) , terminy zjazdów to też inaczej wyszło , odpowiedzialność i zakres prac . Nic jednak nie przebije na rozmowie tekstu ludzie maja (usunięte przez administratora) jak maszynki , totalny brak szacunku do ludzi , zaniemówiłem , bo tak nadętego człowieka jak pan jeszcze nie spotkałem , ale widać dobrze , że firma panu upadła a z tym powietrze jak ze zużytej prezerwatywy . Pozdrowienia ,

@elektryk

Widać jaki z ciebie elektryk skoro żeś nawet nie wyjechał i euro nie zarobił. Także daruj se te polemikę bo ten portal goł work i Wy to się właśnie nadajecie tak napisałeś elektryczku nałożyć prezerwatywy i Dyma.ć was ile się da!!! Taka prawda. Pozdro

elektryk Nowy wpis
@Pan Prezes Łukasz

Tak się składa , że to po kilka razy miesięcznie dzwonią do mnie z Niemiec firmy elektryczne , lecz osiaglem co chciałem ,płacili mi 3000 euro za 200 h miesięcznie z opłaconym przez firm mieszkaniem na umowie o prace . Panu odmówiłem od razu po rozmowie , z czego był pan zły . Kipi od pana nienawiścią boś pan przysłowiowy Janusz Biznesu , wyśle ludzi i myśli że mu faktur podpiszą , nie pilnowałeś pan interesu to pan go juz nie masz , nadmuchany baloniku.

Pan Prezes Łukasz Nowy wpis
@elektryk

Każdy coś osiągnął i ja również osiągnąłem swój cel i poziom życiowy , więc też już mi się naprawdę nie chcę kłócić męczyć się z pracownikami , a pilnować jak byłeś na budowach dobrze wiesz że wszystkiego nie upilnujesz. Trzeba by Tam żyć i być a na to na razie się nie zanosi. Także wszystkiego Dobrego i Powodzenia.

elektryk Nowy wpis
@Pan Prezes Łukasz

To po pan wyzywasz na ludzi i takie szybkie reakcje , chyba masz powiadomienia włączone najwyraźniej tylko ściemniasz , inaczej byś się śmiał .

Himmler

Czy prezes nadal sypia z facetami? Nakrylem go raz z jego waflem markiem-a oni to nie tak jak myslisz....

Szpil
@Himmler

Hahaha ???? czego się człowiek nie dowie. Panie "Prezes" kto by przypuszczał, żeś Pan "ciepły" ????

@Szpil

Nie wiesz kolego żeby życie miało smaczek raz Dziewczynka Raz Chłopaczek. Fajnie być pedałem himlerem i jakimś Szpilem i promować ten zafajdaby profil Go Sroł Work!!! Brawo

@Pan Prezes

Pan prezes ma duza rotacje w firmie bo lubi wswoim biurze przyjmowac spoconych i brudnych po robocie facetow -sprawdzone info

@Pan Prezes

Miałem przyjemność , może jej brak z panem kiedyś mieć rozmowę . Pierwsza sprawa to proszę pójść na naukę dykcji , znaczy wymowy języka polskiego . Po drugie ludzie to jakieś barany czy idioci gdyż z ich pracy ma pan chleb. A po ostatnie jak się coś ustał to tak ma być i Właśnie z tych powodów kilku panu odmówiłem współpracy i widzę, iż dobrze uczyniłem , jak pan chce porozmawiać proszę dać znać to przedzwonić do pana a nawet może osobiscie odwiedzę tylko nagram wszystko.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Elektro-Conect Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Maciej

Jaki pan taki kram.Intelektualny niedorozwòj.tacy prowadzą firmy tylko hajs się liczy. Słoma z butów wystaje wysłowić się nie potrafi ale pcha tego malucha.

Elektryczny Poland

Nie polecam stanowczo. Wlasciel jest niezrownowazony psychicznie, nie ma szacunku dla ludzi i w dodatku jest hazardzista. Gdyby nie jego personel z niemieckim nie bylby w stanie slowa wypowiedziec. Powinien udac sie do psychiatry i neurologopedy z wada wymowy.

Vitali

Procowalem w tej firmie. Powiem szczerze ze warunki mieszkaniowe są fajne!!!! W pracy tez spoko, zależy od budowy. Nie wiem kto pisze tylko negatywne komentarze, nie wiem kto ma cos do powiedzenia zalezy kto gdzie pracował wczesniej, ale są gorsi firmy nawet w niemczach, kiedy pracujesz na niemeckej umowie u niemca. Kiedy mieszkasz w budzie przy samej budowie i płacisz za to 500 euro. Stawki tez w porządku, nie są male jak dla polskiej firmy, samochody i zjazdy tez OK!!! Tylko duzo ludzi kto przyjeżdża pogadac , a nie pracować i przez to czasami są problemy na budowach.

