Opinie o EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie EDUN Korepetycje (oddział zamknięty). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) w Poznań

Iwona Sienkiewicz Nowy wpis

Witam Nazywam się Iwona Sienkiewicz i jestem Dyrektorem Oddziału EDUN Korepetycje w Poznaniu. Oświadczam, że informacje na tym profilu są niezgodne z prawdą, w szczególności: - stawki nie wynoszą 25 zł za 1.5h, - wynagrodzenia wypłacane są terminowo, - korepetytorzy nie rozdają ulotek, - nigdy nie odwołałam rozmowy rekrutacyjnej, - Uczniowie i Korepetytorzy są zadowoleni ze współpracy, o czym świadczy ciągłość Umów, - podany jest niepoprawny adres firmy - mieścimy się na Pl. Wolności 2 / 4A. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt, telefon dostępny na oficjalnej stronie internetowej EDUN, w zakładce dot. Oddziału w Poznaniu - udzielę rzetelnych informacji. Z pozdrowieniami Iwona Sienkiewicz Dyrektor Oddziału EDUN Korepetycje w Poznaniu

Lidia Nowy wpis

@anonymous, czy to co piszesz to efekt Twoich doświadczeń osobistych w EDUN Korepetycje, czy tylko opinie zasłyszane, bo z treści Twojego wpisu nie wynika jednoznacznie, że byłeś pracownikiem firmy.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w EDUN Korepetycje?

Lidia Nowy wpis

@Mati skoro korepetytor może decydować o ilości godzin jakie przeznacza na pracę, to czy są ustalone jakiekolwiek granice w jakich powinien się zmieścić (minimalna/maksymalna ilość godzin)? Będzie to wskazówką dla innych osób korzystających z forum, którzy być może rozważają możliwość zatrudnienia.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Korepetytor z geografii (online)?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lidia

@Mati - a co masz na myśli pisząc, że to praca tylko dla pasjonatów? Czy korepetytor może decydować, ile godzin będzie mógł przepracować w danym miesiącu? Czy praca odbywa się w ramach elastycznego grafiku? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

lok

adzio, chyba tylko osoba nie znająca rynku byłaby w stanie w to uwierzyć. Gwarantuję że nie ma firmy, człowieka, który z korepetycji wyciągnąłby więcej jak 6-8 tyś

EDUN Korepetycje (oddział zamknięty)
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Poznań

EDUN Korepetycje (oddział zamknięty)