EDUN Korepetycje

Poznań

EDUN Korepetycje
3 9

Opinie o EDUN Korepetycje

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lidia

@anonymous, czy to co piszesz to efekt Twoich doświadczeń osobistych w EDUN Korepetycje, czy tylko opinie zasłyszane, bo z treści Twojego wpisu nie wynika jednoznacznie, że byłeś pracownikiem firmy.

obin

mocno to przesadza wlasciciel z chwalenien tego czegos

Waldi

Mocno przesadzacie z tym narzekaniem!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w EDUN Korepetycje?

anonymous
@Administrator 24.02.2018 14:20

nie polecam Edun...ani w Poznaniu ani w Warszawie ani nigdzie indziej. Szefostwo moze zarabia, ale nie nauczyciele a juz na pewno nie franczyzobiorcy

Stella

Czy jest powód tej ciszy?

Lidia

@Mati skoro korepetytor może decydować o ilości godzin jakie przeznacza na pracę, to czy są ustalone jakiekolwiek granice w jakich powinien się zmieścić (minimalna/maksymalna ilość godzin)? Będzie to wskazówką dla innych osób korzystających z forum, którzy być może rozważają możliwość zatrudnienia.

Lidia

@Mati - a co masz na myśli pisząc, że to praca tylko dla pasjonatów? Czy korepetytor może decydować, ile godzin będzie mógł przepracować w danym miesiącu? Czy praca odbywa się w ramach elastycznego grafiku? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Mati
@Lidia 06.09.2017 11:28

Praca dla pasjonatów, bo jeśli nie lubisz udzielać korepetycji (i nie masz cierpliwości do "ciężkich przypadków"), to się nie odnajdziesz i szybko zrezygnujesz.. Tak, korepetytor może decydować o godzinach pracy (trzeba pogadać z osobą zarządzającą odpowiednim oddziałem firmy). Zarobki - nie ma gwarantowanej płacy minimalnej - płacą TYLKO za przepracowane godziny. Dodatki za transport, pracę poza miejscem zamieszkania nie istnieją.

xxx

Mógłby ktos powiedzieć jak wyglądają zarobki w EDUN?

Mati

To jest umowa zlecenie (ew. umowa o dzieło) - zależy od oddziału, wypłata zależy od liczby przeprowadzonych zajęć. Stawki nie są jakieś mega, ale jeśli prowadzisz zajęcia grupowe (z min. 2 osobami) to dostajesz parę zł więcej niż za indywidualne. Podkreślam że to praca wyłącznie dla pasjonatów

lok

adzio, chyba tylko osoba nie znająca rynku byłaby w stanie w to uwierzyć. Gwarantuję że nie ma firmy, człowieka, który z korepetycji wyciągnąłby więcej jak 6-8 tyś

Seba

Edun to lipa niestety. Może parę lat temu byli lepsi, teraz nie.

lama
@Seba 26.08.2014 12:46

w jakim mieście? Bo z tego co wiem, to w każdym mieście jest inna ekipa zarządzająca...

Anita.P

nie polecam :( Poza kasa nic sie dla nich nie liczy a juz na pewno nie pracownik. Rozmowy rekrutacyjne odwołują bez powodu, pięć minut przed.......

brzdąc
@Anita.P 26.08.2014 12:38

Skąd Pani wie, że bez powodu? Poza kasa nic sienie liczy bo pracowała tam Pani czy wnioskuje to Pani z odwołanej rozmowy kwalifikacyjnej?

Zostaw opinię o EDUN Korepetycje - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDUN Korepetycje