Były naiwny
@Vitali

gdzie ty płacisz za mieszkanie przy budowie 500 euro ? w hiltonie ?

byly pracownik

Szef (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) po jednej rozmowie to bedziecie wiedzieli. Gdy pojechalem na budowe do niemiec z tej firmy dali nas na poczatku 2 pracownikow ktorzy byli pierwszy dzien w pracy bez narzedzi i dopiero na miejscu sami musielismy sie dogadywac co i jak. Wyplaty obciete i to sporo. Na rozmowie ustalone zostalo 10 euro/h a wyszlo okolo 7euro. Praktycznie codziennie telefony od biura w polsce kto gdzie jest na jakiej budowie i gdzie mieszka bo kompletnie nie ogarniali co i jak.

@byly pracownik

Szkoda Panie Były Pracowniku że My NigDy ale to Nigdy nie wysyłaliśmy do Pracy 2 Pracowników;)) Także mniej Kłamać a Więcej Robić Panie Kolego :)) A Narzędzia Zawsze jadą Na Aucie z Pracownikami;) Pozdrawiam Łukasz Szołtysik

Zbigniew
@Pan Prezes

Dwie różne opinie, więc trudno stwierdzić, która jest prawdziwa. Tak czy inaczej szukam informacji o warunkach płacowych, które aktualnie oferuje firma Elektro-Conect Polska. Czy od Ciebie właśnie mogłabym się dowiedzieć, ile dokładnie można tam zarobić? Bardzo Cię proszę o informację w tym zakresie. Będzie mi miło to właśnie ustalić.

Prezes zarządu
@Zbigniew

Drogi Panie Zbigniewie chce Pan rzetelnych i prawdziwych informacji zapraszam Pana do Firmy i na Spotkanie. A o warunkach jakie mamy i oferujemy musi się Pan San przekonać. Tutaj Pan ich nie znajdzie ponieważ tutaj występują sami statyści , Nieroby i (usunięte przez administratora) byli Pracownicy. Pozdrawiam Łukasz Szołtysik ????????

@Prezes zarządu

I ty czyli naczelny kretyn z wada wymowy ktory ten (usunięte przez administratora) „buduje” na plecach ojca

Były naiwny
@Pan Prezes

(usunięte przez administratora) sam nawet pojedynczo wysyłałeś ludzi. Na miejscu okazywało sie że nie płacisz za hotel. Nie pozdrawiam

@vitali a gdzie mieszkałeś ?

Vitali
@Karolina

Firma wynajmuje mieszkania. Warunki w mieszkaniach dobre.

@Karolina

U szoltysika w domu z jego matka w pokoju

@Himmler

i z twoim starym Który Cie Ruch..aa,, aa Raz Po Raz!!!!:)) Nie wiesz (usunięte przez administratora) że Matka to Świętość, Tylko tu jesteś taki mądry, Czekaj namierzę Cie po IP to już taki mądry nie będziesz> Poczekamy Zobaczymy. Kozaku za 5 złote

@Pan Prezes

Tylko mi plyty glownej nie zablokuj hah

Widzę że od lat ten sam temat ..naiwni kontra (usunięte przez administratora) ...I nic się nie zmieni dopuki będą usuwane posty i następni naiwni będą się nadziewać....A ten pan będzie tylko kasę zgarnąć i niczego się nie nauczył A wręcz widzę że mu się taka sytuacja wręcz podoba ..nic dodać nic ująć..pewnie za rok tu zajrzę i będzie bez zmian ..życzę udanej zabawy w oberka z tym panem...

Zoll 123

Ogólnie nie polecam wypłaty z opóźnieniem, Pan prezes wulgarny którego wogóle ciężko Zrozumieć a mówi po Polsku bo niemieckiego nie znaju.

