Opinie o EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EDUN Korepetycje (oddział zamknięty), lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w EDUN Korepetycje?

Jola Nowy wpis
@Pytanie

Całe wpływa na konto.

Kostek Nowy wpis

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji firma będzie prowadziła rekrutacje, wiecie coś?

Kuba Nowy wpis
@Kostek

Firma prowadzi rekrutacje, poszukuje korepetytorów do prowadzenia zajęć online.

Jak długo trwa proces awansu w EDUN Korepetycje?

EDUN Koreperycje
@Pytanie

Proces awansu jest zależny od jakości pracy konkretnej osoby, predyspozycji i chęci i zapotrzebowania, nie od czasu spędzonego w pracy.

Iwona Sienkiewicz

Witam Nazywam się Iwona Sienkiewicz i jestem Dyrektorem Oddziału EDUN Korepetycje w Poznaniu. Oświadczam, że informacje na tym profilu są niezgodne z prawdą, w szczególności: - stawki nie wynoszą 25 zł za 1.5h, - wynagrodzenia wypłacane są terminowo, - korepetytorzy nie rozdają ulotek, - nigdy nie odwołałam rozmowy rekrutacyjnej, - Uczniowie i Korepetytorzy są zadowoleni ze współpracy, o czym świadczy ciągłość Umów, - podany jest niepoprawny adres firmy - mieścimy się na Pl. Wolności 2 / 4A. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt, telefon dostępny na oficjalnej stronie internetowej EDUN, w zakładce dot. Oddziału w Poznaniu - udzielę rzetelnych informacji. Z pozdrowieniami Iwona Sienkiewicz Dyrektor Oddziału EDUN Korepetycje w Poznaniu

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Korepetytor języka angielskiego (online)?
logo firmy Spedytor krajowy i międzynarodowy
Poznań
Interfracht Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Spawacz MIG/MAG
Stal Warsztat Sp. z o.o.
(27 opinii)
logo firmy Monter Instalacji Automatyzacji Produkcji
Poznań
Flexkon Europe Sp. z o.o.
(18 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik działu przepraw promowych
Sped Service Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
korepetytor

W naszym oddziale zarobki to 25-30 zł za 1.5 godziny zajęć w zależności od liczby uczniów. Wypeniać musimy rownież wszystkie dokumenty odnośnie list obecności itp. oraz rozdawać ulotki (niepłatne dodatkowo). Opóźnienia z wypłatą pensji po około 1-2 miesiace... A jak jest u was?

EDUN Korepetycje
@korepetytor

W żadnym oddziale EDUN Korepetycje korepetytorzy nie rozdają ulotek.

Lidia

@anonymous, czy to co piszesz to efekt Twoich doświadczeń osobistych w EDUN Korepetycje, czy tylko opinie zasłyszane, bo z treści Twojego wpisu nie wynika jednoznacznie, że byłeś pracownikiem firmy.

BK
@Lidia

Najpierw prosze sie przedatawic jako moderator forum, a nie ktos rzeczywiscie zainteresowany praca.

obin

mocno to przesadza wlasciciel z chwalenien tego czegos

Waldi

Mocno przesadzacie z tym narzekaniem!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w EDUN Korepetycje?

anonymous
@Administrator

nie polecam Edun...ani w Poznaniu ani w Warszawie ani nigdzie indziej. Szefostwo moze zarabia, ale nie nauczyciele a juz na pewno nie franczyzobiorcy

Stella

Czy jest powód tej ciszy?

Lidia

@Mati skoro korepetytor może decydować o ilości godzin jakie przeznacza na pracę, to czy są ustalone jakiekolwiek granice w jakich powinien się zmieścić (minimalna/maksymalna ilość godzin)? Będzie to wskazówką dla innych osób korzystających z forum, którzy być może rozważają możliwość zatrudnienia.

Lidia

@Mati - a co masz na myśli pisząc, że to praca tylko dla pasjonatów? Czy korepetytor może decydować, ile godzin będzie mógł przepracować w danym miesiącu? Czy praca odbywa się w ramach elastycznego grafiku? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Mati
@Lidia

Praca dla pasjonatów, bo jeśli nie lubisz udzielać korepetycji (i nie masz cierpliwości do "ciężkich przypadków"), to się nie odnajdziesz i szybko zrezygnujesz.. Tak, korepetytor może decydować o godzinach pracy (trzeba pogadać z osobą zarządzającą odpowiednim oddziałem firmy). Zarobki - nie ma gwarantowanej płacy minimalnej - płacą TYLKO za przepracowane godziny. Dodatki za transport, pracę poza miejscem zamieszkania nie istnieją.

xxx

Mógłby ktos powiedzieć jak wyglądają zarobki w EDUN?

Mati

To jest umowa zlecenie (ew. umowa o dzieło) - zależy od oddziału, wypłata zależy od liczby przeprowadzonych zajęć. Stawki nie są jakieś mega, ale jeśli prowadzisz zajęcia grupowe (z min. 2 osobami) to dostajesz parę zł więcej niż za indywidualne. Podkreślam że to praca wyłącznie dla pasjonatów

lok

adzio, chyba tylko osoba nie znająca rynku byłaby w stanie w to uwierzyć. Gwarantuję że nie ma firmy, człowieka, który z korepetycji wyciągnąłby więcej jak 6-8 tyś

Seba

Edun to lipa niestety. Może parę lat temu byli lepsi, teraz nie.

lama
@Seba

w jakim mieście? Bo z tego co wiem, to w każdym mieście jest inna ekipa zarządzająca...

Anita.P

nie polecam :( Poza kasa nic sie dla nich nie liczy a juz na pewno nie pracownik. Rozmowy rekrutacyjne odwołują bez powodu, pięć minut przed.......

brzdąc
@Anita.P

Skąd Pani wie, że bez powodu? Poza kasa nic sienie liczy bo pracowała tam Pani czy wnioskuje to Pani z odwołanej rozmowy kwalifikacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o EDUN Korepetycje (oddział zamknięty) - Poznań

EDUN Korepetycje (oddział zamknięty)
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznań
  • NIP: 7543125293 REGON: 365158681 KRS: 0000632132

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

EDUN Korepetycje (oddział zamknięty)
Przejdź do nowych opinii