@Zoll 123

Tak jak tępaku napisałeś , podpiszcie się wszyscy prawdziwymi imionami lub nazwiskami żebym wiedział z kim rozmawiamy, a nie chować się jak szczury - wtedy pogadamy. Każdy tylko liczy swoje patrzy na Swoje , nie liczy się że macie auta, nowe auta super mieszkania, dobre stawki, nic Wszystko Mało.(usunięte przez administratora) których właśnie tak traktuje bo tak na to zasługujecie.! Reszta pracowników których Szanuje jakoś pracują i nie mają pretensji. Ale ... Jak się podbiera kontrakty kradnie pracę , Panowie Wanglorze i cała reszta która tam przeszła teraz wylewają właśnie tu swoje Żale bo tyle im tylko zostało. Ja nie mówię że jestem idealny i bez winy, ale na pewno nie pisze w internecie tych wszystkich pierdół i obraźliwych słów na pracowników tylko jak coś do kogoś Mam mówię to szczerze i Prosto w Oczy a to Komuś może się nie podobać i widać nie Podoba.! Pozdrawiam Was Wszystkich gorąco i Namawiam otwierajcie Wszyscy biedni pokrzywdzeni Działalności i zobaczymy co Wtedy powiecie lub Napiszecie. Prezes Łukasz Szołtysik

Kontroler
@Pan Prezes

Ma Pan 24h na usunięcie posta podającego Nazwiska osób. W przeciwnym razie sprawa zostanie skierowana do sądu powołując się na klauzulę RODO.

Kto tak pisze
@Pan Prezes

Jak się otwiera działalność to ma się zabezpieczone pieniądze na materiał ale przede wszystkim dla ludzi za pracę . Teksty , że ludzie nie rozumieją iż ,faktury czy takie tam , zaraz zaraz prezesie , chodzą do pracy ,tak , wykonują obowiązki , tak , są punktualnie ,tak to się proszę zacząć wywiązywać z obowiązków swoich również . A kolejna sprawa , jak mi Polak sepleni i robil dużo w Niemczech , to jest znak ostrzeżenia , zapomniał swego języka . Jak to jest , że zawsze są problemy jak Polacy za granicą zatrudniają Polaków , już jakieś kombinacje , przekręty , ucinania .

@Pan Prezes

A pisała że ten gość jest zwykłym naciagacza i oszustem za moich czasów zrobił kupę ludzi w Karola i widzę że proceder trwa dalej w najlepsze ...Ratuje to tylko usuwanie postów bo by było ich tu z tysiące i można by książkę napisać o walkach tego pana ....

Shme

Być dalej płaci z 3 miesięcznym opóźnieniem?

Edyta

Witam, strasznie chciałabym dowiedzieć się jakichś szczegółów na temat tego, jakie warunki pracy panują w firmie Elektro-Conect w Tarnowskich Górach. Jak wygląda kwestia atmosfery? Pracownicy dogadują się ze sobą?

Himmler

Szołtysik to (usunięte przez administratora) i krętacz to samo tyczy się jego klakiera Mareczka - nie płaca,obrażają ludzi o Niemcach nawet nie myśl bo wdziewa mieszkał w norze z 4 kolegami na łóżkach piętrowych- już raz Cię szoltysik zlicytowali,teraz czekam aż Cię ukarają na ulicy

@Himmler

Dawaj przyjedź zobaczymy jaki dobry jesteś i mocny czy Tylko tą mordą umiesz klepać i Pisać. A od Poważnych ludzi jak dla Ciebie Pan Marek się wiesz 3 H... W Bok!!!. I nazwisko (usunięte przez administratora) żebym wiedział z Kim rozmawiam - czy to jakiś Dick czy Facet na poziomie! Także się zastanów kogo obrażasz ! Tyle w temacie , a licytacji nie ma żadnej tylko jak coś zmiana Firmy na Wyższy Poziom :) Pozdrawiam Łukasz Szołtysik

Mike

Byłem raz na rozmowie , ludzie mają (usunięte przez administratora) , cytuje pana prezesa , co innego na rozmowie przez telefon a na spotkaniu też co innego .Negatywne wrażenie , bardzo negatywne odniosłem.

Patologia to tak w skrócie. Jeszcze nigdy nie pracowałem w takiej firmie o ile wogole można nazwać to firma.

Martinex

Facet powinien iść po jakieś tabletki na uspokojenie wdziera się na pracowników za nic zero szacunku dla pracownika język wulgarny. Brak wychowania elementarnego połączonego z chamstwem. Pracowałem to wiem

Aroon

Facet ewidentnie ma coś z głową. Pracowałem tutaj i nie polecam

Cola 345

Szczerze nie poleca potrąca za co się da wulgarnie się odnosi zero szacunku . Szczerze wole nie pracować

Kuba

Pod.... i to nie jedną "firma" przecież musi jakoś prosperować. Dobro Firmy to podstawa. Wszyscy zrabowani łączny się.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Conect Polska Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Elektro-Conect Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro-Conect Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro-Conect Polska Sp. z o.o.?

Elektro-Conect Polska Sp. z o.o.
  • Janusza Korczaka 23
    42-620 Tarnowskie Góry

Elektro-Conect Polska Sp. z o.o.